Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Puntomla kaza yaptık

SERKAN BOZDEMİR
    seralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917
    Edilen teşekkür: 22

Standart Puntomla kaza yaptık

Kayınbiraderim aracını sattı, yeni aracı gelinceye kadar birkaç gün kullansın diye aracımı ona verdim 2 gündürde kullanıyor. Bugün eşim ve kayınbirader benim araçla bir yere giderlerken kaza yapmışlar. Trafik olmayan kenar bi mahallede caddeden ilerlerken adamın biri tali yoldan 93 model vectra ile dur tabelasının olduğu bir dörtyol kavşağa muhtemelen 80 90 km hızla giriyor çünkü 30 metre kadar fren izleri var ve benim aracın sağ arka tekerinden vurmuş, vurmanın etkisiyle benim araç 90 derece dönmüş ve 3 4 metre kadar ileri kaymış hatta dönerken lastik izleride yok muhtemelen arkası havaya sıçramış öyle dönmüş. Çok şükür eşimde ve kayın biraderde herhangi bir sağlık problemi yok.

Karşı taraf hatasını kabul etmiş özür dilemiş, sigortacısını aramış ben gittiğimde sigortacı gelmiş raporu tutmuş beni bekliyorlarmış. Ben gidince olay yerini güzelce bi inceledim sonra rapora baktım sorun yok imzaladık adamlar gitti bizde kaskoyu aradık çekici istedik. Sağ arka teker 90 derece dik açıyla değilde 70 derece açıyla duruyo o yüzden yürütmedik. Çekici geldi fiat yetkili servise çektirdik, servise gittiğimizde saat akşam akşam 7 idi, o yüzden bizim işler p.tesiye kaldı tabi.

Şimdi ben şunu merak ediyorum, daha önce ben hiç çift taraflı bir kazaya karışmadım o yüzden kazada trafik sigortası, kasko nasıl ve ne gibi işlemler yapar bilmiyorum.Sağdan soldan duyuyoruz ama başa gelmeyince ne yapacağını bilemiyor insan. Biz karşı tarafın tüm evraklarını aldık p.tesi günü servise evraklarla bir gideceğiz. Bundan sonra ne gibi işlemler olacak, sanırım expertz gelicekmiş ve aracı inceleyecekmiş. Expertz ne derse o mu olacak? Mesela ben çamurluk değişsin istiyorum expertz hayır bu değişmez düzeltin takın derse o mu olur. Birde resimlerde çok anlaşılmıyo belki ama sizce ben çamurluğu değiştirtetyim mi yoksa orjinalliği bozulmasın diye doğrultmamı yaptırayım. Ayrıca karşı taraf baya sağlam vurmuş o yüzden arka tekerlerin dengesi bozulmuşta olabilir servis dört dörtlük yapabilirmi? Karşı tarafın sigortacısı servistekiler çoluk çocuk o yüzden sanayide sağlam bi ustaya yaptırsan daha iyi olur hemde servise göre daha erken çıkar dedi.

Şimdi ben ne yapayım bana bi yol gösterin arkadaşlar.

Kaza yerinin resimlerini koydum,

Bu resimlerde araç siyah ile belirttiğim yerde ve ok yönünde ilerlerken yönü değişmiş ve 4 5 metre savrulmuş.

Bu aracın darbe aldığı yer, tam belli değil ama teker düz durmuyor.

Buda karşıdaki araç, kazadan sonra araçlar yerinden oynatılmamış.

https://i.hizliresim.com/w1G9jj.jpg
    https://i.hizliresim.com/Kd764X.jpg
    Bu diğer aracın fren izleri, izler resimde tam olarak belli değil ama kırmızı çizginin olduğu yerden başlıyor. sağda da dur tabelası var ana caddeye çıkıyor ama 30 metre kadar fren izi var, hızı 80 90 km den az değil sanırım.

Yücel Babacan
    ybabacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 15

geçmiş olsun

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnşallah ekipler size yazmamıştır cezayı.Çok geçmiş olsun.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

SERKAN BOZDEMİR
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917

Alıntı ybabacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    Sağolasın kardedşim.

Alıntı Murder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah ekipler size yazmamıştır cezayı.Çok geçmiş olsun.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla
    Sağolasın, ekip gelmedi raporu kendimiz tuttuk zaten göz var nizam var % 100 karşı taraf hatalı.

