Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 21 ile 34 arası

Konu: Bravo 1.6 m.jet 120 hp

Erkin KURTULUŞ
    ErkinuA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34 UHB 22
    Edilen teşekkür: 25

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar. Birde merak ettiğim bizim puntolarda sürüş pozisyonu malesef biraz yüksek, özelikle direksiyonu en aşağı pozisyona getirmeme rağmen bence yinede yüksekte kalıyor, bu durum bravo da da böylemidir acaba?
    yok yüksekte kalmazsın puntoyla fln alakası bile yok

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Alıntı ErkinuA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yüksekte kalmazsın puntoyla fln alakası bile yok
    Teşekkürler umarım öyledir. Bravo c segmenti bir üst sınıf haliyle daha iyi olacağı kesin ama Bravo kullanıcısı olarak aracın tokluğu ve yüksek süratteki stabilitesi nasıl acaba? Bravo hakkında ki birçok testi inceledim genel kanı aracın çok başarılı olduğu yönünde, özellikle süspansiyonun hem konfora hemde yol tutuşa uyarlı olarak başarılı olduğu ve ses yalıtımının iyi olduğu belirtiliyor.

Erkin KURTULUŞ
    ErkinuA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34 UHB 22
    Edilen teşekkür: 25

Teşekkürler umarım öyledir. Bravo c segmenti bir üst sınıf haliyle daha iyi olacağı kesin ama Bravo kullanıcısı olarak aracın tokluğu ve yüksek süratteki stabilitesi nasıl acaba? Bravo hakkında ki birçok testi inceledim genel kanı aracın çok başarılı olduğu yönünde, özellikle süspansiyonun hem konfora hemde yol tutuşa uyarlı olarak başarılı olduğu ve ses yalıtımının iyi olduğu belirtiliyor.
    dedeğiniz gibi yol tutuşu olsun yakıt tüketimi olsun mükenmel bi araba

ben aynı zamanda dod bayisiyimde yani elimden envai çeşit araba geçiyor

inan bu segmentte bundan iyi araba yok benim fiata bakış açimi değiştirdi

desem yeridir. araba ile ilgili negatif olarak tek birşey söyleyebilirim oda mator

soğukken biraz sesli çalışması okadar

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sercan YILMAZ
    kitanotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 51

Puntodan bravoya geçenlerdenim. Sport style 120hp 300Nm tork bravoya sahibim, son derece memnunum.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirme için. Özellikle iç konsol tasarımının sürücüye dönük olması çok hoşuma gidiyor düz tasarımı sevmiyorum. Bir kere sürücü koltuğuna oturmuştum biraz içine gömülmüş hissi vermişti, gerçekten farklıydı zaten yere de daha yakın sanırım. Test sürüşü randevusu aldık bakalım göreceğiz,inşallah hayal kırıklığına uğramam

Sercan YILMAZ
    kitanotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 51

Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirme için. Özellikle iç konsol tasarımının sürücüye dönük olması çok hoşuma gidiyor düz tasarımı sevmiyorum. Bir kere sürücü koltuğuna oturmuştum biraz içine gömülmüş hissi vermişti, gerçekten farklıydı zaten yere de daha yakın sanırım. Test sürüşü randevusu aldık bakalım göreceğiz,inşallah hayal kırıklığına uğramam
    muhtemelen yaşamayacaksınız.puntodan sonra bana çok sorunsuz bir araç olarak geldi.ne amortısor takozu, ne city arızası hiç bir şeyi yok.silecek suyu koyuyorum.20bn km de bır bakıma giriyorum, yola devam.40 bn bakımında 470 tl, 60.bn bakımında 480 tl verdim(pesin odeme).çorlu haliç otoda.25 bnde aldım arabayı 2.el , su an 61 cıvarı hıcbır sorun yasamadım.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

yanı nasıl cumleye döksem anlatmak ıstedıgımı bılmıyorum ama once 2005 punto 1.4 95 eskı kasa grande 2007 fıre grande 2009 dızel evo 2011 dızel sımdı aılede 2012 multııar punto var ama bravo baska hocam...bence punto ıle karsılastırmak ıcın aynı cumleye bıle konulamaz! ondekı armayı degıstırın alman arması koyun on tarafa fıat yerıne bakın bu arac nasıl satılıyor! kalıte hıssı olarak ınanılmaz farklı. sorun neredeyse hıc yasamadım. motor sogukken seslı sadece performans zaten anlatmaya gerek yok! ben 1 yıl kullandım ve sattım hala gorunce ıcım cızz eder! ıkıncı el pıyasası sorun olusturuyor ama yok ben bınıcem satmıycam dersenız 1 sanıye bıle dusunmeyın derım! hıcbırsekılde aklınızda soru ısaretı kalmayacaktır

