Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Arabam bağlandı acil yardım !

Rıza Koçer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. redLebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Standart Arabam bağlandı acil yardım !

Arkadaşlar başıma çok kötü bir olay geldi çok kötüyüm. Baştan anlatıcam okuyup yardım ederseniz acil sevinirim.

Yılbaşı gecesi beni bir polis ekibi durdurdu normal trafik çağırdı. Ceza yedim cam filmi ve sis farından. Cezayı daha ödemedim. Trafik ekipleri bana 7 gün içinde cam filmleri sökülmezse bağlancak diye birşey DEMEDİ . Cezadada yazmıyor böyle birşey.

Bugün arkadan yine aynı trafik ekipleri plakamı sorgulatmışlar giderken aracımın meni varmış durdurdular. Aracımı bağladılar yeni bir ceza daha kestiler 240 tl. Bu sefer app plakalarıma ve cam filmine ceza kestiler. Ama egzosada bişey dediler anlamadım.

1-) Şimdi ben aracımı nasıl çıkarıcam tam izlemem gereken yol nedir ?
    2-) Aracımda egzos ve siyah tavan folyosu var ikisinide sökcemmi tavanı ?
    3-) App plakalarımı yeni yapıştırmıştım nasıl sökebilirim arkayı ?

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

sana en güzel trafikteki memurlar yardımcı olur. oraya git ne yapman gerektiğini sor geçmiş olsun.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ferdi Gökhan
    ferdigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 50

Geçmiş olsun, arkadaşımızında sölediği gibi sana en iyi trafikteki memurlar yardımcı olabilir. Bende biraz önce çekilen aracımı gidip otoparktan aldım kötü bir durum (Sabah sabah)

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam bildiğim kadarıyla önce polise gidiyorsunuz cezaları ödüyorsunuz daha sonra aynı gün içinde aracınızı parktan çıkarıp cam filmi app plaka gibi trafikten neden men edildiyse onları çıkarttırıyorsunuz ve polise gösteriyorsunuz böylece sistemden aracınızın men ibaresi kalkıyor diye biliyorum siz yinede bir polise danışın..

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

size de geçmiş olsun. araçlar çekilemeyecek ama ceza yazılabilecekti hani sizin araç neden çekilmiş.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yanılmıyorsam tavan folyosu yüzünden aracı muayeneye sokmanız gerekebilir, ceza harici park ve çekici ücretide ödeyeceksiniz.

Ferdi Gökhan
    ferdigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 50

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size de geçmiş olsun. araçlar çekilemeyecek ama ceza yazılabilecekti hani sizin araç neden çekilmiş.
    Sebebini bilmiyorum ama engelli geçiş yerine park etmişim fakat ben öle bir yer göremedim özelliklede dikkat ederim araç park ederken aracı yerinde bulamayınca şok oldum düşünün artık

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Aracınızın fotoğraflarını gösterir misiniz???

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Öncelikle şu gönderdiğim videoyu izleyin ve hemen bir avukata danışarak hakkınızı arayın. Çünkü cam filminden size ceza kesemezler hatta bu yönde size uygulanan cezayı ve masrafları faiziyle birlikte geri isteyin. Umarım forumumuzda avukat arkadaşlar vardır ve size yardımcı olurlar.

Cam Filmi Cezasına İptal - YouTube

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ferdigokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebebini bilmiyorum ama engelli geçiş yerine park etmişim fakat ben öle bir yer göremedim özelliklede dikkat ederim araç park ederken aracı yerinde bulamayınca şok oldum düşünün artık
    bilirim nasıl bişey olduğunu geçmiş olsun ne diyim benim olayda ben hatalıydım duraklama ve park yapılmaz tabelasının dibine çekmiştim aracı alıp götürmüşler 5 dakikada.

Rıza Koçer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. redLebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Arkadaşlar benim sorunuma yardım edicek yokmu ? Polis ekipleri kasıtlı yaptı zaten sonra karakola gittik bana hakaret ettiler. Dedimki şikayetçi olcam sizden o zman bizde senden oluruz tehtid ettin bizi diye. Sen olmazsan bizde olmayalım dediler. Bende olmadım sonra. Ama adam hakaret etti bana ama şimdi önemli olan arabam ?

Özgün Deniz
    maceraci95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 122

Geçmiş olsun.

Kanber Taştan
    Kanber Tastan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

Geçmiş olsun.

Görevlerini kötüye kullanan bir çok memur var. Gereken incelemeler yapılsa daha iyi bir trafik ortamı sağlanabilir. Sadece zevk için ceza yazacak bahane arayan polisler var. birşey bulamyınca uydurmaya çalışıyorlar.

Siz başka bir şube ile görüşün ayrıntıları o şube ile tekrar muhatap olmak istemiyorsanız. En iyi sonucu bu şekilde alırsınız.
    KarŞıYaKa

sinan gökçe
    sinan3458 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yaprak Yeşil
    Plaka
    34 DT 5120
    Edilen teşekkür: 52

öncelikle geçmiş olsun. polislerle hiçbir zaman tartışma herzaman sen suçlu olursun. trafige git kibarca polisle konuş cezayı öde aracını teslim al. kıllık yaparlarsa ki yapacaklardır aracındaki kusurlu yerlerin sökülmeden teslim etmezler.

