Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Bravo-C-max-Jetta mı?

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı aydintap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın. ben sınıftan ziyade gönlümden geçenlerin fikrini almak istiyorum. bu arya listeye bir de i30 u eklesem. elit modeli ne dersiniz. çok donanımlı ve tatlı bir araç. alt donamım c-max ile full donanım i30 fiyat olarak yakınlar.
    ben olsam c-max alırdım gerçekten suv tadı var araçta hemde güzel bir araç hyundai ise hiç ilgimi çekmiyor kişisel görüşüm aslında auris te bakabilirsiniz i30 dan daha iyi ve oturaklı bir araç

Kıvanç G.
    Efendi KaPiTaN HaYachTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    10 DC DuaLogic :)
    Edilen teşekkür: 27

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üçü de C segmenti ama hepsi birbirinden farklı Piyasalarını bir kenara bırakırsak, bizim insanımız için çok önemli bir kritere sahip sedan bir araç, fonksiyonel bir mpv ve sportif görünümlü bir hb var

Sizin, ihtayaçlarınız yönünde karar vermeniz gerekiyor:
    Görünüm için Bravo,
    Standartlık için Jetta,
    Fonksiyonellik ve konfor için C-Max tercih edilebilir,

Ben olsam c segment mpv olan c-max ı tercih ederdim...
    Arda'ya katılıyorum..Jetta da iyi bir seçim ancak C-max diyorum özellikle Grand c-max Konu aile olunca muhabbet bölünmesin herkese yer olsun
    2007 GRaNDe PuNTo M.JeT 3K 90 HP Emotion DuaLogic ( Egzotik Kırmızı).. *SOLD*
    2011 BRaVo M.JeT 120 HP Dynamic Plus DuaLogic + AK + SK ( Lav Kırmızı).. *SOLD*
    2013 Mini Cooper R60 Countryman 'S' ALL4 / White & Black
    YeTiŞeMeZSeN eL SaLLa..

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jetta be mübarek sorulur mu???
    c-max in yanında jetta ucube bir teneke parçasıdır

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Umut K.
    Seat İbiza 1.2 TSİ DSG sundown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 242

Görüntü,prestij,konfor, kuvvetli 2.el diyorsan jetta, hiç biri önemli değil araba olsun yeter ki diyorsan diğerleri
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Jetta'yı amma abartmışsınız yahu VW Türkiye'nin en "overrated" markası, Jetta da en "overrated" modeli sanırım. (Özellikle İngilizce yazıyorum)

Tamam güzel araç da, bu kadar abartılacak, yere göğe sığdırılamayacak bir yanı yok. Standart bir araç sadece. Her gün biniyoruz işte Jetta'ya, üstelik hor kullanmıyoruz, buna rağmen daha 6 aylık aracın sağı solu tıkırdıyor, gıcırdıyor.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

bizim milletin durumu gerçekten içler acısı bunu gördüm neye göre kime göre abartıyorsunuz şu aracı anlamış değilim arkadaş puntonun bile en baz versiyonunda direksiyondan kumanda var,onun haricinde herşeyi çokmu kaliteli çok sorunsuz bir araçmı 45.000 tl den başlayan araçta bence bu kadar abartılacak donanım ve konfor yok bırakın bu marka hayranlığını meksikada üretilen bir araç sonuçta ve malzame kalite ve işçiliği çoğu C sınıfı araçtan kötü iyi araştırın inceleyin sadece dıştan görünen o heybetli duruşuna bakmayın...
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı sundown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüntü,prestij,konfor, kuvvetli 2.el diyorsan jetta, hiç biri önemli değil araba olsun yeter ki diyorsan diğerleri
    merak ediyorum hiç jetta kullandın mı veya içine bindin mi ? iç kabindeki plastiğine bak bakalım punto nun plastiklerinden bir farkı var mı diye ? özellikle arabanın a sütunu yani cam direklerinde kullanılmış kaplamalara bir bakalım prestij in p si var mı ? araç tamamen bizim Türk halkının almanlara olan zaafiyetinden yararlanmış bir doğuş kazığı 60 bin para verdiğiniz araçta bugün palio da bile olan direksiyon kumanda sistemi yok affedersin de başlarım öyle prestije ayrıca jetta sanılanın aksine passat veya golf gibi alman değil tamamiyle meksika üretimidir ve özellikle iç aksamda çok büyük işçilik kusurları vardır ben jetta çok kullandım hatta 2 ay boyunca şirket bana tahsil etmişti kesinlikle o paraları hakedecek bir araç değil benim gözümde linea dan farkı yok

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa gdk
    dandun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

jette diyen arkadaşlar için yazıyorum bir c-max kullanın dadından yenmedini anlayacaksınız emin olun dönüp jettaya bakmayacaksınız. C-MAX
    aracım GRANDA PUNTO
    pilakam 34 :GP ....

