15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Hgs

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

Standart Hgs

merhabalar;

dün itibariyle hgs satın aldım ancak daha dakka bir gol bir mahmutbey gişelerden giriş yapayım derken okumadı ancak çıkarken ücreti tahsil etti;

7.25 TL sanırım en uzun yol mesafesini aldı

sorum şu bizim bu camlar özel cam olduğu için puntolu olan yeremi yapıştıracaktık yoksa o puntolu yerin aşağısına mı ben tam olarak şeffaf kısma yapıştırdım puntolu yerin altına

bide site giriş için ogs vermişlerdi o da hgs nin hemen üzerinde acaba ondan etkileniyor olabilir mi ama sonuç itibariyle verici değiş o da

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Puntolu yere yapıştırılması lazım diye biliyordum arkadaşım peugeot aracına öyle yapıştırmış kullanıyor , ancak haklısınız hgs sitesinde aynanın altındaki renksiz bölüme yapışmalı diyor bende araştırıyorum, bana ayda 1 lazım oluyor kgs li kredi kartım vardı memnundum ancak yılbaşından sonra mecbur alıcaz heralde araştırıyorum bende
    Konu srkaradag tarafından (08/12/2012 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

puntolu yerin dışına yapışacak diye okuyorum heryerde böyle tek tük söyleyen var arkadaşlar siz nereye yapıştırdınız

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

https://forum.grandepuntotr.com/atta...-28_153802.png
    Forumda arkadaşlar tariflemiş, sizde tarife göre doğru yere yapıştırmışsınız
    Konu srkaradag tarafından (08/12/2012 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

5. Bu mesajı için 2 kişi srkaradag'ye teşekkür etti:

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bugünde geçiş yaptım sıkıntı yaşamadım sanırım hgs gişesinde sorun vardı zaten paramı geri yatırmışlar

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Bende bu hafta hgs alacağım, aracımın önünde bulunması nedense gözüme çarpıyor ayrıca evolarda yağmur sensoru var o etiket sensörü engelleyebilir direk sensör etikete bakmış olacak. aracım skydomelu arkadaki skydome camına yapıştırsam bi olumsuzluk yaratırmı acaba ?

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

Benim ogs puntolu yere yapistirinca calisti, mzellikle mahmutbey gisede yetkililere yapistirttim, puntolu yer haric heryeri denemistim olmamisti.

Sent from my iPhone using

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Siyah puntolu yerin 2 parmak altına yapıştırdım, sadece 1 kere gişeye çok hızlı girdiğim için okumadı, 15TL yedim otobanda o kadar. Köprüden devamlı geçiyorum, düzgün hızda (30-40km) geçince sorun yaşanmıyor.

Grey Goose ...

Furkan Sahin
    I <3 Drivingslow.. frkan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    07BEF
    Edilen teşekkür: 110

bizim ogs puntolu yerin 2-3 parmak kadar altında hızlıda geçsek okuyor ne hikmetse

Hakan Dalkıran
    34 HKN 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Alt yapıyı oluşturmadan acemice yapılmış bu hgs ptt şubesine gittim ne göreyim şubemizde hgs yoktur merkez şubelerden alabilirsiniz diye yazı sormadan cıktım.Ben ne diyeyim şimdi milyonlarca arac var kgs li bunca arac sahibi merkez postanemi arayacak semtimdeki postaneye gönderemiyorsanız hangi akılla cıkardınız bu hgs yi

Serkan Demir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı 34 HKN 37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt yapıyı oluşturmadan acemice yapılmış bu hgs ptt şubesine gittim ne göreyim şubemizde hgs yoktur merkez şubelerden alabilirsiniz diye yazı sormadan cıktım.Ben ne diyeyim şimdi milyonlarca arac var kgs li bunca arac sahibi merkez postanemi arayacak semtimdeki postaneye gönderemiyorsanız hangi akılla cıkardınız bu hgs yi
    evet malesef öyle bir sıkıntı var ama belirtmişler büyük şubelerimizde var diye bende dikkat etmeden gittim sonra tanıtımında yazmışlar farkettim ama geç oldu

Hakan Dalkıran
    34 HKN 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 18

Bugün sabahtan ne olur ne olmaz işe geç kalmamak için erken saatlerde gittim Esenler merkez şubeye, önce sözleşme formu var onu doldurmamız gerekiyor (kişisel bilgiler araç bilgisi) doldurup gişeye yöneldim 1 kişi vardı önümde işlem çok kısa sürüyor hemencecik bitirdi ve bilmem gerekenleri görevli bayan güzel bir dille bana aktardı.Kart olanından tercih ettim ruhsata koydum müşteri hizmetleri sitesine üye olduktan sonra da bu derttende kurtulmuş oldum.Almayanlar bence şimdiden gitsin yılbaşından sonra kgs iptal olacağından yığılma olur.

AKİF CEYLANER
    #radyasyon alanı# macsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 284

bişey sorcam, kgs deki parayı hgs ye aktarabiliyormuyuz?

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Alıntı macsea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişey sorcam, kgs deki parayı hgs ye aktarabiliyormuyuz?
    Shelden aldığınız kgs ise halk bankasından Gişelerden aldığınız kgs ise ziraat bankasından kalan bakiyeyi alabiliyorsunuz ama aktarımı olup olmadığına kesin bir bilgim yokk

Emr Gnc
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. emrgnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 217

ben de hem gişelerden aldığım normak kgs var hemde ufak boyutlarda olan ve ziraatin belirli şubelerinden dolum yapabildiğim mini kgs var. ikisini de ziraat bankasına götürsem bakiyeyi nakit olarak alabilir miyim?

Yer imleri

Yer imleri