Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Grande punto almak için fikir istiyorum

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dynamic sahibi olanlar arada 3000 TL fark istiyor dynamic jantı 500 TL bilemedin 600 benm aracım active 1200 TL lik jant taktım dynamıc jantı beni bozar
    Hocam dinamiklere karşı neden bu kadar ön yargılısınız anlamadım, bak biz emotion donanımlara çamur atıyomuyuz, bu sitede bir çok arkadaş dinamiklerin konforunun bir başka olduğunu iyi bilir, saydıklarınız haricinde dinamiklerde en önemli olan 4 hava yastığı, daha rahat koltuklar, daha iyi ses izolasyonu, 3 satır detaylı yol bilgisayarı ve biçok şey var, kendimizi kandırmayalım

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Aynı olsa biz neden sıfır alırken bu kadar fiyat farkı ödeyelim...

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dinamiklere karşı neden bu kadar ön yargılısınız anlamadım, bak biz emotion donanımlara çamur atıyomuyuz, bu sitede bir çok arkadaş dinamiklerin konforunun bir başka olduğunu iyi bilir, saydıklarınız haricinde dinamiklerde en önemli olan 4 hava yastığı, daha rahat koltuklar, daha iyi ses izolasyonu, 3 satır detaylı yol bilgisayarı ve biçok şey var, kendimizi kandırmayalım
    dynamic koltugu ile fire koltugu arasında dağlar taşlarda yok be hocam eski şirketimde vardı bi tane dynamic punto yaklaşık 10.000 km yaptım evet yol bilgisayarı 3 satır ve dijital kliması var ses izalasyonundada fark göremedim açıkçası çok fazla. ben ön yargılı değilim sizler activeyi kötüleyip dynamici yüceltiyorsunuz. Arada donanımdan dolayı illaki fiyat farkı olacaktır ama fire active 1.4 araç 19000 ediyosa aynı temizlikteki dynamic 22000 etmez inanmıyorum ve hakkıda o kadar değil
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dynamic koltugu ile fire koltugu arasında dağlar taşlarda yok be hocam eski şirketimde vardı bi tane dynamic punto yaklaşık 10.000 km yaptım evet yol bilgisayarı 3 satır ve dijital kliması var ses izalasyonundada fark göremedim açıkçası çok fazla. ben ön yargılı değilim sizler activeyi kötüleyip dynamici yüceltiyorsunuz. Arada donanımdan dolayı illaki fiyat farkı olacaktır ama fire active 1.4 araç 19000 ediyosa aynı temizlikteki dynamic 22000 etmez inanmıyorum ve hakkıda o kadar değil
    Hocam sizinle dinamikmi activemi tartışması yapmicam, herkes herşeyin farkında, forumda bir anket açsak emin olun % 100 e yakını dynamic diyecektir, ayrıca ben bu güne kadar active ve fire motoru hiç kötülemedim aksine bi çok arkadaşa da diğer markalara göre daha doludur ve fire motorunda performans ve uzun yol aracı değil, şehiriçi ve yakıt tasarrufu amaçlanarak piyasaya sürülen bi motor olduğunu yazmışımdır gerçekte de öyledir zaten, bunu kötülemek olarak anlamayın, yine yazıyorum puntonun en boş modeli (active) diğer markaların baz modellerinden daha doludur, güç yetiyosa dynamic daha iyidir, tamamen kişinin araçtan ne beklediğine bağlıdır, fiyat konusunda da herkes kafasına göre bişeyler sallıyo ama arada 2 binlira olmasıda normaldir bence, dynamiğin donanımlarını tek tek almaya kalksan activeye göre emin ol 2 bin liradan daha fazla tutar ...

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sizinle dinamikmi activemi tartışması yapmicam, herkes herşeyin farkında, forumda bir anket açsak emin olun % 100 e yakını dynamic diyecektir, ayrıca ben bu güne kadar active ve fire motoru hiç kötülemedim aksine bi çok arkadaşa da diğer markalara göre daha doludur ve fire motorunda performans ve uzun yol aracı değil, şehiriçi ve yakıt tasarrufu amaçlanarak piyasaya sürülen bi motor olduğunu yazmışımdır gerçekte de öyledir zaten, bunu kötülemek olarak anlamayın, yine yazıyorum puntonun en boş modeli (active) diğer markaların baz modellerinden daha doludur, güç yetiyosa dynamic daha iyidir, tamamen kişinin araçtan ne beklediğine bağlıdır, fiyat konusunda da herkes kafasına göre bişeyler sallıyo ama arada 2 binlira olmasıda normaldir bence, dynamiğin donanımlarını tek tek almaya kalksan activeye göre emin ol 2 bin liradan daha fazla tutar ...
    illaki bende dynamic tercih ederim ikisi aynı fiyat olsa ama benm demek istedgm activeyi yüceltmek dynamici gereksiz kılmak değil. Aradaki fiyat farkını bazı kişiler uçurumlara çevirip activeyi dibe vurduruyor buna tepki gösteriyorum
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Fatih Şen
    fatihsen67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    67 ZT 888
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence arkadaş hatrıyla iş yapmayın.piyasayı iyice araştırın,acele etmeyin.bi de active almayın,ben ettim siz etmeyin.
    bence elinizdeki parayla yada çok az daha ekleyip daha yeni daha donanımlı ve az kmli puntolar bulabilirsiniz

iPad 'den aracılığı ile gönderildi
    +++

Ben arabamı almaya 10 dk da kara verdim. 5 dk daha vaktim olsaydı active yerine üst modellerden birini alırdım

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Alıntı xxdeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış yazmışım kusura bakmayın araba arkadaşımın değil internette bi ilan. Neden active almayayım? siz ne gibi sorunlar yaşadınız merak ettim. çok teşekkürler yanıtınız için
    active de olmayanlari soyleyeyim
    -el tutamaclari
    -sis lambalari
    -çelik jant
    -isitmali aynalar
    -digital klima
    -4 cam otomatik
    -renkli aynalar
    -renkli kapi kollari
    -torpido isigi
    -bagaj isigi
    -3 satir yol bilgisayari
    -dış sicaklik göstergesi
    -diz hava yastiklari
    -iç kapi kollarinda aydinlatma
    vs.vs.

ben şahsen bunlarin yoklugunu hissediyorum,bazilarini yaptirmaya kalktim astari yuzunu geciyo.en basitinden el tutamaclari 200 tele gibi bi rakam.ben de bunlari yaptirmaktansa dynamic alirim daha iyi diye dusundum

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

-el tutamaclari
    -sis lambalari
    -çelik jant
    -isitmali aynalar
    -digital klima
    -4 cam otomatik
    -renkli aynalar
    -renkli kapi kollari
    -torpido isigi
    -bagaj isigi
    -3 satir yol bilgisayari
    -dış sicaklik göstergesi
    -diz hava yastiklari
    vs.vs.

ben şahsen bunlarin yoklugunu hissediyorum,bazilarini yaptirmaya kalktim astari yuzunu geciyo.en basitinden el tutamaclari 200 tele gibi bi rakam.ben de bunlari yaptirmaktansa dynamic alirim daha iyi diye dusundum

Bende el tutamaçları var orjinalden
    Işıklandırmalarda var orjinal olarak
    sisler zaten ucuz öyle cok pahalı değil diğerlerinin eksikliğinide hissetmiyorum açıkçası onlar için 2000 3000 tl daha veremem

halil özçelik
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982

-el tutamaclari
    -sis lambalari
    -çelik jant
    -isitmali aynalar
    -digital klima
    -4 cam otomatik
    -renkli aynalar
    -renkli kapi kollari
    -torpido isigi
    -bagaj isigi
    -3 satir yol bilgisayari
    -dış sicaklik göstergesi
    -diz hava yastiklari
    vs.vs.

Bunları yaptırmak epey külfetli, bende bunu anlatmaya çalşıyorum bazı arkadaşlara, insanlar ya maddiyattan ya da bilmediklerinden dolu model almazlar, aracımı alırken emotion modelinin olduğunu bilseydim bende onu alırdım mesela

Sayfa 2/2 İlkİlk 12