11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Punto Danışma

aksel erbol
    akselerbol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart Punto Danışma

İyi geceler herkese bugün 2008 model gri Gp için pazarlık yaptım aracın başlıca özellikleri. 8 airbag dedi satıcı ama emin değildi. Dijital klima elektrikli bel şişirme 4 cam otomatik esp asr yokuş kalkış desteği 90 hp 6 ileri dizel ben araştırdığım kadarı ile bu kadar dolu bir araç görmedim. Hiç kazasız tramer kaydı olmayan orjinal 90.000 kilometrede 26.000 TL ye anlaştık etrafımda ki insanlar çok o para verilmez falan dediler ama sanırım dinlemeyeceğim sizin de fikirlerinizi almak istedim.
    Konu akselerbol tarafından (10/09/2013 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

2008 model,dolu ve eğer kazası belası boyası cazipse iyi bir fiyat diyebilirim. Ufak bir pazarlık daha yapılabilir tabii ki.

Ek olarak,aracınız Dynamic donanım,veya Fun donanımına sahip.(Fun'larda manuel klima var galiba tam emin değilim.Dynamic yüksek ihtimal) Bu da bir avantajdır. Ekstra olarak güvenlik paketi dahil aracınızda,bunu da ASR,Hillholder(Yokuş kalkış desteği),ve ESP'den anlıyoruz.

90HP dizel de sizi yokuşlarda,hızlanmalarda ve kalkışlarda ekstra tork ile memnun edecektir.

KM olarak bakacak olursak,MultiJet motorlar uzun km'lerce gidebilir. Ne kadar olursa olsun,iyi ve bakımlıysa sorun çıkarmayacaktır.

Benim için 90HP'lik Multijet'in tek dezavantajı,baskı balata değişim ücretlerinin,75Hp dizellere göre daha pahalı olması.Teknik detaylarını bilmiyorum ama 90 beygirlik dizel motorun,baskı balatası farklı oluyor. Detaylı bilgi zaten araştırılarak bulunur forumdan.

Son olarak aracınızın hayırlı olmasını dilerim.
    Konu cdogu tarafından (10/09/2013 Saat 04:52 ) değiştirilmiştir.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Oğuzhan Mungan
    Ozzy3327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı akselerbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler herkese bugün 2008 model gri Gp için pazarlık yaptım aracın başlıca özellikleri. 8 airbag dedi satıcı ama emin değildi. Dijital klima elektrikli bel şişirme 4 cam otomatik esp asr yokuş kalkış desteği 90 hp 6 ileri dizel ben araştırdığım kadarı ile bu kadar dolu bir araç görmedim. Hiç kazasız tramer kaydı olmayan orjinal 90.000 kilometrede 26.000 TL ye anlaştık etrafımda ki insanlar çok o para verilmez falan dediler ama sanırım dinlemeyeceğim sizin de fikirlerinizi almak istedim.
    bu akıl veren insanları anlamak gerçekten zor,bu para verilmez derler ama bu sınıfta daha donanımlı,daha az yakan dizel,tasarım olarak daha güzel bi araç öneremezler.
    Kaldıki bende aracımı satmayı düşünüyorum 2007 model 1.3 multijet emotion 25.000-25.500 tl teklif eden o kadar kişi varki,artık telefonlardan sıkıldım ilandan numaramı kaldırdım

Kısacası araç temizse içinize sindiyse kesinlikle alın,pişman olmazsınız

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla bence araç herşeyiyle güzel. kaza değişen boya vs yoksa (boya varsada takılmamak lazım) biraz da pazarlıkla 24 bine 25 bine kapatırsan güzel olur.
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

aksel erbol
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 model,dolu ve eğer kazası belası boyası cazipse iyi bir fiyat diyebilirim. Ufak bir pazarlık daha yapılabilir tabii ki.

Ek olarak,aracınız Dynamic donanım,veya Fun donanımına sahip.(Fun'larda manuel klima var galiba tam emin değilim.Dynamic yüksek ihtimal) Bu da bir avantajdır. Ekstra olarak güvenlik paketi dahil aracınızda,bunu da ASR,Hillholder(Yokuş kalkış desteği),ve ESP'den anlıyoruz.

90HP dizel de sizi yokuşlarda,hızlanmalarda ve kalkışlarda ekstra tork ile memnun edecektir.

KM olarak bakacak olursak,MultiJet motorlar uzun km'lerce gidebilir. Ne kadar olursa olsun,iyi ve bakımlıysa sorun çıkarmayacaktır.

Benim için 90HP'lik Multijet'in tek dezavantajı,baskı balata değişim ücretlerinin,75Hp dizellere göre daha pahalı olması.Teknik detaylarını bilmiyorum ama 90 beygirlik dizel motorun,baskı balatası farklı oluyor. Detaylı bilgi zaten araştırılarak bulunur forumdan.

Son olarak aracınızın hayırlı olmasını dilerim.
    Baskı balata konusunda servis kayıtlarından bakıldığında kontrol edilmiş değişime gerek görülmemiş mayıs ayında. Tek beğenmediğim yönü aracın 65 hp lik symboll kullanıyordum daha önce kalkışlarda onun kadar seri değil sonrasında çok seri bir araç ama 1.3 olmasından kaynaklı sanırım ilk kalkış biraz vasat geldi bana.

Alıntı Ozzy3327 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu akıl veren insanları anlamak gerçekten zor,bu para verilmez derler ama bu sınıfta daha donanımlı,daha az yakan dizel,tasarım olarak daha güzel bi araç öneremezler.
    Kaldıki bende aracımı satmayı düşünüyorum 2007 model 1.3 multijet emotion 25.000-25.500 tl teklif eden o kadar kişi varki,artık telefonlardan sıkıldım ilandan numaramı kaldırdım

Kısacası araç temizse içinize sindiyse kesinlikle alın,pişman olmazsınız
    Araç öneri konusuna kesinlikle katılıyorum. Ne alayım dediğimde ya susuyorlar yada bütçemi aşan bir araç tavsiye ediyorlar o kadar param olsa bende biliyorum ne alacağımı dediğimde susuyorlar

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bence araç herşeyiyle güzel. kaza değişen boya vs yoksa (boya varsada takılmamak lazım) biraz da pazarlıkla 24 bine 25 bine kapatırsan güzel olur.
    Değişen yok ilk mesajda belirttiğim üzere sadece arka tamponda lokal boya var kilometre orjinal.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

bence çok iyi bir fiyat ve aracın özellikleri çok iiyi o etrafındaki insanları salla gitsin o donanımda başka araç bulabilirmisin onu düşün ben olsam araç temiz ise kaçırmazdım etrafımda söyleyenleri hiç dinlemedim bugüne kadar hiçbir konudada pişman olmadım çok şükür insan ne aradığını ve aradığı şeyi biliyorsa etraftaki eş dostun dediğine he der geçerim.

irfan cuşinsa
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

bütçeni bilmiyorum ama 30.000 civarı 2011 evo dinamic bulabilirsin...
    2009 Tekno Gri Multijet Dynamic
    2009 Beyaz 1.4 Fire Dynamic
    2009 Gümüş Multijet active
    2011 Siyah Evo 1.4 Fire Dynamic
    2011 Egzotik Evo 1.3 Multijet Dynamic
    2011 Beyaz Evo 1.3 Multijet Dynamic

fatih demirci
    therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 48

Fiyat fazla gibi geldi bana,biraz daha düşerse güzel olur.

aksel erbol
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Aracı aldım. Fiyat belki yüksek olabilir ama 40.000 TL ye kadar temiz 2. el araba bulamadım. Bu araç da gerçekten temiz ve dolu olunca fazla sorgulamadım sonuçta 3 yıl binmek üzere aldım aracı.

cold blood
    alivepro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Düşünürsen
    Fiat Punto EVO 1.3 Multijet Dynamic 2011 Model 31.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 132304895

azda olsa pazarlık payı vardır. araç ilanda bahsettiğim gibidir (yalnız bu sabah fark ettim taşmı geldi nedir bilinmez ön camın sol altında 5 cm kadar derin olmayan bi çatlak var)

aksel erbol
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Araç aldım ben size hayırlı satışlar.