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

bunanla geçmiş olsun, siz evraklarınızı servise verdiğiniz zaman herseyi ile ilgileneceklerdir, sizlik pek bi iş yok gibi. bana sorarsanız çamurluk değişmese daha iyi olur.
    C(C)K

SERKAN BOZDEMİR
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917

Alıntı cck1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunanla geçmiş olsun, siz evraklarınızı servise verdiğiniz zaman herseyi ile ilgileneceklerdir, sizlik pek bi iş yok gibi. bana sorarsanız çamurluk değişmese daha iyi olur.

Teşekkürler, çamurluk konusunda teredütteyim tavsiyenizi mutlaka dikkate alacam ama neden değişmese daha iyi olur o konudaki fikrinizide alabilirmiyim ?

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

çamurluk değişir, işlemleri kendi kaskon üzerinden yürütürsen işler daha hızlı yürür, daha sonra senin kaskon karşı tarafın trafik sigortasına rücu eder,, ayrıca 7-10 gün / eksperin uygun gördüğü gün kadar ) kaskon ikame araç verecektir .... anlaşmalı servise araç giderken içine kasko poliçesi, ruhsat, ehliyet, tutanak , karşı tarafın ehliyet fotokopisi ve trafik sigorta bilgileri muhakkak bulunmalı yoksa işlemler başlamaz, net bir şekilde fotoğrafını çektiysen e-mail olarak servise iletebilirsin, geçmiş olsun....

ferhat sasmaz
    turboferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Bagıslayın hocam o bana pel fren ızı gıbı gelmedı acıkcası.. kumlu yoldakı lastık ızı gıbı dusunuyorum.. sorularınıza gelınce evrak ıslerınızı servıs halleder fakat exper konusunda haklısınız... bı kere ıstedıgınız servıse cekmek sızın hakkınız ve mutlaka yetkılı bı servıse gıdın... exper servısle gorustugunde servıs sıze bılgı verır degısecek olanları veya onarılacak olanlar ama experler genelde onarım yaptırıp ucuza yırtma pesındeler mutlaka servısınızı arayıp experle yapılan anlaşmayı neyın degıstırılıp neyın degıstırılmeyecegı bılgısını alın once ve ıcınıze sınmezse ıtıraz edın! Camurlugunuz kurtlur arkadasların dedıgı gıbı degıstırtmemenız lehınıze ama servıs genelde bu hasarlarda yaglı cekıc tarzı ıslerı yapmaz pek sevmezler yanı... arka tampunun tırnaklarında kırık yoksa o da kurtulur boyayla. arka camurluk davlumbazınız kırılmıs exper muhtemelen bunu degıstırmeyecektır bı sekılde vıda atıp tutturma yontemıne basvurmasını ısteyecektır servısın.. sımdı soyle....

bızım basımıza da buna benzer bı ıs gelmıstı on takım dagıldı lastık kırıldı falan.. arabayı verdık teslım almaya gıttık aracta tıtresım var efendım neymıs exper hasarlı gordugu parcaların degısımıne onay verıyomus dda .. gozle gorulen hasarları yapmıslarda... yanı dumur olucanız bı cevap.. bı anda kan beynıme vurdu dalga mı gecıyosun sen benımle dedım.. bu arabanın sol lastık salıncakla beraber kırılmıs.. porya yamuksa , aks yamulduysa , denge cubugu z rotlar yamuksa sence 1-2 cm lık yamuk experın bole dısardan bakmasıyla gorunur mu dedım ? ses yok! neyse yaptık dedıler aracı.. tamponu vıdalamıslar.. ses cıkarmadım exper onarım yoluna gıdıyomus once.. bu ısı bende sanayıde yaptırırım nıye kasko yaptırıyoruz bız? dedım ses yıne yok! neyse lanet olsun dedım sankı exper servısın karısı bı savunuyo kı ınanamazssınız..exper sankı servısın karısı ! lanet olsun dedık aldık aracı cıktık.. bu seferde gaza basınca on taraf sallanıyo... o sınırle tekrar gırdık ıcerı..sız komple on takım yapılmıs arabayı test ettınız mı dedım? ewet dedıler! zaten bu cevap ustune hemen servıs mudurunu cagırdım , experınde numarasını ıstedım kesınlıkle verıceksınız ben gorusucem dedım! servıs muduru artık benım numarayı ıstememle olayın koptugunu anladı... on takımda 4 parca degıstı ve bunların ıcınde koca dıreksıyon kutusuda var! vıdayla takılan tamponuda yenıleyeceksınız ve cızılen jantıda yenıleyeceksınız dedım bagırdım epey.. en sonunda duzgun ıs cıktı!

