Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Punto 1.3 mjet 95 hp manuel

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Alıntı tunalent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biri 47 bin değil 42500 tl arada az fark yok kim diyor 47 diye
    Bülent bey cam tavan,, blue&me, hillholder gibi ek özellikler falan olursa 47000tl ye yükseliyor. Arkadaşlar onlardan bahsediyor sanırım.

KORAY ÖZTÜRK
    tanreall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35
    Edilen teşekkür: 11

aracın fiyatı 47 bin değil 42500 tl arada az fark yok kim diyor 47 diye
    yukarda segin nickli arkadaşımızın yazdığını okursan orda ona verilen fiyatı yazmış onun üzerinden konuştum ve bir sonraki mesajımda ben hafta sonu 42.500 tl fiyat aldığımı yazdım

bulent dagdeviren
    tunalent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent bey cam tavan,, blue&me, hillholder gibi ek özellikler falan olursa 47000tl ye yükseliyor. Arkadaşlar onlardan bahsediyor sanırım.
    blue me zaten standart cam tavanda 2300 tl fark ediyor

bulent dagdeviren
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

sınıfındaki rakip araçların cam tavansız fiyatları ile karşılaştırırsak örnek yeni clio baz model dizeli 42 bin tl opel corsa esentia dizel 41bin tl polo zaten 43 lerden başlıyor citreoen c3 en baz versiyonu 43 bin tl.. fiat ta rakiplerine göre fiyatlandırıyor aklınca.

bulent dagdeviren
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı tanreall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda segin nickli arkadaşımızın yazdığını okursan orda ona verilen fiyatı yazmış onun üzerinden konuştum ve bir sonraki mesajımda ben hafta sonu 42.500 tl fiyat aldığımı yazdım
    zaten doğru fiyat sizin yazdığınız

bulent dagdeviren
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

zaten doğru fiyat sizin yazdığınız
    diğer arkadaşlarda o yazılan fiyat üzerinden yani (47 bin tl) yorum yapmışlar haklı olarak ta o yüzden düzeltme ihtiyacı hissettim ..

KORAY ÖZTÜRK
    tanreall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35
    Edilen teşekkür: 11

aslında markadan ziyade b segmentteki otomobillerin neredeyse tümünün (benim görüşümdür)değerinin üstünde rakamlara satılmak istenmesi yani ülkemizde çok pahalı yine söylüyorum bu sadece benim görüşüm.

bulent dagdeviren
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı tanreall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında markadan ziyade b segmentteki otomobillerin neredeyse tümünün (benim görüşümdür)değerinin üstünde rakamlara satılmak istenmesi yani ülkemizde çok pahalı yine söylüyorum bu sadece benim görüşüm.
    haklısınız çünkü şu an o araçlar daha çok satılıyor motor hacimleri düşük vergiler yüzünden c ye geçtiğinizde motorhacmi en az 1.6 ya çıkıyor ve 250 tl lik bandrol 400 tl ye çıkıyor sigorta vs de o na keza o yüzden fiyatları bindiriyorlar artık yakında b segmenti araçlar böyle giderse cazibesini yitirecek

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

diğer arkadaşlarda o yazılan fiyat üzerinden yani (47 bin tl) yorum yapmışlar haklı olarak ta o yüzden düzeltme ihtiyacı hissettim ..
    abi sanırım sen eklenti paket olmadan söylediğin fiyat 42000 dimi? çünkü dediğim gibi skydome ve sporkit (*** KARARTILMIŞ ARKA CAMLAR, SPOİLER, MARŞPİYE, ALUMİNYUM KAPI EŞİĞİ ÇITASI, GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR, HI-FI SES SİSTEMİ, ALÇALTILMIŞ ŞASİ VE ÖZEL AMORTİSÖRLER (1.4 77 HP Dualogic versiyonlarda HI-FI ses sistemi bulunmamaktadır) eklendiğinde 3.730 TL artısı var, e birde ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER eklersek 1020 TL de bu yapar aracın tavsiye edilen fiyatı 42.500+4.740+500 (metalik beyazrenk) =47.740 yapar sigorta kasko hariç ben bunu anlatmaya çalıştım yanlışım varsa düzeltin
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

bulent dagdeviren
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sanırım sen eklenti paket olmadan söylediğin fiyat 42000 dimi? çünkü dediğim gibi skydome ve sporkit (*** KARARTILMIŞ ARKA CAMLAR, SPOİLER, MARŞPİYE, ALUMİNYUM KAPI EŞİĞİ ÇITASI, GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR, HI-FI SES SİSTEMİ, ALÇALTILMIŞ ŞASİ VE ÖZEL AMORTİSÖRLER (1.4 77 HP Dualogic versiyonlarda HI-FI ses sistemi bulunmamaktadır) eklendiğinde 3.730 TL artısı var, e birde ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER eklersek 1020 TL de bu yapar aracın tavsiye edilen fiyatı 42.500+4.740+500 (metalik beyazrenk) =47.740 yapar sigorta kasko hariç ben bunu anlatmaya çalıştım yanlışım varsa düzeltin
    tabiiki yanlışınız yoktur;
    ben en dolu modeli yani lounge un anahtar teslim fiyatını söyledim 42.500 diğer özellikler başka marka araçlarada eklenince fiyatları çok yükseliyor. arkadaşlar 95 bg lounge modelini 47 bin tl zannetmesin diye açıklama yapmıştım.çünkü alçaltılmış spor şasi marşpiye koyulaştırılmış arka camlar müzik sistemi çok özel seçimler pazarda standart alıcıların çok ta tercih ettiği aksesuar lar değil.75 bg modellerde de alçaltılmış spor şasi seçeneği sunuldu fakat rağbet görmedi.. yeni renault clio nunda en üst modeli olan icon(43 bin) a bir sürü özelleştirme seçenekleri sunuyorlar renklendirilmiş jantlar artı nikelaj kişilestirilmiş iç renk seçenekleri renkli direksiyon vs gibi aracın fiyatı neredeyse 50 bini buluyor .ama güvenlik ve konfor donaımları değişmiyior sadece görsellik fiyatı yukarıya çekiyor ..yukarıda da yazdığım gibi 65 bg lik bomboş c3 ,opel corsa, polo gibi araçlarla kıyaslandığında hala punto en yüksek donanım seviyesinde ve fiyatı da makul gibi kalıyor.ama yinede benim kişisel görüşüm bu sınıf (B sınıfı) araçlar için hepsinin fiyatı ülkemizde yüksek Tabiiki zevk ve tercih meselesi .sevgiler kardeşim
    Konu tunalent tarafından (22/04/2013 Saat 01:49 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

tabiiki yanlışınız yoktur;
    ben en dolu modeli yani lounge un anahtar teslim fiyatını söyledim 42.500 diğer özellikler başka marka araçlarada eklenince fiyatları çok yükseliyor. arkadaşlar 95 bg lounge modelini 47 bin tl zannetmesin diye açıklama yapmıştım.çünkü alçaltılmış spor şasi marşpiye koyulaştırılmış arka camlar müzik sistemi çok özel seçimler pazarda standart alıcıların çok ta tercih ettiği aksesuar lar değil.75 bg modellerde de alçaltılmış spor şasi seçeneği sunuldu fakat rağbet görmedi.. yeni renault clio nunda en üst modeli olan icon(43 bin) a bir sürü özelleştirme seçenekleri sunuyorlar renklendirilmiş jantlar artı nikelaj kişilestirilmiş iç renk seçenekleri renkli direksiyon vs gibi aracın fiyatı neredeyse 50 bini buluyor .ama güvenlik ve konfor donaımları değişmiyior sadece görsellik fiyatı yukarıya çekiyor ..yukarıda da yazdığım gibi 65 bg lik bomboş c3 ,opel corsa, polo gibi araçlarla kıyaslandığında hala punto en yüksek donanım seviyesinde ve fiyatı da makul gibi kalıyor.ama yinede benim kişisel görüşüm bu sınıf (B sınıfı) araçlar için hepsinin fiyatı ülkemizde yüksek Tabiiki zevk ve tercih meselesi .sevgiler kardeşim
    şimdi anlaştık abi yani kısacası fiyatı kişiye göre değişir kimine göre 42.500 kimine göre 47000 evet fiyat konusunda bende katılıyorum bu fiyatlar beni bu saatten sonra 2 nci ele sürükler avantajıda üst segment olur 2 yılda araçlara gelen zamın haddi hesabı yok 10000 tl nin üzerinde zamlar geldi...
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Uzun lafin kısası, Punto=Polo=Clio=208=Corsa=C3=Fiesta....B segmentindeki tüm araçların dizelleri 40000li rakamlara satılmakta.Ekstra paketlerle de 50000lere yaklaşmakta.Doğal olarak Puntonun da fiyatı böyle olmalı.Pahalı mı?Bence de pahalı ama rakiplerinden ucuz olmasının hiçbir anlamı yok..

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

xyL

atila semerci aveo ltz 95 hp
    atila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 92

bir yil once bu fiyat mevzusu yuzunden punto dan vazgecip aveo almistim.
    5 ileri hic olmamis.

Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

Alıntı atila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir yil once bu fiyat mevzusu yuzunden punto dan vazgecip aveo almistim.
    5 ileri hic olmamis.
    mito'da da 5 ileri var.

atila semerci aveo ltz 95 hp
    atila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 92

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mito'da da 5 ileri var.
    6. vites 2000 devir 110 km
    ekonomi ve sessizlik

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Bütün araç fiyatları pahallı son dönemde maalesef bunda tabiki vergi yüküde es geçilmemeli.
    Cuma günü aldığım 2012 Eylül çıkışlı 2500km deki IX20 aracın 50500TL sıfır fiyatı var. Daha 2 sene önce bu paralara D segment (C5-407-Mondeo v.b.) araçlar alınabiliyordu.
    Ben 40000 e aldım aracı mükemmel oldu B mpv ama inanın B segment araçlarla iç hacim ve ferahlıkta dağlar kadar fark var. Yüksek sürüş pozisyonuda en büyük artısı.
    Konu Honor COOPER tarafından (23/04/2013 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

metin polat
    manisali001466 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Bu aracın arkadaşlar kasko da 2.el değeri yok bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Alırsak kasko yaptıramayacakmıyız.

Aykut Aktaş
    blackpunt006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Plaka
    1810
    Edilen teşekkür: 35

bugün 1.3 mjet 95 hp manuel puntoyu showroomda gördüm. sport kitliydi bir de çok güzel bir jantı vardı(easy veya loungeda olan jantlardan değildi). ibreleri ve koltukları mükemmel olmuş. cam tavan yoktu. fiyatı 45 bin TL. 6 vites olsa çok daha iyi olur heralde ama iç ve dış görüntüsü çok güzel. hemen öncesinde yeni fiestaya bakmıştım bu punto ezer geçer.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12