9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Esp hastasıyım -.-

No Name
    ThePhenoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 51

Standart Esp hastasıyım -.-

Pazar günü Beykoz tarafına gezmeye gittiğimde biraz sert yapma dürtüsü geldi içime. Virajlara işi çığrından çıkartırcasına giriyordum. Derin bir virajı gözüme kestirdim içi görünmüyordu, saatte gece 2 civarı olduğu için gayette müsait ve negatif bir durum oluşması halinde tehlike yaratmıcağı kanaatindeydim.(Bu eski rakı fabrikası yolu)

Neyse bastımm girdimm viraja derken hooop yol sulaması........... Ama sorun şu ki bendeki ilk düşünce suda kaymak değil; suya girmemek ve arabam kirlenmemesi idi.......

Sudan kaçmak için direksiyonu hafif viraj içine kırmam ile sol arkamın kayma isteği doğurması bir oldu. Ben o an direksiyonumu sadece aksi yönde biraz çevirdim ve koca bir el aldı beni yola düz bir biçimde oturttu. O el ESP'idi.

Evet beyler Esp sayesinde arabam suya girip pislenmedi, bende mutlu bir şekilde virajlara girmeye devam ettim. Teşekkürler Electronic Stability Program

Not : Ciddiyim ve biraz makara kattım.
    Konu ThePhenoM tarafından (29/05/2013 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.
    Sen Herşeye Kadirsin Galatasaray!

2. Bu mesajı için 3 kişi ThePhenoM'ye teşekkür etti:

Rüstem-Muhammed Karakoyun
    1923qw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    06ET7117
    Edilen teşekkür: 120

ESP güzel şey kaldırıyo yola oturtuyo arabayı
    Geçici Dövme-https://tatfast.com

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ThePhenoM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Beykoz tarafına gezmeye gittiğimde biraz sert yapma dürtüsü geldi içime. Virajlara işi çığrından çıkartırcasına giriyordum. Derin bir virajı gözüme kestirdim içi görünmüyordu, saatte gece 2 civarı olduğu için gayette müsait ve negatif durumda oluşması halinde tehlike yaratmıcağı kanaatindeydim.(Bu eski rakı fabrikası yolu)

Neyse bastımm girdimm viraja derken hooop yol sulaması........... Ama sorun şu ki bendeki ilk düşünce suda kaymak değil; suya girmemek ve arabam kirlenmemesi idi.......

Sudan kaçmak için direksiyonu hafif viraj içine kırmam ile sol arkamın kayma isteği doğurması bir oldu. Ben o an direksiyonumu sadece aksi yönde biraz çevirdim ve koca bir el aldı beni yola düz bir biçimde oturttu. O el ESP'idi.

Evet beyler Esp sayesinde arabam suya girip pislenmedi, bende mutlu bir şekilde virajlara girmeye devam ettim. Teşekkürler Electronic Stability Program

Not : Ciddiyim ve biraz makara kattım.
    Kesinlikle haklısınız ESP li araçların üzerinde kocaman bir el var!
    Bravom la takla atma riskini yaşadığımdan beri aldığım 4 .arabamdada ESP var benim için olmazsa olmaz en önemli donanım. Bİr çok arkadaş önemsemese de.
    ESP öyle bir şeydir ki bir kere ihtiyaç duyduğunuzda önemini kavrayabilirsiniz eğer yoksa ya şans yanınızda olacak yada iş işten geçmiş olup keşke olsaydı diyebilirseniz diyeceksiniz.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

keşke ESP li alsaymışız diyorum önler yola yapışıyorda , malesef arkadan kaymaya çok müsait direksiyona müdahale etmezseniz gidiveriyor
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

No Name
    ThePhenoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 51

@Honor Cooper

Hocam noktası virgülüne kadar katılıyorum.. Hatta bence bir düzenlenme gelmeli, ve araçlarda artık zorunlu olarak Esp olmalı. Potansiyel bir tehlikeden koruyacak bir sistem Esp.
    Sen Herşeye Kadirsin Galatasaray!

Salih Temel
    Puntocuk breko52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34EE2255
    Edilen teşekkür: 52

Eskiden herkes nasıl ABS var mı diye soruyorsa şimdi artık ESP var mı sorusu akla geliyor.
    Araç alırken bu unsuru da göz ardı etmemek gerekli örnek anlattığınız olaydaki gibi.

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Sizin başınıza ESP olmasına karşın yapmış olduğunuz kontralar dışı yani tersinde bir müdahale gelseydi ve eliniz ayağınız birbirine dolaşsaydı o zaman görürdüm ben ESP yi, yani diyeceğim şu ki çok çok fazla da ESP ye güvenmeyin çünkü o hamlesini yaparken siz ters kontra verdiğinizde iş tam bir bulmacaya veya satranç a dönüşüyor bilginize, tecrübeyle sabit 1!!
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

9. Bu mesajı için 2 kişi akca37'ye teşekkür etti:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin başınıza ESP olmasına karşın yapmış olduğunuz kontralar dışı yani tersinde bir müdahale gelseydi ve eliniz ayağınız birbirine dolaşsaydı o zaman görürdüm ben ESP yi, yani diyeceğim şu ki çok çok fazla da ESP ye güvenmeyin çünkü o hamlesini yaparken siz ters kontra verdiğinizde iş tam bir bulmacaya veya satranç a dönüşüyor bilginize, tecrübeyle sabit 1!!
    O zaman hiç bir pasif güvenliğe gerek yok ben yaşadığımı biliyorum ESP li araçta ilk hamlede yola dönerdim ama siz hiç bir sağ bir sol arka tekerin yerden kalktığını ve bunu defalarca olduğunu hissettinizmi? Soğuk kanlı olmasam ve doğru hamleleri yapmasam şu an burda olmayacaktım muhtemelen.
    O gün benim için ESP siz araç bitmişti!
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Standart Ynt: Esp hastasıyım -.-

E panik yapacaksan tabiiki basmayacaksın o kadar.Arkadaş Espye guvenerek basmamış ki bilek gücüne güvenmiş esp de ona destek olmuş. sonuçta arabayı yeni kullanmaya başlayan biri sağlı sollu abanıp gidemez ya espye güvenip

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi

Yer imleri

Yer imleri