16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Arabamı satma hakkında kararsızım. Önerilerinizi bilmek istiyorum :)

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Soru Arabamı satma hakkında kararsızım. Önerilerinizi bilmek istiyorum :)

Merhaba grandepuntotr ailesi
    Geçen haftalarda açtığım konuyu okuyanlarınız bilir başıma neler geldi, arabadan neden soğudum ve neleri değiştirdim vs. En son olan olay ise Body Computer değişti ve Ecu tamir edildi. Bununla beraber aylardır bulamadığım, arabayı parçalayacak kadar beni delirten tekleme ve vuruntu sorunu da halloldu. Tahminim lpg 'nin ecuyu bozmasından kaynaklı bir durumdu bu. Ya da ecu nun kendi istemiyle bozulması manyaklaşması

Arabama aldığımdan beri yaptığım masraf son yaptığımla 4-5 bini buldu aşşağı yukarı. Fakat hala bitmiş değil. Triger 'inin değişmediği şüphesi içindeyim. Baskı balata bitmek üzere ve akslar da açık var. Nisanda da muayenesi var arabanın.

Bir çok arkadaşım bunlarında masrafı biraz olacak diye arabayı satmam gerektiğini bazıları ise yavaş yavaş hallet bin o kadar masraf yaptın diyor.

Kafam karma karışık. Arabayı ya bu şekilde satacağım alan kişi isterse bunları yaptıracak isterse yaptırmadan binecek. Keza biniliyor yürüyenin de hiç bir sıkıntı yok şu an. Ya da ben arabayı satmayıp muayeneye kadar sadece triger değişip muayeneden aks lar açık geçmeyi deneyip geçemezsem değiştireceğim. Baskı yine 3-4 ay idare eder. Zaten haftasonları biniyorum genellikle

Size sorum şu. Bu durumda ne yapayım ? Bana bir fikir verin. Hangisini yapmam daha mantıklı olur ?

Birde ayrıyetten Ecu nun tekrar bozulmasından korkuyorum ya da başka kronik bir arızasının başıma bela olmasından çekiniyorum. Arabam 173.000 de ve motoru diri. Hiç bir sıkıntısı yok.

Saygı çerçevesinde her türlü önerinize açığım.

Ek olarak şu ana kadar değiştirdiğim parçalar
    4 Amantisör
    Arka ve Ön Balatalar
    Ön Diskler
    Ön Amantisör Takozları
    Alt salıncaklar
    Z rotlar
    Şanzuma Dişlileri
    Termostat
    Gaz Enjektörü
    İki Ön Davlumbaz
    Body Computer
    Ecu Tamiri
    Ayrıca arabayı aldığımda bulunan Ön ve Arka Tamponlardaki mutelif çizikleri kendim cebimden boyattım.

İyi forumlar
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

hocam arabacılık böyle bişey. bende dün 600tl harcadım halen 400tl daha hasraf var. gerçi ben sıfır aldım temiz kullandım ama yinede masrafsız olmuyor. bundan önceki ikinci el arabama 4000tl tamir yaptırmıştım oluyor yani.
    Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Evet aynen öyle oluyor ama ben şu an başka bir ikilemdeyim. Ya biraz daha masraf yapıp bineceğim ya da artık satacağım Çünkü korkarak biniyorum biraz da acaba başka neresinde ne çıkacak diye. Arabayı baştan yarattım neredeyse
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

imkanın varsa sat sıfır al. ben sıfırcıyım dacia sandero olsun sıfır olsun. veya 20-30 bini geçmeyen bi ikinci el al sen bilirsin.
    Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aynen öyle oluyor ama ben şu an başka bir ikilemdeyim. Ya biraz daha masraf yapıp bineceğim ya da artık satacağım Çünkü korkarak biniyorum biraz da acaba başka neresinde ne çıkacak diye. Arabayı baştan yarattım neredeyse
    selam aracınıza korkarak biniyorsanız zaten ondan soğumuşsunuz . Baya masraf yapmıssınız yazık tabii o kadar paraya zaten zar zor kazanılıyor geri kalan masraflar kronik değil yanılmıyorsam az daha masraf yapıp binmek tabikii daha mantıklı ama ben buna güvenmiyor diyorsanız satın gitsin baska araç alın birazda tabii bu araba işi sans işi

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

barış unye
    İl Başkan (Iğdır) barisunye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 83

bence de araçdan soğumuşsunuz gibi..birde ne zaman ne yapacagı bellı olmayan belırsızlık var..satın gitsin..piyasaa bıraz yukseldı zaten..artısını eksısını söyleyın vebali kalmasın...daha sonra kendınıze temız servıs bakımlı bı arac bakın......

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

zaten aracınız benzinliymiş, ben olsam bir gün durmam satarım

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı knidos111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten aracınız benzinliymiş, ben olsam bir gün durmam satarım
    Niye abi yahu. Tercih veya imkan meselesi için benzinli almıştır. Tabii siz de haklısınız benzin çok para..

Abi bence de sat gitsin.. Ben senin konunu okurken bile,empati yaptım. Sat,tertemiz punto al yine. Punto güzel araba da,temizini bulursan.. Bi kere dilin yandı,dikkatli bir şekilde bakar,her şeyini kontrol ettirir alırsın.

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Bence de satın.Kafanıza hangi araç yatıyorsa onu alın.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Arkadaşların aksine (sıfır almayacaksan) ben satma derim. Nedenine gelince: Bu arabaya bu kadar masraf yaptın, emek harcadın, iyi kötü arabanın huyunu öğrendin e şimdi sattın diyelim aracı satarken masraflarından dolayı zaten alan adam öldüm fiyatına almak isteyecek e onun dediği paralara vereceğine yaptığın masrafların üstüne baskı triger için sanayide 600 tlye hallolur aks açıklığını bilemem ama, alıcıya kalsa zaten sen soğumuşsun fiyatı dediğim gibi dip yapacak e 4 5 binin yanında bi 1000 tl daha masraf yap sonrasında keyifle bin. Hatırlarsan sana daha önceki konunda yazmıştım ben aracıma lpg dahil 4 bin masraf yaptım diye çok şükür şimdi binip gidiyorum aracıma. 78.500 km de 8mart2011 de 40300dü kmsi. Arabacılık böyle kardeşim 2. el alıyorsa model düşük km yüksek ise xx bine aldığım x marka kaliteli diye bahsedilen en kral en sağlam arabanın aldığın yıl bin 1500 tl masrafı olur eğer araç arıza yapmazsa bu da. Senin şansızlığın aracının kmsinin yüksek ve bakımsız kullanılmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Aracını sattıktan sonra sıfır araç almayıp tekrar 2. el alacaksan düşük kmde yüksek modelli bir araç almanı öneririm şunu da belirteyim bu araca yaptığın masraf satarken edeceğin zarar yeni alacağın araca ekleyeceğinle birlikte tahminim cebinden 10 bin tl çıkmış olur. Allah nasip kısmet ederse bundan sonra keyifle binersin aracına, ille de satacam dersen yazı bekle... hakkında hayırlısı olsun

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Herkese yorumları için ayrı ayrı teşekkürler. Satmam konusunda baya bir arkadaş hemfikir olmuş Ayrıca arabam benzinli değil LPG li Ve ayrıca bugün sıfır Punto alacak olsam benzinli alırım. Diesel almam Hem aradaki fiyat farkı yüzünden hem de Diesel 'in de bir esprisi kalmadı artık. Diesel yakıyor Otuz krş. Benzin yakıyor 40 krş. O aradaki 7-8 bin fiyat farkıyla 10 krş yakıt farkı birbirini 3 yılda anca örter belki daha fazla Hemde traktör gibi motor sesi dinlemem kafam rahat olur. Yazın da kışın da eşit miktar yakıt yakarım. Diesel gibi yazın 25 krş kışın 35 krş yakmam

(Rakamlar sallamasyondur. Bilerek net bilgiyle yazmadım. Tartışma çıkartmasın kimse.)

