Sayfa 1/3 123 SonSon
60 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bıktım artık şu arabadan

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

Standart Bıktım artık şu arabadan

bu gün güneşlik elimde kaldı içerden geçme plastik herhalde yerinden çıktı bir türlü tam kapanmıyo sıcakta öntampon farların yanından 1 cm kadar şişiyo direksiyon bir türlü tamir edilmedi kart kurt ediyo,orası burası dökülüyo, kliması olsa gidip bi toros alcam daha iyi

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

kardesım gp soguma yaa servısıne gıtt ıyıce yapılana kadar alma arabayı ordan senınde sansına benım gp su ana kadar hıc tık demedı hıc ole sorun yasamadım su anakadarr yınede bu arabada sogum aderım sana

Ahmet Özgür Doğan
    Lordrivendel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 38

Bence yaptıgın masrafa Toros'a klima takabilirsin dostum, git bir toros al ona klima tak rahat edersin
    "What we do in life, echoes in eternity"

4. Bu mesajı için 5 kişi Lordrivendel'ye teşekkür etti:

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

bu arabadan bıkılmaz en azından ben bıkmam sabah erkenden klima motoru için gidicem nekadar kızsamda tipi rengi skydome az yakıp çok kaçması kızların bakması beni yeniden aşık ediyor bu velete ortalık bir sürü sıkıcı arabayla doluyken bence sakince düşün en azından allah var servisler kıllatmıyor yapıştır garantiyi gitsin çözülmüycek sorun yok

6. Bu mesajı için 6 kişi brvhgt'ye teşekkür etti:

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Benim güneşlik de elimde kalmıştı! 5 YTL. ödedim yanlış hatırlamıyorsam... Talihsizlik!..

berkay gül
    BERKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16z0277
    Edilen teşekkür: 56

şöle bısı söliyim servısın basını arıtana kadar gıt bılıyosun aracı sana verırken nekadar vaadette bulundular baslarını arıtmaya devam et eger sorun çözülmesse musterı haklarına basvur emın ol kı halledılır

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

eğer klima için toros alacaksan,......! toroslara'da klima takılıyor .

yücel akar
    yucelakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 70

yeter artık ya yok güneşlik koptu yok kuş pisledi böyle sıradan şeylerle forumu meşgul etmeyin farlar benimde şişiyo ama 1.5 yıl oldu alalı en ufak bi sorun çıkarmadı sanki yolda mı kaldınız arabayla da öfke kusuyosunuz burda

12. Bu mesajı için 9 kişi yucelakar'ye teşekkür etti:

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

bence servisinle alakalı bi sorun var mehmet beyin... araba bu sorun çıkarır mesele o sorunları sorunsuz hale getiren servislerin olması bence arabandan soğuma çünkü hiç sıkılınmayacak bi tasarımı var... zevkini almaya bak servisini değiştir adam gibi bi servis bulursan bu düşüncelerinde değişektir... hatta oluşan sorunların hallolduğuzaman çok daha bağlanıyosun arabana...
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

4 ay oldu arabayı alalı Allah'a çok şükür ben de bir problem yaşamadım arabayla ilgili. Maşşallah nazar değmesin

Alper Emre Bağcı
    emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DV 9711
    Edilen teşekkür: 64

Alıntı gogigogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gün güneşlik elimde kaldı içerden geçme plastik herhalde yerinden çıktı bir türlü tam kapanmıyo sıcakta öntampon farların yanından 1 cm kadar şişiyo direksiyon bir türlü tamir edilmedi kart kurt ediyo,orası burası dökülüyo, kliması olsa gidip bi toros alcam daha iyi
    baba bıktıysan sat zor bişey değil
    GRANDE PUNTO 1.3 MULTİJET 90 HP EMOTİON 3DR+ROCK BLACK+DUALLOGİC+SKYDOME+S.P+G.P+DERİ DÖŞEME

mehmet koçak
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779

anlayışınıza teşşşşşşşşş yalnız bazıları kendini moderatör falan sanıyo arızalardan dolayı (örn bahçelili ali)onlarca arkadaşımız mağdur 30 000 ytl veripte dandik sebeplerden arıza yapınca insanın canı sıkılıyo (bir arkadaşta habire sarı ampul şeklinde lamba yanı yo nemli deil demişler adam uzun yol seyahate bile çıkamıyo )düşünün gece 3 te dağ başında kaldınız her halde bazıları fiata çok teşekkür edersiniz

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Moderatörler mi sadece ters cevap verebilir onu anlamadım.?.

Ayrıca katılıyorum canınızı sıkan olaylar mutlaka olmuştur,ama servisler illaki hallederler problemi.Yeter ki işin ehli bi usta olsun.

He bu kadar çok sıkıldıysanız satabilirsiniz.(Benim yaptığım gibi

Ahmet Özgür Doğan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi

anlayışınıza teşşşşşşşşş yalnız bazıları kendini moderatör falan sanıyo arızalardan dolayı (örn bahçelili ali)onlarca arkadaşımız mağdur 30 000 ytl veripte dandik sebeplerden arıza yapınca insanın canı sıkılıyo (bir arkadaşta habire sarı ampul şeklinde lamba yanı yo nemli deil demişler adam uzun yol seyahate bile çıkamıyo )düşünün gece 3 te dağ başında kaldınız her halde bazıları fiata çok teşekkür edersiniz
    Dostum birşeyin tanımını kısaca yapayım sana burası Grande Punto sevenlerin katılımı ile kurulmuş bir site elbette araçlarımızda yaşadığımız sorunları burada paylaşacağız ancak bunu yaparken şikayet sınırlarına dikkat etmemiz gerek "alacağın olsun fiat" ,"ne biçim araba bu GP" tarzı yazılar biz GP sevenleri ister istemez sıkıyor. Düşünsene örneğin Fenerbahçenin yada Galatasarayın sitesine girip "olmaz olsun böyle takım" dediğini O nedenle aşırı şikayetin varsa şikayet sitelerine yaz yada servisi Tofaş'a şikayet et yada Tüketici Hakem heyetine dilekçe ver dimi ama

19. Bu mesajı için 6 kişi Lordrivendel'ye teşekkür etti:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. misafir3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 375

ahmet kardesıme katılıyorum ınan benım gp hıc bır arabaya degısmem ole tutkuluyum arabaya..bızımde huzurumuzu bole laflarma bozma derım herkesın bı beklentısı var bu arabalardan he memnun degılsen satarsın olur bıterr kımse kımseyı grande punto kullanıcısı zorunlu hale sokmadıı toros kullanmak ıstersen secım senın gp sat 3 5 tane toros alırsın zaten doya doya bınersın hepsınee ....saygılarla...

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

şikayetini anlıyorum ama tepki baya büyük olmuş bnece kaldıki sorunda çok büyük değil benim ne sorunlarım oldu neler halledildi neden çünküdoğru usta doğru servisi buldum sorunsuz araba yok hepsi sorunlu önemli olan sorunların çözülmesi demi toyota ve hondayı çok abrtıyoruz bence siz hiç bir honda veya toyatının içinde gazbeton cam tuğla çimento haddinden fazla insan taşındığını gördünüzmü ama diğer çoğu markayı eşşek gibi kullanıyoruz doğal olarakpek sorun çıkmyor bide şu yönden bakarsak uzakdoğu ticari araçların hali ortada hepsi dökülüyor yalnışsa düzeltin hani çok sağlamdı bu markalar avrupa ticari araçları takır takır çalışıyor

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

önemli olan insanın arabasıyla mutlu olmasıdır.bu arkadaşımızda kimbilir hangi güzel duygularla arabasını aldı.ama sorunlar canını sıkmış.bizlerde biraz daha sakin cevaplar yazabiliriz.zaten arkadaşımız üzgün bizde daha çok üzmeyelim onu.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet koçak
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikayetini anlıyorum ama tepki baya büyük olmuş bnece kaldıki sorunda çok büyük değil benim ne sorunlarım oldu neler halledildi neden çünküdoğru usta doğru servisi buldum sorunsuz araba yok hepsi sorunlu önemli olan sorunların çözülmesi demi toyota ve hondayı çok abrtıyoruz bence siz hiç bir honda veya toyatının içinde gazbeton cam tuğla çimento haddinden fazla insan taşındığını gördünüzmü ama diğer çoğu markayı eşşek gibi kullanıyoruz doğal olarakpek sorun çıkmyor bide şu yönden bakarsak uzakdoğu ticari araçların hali ortada hepsi dökülüyor yalnışsa düzeltin hani çok sağlamdı bu markalar avrupa ticari araçları takır takır çalışıyor
    ABD de en sorunsuz araç corolla seçiliyo ama servisler türkiyedeki gibi değildir her halde direksiyon için 3 kez şikayet ettim bir iki vida sıkıyolar 500 km sonra gene aynı probl. madem tıkırtı burcu sorunu var o zaman geri çağırsınlar değiştirsinler, servisler ciddiyetsiz (son derece memnunum olayını bilmeyen yok) forumları arattırın bakalım kaç tane şikayet konusu var gp ve servisler hakkında siz hiç gece 12 de ıssız bir yolda kaldınızmı aracın tüm elkt. gitti iyi ki yarım sat sonra düzeldi yoksa sabaha kadar bekle dur.neyse fazla kafaşişirmeyeyim amacım gp kötülemek deil öyle olsa başka araç alırdım ama gp aldım tekrar söylüyorum plastik kalitesi düşük (ör. bravaya göre) ii forumlar bir daha gerekmedikçe yazmayacağım bu konuda kendimi banladım

Ahmet Özgür Doğan
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi

Forumda küsme, banlama, konuşmama kararı alma moda oldu sanki

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Senin iyi bir servise gitmen gerek.tıkırtı burcu değişir kurtulursun

güneşlik elinde kaldıysa değiştirebilirsin.dikiz aynası da elinde kalabilirdi.ön tampon şişer tekrar iner.

malzeme kaltesi üst sınıf arabalarla kıyaslamanın da anlamı yok.mercedes le de yolda kalabilirsin.buraya öyle şikayetler koyarım ki iyi ki gp almışım diyebilirsin.

gp nin şikayetleri biliniyor ve iyileştirme yapıldı eskiler için de çözüm geliştiriliyor.

ama sen haklı olarak sıkıldıysan ona birşey diyemem satarsın ,torosunu alırsın.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon