Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Lanet olsun bir kez daha soğudum bu Fiat'tan. Herkes Volkswagen alsın

görkem koçsan
    görkem koçsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Standart Lanet olsun bir kez daha soğudum bu Fiat'tan. Herkes Volkswagen alsın

Dostlar malumunuz 2008 t jet punto arabam satılıktı, arkadaşlardan da özür diledim bu gün Fiat bayisine takasa sordum arabayı. İnanın fiyat konuşmadık bayi ile sadece sorduğum bravo t jet elinizde var mı, fiyatları nedir. bana verilen cevap küfürden beter oldu, Fiat bayii: -onu senden başkası almaz dedi. yeminle şaşırdım lanet olsun satışınada arabasına verdiği değerede bir kez daha anladım millet neden fiatı kötülüyor volkswagen alıyor böyle kendi arabasının arkasında durmayan firma görmedim. adamlar dacıanın afedersiniz çok özürdiliyorum bu sadece benim fikrim tartışmıyorum belki çok iyi bi arabadır ben anlamam arabadan. kıçı kırık arabasını bile yere göğe sığdıramıyor bizim fiat afedersiniz nese diyecek bişi bulamıyorum ben bi an düşündüm farklı motorumu kullanıyorum diye arabam şu an elli bin km'de allaha şükür bi tarafına anahtar vurulmadı düzenli bakımı oldu. volkswagene herkez onca para veriyor elli bin tl ye boş golf alıyo diyodum valla helal olsun o adama akıllı adammış gerizekalı benmişim bu dünyada.
    Konu kadir07 tarafından (03/09/2013 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlıklarda ilk harf büyük olmalı...

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

acaba benim ürettiğimimi düşünüyolar bu t jet motoru

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

Bravonun 2. el piyasasının çok zayıf olduğunu biliyoruz ama punto, linea vs. ticari modellerin 2. elinde herhangi bir sıkıntı yok
    ISmileUDie

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

500L de iyi satıyor sanırım çok sık görmeye başladım marmaris ten istanbul a gelirken 4 tane gördüm hatta bitane krem renkli gördüm çok şık ve full modeliydi sanırım cam tavan ve 17 alaşımlı jantları vardı.Bugün sabah işe giderkende bostancı da kırmızı yanımdan geçti.Fiyatı oldukça yüksek ve çok tutmayan bir sınıf olmasına karşın bu kadar sık görmeye başlamam beni şaşırttı doğrusu freemont u sadece 2 kez gördüm biri yalova da kışın diğeri ise bizim aşağı caddede fırının sahibi almış kum grisi başkada görmedim.

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

ben satmak için almıycamki ama ben biniciyim çok hoşuma giden bi araba hani güzellikle o arabanın ikinci eli zayıf ben tavsiye etmem ama çok güzel bi araba dese mesela olur haklı derim ama sen direk o arabayı alma senden başkası almaz dersen.

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Brovonun ikinci eli varsın tutmasın aşığım ben o arabaya çok sevdiğim bi laf var ve burası tam yeri sanki

"Çoğunluk, her zaman, doğru kararı vermez " anlayana
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ya bu piyasası yok diyenler bunu söyledikce duyanlar korkup harbidende piyasasını öldürüyor..

Aracı yatırım amaçlı alan kaç kişi var? araç yatırım aracı değildir artık eğer isteklerinizi karşılıyorsa hoşunuza gidiyorsa kesenizde buna yeterliyse neden olmasın ben esnaf adamım ticaretide iyi biliyorum ama ikinci eli olmayan bir araç aldım adı bravo yapmayın bunu arkadaşlar, aldıgıma hiç pişman olmadım iyikide almışım ve istesem şimdide satarım ..

Bravoyu aldığımda sahibindene koydum (2011) 1 ay da 10 kişiye yakın arayan olmuştu 9 almaz ama biri mutlka alırdı.

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

Her aracın bir alıcısı vardır mutlaka rahat olun. Ben eski aracım tipoyu şasisinde tavanında işlem olduğu halde 1000 tl daha düşük fiyata satmıştım ki alan arkadaş motoru sağlam olsun benim için o yeter demişti ve bile bile almıştı, keza bravo gibi araç hayli hayli satılır bence, bravoyu ikinci eline bakmaksızın alır yıllarca kullanırdım. Ama sizin gittiğiniz yerden değil başka bi yerden alırdım,
    o şahsı bence müşteri hizmetlerine ve bayinin müdürüne şikayet edin derim ...

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Bravonun 2 elinin olmamasının tek nedeni yine Fiattır.
    2011 yılı 2010 model Dizel Dynamic 25000km deki aracıma Mersin Bilen Oto 28000 önerdi takasta kendilerinin 50000 civarındaki aracınada 33000 istiyordu!
    Esas bomba ise diğer Fiat bayisi almam dedi. Şimdi siz olsanız ölmüş fiyata bulmadıktan sonra alırmısınız bu aracı. İşin enterasan tarafı bu aracın gideri Lancia Delta kadar bile yok.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravonun 2 elinin olmamasının tek nedeni yine Fiattır.
    2011 yılı 2010 model Dizel Dynamic 25000km deki aracıma Mersin Bilen Oto 28000 önerdi takasta kendilerinin 50000 civarındaki aracınada 33000 istiyordu!
    Esas bomba ise diğer Fiat bayisi almam dedi. Şimdi siz olsanız ölmüş fiyata bulmadıktan sonra alırmısınız bu aracı. İşin enterasan tarafı bu aracın gideri Lancia Delta kadar bile yok.
    valla haklısın kardeşim bende ölü fiyatı arıyorum çokta hoşuma gidiyor işte bugünde şeytan dürttü bayiye girdim sıfırı için ordanda geri çevirdiler beni twinair midir nedir onu tavsiye ediyor bana hanımefendi atı oraya bırakıp eşekle çıkcakmışım

Abdullah YUCEER
    aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

senin t-jet bravo istemen arabadan iyi anladığını, zevk aldığını fiyat-aksesuar-performans kriterlerini üst seviyede tuttuğunu gösterir...

milletin 50.000 tl ye boş volkswagen ler, yokuşta bayılan 1.3 opeller, 10.000 km de 1 lt yağ eksilten Corolla lar alması yada almak için aylarca sıra beklemesi arabadan hiç anlamadıklarını, arabayı sadece bir araç olarak gördüklerini, fiyat-performans akseuar kriterlerinden bir haber olduklarını gösterir...

yerinde olsam fiat genel merkeze o cumleyi kuran satış elemanını şikayet ederim... s... g..tsin opel de volkswagen de iş baksın kendine...

bizde böyle satış elemanları, böyle alıcılar oldukça çelik jantı, park sensörü bile olmayan arabaları 50.000 tl den 60.000 tl den daha çok çakarlar bize...

görkem koçsan
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin t-jet bravo istemen arabadan iyi anladığını, zevk aldığını fiyat-aksesuar-performans kriterlerini üst seviyede tuttuğunu gösterir...

milletin 50.000 tl ye boş volkswagen ler, yokuşta bayılan 1.3 opeller, 10.000 km de 1 lt yağ eksilten Corolla lar alması yada almak için aylarca sıra beklemesi arabadan hiç anlamadıklarını, arabayı sadece bir araç olarak gördüklerini, fiyat-performans akseuar kriterlerinden bir haber olduklarını gösterir...

yerinde olsam fiat genel merkeze o cumleyi kuran satış elemanını şikayet ederim... s... g..tsin opel de volkswagen de iş baksın kendine...

bizde böyle satış elemanları, böyle alıcılar oldukça çelik jantı, park sensörü bile olmayan arabaları 50.000 tl den 60.000 tl den daha çok çakarlar bize...
    valla arkadaş ya bedava istedik sanki

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

fiat bu tavrı yüzünden çok küfür yer daha bizim gibi insanlardan! bende 30000 bakımında fiyat almak için showroom a uğradım 1.3mjet dualogic skydome+assist kit+evo kit arabama 29.000tl verdiler dalga mı geçiyorsunuz o paraya temiz grande oluyor neredeyse dedim, internette bir tane o paraya bulun veririm dedim baktılar sonra konu değişti 35 binden aşağı 95 lik evo yok kaldı ki çoğu dolu değil diyorum adam hi-fi var mı diye soruyor...oysa dualogic versiyonlarda hi-fi yok bunu soran bu markanın satış temsilcisi böyle gülünç insanlar fiat çalışanları... neyse uzattım bende çok doluyum bu konuda forumca hemfikiriz

Veli TEK
    velicem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

fıat takastan aldığı arabalara yüzde yirmi kar ekleyip öyle satıyor.senden 29 a alır 5 sekizyüz üstüne ekler 34800 e kendisi satar. kural bu..

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı velicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fıat takastan aldığı arabalara yüzde yirmi kar ekleyip öyle satıyor.senden 29 a alır 5 sekizyüz üstüne ekler 34800 e kendisi satar. kural bu..
    %20 kar etmeye çalıştığını söylese en azından arabanın ederi bu demese yine kabulum, biz bunu 30-32 ye zor satarız diyor kendi sattığı ürünün piyasasını ve özelliklerini bilmeyen insanlarla muhatap olmak kızdırıyor beni üstelik %20 koyulmuş hali ile en az 36000tl eder arabam kaldi piyasada bu donanımda sayılı araba var ve fiyatları belli...

Veli TEK
    velicem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

Fıat bayi çalışanları gerçekten araba özellikleri konusunda bilgisiz.Genen yıl puntolara merak sardığımda bilgim azdı,bayiye soruyorum bunda ESP varmı diye bayan ESP düğmesi arıyo bulamadı bilmiyorum teknik personele soralım dedi.Oysa kocaman ASR of tuşu var ve asr olunca esp zaten oluyormuş.

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı velicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fıat bayi çalışanları gerçekten araba özellikleri konusunda bilgisiz.Genen yıl puntolara merak sardığımda bilgim azdı,bayiye soruyorum bunda ESP varmı diye bayan ESP düğmesi arıyo bulamadı bilmiyorum teknik personele soralım dedi.Oysa kocaman ASR of tuşu var ve asr olunca esp zaten oluyormuş.
    maalesef öyleler...biz forum ahalisi olarak sıradan bir fiat çalışanından çok daha bilgiliyiz donanım konusunda ve piyasa konusunda servis sıkıntıları ve fiat bayilerinin tavırları yüzünden ciddi olarak arabayı değiştirmeyi bende düşünüyorum konu başlığında yazıldığı gibi vw veya audi alma niyetim var... ha bu markaların servislerinde de sıkıntı yaşanmıyor diyemeyiz ama en azından marka imajı ve kendi ürünlerine verdikleri değer ortada!

Kıvanç G.
    Efendi KaPiTaN HaYachTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    10 DC DuaLogic :)
    Edilen teşekkür: 27

Arkadaşlar, Fiat'ın pazarlama konusunda beceriksiz olduğunu zaten biliyoruz. Kendinizi yormayın.Fiat doğuş grubunda olsaydı inanın her türlü modele biniyor olurduk. Geçenlerde bir bayiye gittim. 3 kapılı punto sordum. yok üretilmiyor dediler.. bende peki neden kataloglarda ve fiat'ın web sitesinde var diye sordum. aaa varmı diye bana sorup kataloğa baktılar. sonra'da getirmiyoruz dediler..
    2007 GRaNDe PuNTo M.JeT 3K 90 HP Emotion DuaLogic ( Egzotik Kırmızı).. *SOLD*
    2011 BRaVo M.JeT 120 HP Dynamic Plus DuaLogic + AK + SK ( Lav Kırmızı).. *SOLD*
    2013 Mini Cooper R60 Countryman 'S' ALL4 / White & Black
    YeTiŞeMeZSeN eL SaLLa..

Kıvanç G.
    Efendi KaPiTaN HaYachTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    10 DC DuaLogic :)
    Edilen teşekkür: 27

Ayrıca en çok şikayet alan markanın WV olduğunu unutmayın.DSG'li TSi'larda sıkıntı var. Kuzenim Doğuş yedek parçada çalışıyor. Günde en az 20 tane şanzumanın bayilere çıkış yapıldığını söyledi. Gerçi daha çok şey söyledide neyse hepsi burada söylenmez Tsi alacaksanız ya manuel alacaksınız yada TDi DSG alacaksınız UNUTMAYIn Bunu bir tanıdık WV ustamızda teyid etmiştir..

Genel anlamda en sıkıntısız Vites kutusu yine Fiat'ta bence...
    2007 GRaNDe PuNTo M.JeT 3K 90 HP Emotion DuaLogic ( Egzotik Kırmızı).. *SOLD*
    2011 BRaVo M.JeT 120 HP Dynamic Plus DuaLogic + AK + SK ( Lav Kırmızı).. *SOLD*
    2013 Mini Cooper R60 Countryman 'S' ALL4 / White & Black
    YeTiŞeMeZSeN eL SaLLa..

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı HaYachTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca en çok şikayet alan markanın WV olduğunu unutmayın.DSG'li TSi'larda sıkıntı var. Kuzenim Doğuş yedek parçada çalışıyor. Günde en az 20 tane şanzumanın bayilere çıkış yapıldığını söyledi. Gerçi daha çok şey söyledide neyse hepsi burada söylenmez Tsi alacaksanız ya manuel alacaksınız yada TDi DSG alacaksınız UNUTMAYIn Bunu bir tanıdık WV ustamızda teyid etmiştir..

Genel anlamda en sıkıntısız Vites kutusu yine Fiat'ta bence...
    kesinlikle katılıyorum fiatın araçlarından gayet memnunum bu 3. fiatımız ama servis ve satış konusundaki saçmalıklarından dolayı soğuyoruz, tsi+manuel şanzıman kombinasyonunda da hemfikiriz

Sayfa 1/2 12 SonSon