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz '
    Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

Jettanın ne prestiji var arkadaşlar allah aşkına ya. s class tan mı bahsediyoruz. yapmayın bu kadar abartmayın lütfen. 6 ay kadar yeni kasasını kullandım o istedikleri paralara değecek bir araba olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. böyle öve öve bitirilememesine de hiç anlam veremiyorum doğrusu.
    Seçenekleriniz arasından c-max seçerdim ben olsam.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Herkesin tercihi kafasındaki sınıflaması aynı olsa sokaktaki bütün araçların aynı marka olması gerekirdi. O yüzden insanları rahatsız edercesine saçma fikirlerinizi kendinize saklayın. Arkadaş sormuş hangisini seçersiniz diye arkadaşlarda cevap vermiş. Sen bunu kullandın mı sen şunu kullandın mı demek ukalalığın daniskasıdır!

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin tercihi kafasındaki sınıflaması aynı olsa sokaktaki bütün araçların aynı marka olması gerekirdi. O yüzden insanları rahatsız edercesine saçma fikirlerinizi kendinize saklayın. Arkadaş sormuş hangisini seçersiniz diye arkadaşlarda cevap vermiş. Sen bunu kullandın mı sen şunu kullandın mı demek ukalalığın daniskasıdır!
    sanamı sorucam yorum yaparken ? asıl saçmalık senin yorumundur ayrıca yanlış yönlendirme olmaması için binip kullanılmayan bir aracın önerisi olmaz önce bunu öğren

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

bikere bravoyu şu 3 lüden ayırın kesinlikle jetta derim ben

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanamı sorucam yorum yaparken ? asıl saçmalık senin yorumundur ayrıca yanlış yönlendirme olmaması için binip kullanılmayan bir aracın önerisi olmaz önce bunu öğren
    Aracın direksiyon kumandasına göre araca sınıflama yapan bir arkadaşa cevabım olamaz.. Selametle..

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın direksiyon kumandasına göre araca sınıflama yapan bir arkadaşa cevabım olamaz.. Selametle..
    Haklısınız sınıflama yapılmaz ama ne derece müşteri odaklı olduğu konusunda da fikir verir. VW de prestij Passat CC ile başlar. Zaten bayilerde de hissettiriyorlar bunu.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

Volkswagen'e yaptığı hiç bir trendline versiyonunu yakıştıramıyorum örneğin 2013 polo trendlineda yol bilgisayarı yok jettaya gelirsek 2013 kasasını tip olarak beğeniyorum ama özellikleri hakkında pek fikrim yok fakat bir alt kasasının comfortline modelinde standart olarak yokuşkalkış desteği far ve yağmur sensörü bulunuyor hatta park ederken sağ aynayı otomatik aşağı doğru indiriyor soğutmalı torpido vs vs bir sürü özellik var yeni kasasındada bu özelliklere ekstra özellik kattığını düşünüyorum cmax ve onun gibi mpv tarzı araçları beğenmiyorum zevkler ve renkler tartışılmaz beğenenede saygım sonsuz

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Arkadaşlar birbirinizi kırmayın, insanların fikirlerine "saçma" demeyin Altı üstü araba tercihlerimizi yazıyoruz. Tabii ki herkesin tercihi, beklentisi, kalite/güzellik algısı farklı olacak. Ancak şu var ki Jetta bir prestij aracı değildir. Kendi sınıfında iyi bir araçtır, o kadar. Zaten karşılaştırdığımız araçlar birbirinden son derece farklı.

