Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Nazar'a geldik! =(

kadir YAATASI
    Kadoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı can-asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadir yanlış anladın galiba yada ben yanlış anlattım. boyacı dediğim yer boya satıyor, orda boyayı hazırlatıp kendin ince fırçayla o derin çizik olan yerlere sürersin, kendin yapacaksın yani. arabanın aynı renginde rütuş boyası hazırlıyor adam.. ama dikkat et fazla kaçırma sakın çok ince yapman lazım yoksa kalın boya kalıyor..
    he tabi pasta cilayla kapanırsa çokta gözüne batmazsa hiç yapma..
    Hıı anladım kardeşim! tamam yapılır ya bazı yerler çok derin görünüyor zaaten önce pasta cila atıp kapatmayı denicem ! eğer olmazsa o derin yerlere ince bi şekilde atarım çok saol tekrardan!

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varya harbiden bunu yapan insan olamaz başka bir varlık sen çalış didin borç harç bir araba al birtane kendini bilmez gelsin çizsin vallahi hak değil..
    Valla aynen öyle

caner ertugrul
    rainmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Gecmiş olsun dostum zor walla 2 sene önce benimde basıma geldi ben daha fazla dayanamadım sırf cizldi diye arabamı satmıstım

Kenan Ozel
    ken01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    06HA2512
    Edilen teşekkür: 23

geçmiş olsun arkadaşım. bu tür o.. çocuklarını yakalıcaksın. ön tekerle davlumbazın araya sokacaksın kafasını. el frenin çekip basacaksın gaza. şöyle burunları sürtülsün şeref....lerin.

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Geçmiş olsun dostum, geçen ay benim aracıda boydan boya çizmişler çok andım analarını.

Tırnak geçiyor benimkisinede boyanacak dediler ben boyatmadım artık bende ince fırça ile rütuş yapmaya çalışacağım

ÖZER -
    PUNTO2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 GLY 99
    Edilen teşekkür: 33

Hocam çok geçmiş olsun. Bu a.....a koyduğumun ****** çocukları ne alıp veremedikleri var ya arabalardan, anneleri ile sorunları olan, soktuğumun a...k ağızlıları. Benim arabada kıpkırmızı cillop gibi parlıyor evin önünde, ama hep tedirginim, seninki gibi araba sürtme şanşı çok çok az, apartman önünde paralel yatıyor 5 gün, ama 2-3 tane ******** kürt veletleri var, hergün arabaların tepelerinde oynuyorlar. Bunlara Led tv almıştık, eski tüplüyü verdik, bazen çikolata vs alıyorum da arabaya bakın diye ama işte çok piyasada a.m.k.

GP FİRE ACTİVE 1.4 8 V 77 BG-2008/EGZOTİK KIRMIZI

efe demirhan
    lanceee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 lus 64
    Edilen teşekkür: 9

geçmiş olsun benimde sağ arka kapıdan başlayıp bagaj dahil olmak üzere çizmişler

uMuT ..
    o(¤_¤)o jagar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 ** ****
    Edilen teşekkür: 362

Kızgın

çok sinir bozucu bi durum, geçmiş olsun bende aracımı ilk aldığım zaman sağ kapıya birisi yukardan aşşa 3 çizgi çizmişti, açıkcası çok çabalamama rağmen boyanmadan kapanacak gibi değil pastayla ufak tefek parlatıcılarla eskisi kadar belirgin değil ama halaa yeri belli öyle kullanıyorum ama boyatmadım milleti anlamak zor batıyo galiba

Can Aşan
    can-asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 314

Alıntı Kadoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıı anladım kardeşim! tamam yapılır ya bazı yerler çok derin görünüyor zaaten önce pasta cila atıp kapatmayı denicem ! eğer olmazsa o derin yerlere ince bi şekilde atarım çok saol tekrardan!

Valla aynen öyle
    Bulamazsan yeri falan ara öylede yardımcı olurum yada müsaitsem gelirim, rica ederim nedemek, geçmiş olsun..

İsmail Fatih Alkan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. atlatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    78AK292
    Edilen teşekkür: 90

Aynen dedğiniz gibi bu işi yapanlar nasıl insan bilemiyorum. 5 sene evvel teravih namazına değişik camilerde gidelim derken babamın 2000 model brava sı ile kılavuzlar köyüne merkez camisine gitmiştik. Nmazdan çıktık. Bide ne görelim arabanın 4 bir tarafı çizilmiş birde çizgiden ev yapmış adamlar.
    Kadoo arkadaşım. fotograftan gördüğüm kadarı ile pasta cila seni kurtarmayacak. Ya komple boyatacaksın o tarafı kaskon varsa yada bi boyacıya gidip lokal rötüş yapmasını isteyeceksin. Ama bunu bu şekilde bırakırsan vede saç ortaya çıktıysa nemli havalarda paslanma sorunu ile karşılaşırsın.

tolga ç.
    mtyardim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    01BZT36
    Edilen teşekkür: 5

geçmiş olsun, sanki küçük çocukların bindiği bisiklet çizikleri gibime geldi, fren kolları dışarıda oluyor ve çiziyor....

