13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: 3 Kapı Punto ?

Özcan Yıldız
    r0x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart 3 Kapı Punto ?

Herkese merhaba, ben 3 yıldır 2002 model Palio kullanıyorum.1.2s modeli ilk kasa, Allah'a şükür hiç aldığıma pişman etmedi kağıt üzerinde pek bir beklenti yaratan bir araç olmamasına rağmen )

Her neyse bayadır arayış içerisindeyim, 35-37 civarı bir kaç araba düşünüyorum uzun bir süredir ancak maalesef alamıyorum maddi problemler dolayısı ile.Yaş 22, pedere aldırmaya çalışıyorum bu aralar bakalım olacak birşeyler galiba )

2. El alırsam, 2000 model Bmw 3.20ci almak istiyorum.Yada 1.6 crdi pro_cee'd, Megane 3 Coupe 1.6 Benzinli.

Sormak istediğim şu, Punto evo yada en son çıkan modelde 3 kapı versiyonu varmı ? Fiat'ın sitesinde fotoğraflarını görüyorum ama fiyat listesinde adı geçmiyor.Yada Evo'nun 3 kapılı versiyonu varmı ? Yarın zaten pendik - kırmak'a gideceğim Punto Lounge 1.4 multiair+skydome için 35'e düşerlerse büyük ihtimal ciddi bir şekilde düşüneceğim.

Ve yurtdışından abarth kit getirtebilirmiyim ?

Biraz uzun oldu gece gece kusura bakmayın, teşekkürler şimdiden.

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

öncelikle hayırlısı olsun! punto evo döneminde 1.4 fire donanımsız az sayıda 3 kapı geldi diye biliyorum şu anki punto'da yok maalesef, abarth kiti punto evo için getirten üyelerimiz var forumda(fiat personeli onlarda sanırım) ama zor bir iş olacağını düşünüyorum bayiler genelde ya bilmiyor yada uğraşmak istemiyor...

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Öncelike dostum hoşgeldin..

Donanımhaberdensin sanırım? Nickinden tanıdım.. ~Trabzon61~ ben

Tek kapı evo mevcut mu bilmiyorum hiç görmedim.. Bi abimiz var Abarth puntoya sahip onun aracı tek kapı, kendisi fiatta müdürdü yanılmıyorsam o getirtmişti aracına badykit falan ama pahalı ve zor olur diye düşünüyorum badykit işini..
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Özcan Yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelike dostum hoşgeldin..

Donanımhaberdensin sanırım? Nickinden tanıdım.. ~Trabzon61~ ben

Tek kapı evo mevcut mu bilmiyorum hiç görmedim.. Bi abimiz var Abarth puntoya sahip onun aracı tek kapı, kendisi fiatta müdürdü yanılmıyorsam o getirtmişti aracına badykit falan ama pahalı ve zor olur diye düşünüyorum badykit işini..
    Vaay merhaba hocam Sen bizim facebook grubundada vardın galiba dimi seat ibiza almak istiyordun yanlışmı hatırlıyorum ? Yada servis minibüsü olanmıydın ? )

Body kit fotoğraflarını gördüm internette bayıldım resmen, türkiyede olduğu bende hiç sanmıyordum zaten.Kalıp alıp fiberle yaptırma gibi bişeyede ben asla bulaşmam zaten.Olmadı bi lip falan takarım spor yay+jant ile bitiririm eğer alabilirsem Olmadı benim palio'ya girişeceğim

@sfkbrtn Çok teşekkkürler hocam.

Bu arada son olarak şunu sorayım, 1.4 Multiair 105 hp motor nasıldır ? Fire ile farkı nedir sanırımlpg ye uyumsuz doğrumudur ?

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

multiair yeni bir teknoloji fire eski bir makina 1.4 8v 77 beygir lpg uyumlu ama performansı zayıf... multiair lpg uyumunu çok iyi bilmiyorum ancak epey zaman önce forumda sorun yaşayan bir arkadaş vardı hatırlıyorum pek sağlıklı olmaz diye düşünüyorum ben olsam taktırmazdım

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı r0x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaay merhaba hocam Sen bizim facebook grubundada vardın galiba dimi seat ibiza almak istiyordun yanlışmı hatırlıyorum ? Yada servis minibüsü olanmıydın ? )

Body kit fotoğraflarını gördüm internette bayıldım resmen, türkiyede olduğu bende hiç sanmıyordum zaten.Kalıp alıp fiberle yaptırma gibi bişeyede ben asla bulaşmam zaten.Olmadı bi lip falan takarım spor yay+jant ile bitiririm eğer alabilirsem Olmadı benim palio'ya girişeceğim

Bu arada son olarak şunu sorayım, 1.4 Multiair 105 hp motor nasıldır ? Fire ile farkı nedir sanırımlpg ye uyumsuz doğrumudur ?
    Aynen varım.. Temmuz 2011'den beri İbiza sahibiyim, babam servisçi servis arabasıda babamda var

Yay - Jant - Lip - Far ve Sis Karartma - Cam Filmi - Krom kapı çıtalar falan puntoya çok yakışıyor.

Benzinli bir araç olarak tüketimi iyidir ( litre bakımından ) performansıda devrini aldığında oldukça iyidir en azından kullandığın palioya nazaran kesinlikle iyi diyebilirim..

Fire motor 77 HP ve 8valf bi motordur. Daha cansız diyebilirim..

Herkes öyle diyor ama adanada bir üye multiair aracına taktırmış lpg..

https://forum.grandepuntotr.com/tekn...g-sistemi.html

Linke tıklayarak bakabilirsin..

Dostum birde yöneticiler uyarmadan ben uyarayım, bende normalde DH'de kalın fontlarla yazarım ama bu forumda özel durumlar hariç kalın yazmak yasak
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Özcan Yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı sfkbrtn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    multiair yeni bir teknoloji fire eski bir makina 1.4 8v 77 beygir lpg uyumlu ama performansı zayıf... multiair lpg uyumunu çok iyi bilmiyorum ancak epey zaman önce forumda sorun yaşayan bir arkadaş vardı hatırlıyorum pek sağlıklı olmaz diye düşünüyorum ben olsam taktırmazdım
    Önemli olan performans zaten, yakıtta 7-8 litre olsa sıkıntı yaratmaz ben palioyu aldığımda 145 bindeydi, 2.5 - 3 sene geçti şuan 164.000de falan.Yani fazla km yapmıyorum lpgde çok düşündüğüm bişey değil avm sıkıntısı yüzünden.Benim çözemediğim, multiair 1.4 105 hp fir 77hp den neden daha ucuz acaba.

Aynen varım.. Temmuz 2011'den beri İbiza sahibiyim, babam servisçi servis arabasıda babamda var

Yay - Jant - Lip - Far ve Sis Karartma - Cam Filmi - Krom kapı çıtalar falan puntoya çok yakışıyor.

Benzinli bir araç olarak tüketimi iyidir ( litre bakımından ) performansıda devrini aldığında oldukça iyidir en azından kullandığın palioya nazaran kesinlikle iyi diyebilirim..

Fire motor 77 HP ve 8valf bi motordur. Daha cansız diyebilirim..

Herkes öyle diyor ama adanada bir üye multiair aracına taktırmış lpg..

https://forum.grandepuntotr.com/tekn...g-sistemi.html

Linke tıklayarak bakabilirsin..

Dostum birde yöneticiler uyarmadan ben uyarayım, bende normalde DH'de kalın fontlarla yazarım ama bu forumda özel durumlar hariç kalın yazmak yasak
    Ibiza'yıda seviyorum sport coupe aklımda hitler motorlu olanı.Şuan benim palio'ya göre mutlaka iyidir zaten, çok ağır değil ama bana yetmiyor 135'i geçemiyorum 100den sonrada hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçiyor

Uyardığın için teşekkürler Birkan, yasaklara karşıyım ama yinede

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Fiyatlardan haberim yok ama Multiair motoru daha yaygın hale getirmek için fiyatı daha uygun tutmuş olabilirler.. Satış politikası

Palio'dan sonra canavar araçlar bahsettiğin arabalar

Ben teşekkür ederim Özcan bana müsade dostum, 1 saat önce girdim eve yatayım artık.

Hayırlı geceler, soracağın birşey olursa yaz elimden geldiğince cvplarım arkadaşlar abilerde yardımcı olur zaten
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

dualogic şanzımanlı 1.4 77'ler pahalı olabilir şanzıman farkı, düz viteste multiair daha pahalıdır

Özcan Yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Fiyatlardan haberim yok ama Multiair motoru daha yaygın hale getirmek için fiyatı daha uygun tutmuş olabilirler.. Satış politikası

Palio'dan sonra canavar araçlar bahsettiğin arabalar

Ben teşekkür ederim Özcan bana müsade dostum, 1 saat önce girdim eve yatayım artık.

Hayırlı geceler, soracağın birşey olursa yaz elimden geldiğince cvplarım arkadaşlar abilerde yardımcı olur zaten
    Yani aynen öyle 1.2 motor, 50-60 hp arabadan bahsediyoruz

Eyvallah hocam, hayırlı geceler. Yarın bir sorayım bakalım 35'e indirirlerse skydome'lu lounge puntoyu çok iyi olacak.Sizin sormamı istediğinizşeyler varsa yarın bayiye sorarım bu arada.

Özcan Yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

dualogic şanzımanlı 1.4 77'ler pahalı olabilir şanzıman farkı, düz viteste multiair daha pahalıdır
    Dualogic otomatik şanzıman yani öylemi hocam ?

ŞAFAK ÖZTÜRK
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı r0x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dualogic otomatik şanzıman yani öylemi hocam ?
    evet otomatik listeye baktım düşündüğüm gibi dualogic ile kıyaslamışsınız düz viteste multair daha pahalı ama aralarında uçurum yok 2000tl civarında bir fark var

Özcan Yıldız
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

evet otomatik listeye baktım düşündüğüm gibi dualogic ile kıyaslamışsınız düz viteste multair daha pahalı ama aralarında uçurum yok 2000tl civarında bir fark var
    Anladım, otomatik almam zaten.Hatta yarın bi test ederim vaktim olursa multiair nasılmış bakalım.