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşların aksine (sıfır almayacaksan) ben satma derim. Nedenine gelince: Bu arabaya bu kadar masraf yaptın, emek harcadın, iyi kötü arabanın huyunu öğrendin e şimdi sattın diyelim aracı satarken masraflarından dolayı zaten alan adam öldüm fiyatına almak isteyecek e onun dediği paralara vereceğine yaptığın masrafların üstüne baskı triger için sanayide 600 tlye hallolur aks açıklığını bilemem ama, alıcıya kalsa zaten sen soğumuşsun fiyatı dediğim gibi dip yapacak e 4 5 binin yanında bi 1000 tl daha masraf yap sonrasında keyifle bin. Hatırlarsan sana daha önceki konunda yazmıştım ben aracıma lpg dahil 4 bin masraf yaptım diye çok şükür şimdi binip gidiyorum aracıma. 78.500 km de 8mart2011 de 40300dü kmsi. Arabacılık böyle kardeşim 2. el alıyorsa model düşük km yüksek ise xx bine aldığım x marka kaliteli diye bahsedilen en kral en sağlam arabanın aldığın yıl bin 1500 tl masrafı olur eğer araç arıza yapmazsa bu da. Senin şansızlığın aracının kmsinin yüksek ve bakımsız kullanılmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Aracını sattıktan sonra sıfır araç almayıp tekrar 2. el alacaksan düşük kmde yüksek modelli bir araç almanı öneririm şunu da belirteyim bu araca yaptığın masraf satarken edeceğin zarar yeni alacağın araca ekleyeceğinle birlikte tahminim cebinden 10 bin tl çıkmış olur. Allah nasip kısmet ederse bundan sonra keyifle binersin aracına, ille de satacam dersen yazı bekle... hakkında hayırlısı olsun
    Bende aynen bu senin dediklerin gibi düşünüyorum işte. Satıp alacağım araba en fazla yine 18 bin lik bir araç olacak. Onunda kesin bir masrafı olacak. Ama şu zamana kadar da hep böyle diyerek satmadım arabayı. Nisan da muayenesi var. Nisana kadar satamazsam zaten araba çoktan bende kalacak yani. Muayenesi olmayan araca kimse yanaşmaz. Ama çok şükür şu an araba da hiç bir sorun yok gibi. Arkadaşlarında dediği gibi soğudum yani. Korkuyorum şurasında başka ne çıkar ne çıkmaz diye Kafam da arabayı satıp servisten başka bir araba almak var zaten. 2011-2012. Punto alırmıyım onu bilmiyorum işte

Bu arada termostatı değiştirince araba kendine geldi. Bugün arabanın içinde ısındığımı hissettim

Teşekkür ederim iyi dileklerin için de

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Şu ana kadar yaşadığın sorunlar üzücü geçmiş olsun İnşallah sorunla karşılaşmazsın. Yazılarını okumuştum senin puntoda bizim puntolarda aynı yerde üretildi tabii ki seri üretim hata faktörü var ama bu kadar olmaz. Araçta bu kadar sorun olması kötü kullanım, bakımsız bırakma ve yanlış ellere verip onarım yaptırmakta senden önce yani. Km. aslında yüksek inan bana alt takım amartisör rot balata disk bunlar mekanik hatta şanzıman tamamen kullanımla alakalı sen her önüne gelen kötü yola çukura bodoslama gir. Bu arabalar alçak şu kaldırıma çekim inim derken vur altını ikide bir vites değiştiriken şanzımanı zorla felan kullanımla alakalı yani enden önce kullanan pert etmiş. Beyin de dediğiniz gibi lpg ayarlarının iyi yapılmamasından kaynaklanıyordur. Belkide senden önce aracın aküsü bitmiştir ve vurdurarak çalıştırmışlardır oda beyne kısmi zarar verebilir sende patlak verebilir. Arkadaşımın ailesinin bir rent acar bürosu var yani oradaki araçları 2 yılda mahvediyorlar. Bence neticede kötü kullanılmış bir araç şimdi hemen satma yaza doğru sat bir de oradan zarar etme. Ben ikinci puntomu kullanıyorum ikiside 2. el ama sahibinden temiz kullanılanı aldım tabii ki şans meselesi ama ben hiçbir zaman oto galerilere güvenmiyorum sahibinden bul dostum inan bana daha temiz oluyor.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

18 bine 2011 12 punto bulamazsın (temizini). Biraz pimpiriğini bırak arabadan keyif almaya bak. Benim araçta ses sıkıntı yok mu vaar ama teybi açınca duyulmuyor. Arka sağ kapı dıştan zor açılıyordu artık açılmıyor sol kapıyı kullanıyorum takma bu kadar yapacağını yapmışsın zaten. 18 bine başka araç alıp masraf edeceğine elindekini kullan gitsin.
    Termostat sıkıntı benimde kışın ortasında başına geldi 13 km yolda araç son 2 3 kmde sıcak üflüyordu sonra gitti değiştirdim de rahatladım şimdi nerdeyse kalorifer kapalı gezecem

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar yaşadığın sorunlar üzücü geçmiş olsun İnşallah sorunla karşılaşmazsın. Yazılarını okumuştum senin puntoda bizim puntolarda aynı yerde üretildi tabii ki seri üretim hata faktörü var ama bu kadar olmaz. Araçta bu kadar sorun olması kötü kullanım, bakımsız bırakma ve yanlış ellere verip onarım yaptırmakta senden önce yani. Km. aslında yüksek inan bana alt takım amartisör rot balata disk bunlar mekanik hatta şanzıman tamamen kullanımla alakalı sen her önüne gelen kötü yola çukura bodoslama gir. Bu arabalar alçak şu kaldırıma çekim inim derken vur altını ikide bir vites değiştiriken şanzımanı zorla felan kullanımla alakalı yani enden önce kullanan pert etmiş. Beyin de dediğiniz gibi lpg ayarlarının iyi yapılmamasından kaynaklanıyordur. Belkide senden önce aracın aküsü bitmiştir ve vurdurarak çalıştırmışlardır oda beyne kısmi zarar verebilir sende patlak verebilir. Arkadaşımın ailesinin bir rent acar bürosu var yani oradaki araçları 2 yılda mahvediyorlar. Bence neticede kötü kullanılmış bir araç şimdi hemen satma yaza doğru sat bir de oradan zarar etme. Ben ikinci puntomu kullanıyorum ikiside 2. el ama sahibinden temiz kullanılanı aldım tabii ki şans meselesi ama ben hiçbir zaman oto galerilere güvenmiyorum sahibinden bul dostum inan bana daha temiz oluyor.
    Yaptık bir hata Her insan ilk arabasında biraz kazık yer derler Biz biraz değil baya yedik. Ama ders oldu bana Bundan sonra alacağım araba da daha profesyonel davranacağım kesin

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 bine 2011 12 punto bulamazsın (temizini). Biraz pimpiriğini bırak arabadan keyif almaya bak. Benim araçta ses sıkıntı yok mu vaar ama teybi açınca duyulmuyor. Arka sağ kapı dıştan zor açılıyordu artık açılmıyor sol kapıyı kullanıyorum takma bu kadar yapacağını yapmışsın zaten. 18 bine başka araç alıp masraf edeceğine elindekini kullan gitsin.
    Termostat sıkıntı benimde kışın ortasında başına geldi 13 km yolda araç son 2 3 kmde sıcak üflüyordu sonra gitti değiştirdim de rahatladım şimdi nerdeyse kalorifer kapalı gezecem

Yok yanlış anladın sen beni abi 20 bine 2012 punto mu olur 18 bine alcağım 2012 punto benim 2006 dan daha haşat çıkar Orda benim biraz anlatım bozukluğum var. 2011-2012 yi ancak biraz bekleyerek alırım. Şu an arabayı satarsam. Şimdi almaya kalkarsam max alabilceğim 18 bin olur demek istedim

Ya ben çok takıntılıyım işte Araba dan şu gelen kapı pandizot sesleri bile delirtiyor beni Yalıtım malzemesi bulabilsem. Nerden alınır. Ne kullanılır bilsem bir pazar oturup bütün kapı içlerini arka bagaj içini yalıtım yapacağım