sıze nacızane tavsıyem!
    Aklınızda olsun.. aracınızın camurlugunu degıstırtmenız alehınıze! tampon kırık degılse ve tırmakları saglamsa degıstırtmenıze gerekyok yok. ıc davlumbaz kırıksa degıstırsınler.. ayrıca fazla bı hasar gorunmuyo aracta sanırım arka torsıyon yamulmus.. artı darbe alan lastıktekı kampana ve ekıpmanı hasar gormustur. porya da tahmınım hhasar gormustur bunları konuya hakımsenız belırtın.. detaylı test etmeden teslım etmesınler bunuda belırtın.. ıs bıtınce optık cıhazda şasi kontoru ısteyın... aracınızı teslım aldıktan sonra da detaylı test edın! Once 90 km uzerı frene bastıgınızda aracta tıtreme var mı ? sonra aynı hızda sadece el frenını hafıf cekerek arka kampanada tıtreme var mı yok mu? kontro edın. 120 ve uzerı hızlarda gıderken arkayı dıkkatlıce dınleyın aracta ses veya tıtreme hıssedıyomusunuz? kasıslerden ozellıkle gecın amortısor de gıcırdama veya arka torsıyon burclarında olusan hasarlar gıcırdama (cıyk - cıyk ) gbı sesler yapabılır.. aksı gordugunuz en ufak bıseyde yukarıda anlattıgım hıkayedekı soruları yanıltın gozle 1-2 mm lık yamuk anlasılırmı sızce falan gıbı!
    ayrıca camurlugun degıstırılmemesı lehınıze olacagı ıcın bulundugunuz yerde gocuk ustası nam yapmıs bı dukkan varsa hıc dusunmeden oraya gıdın! Istanbulda olsanız mtc oto sıze ılac gıbı olurdu ama bolgenızde de ısının ehlı hatasız ustalar olabılır! bıraz tuzludur ama bu sızı ılgılendırmez... oyle bı dukkan bulamazssanız kesınlıkle servvıs... umarım yardımcı olabılmısımdır... gecmıs olsun dıleklerımle...

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Degısmıs camurluk aracınızı satarken alıcıda ters dusunce yaratır ya almaz yada fıyatı epeyce kırmak ıster... onarım gormus camurluk tr de daha makbuldur ) onda da fıyat kırmak ısterler ama degısen gıbı olmaz!

SERKAN BOZDEMİR
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917

Alıntı knidos111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çamurluk değişir, işlemleri kendi kaskon üzerinden yürütürsen işler daha hızlı yürür, daha sonra senin kaskon karşı tarafın trafik sigortasına rücu eder,, ayrıca 7-10 gün / eksperin uygun gördüğü gün kadar ) kaskon ikame araç verecektir .... anlaşmalı servise araç giderken içine kasko poliçesi, ruhsat, ehliyet, tutanak , karşı tarafın ehliyet fotokopisi ve trafik sigorta bilgileri muhakkak bulunmalı yoksa işlemler başlamaz, net bir şekilde fotoğrafını çektiysen e-mail olarak servise iletebilirsin, geçmiş olsun....
    Teşekkür ederim arkadaşım, dediğiniz gibi kazadan sonra kaskoyu aradım durumu izah ettim onlar çekici gönderdiler ve aracı yetkili servise çektirdim bundan sonra işlemler sanırım kasko üzerinden yürüyecek. Maksimum 7 güne kadar araç verebileceklerini söylediler ama bunun ilk önce servisin hasar kaydı oluşturmsı gerektiğini söylediler saat geç olduğu için serviste bu işi yapacak personel olmadığından araç işi p.tesiye kaldı. KArşılıklı evraklarımızı da aldık birçok resimde çektik.

Yalnız anlaşmalı servis diye birşey yokmuş, 1 2 saattir exper olayını araştırıyorum hasar sahibi aracını istediği yere götürüp yaptırabilme hakkına sahipmiş. Ancak hasar expere göre çok yüksek çıkarsa o zaman exper kendi servisine götürmeyi talep ediyormuş.

Çamurluk konusunda hala teredütteyim, çünkü özellikle bizim bu denizlide aracın bir parçası değiştimi sanki üzerinden tren geçmiş muamelesi görüyor değer kaybına uğruyor.

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

geçmiş olsun

SERKAN BOZDEMİR
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagıslayın hocam o bana pel fren ızı gıbı gelmedı acıkcası.. kumlu yoldakı lastık ızı gıbı dusunuyorum.. sorularınıza gelınce evrak ıslerınızı servıs halleder fakat exper konusunda haklısınız... bı kere ıstedıgınız servıse cekmek sızın hakkınız ve mutlaka yetkılı bı servıse gıdın... exper servısle gorustugunde servıs sıze bılgı verır degısecek olanları veya onarılacak olanlar ama experler genelde onarım yaptırıp ucuza yırtma pesındeler mutlaka servısınızı arayıp experle yapılan anlaşmayı neyın degıstırılıp neyın degıstırılmeyecegı bılgısını alın once ve ıcınıze sınmezse ıtıraz edın! Camurlugunuz kurtlur arkadasların dedıgı gıbı degıstırtmemenız lehınıze ama servıs genelde bu hasarlarda yaglı cekıc tarzı ıslerı yapmaz pek sevmezler yanı... arka tampunun tırnaklarında kırık yoksa o da kurtulur boyayla. arka camurluk davlumbazınız kırılmıs exper muhtemelen bunu degıstırmeyecektır bı sekılde vıda atıp tutturma yontemıne basvurmasını ısteyecektır servısın.. sımdı soyle....

bızım basımıza da buna benzer bı ıs gelmıstı on takım dagıldı lastık kırıldı falan.. arabayı verdık teslım almaya gıttık aracta tıtresım var efendım neymıs exper hasarlı gordugu parcaların degısımıne onay verıyomus dda .. gozle gorulen hasarları yapmıslarda... yanı dumur olucanız bı cevap.. bı anda kan beynıme vurdu dalga mı gecıyosun sen benımle dedım.. bu arabanın sol lastık salıncakla beraber kırılmıs.. porya yamuksa , aks yamulduysa , denge cubugu z rotlar yamuksa sence 1-2 cm lık yamuk experın bole dısardan bakmasıyla gorunur mu dedım ? ses yok! neyse yaptık dedıler aracı.. tamponu vıdalamıslar.. ses cıkarmadım exper onarım yoluna gıdıyomus once.. bu ısı bende sanayıde yaptırırım nıye kasko yaptırıyoruz bız? dedım ses yıne yok! neyse lanet olsun dedım sankı exper servısın karısı bı savunuyo kı ınanamazssınız..exper sankı servısın karısı ! lanet olsun dedık aldık aracı cıktık.. bu seferde gaza basınca on taraf sallanıyo... o sınırle tekrar gırdık ıcerı..sız komple on takım yapılmıs arabayı test ettınız mı dedım? ewet dedıler! zaten bu cevap ustune hemen servıs mudurunu cagırdım , experınde numarasını ıstedım kesınlıkle verıceksınız ben gorusucem dedım! servıs muduru artık benım numarayı ıstememle olayın koptugunu anladı... on takımda 4 parca degıstı ve bunların ıcınde koca dıreksıyon kutusuda var! vıdayla takılan tamponuda yenıleyeceksınız ve cızılen jantıda yenıleyeceksınız dedım bagırdım epey.. en sonunda duzgun ıs cıktı!

sıze nacızane tavsıyem!
    Aklınızda olsun.. aracınızın camurlugunu degıstırtmenız alehınıze! tampon kırık degılse ve tırmakları saglamsa degıstırtmenıze gerekyok yok. ıc davlumbaz kırıksa degıstırsınler.. ayrıca fazla bı hasar gorunmuyo aracta sanırım arka torsıyon yamulmus.. artı darbe alan lastıktekı kampana ve ekıpmanı hasar gormustur. porya da tahmınım hhasar gormustur bunları konuya hakımsenız belırtın.. detaylı test etmeden teslım etmesınler bunuda belırtın.. ıs bıtınce optık cıhazda şasi kontoru ısteyın... aracınızı teslım aldıktan sonra da detaylı test edın! Once 90 km uzerı frene bastıgınızda aracta tıtreme var mı ? sonra aynı hızda sadece el frenını hafıf cekerek arka kampanada tıtreme var mı yok mu? kontro edın. 120 ve uzerı hızlarda gıderken arkayı dıkkatlıce dınleyın aracta ses veya tıtreme hıssedıyomusunuz? kasıslerden ozellıkle gecın amortısor de gıcırdama veya arka torsıyon burclarında olusan hasarlar gıcırdama (cıyk - cıyk ) gbı sesler yapabılır.. aksı gordugunuz en ufak bıseyde yukarıda anlattıgım hıkayedekı soruları yanıltın gozle 1-2 mm lık yamuk anlasılırmı sızce falan gıbı!
    ayrıca camurlugun degıstırılmemesı lehınıze olacagı ıcın bulundugunuz yerde gocuk ustası nam yapmıs bı dukkan varsa hıc dusunmeden oraya gıdın! Istanbulda olsanız mtc oto sıze ılac gıbı olurdu ama bolgenızde de ısının ehlı hatasız ustalar olabılır! bıraz tuzludur ama bu sızı ılgılendırmez... oyle bı dukkan bulamazssanız kesınlıkle servvıs... umarım yardımcı olabılmısımdır... gecmıs olsun dıleklerımle...

Sizede geçmiş olsun hocam, sizin yaşadığınız sorunları yaşamamak için sizlerin tavsiyeleri benm için çok önemli. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, bahsettiğiniz parçalar hakkında hiç bir bilgim yoktu sayenizde servise gittiğimde hepsini tek tek soracağım. Ben çamurluktan korkmuyorum bi şekilde hallolur en fazla değişir sonrada sizinde değiniz gibi değer kaybı olur ancak tekerlerde onu tutan parçalarda şasesinde bir sorun olursa yüksek hızlarda Allah'a emanet gideriz her an büyük bi kaza riski içinde oluruz benim korkum bu. Darbe alan teker biraz içe girmiş aynı şekilde sol tekerde dışına çıkmış ise bunu düzeltecek usta işinin ehli olması lazım ki dört dörtlük yapsın bizimde içimiz rahat etsin.

Bahsettiğiniz parçaların değişmesi gerektiği halde onarım yoluna gitmeye kalkarlarsa kesinlikle yaptırmam, gerekirse kendi cebimden verir değiştirtirim sonrada experinde kaskocununda afedersiniz ağzına . Yıllardır trafik sigortası ve kaskoya ödediğimiz paralarla yeni bir araba alınırdı ik defa bi kaza yapmışız kaskodan sigortadan yararlanacağız bi zahmet onuda adam gibi ypsınlar, öyle işin bin deden su getirip işin kolayına ucuzuna kaçmasınlar.

Hee bak aklıma birşey geldi, dediğinize göre benim kaskom bu aracı yaptırıp sonrada karşı taraftan bu bedeli rücu edecek yani benim kaskoma giren çıkan birşey olmayacak. exper 1000 tl masraf varsa 2000 tl yazsa ne olur, sonuçta bu parayı kendi şirketi vermeyecek masrafı ödeyip karşı taraftan çatır çatır alacak öyleyse işin kolayına ucuzuna yok yan sanayisiymiş yok eşdeğer ürünmüş uğraşmaz ne gerekiyorsa yapın der bence. Ama karşı tarafın experi gelse kendi şirketi ödeyeceğinden işin ucuzuna kaçması normal. Bu konuda yanlışmı düşünüyorum?

Fren izlerine gelince, hocam kum var yolda ama sadece kazanın olduğu noktada yani son 2 3 metrede. Fren izlerinin ilk başladığı yere dikkatle bakarsanız yerde siyah izler var adamın lastikleri yola yapışmış ve oralarda hiç kum yok. Kum olan yerde de zaten siyah lastik izi kalmaz dimi hocam.

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Sağ teker içeri girip sol teker dışarı çıktıysa durum riskli! o arka torsıyonun yerınden cıkması cok zor şasi kaydırmış olabılır... onun dısında dedıgım gıbı arka kampana ve uzerıne baglandıgı porya bılya grubu artık ne varsa... arka torsıyon , ve amortısor bunlara cok dıkkat eedın.. gecmıs olsun tekrar..

ihsan gökalp
    kovboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 63

geçmiş olsun.çok tecrübeli olmamakla beraber yardımcı olmaya çalışayım.şu ana kadar herşey sorunsuz.karşı tarafın sigortacısını dinlemeyin.yetkili servis ne gerekiyorsa yapacaktır.çamurluk değişimi gerekiyorsa değiştirin.satmanız gerekirsede kazalı fotolarını gösterirsiniz.prosedürlerdede servis tecrübeli olduğu için yardımcı olur.3 5 gün geç çıksada önemsemeyin.

GÖKHAN y
    teion67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 0

Daha yeniyim bu konuda yorum yapmam mantıksız kaçar, sadece geçmiş olsun diyorum, çok şükür can kaybı yaralanma meydana getiren bir kaza olmamış.

SERKAN BOZDEMİR
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    35AV4917

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ teker içeri girip sol teker dışarı çıktıysa durum riskli! o arka torsıyonun yerınden cıkması cok zor şasi kaydırmış olabılır... onun dısında dedıgım gıbı arka kampana ve uzerıne baglandıgı porya bılya grubu artık ne varsa... arka torsıyon , ve amortısor bunlara cok dıkkat eedın.. gecmıs olsun tekrar..
    Sağolasın hocam bu bahsettiğiniz tüm parçaları not edicem servise giderken ve gittiğimde de hepsinin tek tek kontrolü isticem. Malum serviste olsa sanayideki ustada olsa sen arızadan bahsetmedikçe onlar kolay kolay arızayı bulup çözemiyorlar. Tekrar tşk ederim sizinde gece gece epey vaktinizi aldım. İyi sabahlar.

Alıntı kovboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.çok tecrübeli olmamakla beraber yardımcı olmaya çalışayım.şu ana kadar herşey sorunsuz.karşı tarafın sigortacısını dinlemeyin.yetkili servis ne gerekiyorsa yapacaktır.çamurluk değişimi gerekiyorsa değiştirin.satmanız gerekirsede kazalı fotolarını gösterirsiniz.prosedürlerdede servis tecrübeli olduğu için yardımcı olur.3 5 gün geç çıksada önemsemeyin.
    Teşekkür ederim abi, şuana kadar herşey sorunsuz ama asıl mesele bundan sonra başlıyor başıma daha önce gelmediği için bilmiyorum ama exper olayı başımızı biraz ağrıtacağa benziyor. İnşallah hayırlısıyla şu işi atlatırız.

Alıntı teion67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha yeniyim bu konuda yorum yapmam mantıksız kaçar, sadece geçmiş olsun diyorum, çok şükür can kaybı yaralanma meydana getiren bir kaza olmamış.
    Sağolasın kardeşim, çok şükür sağlık açısından bir sıkıntımız yok.

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Geçmiş olsun.Nazar değmiş aracınıza
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

özkan yıldırım
    osskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    66ay545
    Edilen teşekkür: 5

geçmiş olsun ucuz atlatmıssınız

Cihan han
    hanbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 99

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Bence çok akıllıca fotolar çekmişsiniz. Olayı özetliyor. Kaskodan bir sorun olacağını düşünmüyorum lakin ustalar çamurluğu falan değiştirebilirler. Hatta dingil falan gibi aksamlarda da problem olmuş olabilir ve bunları da değiştirme yoluna gidiceklerdir büyük ihtimalle. Ama çamurluk değişmemesi konusunda ısrarcı olunuz büyük bir hasar değil.

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

Alıntı seralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşı tarafın sigortacısı servistekiler çoluk çocuk o yüzden sanayide sağlam bi ustaya yaptırsan daha iyi olur hemde servise göre daha erken çıkar dedi.
    şark kurnazı detected
    Konu usermm1 tarafından (09/02/2014 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.
    Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

Sayfa 1/3 123 SonSon