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

çok geçmiş olsun kadir sıkma canını beterinide yapabilirlerdi. 2004 yılında babamın 0 km mercedesini iki tarafından tornavidayla kazıyarak çizmişlerdi. arabayı daha yeni getirmiştik samandıra kolumandan. sabah kalkıp baktık iki tarafıda gitmiş arabanın mecbur belden aşağısı iki taraftanda boyanmıştı. allah çıkarsın soyları kurusun ********lerin.
    kadir rütuş boyası al hafta sonu beraber yapalım ekiple, pasta cila var bizde.

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam bu araba sürtmesi değil. Çıkarken zorla çıkan yada giren biri araçtan inince affına sığınaraktan buraya arabamı koyulur diyerek anahtarla çizmiş. Artık apartman park yerlerinede kamera taktırmak lazım.

Çok geçmiş olsn.

Emre Değirmenci
    Eduardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 79

Cok gecmis olsun hocam rutus mecbur gozukuyor gibi yine insafliymis cizen arkadas benim eski arabama ev dag ve kus motifleri yapmislardi

cagatay aktas
    iyte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06DE7897
    Edilen teşekkür: 28

kadir fotolardan derinlik nekadar anlayamadım ama ben fix it pro kullanıyorum. geçen elemanın biri sol ön kapıdan girmiş parkta. kapı göçmüş birde çizik olmuştu fix it proyla düzelttim.

https://forum.grandepuntotr.com/gene...kacmislar.html

kapıdaki çiziğin resmi burda. bu çiziği giderdim bi bak belki yardımcı olur
    ilim öğrenmenin başı sabırdır !

Anıl Yavuz
    quick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 20

kardeşim çok geçmiş olsun bende herkes gibi sövüp duruyorum bu yaratıklara

Alıntı ken01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım. bu tür o.. çocuklarını yakalıcaksın. ön tekerle davlumbazın araya sokacaksın kafasını. el frenin çekip basacaksın gaza. şöyle burunları sürtülsün şeref....lerin.
    abimiz doğru demiş aynen böyle yapmak gerek bunlara

ERSOY BAYDEMİR
    MRFEE mrfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 100

valla bu çizikler derin gözüküyor. benim eski puntoyu da böyle çizmişlerdi. ben onu hatırladım yüreğim cız etti. birde siyah renk olduğu için çok belli eder yıkandığı zaman ve güneşli havalarda. alllah yardımcın olsun.

kadir YAATASI
    Kadoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı ken01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal Olsun Ama valla yakalarsam , muhteşem fikir denicem

Alıntı Eduardo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun hocam rutus mecbur gozukuyor gibi yine insafliymis cizen arkadas benim eski arabama ev dag ve kus motifleri yapmislardi
    abi senin durum daha fenaymış ağlancak halimize bi an güldüm

Alıntı mtyardim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, sanki küçük çocukların bindiği bisiklet çizikleri gibime geldi, fren kolları dışarıda oluyor ve çiziyor....
    valla aracın bulundugu yerde bisiklet süren kimse yok apartmandan.. sanırım birisi çemememezlikten yaptı (

Alıntı can-asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulamazsan yeri falan ara öylede yardımcı olurum yada müsaitsem gelirim, rica ederim nedemek, geçmiş olsun..
    Can, Feyyaz yazmış ya cumartesi günü buluşma var sanırım bende gelicem
    cevizli MC buluşmasına .. Gelmeden once rütuş boyasını temin ederim hep beraber bi deneriz olmadı

Bu arada Herkese geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler ..

Can Aşan
    can-asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 314

Alıntı Kadoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can, Feyyaz yazmış ya cumartesi günü buluşma var sanırım bende gelicem
    cevizli MC buluşmasına .. Gelmeden once rütuş boyasını temin ederim hep beraber bi deneriz olmadı
    tamam Kadir öyle yaparız, ama rütuş kalemi falan alma, boya hazırlattır boya kodunu verip, bi küçük tenekenin içine yapıyor adam..

Ziyaretçi033
    Ziyaretçi Ziyaretçi033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu arabalı bir reklam var, kızmızı araba, adam geliyor bakıyor araba çizik! hayallere dalıyor. Çok gerçekçi bir reklam o.

Hepimiz o adamız işte.

Anıl Ercan
    Furious1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 15

Geçmiş Olsun koyu renk araba bu yüzden asla almıyorum hep aldıgım arabalar Metalik gri cizigi vs. belli etmiyor.. Kürt piçleri bizim mahalledede var arabayı ilk aldıgım gün cizdiler tokatladım bi daha arabanın 10 metre yanına yaklasamıyorlar..

bide benim anladıgım bu arabaları hayaletlermi ciziyor bi allahın kuluda görmüyor cizenleri ve bizde görmüyoruz ne iş anlamadım usta.
    AnıL Ercan

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon