Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Punto kimse almıyormu?

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Puntonun çok çabuk satılması gerikirdi aslında..Ben 3-4 ay önce puntomu 1 haftada 50 kişi aramış ve satmıştım..2006 model 1.3 active 156 binde..18,500 e verdim.Biraz kısmet meselesi..Malum kışta geldi,sanırım bu yüzden biraz durgunluk vardır..Yani sıkıntı markadan değil bence..

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Eğer bu araç orjinse bedava satıyon...
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

can yagan
    delkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 5

orjinal tabi.. bi koy bakalım satışa kaç para veriyorlar... piyasa kötü

gunay konter
    gunay1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 20

walla ii bile satmis arkadas o paraya bn servis bakimli,konfor+spor paketi,cam tacan haric full olan modeli; bass,anfi,blutooth bir suru extrayla 18:600 e verdim

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233
    Edilen teşekkür: 237

bende pazar günü ilan verdim 500e yakın kişi bakmış 7 kişi favorilerine eklemiş ama telefonum hiç çalmadı

Salih y
    mike51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 20

fiyat uygun bence ankara da pazar yok mu çek bir gün sıcak satış yap satılmazsa ya bekliyeceksin yada fiyat kırıcaksın b sınıfında ikince elde zorlanmıyım diyorsan corsa alıcıksan bunun farkına vardım ama biraz geç oldu ben evo yu alırken corsa dizelde aynı paraydı evoyu tercih ettik ama şimdi altunizade oto pazarına gidiyorum hafta sonları 50 corsa varsa 1 evo var

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak işte senin düşündüğün benim düşündüğümün yarısı.. ben plakaya bakmam içime sinerse beğenirsem alırım diyosun ben hem içime sinerse hem beğenirsem hemde plakaya bakıp işkillenmezsem alırım diyorum kimisi hiç bakmaz (babam gibi ) kısacası satıcı herşeyini tam olarak ortaya koyarsa alıcısıda arayanıda çok olur diyorum.. (bakanda bakmayanda gönül rahatlığı ile alırda satarda [hızlı bir şekilde] ) umarım anlaşabildik
    Tamam dostum sen benden daha dusuncelisin Valla bu adam beni yildirdi diye dusunurken soyadini gorunce nedenini anlamis oldum neyse bu mesele hakkinda yazmaktan yoruldum benden pess

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Can bey aracınız ile ilgili görüşmek için aradım ama telefonunuz kapalı bana geri dönüş yapbilir misiniz acaba?

AYKUT *
    aykut27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 53

fiyat çok kardes ben 105 hp 16 valf multiairi 2010 model boyasız 24 bin kmde 26500 tlye verdim benzınlıydı senın araç 25 taş çatlasa

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş öncelikle illet oluyorum sana ve senin gibilere (kişisel anlama) , yahu arkadaş neden plakayı kapatıyosun yahu ? almam tabikide kardeşim senin arabana daha bakmadan geçerim neden ? çünkü plakasını kapatmışsın , garanti bi şeyi vardır ondan kapatmıştır der senin arabana daha bakmadan senin arabanı elerim...

şimdi anlamışsındır herhalde neden satılmadığını..
    (kalbini kırmak için yazmadım bunları ancak doğrular bunlar)
    yanlış düşünüyorsunuz... sahte plaka hazırlayarak çevreyi dolandıran, örgüt işlerinde kullanan yada kameralardan kurtulan araçlar var... hazır fatolarıda var internetten indirilmiş.. şimdi diyeceksin ki yoldan da çeker aynı marka araç fotosu diye. bence bu zayıf bi ihtimal, çünkü her plakasını kapatan aracını satacağı için kapatır ama her plakası açık olan aracını satışa çıkarmayabilir..
    ayrıca geçenlerde şöyle bir olay oldu. araç satışında telden konuşarak fiyatta anlaşamamış bir vatandaş sırf gıcıklık olsun diye asılsız ihbar yapıyor plakadan, tabi araç sahibinin en az 2-3 saati boşa gidiyor, emniyette geçiyor. ne gerek var böyle ihtimalleri oluşturmaya..
    eğer aracı almakta ciddiysen zaten plaka hariç ruhsatına da bakarsın servise de götürürsün... v.s..

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış düşünüyorsunuz... sahte plaka hazırlayarak çevreyi dolandıran, örgüt işlerinde kullanan yada kameralardan kurtulan araçlar var... hazır fatolarıda var internetten indirilmiş.. şimdi diyeceksin ki yoldan da çeker aynı marka araç fotosu diye. bence bu zayıf bi ihtimal, çünkü her plakasını kapatan aracını satacağı için kapatır ama her plakası açık olan aracını satışa çıkarmayabilir..
    ayrıca geçenlerde şöyle bir olay oldu. araç satışında telden konuşarak fiyatta anlaşamamış bir vatandaş sırf gıcıklık olsun diye asılsız ihbar yapıyor plakadan, tabi araç sahibinin en az 2-3 saati boşa gidiyor, emniyette geçiyor. ne gerek var böyle ihtimalleri oluşturmaya..
    eğer aracı almakta ciddiysen zaten plaka hariç ruhsatına da bakarsın servise de götürürsün... v.s..
    tamam usta siz kapatın

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Plaka tabiikide kapalı olacak, eğer aracı almak isteyen olursa fiyatında anlaşma olursa o zaman plakasını öğrenir tramer ve tescil sorgusunu yaptırırsın. İnternetten 3 tane motor 2 kez de araba sattım hepsinde de plaka kapalıydı, alanlardan hiçbiride neden plaka kapalı demedi.... İcat çıkartmayın

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Plakası kapalı olan araç ilanını anında kapatırım, sahibini arayıpta plaka mlaka istemem, yok şuymuş yok buymuş .... Plakanı alacak olan zaten trafikte alır Trafikte de kapatılacak mı? Yolda binlerce araba var Bu işi yapacak olan adam çıkar trafiğe binlerce plaka alır, yapar yapacağını Oturup sahibinden.com u açıyım plaka alayım da biraz sahtekarlık yapayım derdinde olmaz

Aracını satmak isteyenlere önerim plakanızı açın, güvenilirliğiniz artsın Ha galericiler gibi saklayacak durumlarınız varsa onu bilmem

Hüseyin Yola
    Infortion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 17

Ben Kasım ayında 2006 1.3 Active 134.000 km. Egz. Kırmızı puntoyu 19.250 verdim. Puntonun piyasası var ancak temiz ve fiyatı uçmamalı. Sizinki de okadar pahalı değil aslında.

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plakası kapalı olan araç ilanını anında kapatırım, sahibini arayıpta plaka mlaka istemem, yok şuymuş yok buymuş .... Plakanı alacak olan zaten trafikte alır Trafikte de kapatılacak mı? Yolda binlerce araba var Bu işi yapacak olan adam çıkar trafiğe binlerce plaka alır, yapar yapacağını Oturup sahibinden.com u açıyım plaka alayım da biraz sahtekarlık yapayım derdinde olmaz

Aracını satmak isteyenlere önerim plakanızı açın, güvenilirliğiniz artsın Ha galericiler gibi saklayacak durumlarınız varsa onu bilmem
    doğru söze ne hacet +1984894

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Puntoyu gerçekten kımse almıyor. Herkesin gözünde bi tata dan farkı yok sanırım herkes tutturmuş fiesta polo kadar kalitelimi ki okadar para verelim yok o paraya polo alırım fiesta alırım yeni clio alırım vs vs 2012 en full evo plakam açık hasarı yok boyası vs si yok adam arıyor 26 vereyim alıyım diyor. fiat bayi bile 29 vermişken o adamı 30 a zorlamışken millet 25 26 diyor. Hayretler içerisinde kaldım değerindeki 0 puntoya baktığımızda 40.500 dedi bayi adam aynı aracı 30 a bile alırken fazla diyor bende pert ederim yinede satmam dedim bekletiyorum Araçlarımızda vw amblemi olsa yada fiat alman markası olsa ben bu aracı 38 e satmıştım şimdiye kadar

kadir ridak
    kadirridak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puntoyu gerçekten kımse almıyor. Herkesin gözünde bi tata dan farkı yok sanırım herkes tutturmuş fiesta polo kadar kalitelimi ki okadar para verelim yok o paraya polo alırım fiesta alırım yeni clio alırım vs vs 2012 en full evo plakam açık hasarı yok boyası vs si yok adam arıyor 26 vereyim alıyım diyor. fiat bayi bile 29 vermişken o adamı 30 a zorlamışken millet 25 26 diyor. Hayretler içerisinde kaldım değerindeki 0 puntoya baktığımızda 40.500 dedi bayi adam aynı aracı 30 a bile alırken fazla diyor bende pert ederim yinede satmam dedim bekletiyorum Araçlarımızda vw amblemi olsa yada fiat alman markası olsa ben bu aracı 38 e satmıştım şimdiye kadar
    x2

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hayırlı uğurlu olsun araç satılmış

can yagan
    delkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 5

evet forumdaki herkeze teşekkür ederim araç dün 26.000TL'ye satıldı, ilgiliniz için tekrar teşekkürler hala forumu takip etmeye devam edeceğim, o benim ilk arabamdı ve dün uyuyamadım üzüntüden ama yapacak bişey yok ev sahibi olduk, allah herkeze hayırlı ev ve araba versin

Saygılarımla..

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı delkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet forumdaki herkeze teşekkür ederim araç dün 26.000TL'ye satıldı, ilgiliniz için tekrar teşekkürler hala forumu takip etmeye devam edeceğim, o benim ilk arabamdı ve dün uyuyamadım üzüntüden ama yapacak bişey yok ev sahibi olduk, allah herkeze hayırlı ev ve araba versin

Saygılarımla..
    Alana da satana da hayırlı olsun. En mantıklısı ev evdir.

Sent from my iPad using

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon