Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: Arabam bağlandı acil yardım !

Rıza Koçer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. redLebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Arabamı bugün aldım arkadaşlar. Ama cam filmi cezalarımı almadan aracımı aldım. Bir sorun olmasın ? Bu cezaları ödeyince yine 7 gün olayı gelmesin ?
    Şöyle aldım aracı. Emniyet müdürlüğüne gittim adam bana otopark için aracı teslim alabilir izinli kağıt verdi. Otoparkı aradı böyle böyle diye. Otoparka gittim cam filmini otoparkçının gözü önünde söktük. Sonra otoparkçı polisi aradı ve polis cezayı düştü. Ne olur ne olmaz diye kendim yine gittim emniyete telefondan sonra unutmasın diye

Şimdi kaldı elimde 500 tllik 2 ceza. İyiki muayene falan demediler. Yoksa çok masraf çıkcaktı egzos tavan folyosu , arka lastik değişimleri muayene ücreti vs. vs. Şimdi 10 tl otopark parası ile çıkardım aracı.

sinan gökçe
    sinan3458 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yaprak Yeşil
    Plaka
    34 DT 5120
    Edilen teşekkür: 52

geçmiş olsun. iyi kurtarmışsınız

Kanber Taştan
    Kanber Tastan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

Geçmiş olsun umarım tekrarlanmaz bu gibi durumlar
    KarŞıYaKa

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

geçmiş olsun, modifiyeden soguttular sizide
    ISmileUDie

Ziyaretci031
    Ziyaretçi Ziyaretci031 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Arabam bağlandı acil yardım !

Bildiğim kadarıyla yazılan ceza mahkeme harici bozulmuyor eğer yazıldıysa tabi bu cezayı yarın tekrar sorun.

Sent from my iPhone using .
    HARUN KURU

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı redLebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim sorunuma yardım edicek yokmu ? Polis ekipleri kasıtlı yaptı zaten sonra karakola gittik bana hakaret ettiler. Dedimki şikayetçi olcam sizden o zman bizde senden oluruz tehtid ettin bizi diye. Sen olmazsan bizde olmayalım dediler. Bende olmadım sonra. Ama adam hakaret etti bana ama şimdi önemli olan arabam ?
    rıza hocapm geçmiş olsun.

Ancak bunun neyini kasıtlı diyorsunuz anlamadım?

Trafikte yasak olan herşey var aracınızda. Birtek egzosu haksız buldum o da sadece uç ise, bas bas bagıransa ondada haklılar. Ta 1 buçuk ay önce yenilen ceza ödenmemiş daha aracınızda bu hak olabilir diye düşünmekteyim.

Biliyorum sinirlisiniz ancak kusurama bakmayın bence dogrular bunlar.

Gerçi polisede yandaş olmayı hiç sevmiyorum. Tekrar geçmiş olsun

Rıza Koçer
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. redLebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz

Teşekkürler iyi dilekleriniz için arkadaşlar.

Aykut kardeş olayı anlatayım isterseniz sıkılmıcaksanız olay karışık biraz Yılbaşı gecesi yanımda kız arkadaşımla bir asayiş ekibi geldi durdurdu. Aracınca film + egzos + tavan folyo var dedi. Trafik çağırdı ve 236 tl ceza yedim. Kız arkadaşımda ağladı falan sonra sinirlen polise anca bize keserseniz zaten biryeriniz yiyorsa zenginlere kesin demiş ben duymadım.

İşte dün gecede aynı ekipler arkamdan takip ediyorlar. Belli bir süre takip ettiler meğersem o sürede plakamı sorgulatıyolarmış. Sonra durdurdular araç trafikten men dediler ve yine trafik ekibi çağırdılar. Cam filmlerini söktürüp 7 gün içnde göstermediğim için trafikten menmiş. Adamla konuşuyom adam dedi yılbaşını unutmadık yanındaki kızın çenesine sahip çıkamıyosan araba kullanma dedi. Bende sinirlendim orda ne diyon sen kim oluyon böyle konuşuyon falan. Şikayetçi olcam dedim ben böyle deyince bunlar sinirlendi. Beni yakapaça ekip arabasına aldılar dedilerki sen bize hakaret ettin tehtid ettin görevimizi yapmaya engel oldu nbizde senden şikayetçiyiz. Sağlık kontrolüne falan götürdüler. Yolda ikna ettiler sonra sen şikayetçi olma bizde olmayalım bişey imzaladım olmadım.

Ama çok sinirim bozuk. Dünyada böyle ******** karaktersiz adi pislik artık ne desem polisler var. İkiside karaktersizdi zaten ağızları küfürlü sürekli. Doktor kontrolünde bayan doktoru beklerlerken ana avrat bırakmadılar doktora gelmedi uzun süre diye. Olay böyle açıkçası ondan kasıt dedim aykut kardeş.

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Geçmiş Olsun. kötü busted olmuşsun.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı redLebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için arkadaşlar.

Aykut kardeş olayı anlatayım isterseniz sıkılmıcaksanız olay karışık biraz Yılbaşı gecesi yanımda kız arkadaşımla bir asayiş ekibi geldi durdurdu. Aracınca film + egzos + tavan folyo var dedi. Trafik çağırdı ve 236 tl ceza yedim. Kız arkadaşımda ağladı falan sonra sinirlen polise anca bize keserseniz zaten biryeriniz yiyorsa zenginlere kesin demiş ben duymadım.

İşte dün gecede aynı ekipler arkamdan takip ediyorlar. Belli bir süre takip ettiler meğersem o sürede plakamı sorgulatıyolarmış. Sonra durdurdular araç trafikten men dediler ve yine trafik ekibi çağırdılar. Cam filmlerini söktürüp 7 gün içnde göstermediğim için trafikten menmiş. Adamla konuşuyom adam dedi yılbaşını unutmadık yanındaki kızın çenesine sahip çıkamıyosan araba kullanma dedi. Bende sinirlendim orda ne diyon sen kim oluyon böyle konuşuyon falan. Şikayetçi olcam dedim ben böyle deyince bunlar sinirlendi. Beni yakapaça ekip arabasına aldılar dedilerki sen bize hakaret ettin tehtid ettin görevimizi yapmaya engel oldu nbizde senden şikayetçiyiz. Sağlık kontrolüne falan götürdüler. Yolda ikna ettiler sonra sen şikayetçi olma bizde olmayalım bişey imzaladım olmadım.

Ama çok sinirim bozuk. Dünyada böyle ******** karaktersiz adi pislik artık ne desem polisler var. İkiside karaktersizdi zaten ağızları küfürlü sürekli. Doktor kontrolünde bayan doktoru beklerlerken ana avrat bırakmadılar doktora gelmedi uzun süre diye. Olay böyle açıkçası ondan kasıt dedim aykut kardeş.
    dedim ya polise yandaş olmak istemem diye, formayı giyince bişi sanıyorlar kendilerini.
    Geçmiş olsun

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Çivi çiviyi söker bana denk gelmez böyleleri Büyük geçmiş olsun.

Rıza Koçer
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz

Teşekkürler arkadaşlar. Beni ceza değil yani ceza kesmeleri normal yasak sonuçta ama bilerek yapmaları sinir etti. Üstelik trafik ekibide değiler asayişler ve kontrol sırasındada durdurmuyolar. O kadar araba arasından bilerek bana geliyo durduruyo.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12