17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Fiyat Danışma

Tolga Şahin
    xxdeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 2

Dikkat Fiyat Danışma

Arkadaşlar hepinize merhaba. Uzun zamandır punto arıyorum bugün sonunda bi tane bulabildim. fiyat konusunda sizlerden fikir almak istiyorum. acaba uygun fiyata mı anlaşmışım merak etmekteyim. Araba 2009 model grande punto 1.3 multijet active. 75.000 kmde ve sadece sol ön çamurlukta boya var.Rengi metalik gri. Araba temize benziyor tabii ki servise götürmeden ancak bu kadar bilebiliyorum. Fiyat 23.250 tl. Sizce uygun mudur? Çok teşekkür ederim.

mehmet demir
    gesta0723 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 vk 016
    Edilen teşekkür: 27

adamlar grandenin active benzinlisine dediğin modeline 22 nin altında istemiyorlar bana rakam düşük geldi km göre. aracı tanıdığın sigortacı varsa şase numarasıyla sorgulat (sorgulayacağı şeyse pert kaydı var mı kaskodan veya sigortadan hasar kaydı var mı kaçıncı sahibinden olduğu sürekli el değiştirmişse vardır onda bişey ) sonra 5664 den şase numarasını gönderip hasar kaydı varsa ne kadar olduğunu ve muayeneye girdiği tarihteki km bilgilerini görebilirsin bence bunları yaptır sonra servise götür bunlarda bişey çıkarsa boşuna o kadar para vermiş olmazsın
    Sen sevmeyi bilmiyorsun DELİ DELİ

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı gesta0723 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar grandenin active benzinlisine dediğin modeline 22 nin altında istemiyorlar bana rakam düşük geldi km göre. aracı tanıdığın sigortacı varsa şase numarasıyla sorgulat (sorgulayacağı şeyse pert kaydı var mı kaskodan veya sigortadan hasar kaydı var mı kaçıncı sahibinden olduğu sürekli el değiştirmişse vardır onda bişey ) sonra 5664 den şase numarasını gönderip hasar kaydı varsa ne kadar olduğunu ve muayeneye girdiği tarihteki km bilgilerini görebilirsin bence bunları yaptır sonra servise götür bunlarda bişey çıkarsa boşuna o kadar para vermiş olmazsın
    Ben sadece plakanın hasar kaydnı sorgulattım 2500tl lik bir çarpma kaydı olduğunu söyledi. sanırım plaka çok güvenilir bir sorgulama yolu değil.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı xxdeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sadece plakanın hasar kaydnı sorgulattım 2500tl lik bir çarpma kaydı olduğunu söyledi. sanırım plaka çok güvenilir bir sorgulama yolu değil.
    En garanti şase,AMa sen bir ustaya mutlaka göster..Fiyatıda düşük değil normal...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En garanti şase,AMa sen bir ustaya mutlaka göster..Fiyatıda düşük değil normal...
    şasi no elimde sorgulamaya calısıyorum ama sistem cevap vermiyor. anlayamadım.

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Bence fiyatı düşük...

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Normal fiyat düşük falan değil
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ferhat sasmaz
    turboferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Şase ve plaka... Kesınlıkle ıkısıyle bırlıkte sorgulat.. Şase bıle bazen gozukmeyebılıyor.. plakadan cıkıyor.. Şahit oldum.. Ancak plaka sorgulamasında eger hasar gozukuyorsa ve tarıhı aracın model yılından eskıyse endıse etme.. Muhtemelen senden once takılı oldugu araca aıt bılgılerdır.. Ve her ne olursa olsun ıyı bır usta mutlaka baksın araca.. saygılar..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şase ve plaka... Kesınlıkle ıkısıyle bırlıkte sorgulat.. Şase bıle bazen gozukmeyebılıyor.. plakadan cıkıyor.. Şahit oldum.. Ancak plaka sorgulamasında eger hasar gozukuyorsa ve tarıhı aracın model yılından eskıyse endıse etme.. Muhtemelen senden once takılı oldugu araca aıt bılgılerdır.. Ve her ne olursa olsun ıyı bır usta mutlaka baksın araca.. saygılar..
    Araçta 2.500 tllik çarpma kaydı görünmesine rağmen, gösterdiğim kaportacı kaputta boya ve diğer çamurlukta boya olduğunu söyledi. ben de vazgeçer gibi oldum açıkçası

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Araçta 2.500 tllik çarpma kaydı görünmesine rağmen, gösterdiğim kaportacı kaputta boya ve diğer çamurlukta boya olduğunu söyledi. ben de vazgeçer gibi oldum açıkçası
    bunlar satarken cok etmen olacaktır ona göre fiyat kırıp almak icin teklifte bulunabilirsin. Hasar resimlerini iste kesinlikle bi bakmanı öneririm. Ben bi araç alıcaktım kaputu değişmiş ama kazası cok ufak tefek bişey ama değişmiş işte ama insan endişeleniyor acaba başka bir kazasıdamı oldu o yüzden değişti diye. Adam sana ufak tefek bi resim atar 2 kez kaza yapmıştır yani önden boyalı araç biraz sıkıntılı oluyor satarken
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Valla hocam kaportacı eskı usta usulü gozlede baksın ve mutlaka cıhazla da kontrol etsın.. Kolay kolay cıhazın olctugu mikronluk hata payı olan boya farkını gızleyemezler.. Cıkma boyanmamıs parca gıydırmedılerse... bunların dısında onden kazalı oldugu cok kolay cıkar ortaya arac lıfte kaldırıldıgında anlayan cozer olayı.. bızım kaputa karsı bı fobimiz var boyalıysa almayız!!! Ancak resımlı ıspatlı bı sekılde boyaysa , gayette alınabılır , tabı yıne tum yukarda saydıgım kontroller dahılınde.. Aracınıza baktım ınternetten.. ben cok masum bulmadım aracı acıkcası... bende arac alma arıfesındeyım bır kac tane var ama cok ıstıyolar , bunların dısında 3 gun ıcınde 3 tane çil çil arac kacırdım hasta oldugumdan dolayı..ılanı gece geldı , gündüz gitti.. 2. eli aceleye getırmemek gerek... Aralık sonuna kadar bakıcam olmadı 2007 punto 120.000 kmde puntoya 26 verıceme 2012 10.000km de lineaya 30.000 verırım dıye dusunuyorum , hıc olmadı 34.750 sıfır linea active plus euro5 95 hp dızel.. 25.000 pesın gerı kalanı 20 ay sıfır faız oderım.. en azından kafam rahat olur.. Ayrıca linea ve ozellıkle puntolarda gri renk ve active donanımlara 2 kat ozen gosterın .. Bu donanım ve renkler agırlıklı sırket aracı olabılıyolar.. Nacızane fıkırlerımdi , saygılar...
    Konu turboferhat tarafından (13/12/2013 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ozz kut
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 33

fiyat nasıl düşük değil arkadaşlar baya düşük.Ama boyalı olması ve en önemlisi kaputta boya olması sakat.BEn olsam almazdım.satarken zorlanırsın arkadaşım...

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normal fiyat düşük falan değil

Hemfikiriz...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat hatib
    murathatib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 14

fiyat uygun aynısının benzinlisini o fiyata sattım ben tabi 35000 km deydi

Tolga Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar satarken cok etmen olacaktır ona göre fiyat kırıp almak icin teklifte bulunabilirsin. Hasar resimlerini iste kesinlikle bi bakmanı öneririm. Ben bi araç alıcaktım kaputu değişmiş ama kazası cok ufak tefek bişey ama değişmiş işte ama insan endişeleniyor acaba başka bir kazasıdamı oldu o yüzden değişti diye. Adam sana ufak tefek bi resim atar 2 kez kaza yapmıştır yani önden boyalı araç biraz sıkıntılı oluyor satarken
    hocam vallahi satan arkadaş da benimle öğrendi kaputta boya, çamurlukta değişen(boya demişim üstte yanlışlıkla) olduğunu. Alırken sanırım pek inceletmemiş ya da farklı bi hikayesi var aracın bilemedim. Aslında ben sizin dediğiniz fiyat düşürüp alma işini düşünmüştüm; çünkü bu araç benim ilk aracım olacak, yürüyen ve motorunda sıkıntı olmadığı sürece böyle bir arabaya hatasız bir arabadan daha düşük fiyatla sahip olmak ilk araba için daha iyi olabilir mi? neticede hatasız arabayla kaza yapma ihtimali var kazalı arabayı ucuza alıp kaza yapma ihtimali var.birincisinde yüksek fiyatla alacağım için zararım daha fazla olacaktır satarken. ikinci seçenek başlangıç arabası için daha makul gibime geliyor. sizler ne düşünürsünüz. bu fikir çok mu yanlıştır
    Konu xxdeo tarafından (13/12/2013 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazım

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

hocam vallahi satan arkadaş da benimle öğrendi kaputta boya, çamurlukta değişen(boya demişim üstte yanlışlıkla) olduğunu. Alırken sanırım pek inceletmemiş ya da farklı bi hikayesi var aracın bilemedim. Aslında ben sizin dediğiniz fiyat düşürüp alma işini düşünmüştüm; çünkü bu araç benim ilk aracım olacak, yürüyen ve motorunda sıkıntı olmadığı sürece böyle bir arabaya hatasız bir arabadan daha düşük fiyatla sahip olmak ilk araba için daha iyi olabilir mi? neticede hatasız arabayla kaza yapma ihtimali var kazalı arabayı ucuza alıp kaza yapma ihtimali var.birincisinde yüksek fiyatla alacağım için zararım daha fazla olacaktır satarken. ikinci seçenek başlangıç arabası için daha makul gibime geliyor. sizler ne düşünürsünüz. bu fikir çok mu yanlıştır

Kardeş ilk araban olacaksa , sahibinden de bi ilan var sorun degılse numarasını burdan yazayım.. Arac cok duzgun duruyo fıyatı abartmıs bıraz model yılına gore ama ınan senın baktıgın ılandan ıyı duruyo arac.. ıyı bır pazarlıkla 22 ye falan alabılırsen al derım .. Ben hızlı zamanlarımda cok ılgılendım kupon aractır vesaıre.... Kazamda oldu , kazalı aracta topladım.. Iyı bılırım bu kazalı aracların can yakma hıkayelerını... O yuzden sımdı goruslerım degıstı , 1 fazla ver duzgun araba al mantıgındayım.. ıllakı senınde ufak tefek kazaların olabılır ama arac almak zaten basta zarardır , duzgun arabanın alıcısı her zaman olur , sımdı araca guvenmıyosan , sana ıspatlanamıyorsa yapılan kazaların basıt oldugu , hiç girme derım.. Yazık gunah , 20.000 ler , 30.000 ler kolay kazanılmıyo.. Isın kotu tarafı sorunlu arac , arac sevdanıda bıtırır.. 2006 senesınde bı 300zx toplamıstım ne günlerdi hey gidi hey v6 motor sılındır kapaklarını karda mınıbusle sanayılere yetıstırdıgımı bılırım

Tolga Şahin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk araban olacaksa , sahibinden de bi ilan var sorun degılse numarasını burdan yazayım.. Arac cok duzgun duruyo fıyatı abartmıs bıraz model yılına gore ama ınan senın baktıgın ılandan ıyı duruyo arac.. ıyı bır pazarlıkla 22 ye falan alabılırsen al derım .. Ben hızlı zamanlarımda cok ılgılendım kupon aractır vesaıre.... Kazamda oldu , kazalı aracta topladım.. Iyı bılırım bu kazalı aracların can yakma hıkayelerını... O yuzden sımdı goruslerım degıstı , 1 fazla ver duzgun araba al mantıgındayım.. ıllakı senınde ufak tefek kazaların olabılır ama arac almak zaten basta zarardır , duzgun arabanın alıcısı her zaman olur , sımdı araca guvenmıyosan , sana ıspatlanamıyorsa yapılan kazaların basıt oldugu , hiç girme derım.. Yazık gunah , 20.000 ler , 30.000 ler kolay kazanılmıyo.. Isın kotu tarafı sorunlu arac , arac sevdanıda bıtırır.. 2006 senesınde bı 300zx toplamıstım ne günlerdi hey gidi hey v6 motor sılındır kapaklarını karda mınıbusle sanayılere yetıstırdıgımı bılırım
    eyvalllah abicim istersen bahsettiğin arabaya bakayım