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanı nasıl cumleye döksem anlatmak ıstedıgımı bılmıyorum ama once 2005 punto 1.4 95 eskı kasa grande 2007 fıre grande 2009 dızel evo 2011 dızel sımdı aılede 2012 multııar punto var ama bravo baska hocam...bence punto ıle karsılastırmak ıcın aynı cumleye bıle konulamaz! ondekı armayı degıstırın alman arması koyun on tarafa fıat yerıne bakın bu arac nasıl satılıyor! kalıte hıssı olarak ınanılmaz farklı. sorun neredeyse hıc yasamadım. motor sogukken seslı sadece performans zaten anlatmaya gerek yok! ben 1 yıl kullandım ve sattım hala gorunce ıcım cızz eder! ıkıncı el pıyasası sorun olusturuyor ama yok ben bınıcem satmıycam dersenız 1 sanıye bıle dusunmeyın derım! hıcbırsekılde aklınızda soru ısaretı kalmayacaktır
    Teşekkürler bilgilendirme için. Engin hocam sende 120'lik vardı sanırım ben en çok performansını ve sürüşünü merak ediyorum, yarın test sürüşüne gidiyoruz bakalım ne olacak yanlız birkaç yerden şöyle bir duyum aldım, bu aracında puntolar gibi birazcık zıpladığı idi siz böyle birşey yaşadınız mı?

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Teşekkürler bilgilendirme için. Engin hocam sende 120'lik vardı sanırım ben en çok performansını ve sürüşünü merak ediyorum, yarın test sürüşüne gidiyoruz bakalım ne olacak yanlız birkaç yerden şöyle bir duyum aldım, bu aracında puntolar gibi birazcık zıpladığı idi siz böyle birşey yaşadınız mı?
    valla performans benı fazlasıyla memnun edıoyordu...zıplama konusuna gelırsek benım aracta hıcbırsey yoktu sıkıntı yaypmadı yanı ama sattıktan sonra babamın aracını arada kullanmaya baasladım punto ınanılmaz fark vaar ornegın evomla bravodan once 185 kadar yapmıstım sımdı 150 den sonra allahım sana gelıyorum dıyorum korkutuyor tabı bravoda hıc sorun yoktu oylekı araba anında 190 km hıza ulasıyor hıc zorlanmadan 190 dan sonra gucu azalıyor ve 220 km ye kadar cıktım ama 200 km hızla hıc zorlanmadan 10 dakıka boyunca 90 km hızla gıder gıbı gıdebılıyordum dur bakalım bır vıdyom olacaktı bulabılırsem paylassayım

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Geçenlerde test sürüşünü yaptım daha yeni yazabiliyorum. Test aracı otomatik varmış yani dualogic, malesef manuel yokmuş. Test sürüşüne çıkmadan önce cam tavanlı bir sport style'ı inceledim ve bayıldım gerçekten bir kalite var, araçta bir özen olduğu kesinlikle belli. Kapıların ağırlı, kapanması vs çok iyi. Test sürüşünü yoğun trafikte yaptım o yüzden aman aman birşey anlamasamda aracın genel konforu ses yalıtımı gayet iyiydi içeri pek sess almıyor (motor sesi, yol sesi ve rüzgar sesi). Performansını çok merak ediyordum ama otomatik olduğundan olsa gerek pek anlayamadım ama hızlanması buna rağmen gayet iyiydi 120 km hıza çok çabuk çıkıyor ve hızı hissettirmiyor ama tabi asıl perfprmansı manuel de hissederim sanırım 120 hp 300 tork kulağa çok hoş geliyor. Genel anlamda aracı beğendim bakalım artık ileride alacağım inşallah.

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Şu 120 hp 300 tork manuel vites olanın gidişi nasıl çok merak ediyorum, manuelini kullanmak nasip olmadı

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

Baya gidiyor şüpheniz olmasın bendede vardı sattım bence o fiyata alınacak en iyi araç cam tavan şart ve tüketim olarak az değil ben 8.5 yakıyordum

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Düşünürmüsünüz bilmem ama arkadaşımda 2010 model dynamic tjet bravo var kesinlikle kazası yok 30bin gibi bir rakama bırakıyor 40binde araç

Mehmet Erduru
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünürmüsünüz bilmem ama arkadaşımda 2010 model dynamic tjet bravo var kesinlikle kazası yok 30bin gibi bir rakama bırakıyor 40binde araç

Teşekkürler ama ileride düşünüyorum ve dizel istiyorum kısmetse.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12