Aynen bende bugün kalorifer kapalı gezdim İlk 10 dakika açtım araba fırın oldu resmen. Kapadım. İç sirkülasyona aldım öyle eve kadar 1 saat yol geldim
    Konu byadrenalin tarafından (23/01/2014 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ferhat sasmaz
    turboferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Valla hocam o kadar masraf yapmışsınız.. Arkadasın dedıgı gıbı 1000 lıra daha yapmaya deger.. zaten ecudan falan korkmanıza gerek yok... elektronık motor gıbı degıldır yanı zamanla bozulur dıye bısı kolay kolay olmaz .. ya bozulur ya bozulmaz.. aksılıkler harıc.. bunun dısında aracınızdan soğumanıza gerek yok cunkı masrafı yenı yaptım demıssınız her halukarda ecunuz bozulursa yenıden onarılacaktır veya degısecektır... bırde bende sızın gıbıyım.. tık ses gelsın hemen yaptırırım.. en sınır oldugum sey.. satmayın demememın sebebı 18.000 lıraya duzgun araba bulmak gercekten cok zor.. ben 25.000 lere bulamadım dızel modellı duzgun bı arac 2 ay bekledım.. yanı 22 23 verebılırım dersenız satın benzınlı 2009 falan cok temız araclar var ama yok cıkamam dersenız muhtemelen alacagınız aracta da buna yakın masraflar yapacaksınız... aks kafaları cok pahalı degıl bıldıgım kadarıyla zıncır ve aks 400-500 arasına bıter gıbı gelıyo bana.. cogu seyı yapmıssınız zaten... amortısor , takoz vs vs.. on duzen de de cok masraf acabılecek bı durum yok zaten... tam bınıcısı olacagınız bı duruma gelmıs arac... zor bı aradasınız... 18.000 tl lık arac 4000 tl harcadıgınızda 22.000 etmıyo malesef.. harcamazsanız 16 edıyo ama .. boyyle bı handıkap var ortada.. sız yapılması gerekenlerı yaptıktan sonra satmanın bı anlamı kalmamıs... dedıgım gıbı 22-23 lere cıkabılırsenız satın ama cıkamam dersenız bının derım.. bazen 2000-3000 tl gıbı rakamlar ınsanı arada bırakabılıyo bu durumdasınız anladıgım! Kısaca keyıfle bının derım...

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam o kadar masraf yapmışsınız.. Arkadasın dedıgı gıbı 1000 lıra daha yapmaya deger.. zaten ecudan falan korkmanıza gerek yok... elektronık motor gıbı degıldır yanı zamanla bozulur dıye bısı kolay kolay olmaz .. ya bozulur ya bozulmaz.. aksılıkler harıc.. bunun dısında aracınızdan soğumanıza gerek yok cunkı masrafı yenı yaptım demıssınız her halukarda ecunuz bozulursa yenıden onarılacaktır veya degısecektır... bırde bende sızın gıbıyım.. tık ses gelsın hemen yaptırırım.. en sınır oldugum sey.. satmayın demememın sebebı 18.000 lıraya duzgun araba bulmak gercekten cok zor.. ben 25.000 lere bulamadım dızel modellı duzgun bı arac 2 ay bekledım.. yanı 22 23 verebılırım dersenız satın benzınlı 2009 falan cok temız araclar var ama yok cıkamam dersenız muhtemelen alacagınız aracta da buna yakın masraflar yapacaksınız... aks kafaları cok pahalı degıl bıldıgım kadarıyla zıncır ve aks 400-500 arasına bıter gıbı gelıyo bana.. cogu seyı yapmıssınız zaten... amortısor , takoz vs vs.. on duzen de de cok masraf acabılecek bı durum yok zaten... tam bınıcısı olacagınız bı duruma gelmıs arac... zor bı aradasınız... 18.000 tl lık arac 4000 tl harcadıgınızda 22.000 etmıyo malesef.. harcamazsanız 16 edıyo ama .. boyyle bı handıkap var ortada.. sız yapılması gerekenlerı yaptıktan sonra satmanın bı anlamı kalmamıs... dedıgım gıbı 22-23 lere cıkabılırsenız satın ama cıkamam dersenız bının derım.. bazen 2000-3000 tl gıbı rakamlar ınsanı arada bırakabılıyo bu durumdasınız anladıgım! Kısaca keyıfle bının derım...
    Teşekürler yorumunuz için. Hemen hemen dediğinizin hepsi doğru. Yeni araba almaya çalıştığımda çıkarmam gereken miktar, harcadğım para, harcadığım paraya karşılık arabanın değerinin aynı kalması vs. Ama burda bir de şöyle durum var. Cebimden 1000 lira daha çıkartacak durum kalmadı Dibe vurdum artık. Hele en son mecburi harcadığım 2100 lira mahvetti beni. Kredi kartını son limitine kadar kullanmış oldum. Şimdi onu öderken ara da bir de 1000 tl daha harcamam imkansız olacak Akslar çok pahalı. Servisin ikisine toplam parça fiyatı 1500 lira fiyat verdi. Sadece kafa değil komple aks değişecek.