Ben farklı bir boyuta giriyor ve Focus diyorum bu arada :p

Umut K.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

merak ediyorum hiç jetta kullandın mı veya içine bindin mi ? iç kabindeki plastiğine bak bakalım punto nun plastiklerinden bir farkı var mı diye ? özellikle arabanın a sütunu yani cam direklerinde kullanılmış kaplamalara bir bakalım prestij in p si var mı ? araç tamamen bizim Türk halkının almanlara olan zaafiyetinden yararlanmış bir doğuş kazığı 60 bin para verdiğiniz araçta bugün palio da bile olan direksiyon kumanda sistemi yok affedersin de başlarım öyle prestije ayrıca jetta sanılanın aksine passat veya golf gibi alman değil tamamiyle meksika üretimidir ve özellikle iç aksamda çok büyük işçilik kusurları vardır ben jetta çok kullandım hatta 2 ay boyunca şirket bana tahsil etmişti kesinlikle o paraları hakedecek bir araç değil benim gözümde linea dan farkı yok
    Binip kullanmadığı mı nereden biliyorsun? Bir sen mi jetta kullandın yada test ettin? Ayrıca adetim değildir bunu söylemek ama şirket, aracı sana tahsil etmez tahsis eder. Türkçe sorunu olup ta sağa sola laf çarpan ve palio ile jetta'yı kıyaslayanlar la çok fazla oturup konuşacağım, paylaşacağım bir şey yok.

Ben bahsi geçen marka modeller arasında jetta'yı kendimce gerekçelerle en iyisi olduğunu savundum. Kimsenin çıkıntı yapıp ortamı germeye, dikkat çekmeye çalışmasına gerek yoktu sanırım. Prestij konusunda da o 3 araç içerisinde en prestijli araç olduğunu savundum, bir prestij arabası olduğunu iddia etmedim.

Herkese saygılar
    Konu sundown tarafından (17/07/2013 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Binip kullanmadığı mı nereden biliyorsun? Bir sen mi jetta kullandın yada test ettin? Ayrıca adetim değildir bunu söylemek ama şirket, aracı sana tahsil etmez tahsis eder. Türkçe sorunu olup ta sağa sola laf çarpan ve palio ile jetta'yı kıyaslayanlar la çok fazla oturup konuşacağım, paylaşacağım bir şey yok.

Ben bahsi geçen marka modeller arasında jetta'yı kendimce gerekçelerle en iyisi olduğunu savundum. Kimsenin çıkıntı yapıp ortamı germeye, dikkat çekmeye çalışmasına gerek yoktu sanırım. Prestij konusunda da o 3 araç içerisinde en prestijli araç olduğunu savundum, bir prestij arabası olduğunu iddia etmedim.

Herkese saygılar
    arkadaş iyi oku ben palio ilemi kıyasladım ? palio da bile olan özellik 60 bin lik araçta yok dedim iyi oku iyi anla bir kelime hatasını yüzüme vurana kadar bunu anlada yorum yap ? c-max dururkebn jetta yıda anca senin gibi anlamayanlar beğenir

Umut K.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

arkadaş iyi oku ben palio ilemi kıyasladım ? palio da bile olan özellik 60 bin lik araçta yok dedim iyi oku iyi anla bir kelime hatasını yüzüme vurana kadar bunu anlada yorum yap ? c-max dururkebn jetta yıda anca senin gibi anlamayanlar beğenir
    Cümlene ''cahil iyi oku'' diye başlamıştın, değiştirip ''arkadaş iyi oku'' yapmışsın. Gözümden kaçmadı
    Seviyen ortada. herkeste görüp okuyor yazdığın ukalaca yazıları ve şahsa ithamları ve hakaretleri. Seninle yazışıp seviyemi düşürtmeyeceğim.

Umarım forum modları gereğini yapacaktır.
    Konu sundown tarafından (17/07/2013 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.
    Osman PAMUKOĞLU

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Cümlene ''cahil iyi oku'' diye başlamıştın, değiştirip ''arkadaş iyi oku'' yapmışsın. Gözümden kaçmadı
    Seviyen ortada. herkeste görüp okuyor yazdığın ukalaca yazıları ve şahsa ithamları ve hakaretleri. Seninle yazışıp seviyemi düşürtmeyeceğim.

Umarım forum modları gereğini yapacaktır.
    kimseye ukalalık yapmıyorum bildiğim konular hakkında bilgi veriyorum bilmediğimdede sorup öğreniyorum sert çıkan sensin ben sadece jetta ile ilgili senin yanlış düşündüğünü belirttim burası bir forum ve fikir ve yorumlarını herkes paylaşabilir sende benim yorumlarımı elbette eleştirebilirsin mübarek günlerde kimsenin kalbini kırmak istemem neyse kal sağlıcakla

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon