Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
77 sonuçtan 61 ile 77 arası

Konu: Fiat Punto 2014 Fiyatları

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla butun dediklerine katılıyorum ama konu zaten amacini sapti bir de isin icine siyaset katip iyice corba yapmayalim olan her sey tv de belli zaten. Bizleri fakirlestirip kendileri katrilyoner oldular...
    haklısın. amacım siyaseti karıştırmak değildi zaten de sen öyle yazınca boş bulundum

2. Bu mesajı için 2 kişi halils2'ye teşekkür etti:

Erdi Toptan
    Erdi Toptan (Evo) etikEtEvo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Yok
    Plaka
    53 DT 504
    Edilen teşekkür: 30

ya beyler birakin artik punto yada bravo daha iyi golften laflarini benim 2001 model golfum vardi comfortline model emin olun o kadar konfrlu o kadar bi rahat araba daha binmemiştim.. 2012 model puntodan daha knfrlu
    Punto Evo S&S

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı etikEtEvo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya beyler birakin artik punto yada bravo daha iyi golften laflarini benim 2001 model golfum vardi comfortline model emin olun o kadar konfrlu o kadar bi rahat araba daha binmemiştim.. 2012 model puntodan daha knfrlu
    madem o kadar bir konforlu araçtı neden punto aldınız? golfe bir kaç bin masrafla binilebilirdi...

Erdi Toptan
    Erdi Toptan (Evo) etikEtEvo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Yok
    Plaka
    53 DT 504
    Edilen teşekkür: 30

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem o kadar bir konforlu araçtı neden punto aldınız? golfe bir kaç bin masrafla binilebilirdi...
    öyle gerekti ve 2001 model o aracı ben 22 bn tl ye sattım internete ilani attiktan 3 gun sonra ama puntomuz 1 aydir internette satılık ne arayan var ne soran
    Punto Evo S&S

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

öyle gerekti ve 2001 model o aracı ben 22 bn tl ye sattım internete ilani attiktan 3 gun sonra ama puntomuz 1 aydir internette satılık ne arayan var ne soran
    Bu konuda katılıyorum. Komik komik rakamlar verenler var Puntoya. Şaka gibi 16500 olur mu 17 olur mu diyenlere denk geldim. Sövüyorum arkalarından zaten. Golf te ise araban temiz de olsa kötü de olsa değeri kesin var arabanın. Benim arkadaşımda 2 hafta önce 2002 modeli aldı 20,500 'e falan.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Kış piyasası ayrıca gelen zamlar insanları beklemeye itiyor. Ne satcak olana müşteri var ne slcak olana uygun fiyat. Şuanda ne olursa olsun satışı ağır gider.

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

Ben gemide çalışırken italya ya yanaştık ciaccio limanına İtalyan işçiler vardı limanda çalışan çay may muhabbeti o ara bi pejogot reklami geçti 3008 mi ne 12800 veya 13 800 Euro idi adamlar burun kıvırdı orda birader dedim nası burda kredi mıredi falan kardeş dedi gel gidip alalım dedi benim maaş 1750 Euro hanım alıyo 1200 Euro ayda 200 Euro taksitle yarın çekeyim altıma dedi bakkaldan şeker almak kadar basit dedi 13800*3.07=42366tl %40ötv+%18 kdv 70.000tl yapıyo kaba taslak yani bu günkü satiş fiyatıyla aynı yani adamlarda gelir dengesi var doymuşlar artık burun kıvırıyorlar herkezzde vespa motorlar birde lancia marka küçük arabalardan vardı çok mutlu insanlar stres yok bişey yok lay lay lom işdte bizde yok punto iyi yok bravo iyi birbirimizi üzüyoz burda daha çok yolumuz var beyler en iyi araba bizim olanı herkeze iyi akşamlar dileğiyle

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Birde İtalya yı beğenmezler.
    Kaldı ki Almanya da gördüğüm billboard da ayda 450€ civarı leasingle Infinity suv alınabiliyordu varın gerisini siz düşünün.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı emreaktan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gemide çalışırken italya ya yanaştık ciaccio limanına İtalyan işçiler vardı limanda çalışan çay may muhabbeti o ara bi pejogot reklami geçti 3008 mi ne 12800 veya 13 800 Euro idi adamlar burun kıvırdı orda birader dedim nası burda kredi mıredi falan kardeş dedi gel gidip alalım dedi benim maaş 1750 Euro hanım alıyo 1200 Euro ayda 200 Euro taksitle yarın çekeyim altıma dedi bakkaldan şeker almak kadar basit dedi 13800*3.07=42366tl %40ötv+%18 kdv 70.000tl yapıyo kaba taslak yani bu günkü satiş fiyatıyla aynı yani adamlarda gelir dengesi var doymuşlar artık burun kıvırıyorlar herkezzde vespa motorlar birde lancia marka küçük arabalardan vardı çok mutlu insanlar stres yok bişey yok lay lay lom işdte bizde yok punto iyi yok bravo iyi birbirimizi üzüyoz burda daha çok yolumuz var beyler en iyi araba bizim olanı herkeze iyi akşamlar dileğiyle
    çok doğru yazmışsın arkadaşım zevkler tartışılmaz benim gözümde bravo golf ten üstündür isteyen saçma sapan yorum yapmaya devam etsin adam gitmiş direksiyonuna laf etmiş önce git vw nin direksiyonlarına bak hey güzel ALLAH ım mübarek gece fazla uzatmayacağım. golf ucube tenekedir hiç bir zaman italyan tasarımını benim gözümde yakalayamaz konu uzamasın

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu sen haklı çıkmak için benim cümlemi tersten anlamaya devam ediyorsun. Ben linea ile bravo birebir benziyor demedim. Punto-linea arasndaki benzerlikten kastettim!! Aynı değil mi arkadaşım bu araçlar ? biri uzun biri kısa kasa olarak..

golfe 90 bin diyen arkadaş işkembeden direk sallıyor. girin bakın en yuksek fiyatı
    Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 82.200 TL

82. bin tl!!

gel bravo ya bak;
    74 in tl
    hemde manuel sanzıman. golf otomatik.

bravonun otomatiği 79 bin tl şaka gibi. 2013 hemde

74 diyor boru değil! Golf kasa olarak ufak olabilir. Ama burda kimse tarafız yorum yapmıyorum. Altında bravosu olan, puntosu olan , kendi araçlarını övüp övüp bitiremiyor. Bugün türkiye genelinde bi anket yapın bakalım açık ara hangi araç kazanıyor.

Su bravo nun vitesinin durdugu sekle bak hele, adını söylemiyim goren anlar zaten. İki aracın kokpit farkına bak.

fiatın tasarımı direksiyonundan belli zaten. ducato ya kadar hepsi aynı direksiyon tipi.
    ne varmış kokpite ?herşey kokpit mi ? ayrıca bravo nun kokpitide bence gayet şık sen git golf ün far düğmesine bak eski çamaşır makinelerine benziyor o tipsizlikle kalite olsa ne olur iğrenç bir zevksizlik uzatma istersen

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne varmış kokpite ?herşey kokpit mi ? ayrıca bravo nun kokpitide bence gayet şık sen git golf ün far düğmesine bak eski çamaşır makinelerine benziyor o tipsizlikle kalite olsa ne olur iğrenç bir zevksizlik uzatma istersen
    Uzattım . uzatıyorum. cok rahatsızsan cevap verme

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

herkes konuştu mu? söyleyeceğini söyledi mi? rahatladınız mı? iyi.. o zaman sıra bende..

"keşke araba değiştirmeyle sorunlar çözülse.."

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Abiler goreceli kavramlari tartisip birbirinize boyle sozler soylemeyin allah icin...alti ustu araba be... dedigim gibi boyle ucube falan hic yakismiyor agziniza....

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

cengizhan özden
    cengizhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 58

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzattım . uzatıyorum. cok rahatsızsan cevap verme
    Ortalık sakinleşmiş ama bende birkaç şey söylemek isterim. Bravoda Golf da C segmenti araçlar. Bunlar biribirleriyle tabii ki kıyaslanabilir. Bazı yönlerden birbirlerine üstünlükleride vardır. Ama genel olarak golf daha konforludur, teknik olarak daha kalitelidir , ama yedek parçaları daha pahalıdır, tasarım olarak soğuk araçlardır. Bravonun ise donanım-fiyat oranı daha iyidir, yedek parçaları daha ucuzdur, tasarımları daha sıcaktır. konforu golfden daha düşüktür.

Yani kısaca golfmü iyi bravomu iyi tartışmasının sonu yoktur. Çünkü herkesin beklentileri farklıdır. Ama illa fiyat kıyaslaması yapmak istiyorsanız Golfü Lancia delta ile kıyaslamak daha doğru olur. Çünkü bu iki aracın ortak noktaları daha fazla veya seviyeleri daha eştir.

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Siteyi güncellemişler heralde 51.400 olmuş 1000 TL daha zam gelmiş O değilde geçen sene 38.000 TL ye aldığım 2012 sıfır puntomun fiyatı olmuş 49.400 olmuş

Fiat Punto Fiyatları | FIAT

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

51bin mi?!
    Ben de 2012 model sıfır lounge dualogic Punto'yu 35bin'e almıştım! (benzinli tabii)

hülya paksoy
    hulyapaksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

fiyatlar dövizden dolayı çok artmış durumda bizde sıfır araç alımı konusunda beklemeye başladık

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234