Emre Değirmenci
    Eduardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 79

Cezalari ode karakoldan git 1 saat izin al cam filmini soktur egzosu soktur app yi soktur hepsinin resmini cek karakola git arabayi otopark a birak ama eger karakol muayene sarti koymadiysa hemen yirtarsin yoksa muayeneye girmen gerekicek bende gecen hafta sonu merter mc de baglattim arabami egzos cam filmi appden ve memuru aldatmaya yonelik hareketten 360 tl ceza yedim ve arabayi bagladilar ertesi sabah herseyi sokup eski haline getirip karakola gittim ve arabami geri aldim simdiden gecmis olsun

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı redLebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başıma çok kötü bir olay geldi çok kötüyüm. Baştan anlatıcam okuyup yardım ederseniz acil sevinirim.

Yılbaşı gecesi beni bir polis ekibi durdurdu normal trafik çağırdı. Ceza yedim cam filmi ve sis farından. Cezayı daha ödemedim. Trafik ekipleri bana 7 gün içinde cam filmleri sökülmezse bağlancak diye birşey DEMEDİ . Cezadada yazmıyor böyle birşey.

Bugün arkadan yine aynı trafik ekipleri plakamı sorgulatmışlar giderken aracımın meni varmış durdurdular. Aracımı bağladılar yeni bir ceza daha kestiler 240 tl. Bu sefer app plakalarıma ve cam filmine ceza kestiler. Ama egzosada bişey dediler anlamadım.

1-) Şimdi ben aracımı nasıl çıkarıcam tam izlemem gereken yol nedir ?
    2-) Aracımda egzos ve siyah tavan folyosu var ikisinide sökcemmi tavanı ?
    3-) App plakalarımı yeni yapıştırmıştım nasıl sökebilirim arkayı ?
    Öncelikle geçmiş olsun.
    1) Gidiceksiniz Trafik şube müdürlüğüne veya aracınız nerde ise oraya bağlı birime kesilen bütün cezaları ödeyeceksiniz.
    2)Ya eksoz ve tavan folyoyu ruhsata işlettirceksiniz.(Tabi faturası varsa folyo'nun) Eğer yoksa fatura mecburen söktürceksiniz.
    3)App plakanın zaten cezası var mühür kalktı deniyor ama daha 2 gün önce trafik memuru bir abimizle görüştüm cezasının olduğunu söyledi bilginiz olsun.
    4)Cam filmi için herhangi bir kanun çıkmadı ve çıkmayacak gibi daha ondan dolayı her cam filmi olan araçda (Tabi rapor veya ışık geçirgenlik testi yoksa) ceza kaçınılmaz herhalükarda yazılıyor.Tabi yakalanırsanız.

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun.
    1) Gidiceksiniz Trafik şube müdürlüğüne veya aracınız nerde ise oraya bağlı birime kesilen bütün cezaları ödeyeceksiniz.
    2)Ya eksoz ve tavan folyoyu ruhsata işlettirceksiniz.(Tabi faturası varsa folyo'nun) Eğer yoksa fatura mecburen söktürceksiniz.
    3)App plakanın zaten cezası var mühür kalktı deniyor ama daha 2 gün önce trafik memuru bir abimizle görüştüm cezasının olduğunu söyledi bilginiz olsun.
    4)Cam filmi için herhangi bir kanun çıkmadı ve çıkmayacak gibi daha ondan dolayı her cam filmi olan araçda (Tabi rapor veya ışık geçirgenlik testi yoksa) ceza kaçınılmaz herhalükarda yazılıyor.Tabi yakalanırsanız.
    Başkan bu rapor denilen şey, ruhsat sahibine mi ait olmalı?
    Eşimin böyle bir raporu var güneşe karşı.
    Bu bir iş görür mü?
    Görürse tüm camlara çektireyim ben

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gmy1706 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan bu rapor denilen şey, ruhsat sahibine mi ait olmalı?
    Eşimin böyle bir raporu var güneşe karşı.
    Bu bir iş görür mü?
    Görürse tüm camlara çektireyim ben
    İnan kardeşim ben sadece bu rapor işini bi trafik memuru bi abimizden duydum hatta hemen bi rapor alayım dedim ama gerek kalmadı almama.Onu istersen bi iyice danış yanlış yönlendirmeyeyim.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnan kardeşim ben sadece bu rapor işini bi trafik memuru bi abimizden duydum hatta hemen bi rapor alayım dedim ama gerek kalmadı almama.Onu istersen bi iyice danış yanlış yönlendirmeyeyim.

Eyyvallahh...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

geçmiş olsun, benim başımada benzer bi olay. harun abinin dediği yolu izleyeceksiniz. işlerin sonunda 2 seçenek var ya herşey söküldükten sonra orda aracın çeşitli resimlerini söküp aracı teslim ederler. yada muayene istasyonuna gönderirler. benim sadece cam filmi olduğu için orda kendim söktüm ve resim çekip gönderdiler.
    ISmileUDie

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon