19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yan ayna kapağını çalmışlar

tolga baydar
    tolgabaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 42

Kızgın Yan ayna kapağını çalmışlar

Sabah aracıma gittiğimde aynanayı bertaraf ettıklerını gordum arka kapagını calmaya calısmıs sanırım cıkaramamıs aynayı bacagından kırmıs ayrıca alttakı ufak kapagı calmıs hangi hırsızsa olurda denk gelır belkı okur burayı isteseydi 10 lira basımın ustunde ceviripde verirdim sadaka niyetıne,bu ulke nereye gidiyor 1 parca plastıge muhtac kalmıslar,allahdan o işi yaparken bana denk gelmedi döver döver hastane parasını verirdim. şu kadarcık parca için 200 liralık ayna kırılmı?

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

allah cıkartır acısını ben puntoyu yeni aldım mahallleye 15 dk koydum hemen caldırlar kanı bozuk cok fazla varr

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

çıkarır kardeşim ,öyle pislik dolu ortalık aynı havayı solumaktan tiksiniyorum

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

ya istanbuldayım ben dolapdere ısıklarda parcacıya girdim arkamı döndüm balıcı arabayı yokluyordu beni gördü bıraktı 5 dk içerde kalsam herif arabamı soyacak yani düsünün artık 1 2 dk içinde neye uğradığını sasırıorsun anında hırslızlık yapıorlar

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ist daha beter zaten ya burda kapımın önünde,insanlık bitmiş kardeşim daha kıyametten 21 aralıkdan bahsedıyolar kimsenin tutulacak bı yanı kalmamıs insanlıgn %60 boyle malesef.apt o kadar insan var camdan ayrılmayan yaslı teyzelerımız var 1 tanesi de hırsızlıgı gormez anca eve gren cıkan kız sayısını yazarlar..

9. Bu mesajı için 3 kişi tolgabaydar'ye teşekkür etti:

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

İnsanlarda Allah korkusu kalmamış ki , sırf ders çalışmıyo diye azarlayan annesini kesen çocuk var , bi plastik parçasını mı düşünücekler. Hele İstanbul neredeyse tamamen çürümüş , insanlar çocuklarını kapı önüne bile çıkaramıyor, sevdiği takımın formasını rahat rahat giyip dolaşamıyor , hayat kurtarmaya çalışan doktorlar dövülüyor-öldürülüyor, emniyet şeridinden gitmeye çalışan ambulans şoförü önündeki araca siren çaldı diye dövülmeye kalkılıyor, gece bi hırsız gördüğünde hırsız " içeri gir sesini çıkarma karını çocuğunu öldürürüm " diyor.Hadi bi hırsızdan şikayetçi oldun diyelim .Adam mahkemede sana dönüp " seni yazdım oğlum " diye tehdit ediyor.Hayvan,istanbulun göbeğinde kalp krizi geçirip yerde yatan adama yardım edeceğine ceplerini yoklayıp para çalmaya kalkıyor.
    Adam inancı gereği namaz kılıyor,dua ediyor sonrada ibadet ettiği caminin bağış kasasını çalıyor!!!
    Hepsine lanet olsun,hepsini Allah bildiği gibi yapsın. Benim daha 8 aylık evomun teybi çalımıştı. Allah kimseye yaşatmasın, aracın o halini görünce beynim döndü.Sonrasında aylarca araba nöbeti tuttum,bi tıkırtıya kalkıp araca baktım.
    İnsanlık , Allah korkusu kalmamış kimsede.Geçmiş olsun Tolga , muhakkak o yaptının bedelini ödicek o yaratık.Amma bu dünyada ama öür dünyada.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

ümit destegin için cok tesekkür ederim ,bu konuda gercekten cok doluyum, sırf benim olayımdan degıl sen konuyu ozetlemissin. birgun seri katil olacam bunlar yuzunden gebertecen topunu ama suc onlarda degıl turkıyeyı bu hale sokanlar var olusundan bu yana kendi çıkarını düşünenler yüzünden,bu yasa kadar kımsenın elindeki ekmege bile yan gozle bakmadım. öğrencilik yıllarımda cok olmustur yeri gelip ac yattıgım geceler o zaman da bile aklıma ufacık kurnaz kötü bişey getirmedim,allah büyüktür kardeşim ama darlanıyorum işte.

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Benimde başıma bu sabah aynı olay geldi desem yeridir. Sol ayna kapağı zorlanmış ancak açamamışlar hayvan bunlar....
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

sizde ankaradaymıssınız buyuk ıhtımalle tek hırsız işi gbi gozukmuyo olayve ilginçtir sanayıye gittiğimde yedek parcacıda bildiginiz sıra vardı ve yarısı ayna soruyordu bana rast geldı deyıp onemsememıstım..yorum sizin.

Konu tolgabaydar tarafından (15/12/2012 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Sen de haklısın Tolga.Adamı çileden çıkarıyorlar. Arkadaşlarıma bi tavsiyem olsun , araçlarınızı göz önünde,ışık olan aydınlık yerlerde tutun . Ev dibi balkon altı gibi kuytu yerlerde bırakmayın. İstatistiklere göre sokakta ev-apartman önünde park edilen araçlardan çok karanlık kuytu tenha yerlere pak edilen araçlar hırrsızlık için tercih edilmiş.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Levent Taşkın
    puntolEVOli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34 FBY 19
    Edilen teşekkür: 17

bu tarz olayları yaşayınca veya duyunca bu tarz suçlar için şeriat kanunlarının gerekli olduğunu düşünüyorum yoksa bu kanunlarla bu tarz insanlar 2 günde dışarı salınır iyice azarlar başımıza bela olurlar ki zaten olmaya da devam ediyorlar... Allah topunun belasını versin.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

aynen hırsızların elini ayagını kesiyorlar, acaba bi alarm taktırsam oda şimdi çift anahtar olacak diye vazgectım puntolara uyumlu orjınal anahtarlıgıyla calısan alarm varmıdır acaba

A. Çağ
    ametist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 159

alarm hikaye.. yanıltılabilir, zaten pek çoğu sadece bağırır, susturması da oldukça kolaydır.alınması gereken ecu ya ve ateşlemeye müdahale eden, akü gerilimi kesilse de ötmeye devam eden, ama eğim sensörüyle arabanın çekildiğini anlayan vs vs cihazlar da bir kaç bin lira seviyesinde... alarm hiç bir şekilde cam ayna teyp çalınmasını da engellemez, siz alarmı duyup çıkana kadar adam işini bitirir gider. en garantisi baston kilit ile beraber kulanılan teker kilidi...

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tolga baydar
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

olabilir aslında.araca antivirüs eklemek lazım ben bi araştırayım.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı tolgabaydar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen hırsızların elini ayagını kesiyorlar, acaba bi alarm taktırsam oda şimdi çift anahtar olacak diye vazgectım puntolara uyumlu orjınal anahtarlıgıyla calısan alarm varmıdır acaba
    Desi marka alarmlar orjinal anahtarlada çalışıyor.Kalitelidir alabilirsin.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

utku yünsel
    anamurmuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BG 6217
    Edilen teşekkür: 58

benim araçta bozuk olan ve kullanmadığım navigasyon cihazım vardı cihazı torpido gözüne koymuştum orda duruyordu ama navigasyonu tutan şey camda yapıştırılı olunca tahmin etmişler camı kırıp torpidodan bozuk navigasyonu almışlar.isteselerdi direk verirdimbozuk navigasyon yuzunden kapı camı değiştirdim ve komple cam filmi yaptırmak zorunda kalmıştım,dediğiniz gibi camcı önünde sıra vardı adam Ankara varlık mahallesinden başlamış etliğe kadar baya araba camı indirmiş
    'Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.
    Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Malesef durum böyle, 2 sene önce ilk aracımı aldığımın ertesi günü ses sistemini götürmüşlerdi, üstelik teybin kafasını söküp eve koymama rağmen. Yeni teyp alıp taktırmaya gittiğimde "buna da şükür, amatör olmasa arabanı da götürürdü" demişti usta. Puntomunda arka silecek kapağını götürmüşler. Dön dolaş her yeri aradım ama bulamadım yani düşmüş olması imkansızdı. Çizik durumunu zaten söylemeye gerek yok canı sıkılan gelip takıyor anahtarı boydan boya. Bende aracı nereye parkettiğim farketmeksizin aynaları kapatıyorum, aynaları tekmeleye tekmeleye giden yaratıklar da var buralarda. Garajı olmayana Allah sabır versin...

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre ..
    emtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 77

Gecmis olsun, benimde gecen hafta arka silecegimi caldilar.

20 bin lira arabaya veren adam 10 lira silecege veremiyor. Allah akil fikir versin.

çağdaş çiçek
    yolgezer90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 16

bu ülkede hırsızlar bi gece nezarthanede yatıp sabaha çıktığı sürece cebindeki sakızı bile çalarlar...