Sayfa 1/3 123 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Nazar'a geldik! =(

kadir YAATASI
    Kadoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Standart Nazar'a geldik! =(

Arkadaşlar bugun sabah evden çıkarken hiç birşey olmamış olan arabamın 2 saat sonra ablam aradığında sol tarafının boydan boya çizildiğini öğrendim ..
    Arkadaşlar araç başka bir aracın geçmeyeceği biryerde olup sadece apartmana giren ve çıkan insanların geçtiği dar bir yerde !
    Sinirimden çılgına döndüm ne yapıcamı bilmiyorum bir türlü düzeltebilirmiyim sizlere bi sorim dedim!

Elcapitol -
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene.. ceb_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 62

Memlekette o. çocuğundan çok ne var. Geçenlerde yolda gidiyorum. O. çocuğunun biri kenarda park halinde olan arabaları çizerek gidiyordu. Yine geçen sene aynısı benim başıma geldi. Sizinkinden daha derin 6 yerden çizmişlerdi. 8 TL'ye boya alıp kulak çöpü ve kürdanla yapmaya çalıştım. Gördükçe içim yanıyor resmen. Çok geçmiş olsun abicim. Çizik derinden değilse pasta cila yap derim.
    " Adalet adalet diye bağıran adaletsizlerin yanında durmaktansa, adaletsizce ölmeyi tercih ederim. Gerçek adaletinde kendi vicdanları olduğunu bilmeyenlerede güler geçerim..! "

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Geçmiş olsun. Pasta cila ile belki sorunu çözebilirsin.

kadir YAATASI
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Ya boyayı kaldırmış nasıl becermişse ! sağa sola saldırıyorum sabahtan beri bi yakalasam kimse alamıcak elimden ! pasta cila geçirmez diolar ama bakalım

Elcapitol -
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene.. ceb_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı Kadoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya boyayı kaldırmış nasıl becermişse ! sağa sola saldırıyorum sabahtan beri bi yakalasam kimse alamıcak elimden ! pasta cila geçirmez diolar ama bakalım
    Autoking de acaba yapılabilir mi ? En kötü benim gibi boya al lokal boya yap.
    " Adalet adalet diye bağıran adaletsizlerin yanında durmaktansa, adaletsizce ölmeyi tercih ederim. Gerçek adaletinde kendi vicdanları olduğunu bilmeyenlerede güler geçerim..! "

kadir YAATASI
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı ceb_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Autoking de acaba yapılabilir mi ? En kötü benim gibi boya al lokal boya yap.
    Artık en kötü öyle yapıcam ! Saol kardeşim tavsiyen için!

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Öncelikle geçmiş olsun, üzücü bir durum. Çiziği elle kontrol edin çiziğe eğer tırnak giriyorsa malesef boya gerekiyor ama şayet tırnak girmiyorsa pasta cila ile giderilebilir.

9. 21/01/2013, 20:48

Sebep
    aynı mesaj

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Geçmiş olsun gerçekten üzücü bir durum.Malesef bu memlekette biraz boyası düzgün modelli bir aracın varsa sürekli diken üstündesin.Şöyle 70-80000 tl'lik aracı olanları hep merak ederim acaba bir yere misafirliğe gittiklerinde dışarıda arabaları dururken nasıl rahat ediyorlar?Gerçekten evde dönen muhabbete gönülden katılabiliyorlar mı?İnanırmısınız geçenlerde söz kesmeye gitmiştik de orda bile sözlümün babasına dışarıda gürültü geliyor acaba aracın yanındakiler bizim çocuklar mı diye çaktırmadan söyledim.Fakat adam pencerden çıkıp çocuklara arabayla oynamayın demesin mi?Sırf bu araba düşkünlüğüm yüzünden bi rezil oldum sormayın valla

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp Ahmet Bülbül
    abulbul08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 495

Geçmiş olsun memlekette sütü bozuk çok. Benimde önceki aracıma adamın biri çamurlu ayakkabıları ile iki sefer tekme vurmuştu.

Mehmet Ali Aslan
    Porque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 72

Geçmiş olsun hocam. Eğer tırnak geçiyorsa pasta cila geçirmez. Pasta sadece tırnak geçmeyen çizikleri yok eder.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

geçmiş olsun kardeşim gördüğüm kadarıyla çiziklerin derin pasta cila kapatmıyor bunları geçen sene misafirliğe gitmiştim arkadaşa orda aracımın 4 kapısını 2şer defa yani aracın etrafında 2 tur atarak çizmişler anahtarla kaportacıya sordum bi kısmı kılcal kapatır ama önsol kapı boyanması gerek dedi bıraktım öyle duruyor. 2-3 gün önce de aracın yanından geçerken sağ 2 kapı arasına tekma atmış anasını çok yakından tanıdığım çocuğun biri araç çamulu olduğu için hasarı tam göremiyorum artık perşembe günü yıkatınca görecez. garaj olmadığı sürece yapacak bişey yok geçmiş olsun

Can Aşan
    can-asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 314

nazara geldin cidden Kadir geçmiş olsun, umarım yapanı bulursun, pasta cila bide rütuş boyasıyla çok ince çalışarak kapatabilirsin, rütuş boyasınıda bostancı sanayiden boya kodunu verip çok az yaptırabilirsin, ben 5 liraya yaptırmıştım bi boyacıda. yerinide tarif ediyim aklında bulunsun.. bostancı köprüsünden gelip sanayiye girince lastikçinin ordan sola gir. ya 2. yada 3. sokakta sona doğru solda kalıyor.

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim geçmiş olsun ya.

Üzülerek söylüyorum ama pasta cila kurtarmaz gibi duruyo,belli ki derin çizmiş ********ler..

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

kardeşim geçmiş olsun, senin yerine rahatlıkla koyabiliyorum kendimi. memleket 40 yaşına gelmiş bi baltaya sap olamamış asalaklarla dolu. bir çoğundada böyle hazmedememezlikler var işte. içimden ne küfürler ediyorum bi bilsen
    ISmileUDie

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

geçmiş olsun

kadir YAATASI
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun, üzücü bir durum. Çiziği elle kontrol edin çiziğe eğer tırnak giriyorsa malesef boya gerekiyor ama şayet tırnak girmiyorsa pasta cila ile giderilebilir.
    Valla Tırnak giriyor kardeşim yaa ..

Alıntı can-asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nazara geldin cidden Kadir geçmiş olsun, umarım yapanı bulursun, pasta cila bide rütuş boyasıyla çok ince çalışarak kapatabilirsin, rütuş boyasınıda bostancı sanayiden boya kodunu verip çok az yaptırabilirsin, ben 5 liraya yaptırmıştım bi boyacıda. yerinide tarif ediyim aklında bulunsun.. bostancı köprüsünden gelip sanayiye girince lastikçinin ordan sola gir. ya 2. yada 3. sokakta sona doğru solda kalıyor.
    Kardeşim yapabiliyorlarsa süper olur valla !! araç şuan da yıkanmamış durumda o yüzden belli olmuyor ama yıkartırsam 100 metreeden çakar kendini o çizikler ağlıcam valla ya !! vucudumu çizseler bu kadar içim acımaz!

Herkese teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için ! ayrıca evinizin önünde falan diyede güvenmeyin ben apartmanın altına koyduğum halde yaptılar bunu! :********(

Can Aşan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı Kadoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Tırnak giriyor kardeşim yaa ..

Kardeşim yapabiliyorlarsa süper olur valla !! araç şuan da yıkanmamış durumda o yüzden belli olmuyor ama yıkartırsam 100 metreeden çakar kendini o çizikler ağlıcam valla ya !! vucudumu çizseler bu kadar içim acımaz!

Herkese teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için ! ayrıca evinizin önünde falan diyede güvenmeyin ben apartmanın altına koyduğum halde yaptılar bunu! :********(
    Kadir yanlış anladın galiba yada ben yanlış anlattım. boyacı dediğim yer boya satıyor, orda boyayı hazırlatıp kendin ince fırçayla o derin çizik olan yerlere sürersin, kendin yapacaksın yani. arabanın aynı renginde rütuş boyası hazırlıyor adam.. ama dikkat et fazla kaçırma sakın çok ince yapman lazım yoksa kalın boya kalıyor..
    he tabi pasta cilayla kapanırsa çokta gözüne batmazsa hiç yapma..

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

geçmiş olsun kardeşim, kaza yapsam bu tür olaylar gibi üzülmem çekemeyen bir şşerrefsizz yapmıştır.
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Can Aşan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

bu arada yapana hala sövüyorum.. Allah bin beterini çıkartır inşallah onlardan

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

varya harbiden bunu yapan insan olamaz başka bir varlık sen çalış didin borç harç bir araba al birtane kendini bilmez gelsin çizsin vallahi hak değil..

Sayfa 1/3 123 SonSon