Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 41 ile 57 arası

Konu: Bravo Satmak gerçekten zor

Faruk Bilgin
    frç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16
    Edilen teşekkür: 92

Her malın bir alıcısı vardır.Nasip kısmet işi.Tabii ki şu sıralarda ikinci el biraz durgun...
    PUNTODAN SONRA PUNTO..!

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

Standart Ynt: Bravo Satmak gerçekten zor

Durgun zamanı da bana denk geldi şansa

Samsung Mobile ile gönderildi

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

ben accentimi 15 günde sattım 14500 almıştım 13500 verdim çok kıl insan arıyo o varmı bu varmı 58000 3 parça boyalı gitti acele etme

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

son 2 yılda gerek benim gerek pederin, peugeot 206,207 opel vectra ve vw caddy sattım. dediğiniz gibi hayli zor oldu her gelenin elinde bi boya ölçme cihazı, selamın aleyküm deyip arabanın orasına burasına dokundurmaya başıyolar. sonra 3 lü geliyor, 1 arkadaştan aldım, yozgattan geliyom, şu kadar boya var, bu kadar param var. a.s bile demeden gönderiyorum arkadaşları geldiği gibi. ama arkadaşların dediği gibi biraz sabredince ve dürüst olunca piyasa zamanı geldiğinde adam gibi 1 alıcı cıkıyor
    ISmileUDie

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

piyasa durgun diye düşünüyordum, bu düşüncem dün akşama kadardı tabi.

ofisten arkadaşım çok yakıt tükettiği şikayetiyle aracını satışa çıkardı, 2004 1,2 otomatik nissan micra 84 bin km'de. en satılmayacağını düşündüğüm araba 1 (Bir) günde alıcısını buldu.

ilan Pazartesi öğlen gibi internete koyuldu. akşamına aradılar, bugün için ustaya gitmek üzere söz aldılar, öğlen gibi gelip ustaya gösterdiler, kısmetse yarın da gelip noter satışını gerçekleştirecekler.

beklediğimden çok çok çok çabuk oldu. aracın 1 parça değişeni 3 parçada boyası vardı. altunizade gülan nakitte 15 takasta 16 bin tl vermişti, internete yazılan fiyat 19,250. 18,500 'e el sıkıştılar
    Konu Ziyaretçi034 tarafından (26/02/2013 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

abi micra lar bayanların ilk tercihi oluyo genelde yanlız.Hele ki pişmeyi düşünüyosa,cidden hemen gidiyorlar

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

sanırım o arkadaşa denk gelmiş yada benim şansızlığıum var gibi kesinlikle direksiyon olayından kaybediyorum gibi bi his var içimde değiştiricem en kısa zamanda artık

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi micra lar bayanların ilk tercihi oluyo genelde yanlız.Hele ki pişmeyi düşünüyosa,cidden hemen gidiyorlar
    arkadaşın hesabı şu, 170 liraya depoyu dolduruyorum 350 km bile yapmıyor dedi, km'si 48 kuruştan pişmek isteyen varsa buyursun inanmadım ama 315 km'deyken benzin ışıığı yandı

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Herkes ölü fiyatına almak peşinde olduğundan normaldir. Fiyatı esaslı bir şekilde düşürürseniz başta galericiler olmak üzere piranha gibi üstüne atlayacaklardır.
    Sahibinden sitesinde sürekli gezenler ya emlakçı ya galerici zaten. Vatandaş anca işi düştüğünde bakıyor

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart Ynt: Bravo Satmak gerçekten zor

Alıntı reddragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes ölü fiyatına almak peşinde olduğundan normaldir. Fiyatı esaslı bir şekilde düşürürseniz başta galericiler olmak üzere piranha gibi üstüne atlayacaklardır.
    Sahibinden sitesinde sürekli gezenler ya emlakçı ya galerici zaten. Vatandaş anca işi düştüğünde bakıyor
    Ölü fiyatına düşürmek gibi bi niyetim yok şimdilik baya bekleyecekler sanırım

Samsung Mobile ile gönderildi

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşın hesabı şu, 170 liraya depoyu dolduruyorum 350 km bile yapmıyor dedi, km'si 48 kuruştan pişmek isteyen varsa buyursun inanmadım ama 315 km'deyken benzin ışıığı yandı
    benzinli hakkında bilgim yok. Ama kuzenimde dizeli vardı 15 liraya aydından kusadasına git,gez,dolaş,klima aç, gazı yapıstır, hala bir miktar mazot kalıyordu

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı serkandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım o arkadaşa denk gelmiş yada benim şansızlığıum var gibi kesinlikle direksiyon olayından kaybediyorum gibi bi his var içimde değiştiricem en kısa zamanda artık
    Hocam kesinlikle şans nasip işi bu bende aracımı satıyorum hatta forumdada ilanım var bütün paketlerin olduğu bir araç hatasız 2011 33000 de cam tavanlı evo beyaz renk 28500 e alıcı bulamadık galeriler standart dynamicleri o paralara satıyorken ben satamıyorum.Hakkımızda hayırlısı.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

araç güzel fiyatda süper bende araç arıyorum ancak artık dizel değil lpg-benzin birde otomatik istiyorum. Bravo sınıfının ve segmentinin en iyi araçlarından bence veridiğiniz fiyat da süper ama siyah araba benim zevkim değil ama bu bana göre tabii. Ya bu boya konusunda insanlar neden hastalık derecesinde takıntılı ben hiç önemsemem boyayı yani kazalı bende istemem. Ancak 2. el bir araç ya sürter biyere ya da hiç yoksa taş gelir yine bölgesel boyanır çok boyasız isteyen gitsin sıfırını alsın.Ben 3 yıl önce 90 Hp Dynamic multi Gp almıştım boya vardı benimle aynı gün sıfır focus hb alan komşumun arabayı aynı hafta sürmeden çizmişlerdi noldu yani şehir burası

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç güzel fiyatda süper bende araç arıyorum ancak artık dizel değil lpg-benzin birde otomatik istiyorum. Bravo sınıfının ve segmentinin en iyi araçlarından bence veridiğiniz fiyat da süper ama siyah araba benim zevkim değil ama bu bana göre tabii. Ya bu boya konusunda insanlar neden hastalık derecesinde takıntılı ben hiç önemsemem boyayı yani kazalı bende istemem. Ancak 2. el bir araç ya sürter biyere ya da hiç yoksa taş gelir yine bölgesel boyanır çok boyasız isteyen gitsin sıfırını alsın.Ben 3 yıl önce 90 Hp Dynamic multi Gp almıştım boya vardı benimle aynı gün sıfır focus hb alan komşumun arabayı aynı hafta sürmeden çizmişlerdi noldu yani şehir burası
    çağatay fiyatı düşürdüm biraz daha bakalım ne olacak acaba bende mi bi kısmetsizlik var göreceğiz

utku aydın
    utkuaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 53

Direksiyon kaplaması itici duruyor naçizane tavsiyem söküp iyi bir dericide kaplattırmanız.
    Arac fiyatına göre bence cok iyi, 24 binli rakamlara vermeyin yazık punto parası

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Tavan hariç boyalı 2000 model Alfa 156'mı sadece 6 saat içinde hemde İstanbul'dan arayan arkadaşa sattım.
    Şirketteki herkes satamazsın, nufüsuna geçirirsin diye dalga geçerlerken hemde.
    Nasip kısmet işi. Sabredin elbette satılır.

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

araç dediğiniz gibi temiz ise satılmıyorsa tek sebebi direksiyondaki kaplamadır sökmenizi tavsiye ederim

Sayfa 3/3 İlkİlk 123