Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
71 sonuçtan 61 ile 71 arası

Konu: OPET Şikayetleri

berat bzkrt
    MBeRaTB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 2

yakıt güvence sistemi varsa var opette ama araba cok hantallasıyor dolaysıyla GTL alıorm en güzeli performans konusunda

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Elcapitol -
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene.. ceb_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 62

En iyi yakıt bence Shell'de. Tabi istasyondan istasyona yakıt kalitesi değişir. Ben hep shell'den alıyorum diğer şirketlere göre performans ve yakıtta iyiyim. Tabi genelde Shell'in mazotuna iyi diyorlar ama benzinide güzel.
    " Adalet adalet diye bağıran adaletsizlerin yanında durmaktansa, adaletsizce ölmeyi tercih ederim. Gerçek adaletinde kendi vicdanları olduğunu bilmeyenlerede güler geçerim..! "

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Bonus kampanyası yüzünden 2 depo Opet alacağım
    Keşke World kartım da olsaydı!! Gider PO alırdım ne güzel...

Opetten daha önce benzin alıp kullanmadım, ama dizel kullandığım zaman hiç memnun kalmamıştım. İnşallah benzini de dizei gibi değildir.

ilker köse
    sehzadeamasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 77

evet bende aracı alalı 7 ay oldu bir problem yok inşallahda olmaz ya

Hasan Ertürk
    hturna7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Yağmur Gri
    Edilen teşekkür: 20

Arabayı aldığımdan beri opet euro dizel kullanıyorum.Hiç bir sorun yok.

kürşat tokgözoğlu
    ktpunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    14 az 415
    Edilen teşekkür: 45

Normalde artık şehir içinde opetten almayı bıraktım. Shellden alıyorum bir süredir. Fakat İzmir-Dikili seyahatlerimde şehirlerarası güzergahlarda güvenerek yakıt aldığım opet istasyonları var oralardan şaşmıyorum

Sivrihisar Opet
    İzmir- Dikili Arası Menemen Opet
    ve Dikilinin Girişindeki Opet

bu 3 Opeti kayda almış durumdayım. başka yerlerden alamıyorum
    GRANDE PUNTO 1.4 STARJET 16v LPG

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu opet konusunda kafamda bazı soru işaretleri var, mesela kavacıkta bi pompada 3 tane dizel tabancası var, diğer yüzeyde de 3 dizel tabancası.

denkmi geldi bilmiyorum ama depoyu doldurduğum tabancanın sayacı oldukça fazlaydı diğerlerine göre. yani atıyorum benim araca dolum yapan tabancanın sayacı 100 bin , 2. tabanca 60 bin 3. tabanca 40 bin felan. aynı istasyondan parça yakıt (50tl) aldığımda nedense giden araba gitmemeye, araba daha gürültülü çalışmaya başladı.

benim merak ettiğim pompadaki tabancalara farklı tanklardan yakıt gelme durumu olabilir mi? çünkü depoyu doldurmadığım zaman araç daha gürültülü çalışıyor sanki, pompacılara tembihlenmiştir depoyu doldur diyene 1. tabanca parça yakıtlara diğer tabanca diye çok mu kurdum kafamda ne

ya da psikolojik aracın gitmemesi, bilmiyorum.

hangi başlıktı hatırlamıyorum can bartu tesislerinin yanındaki opetin yakıtı iyi demişti bi arkadaş, oradan 2. depomu doldurdum, gayet mutlu mesutum

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Shell'in yakıtı arabayı kağnı gibi yaptı, total de teklemeler oldu, BP zaten rezalet her ikisi birden oldu ama Opet'ten hiç şikayetim olmadı. Aralıksız 2 sene olacak bu dizel arabayı kullanalı 2 senedir sürekli opetlerden alıyorum hiç sorun yaşamadım. Bu konu biraz psikolojik biraz da aldığın istasyonun kalitesi ile ilgili olabilir sanki.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shell'in yakıtı arabayı kağnı gibi yaptı, total de teklemeler oldu, BP zaten rezalet her ikisi birden oldu ama Opet'ten hiç şikayetim olmadı. Aralıksız 2 sene olacak bu dizel arabayı kullanalı 2 senedir sürekli opetlerden alıyorum hiç sorun yaşamadım. Bu konu biraz psikolojik biraz da aldığın istasyonun kalitesi ile ilgili olabilir sanki.
    istasyondan istasyona fark ediyor ama depoyu doldurduğumda bi sıkıntı yok mesela ama usta 50 liralık eurodiesel deyince başlıyor olay, aynı istasyonda 15 gün arayla o kadar fark

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1kere Shell,Total ya da en azındanBP'den eurodize alıp kulanırsanız eğer, durumun psikolojik omadığını anarsınız

Aralıktan beri PO kullanıyorum.
    Mart Ayında Bonus Shell kampanyası ie Shell95Oktan Benzin kullandım 1 depo 4*50TL

Ardından WorldCard BP kampanyasından 1depo BP kulandım. 2*100TL
    Ardından Mayıs sonunda 1.5 depo PO 95 kulandım. 3*100TL

Ve geçen cumartesi Bonus OPET kampanyası var diye 1 depo 2*100TL OPET 95 aldım. Zaten 77BG olan aracımı artık sanki sırtımda taşıyorum Pompacıların ısrarla "Abi katkı atalım mı.." sorularını neden her müşteriye sundukları gayet manidar

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu opet konusunda kafamda bazı soru işaretleri var, mesela kavacıkta bi pompada 3 tane dizel tabancası var, diğer yüzeyde de 3 dizel tabancası.

denkmi geldi bilmiyorum ama depoyu doldurduğum tabancanın sayacı oldukça fazlaydı diğerlerine göre. yani atıyorum benim araca dolum yapan tabancanın sayacı 100 bin , 2. tabanca 60 bin 3. tabanca 40 bin felan. aynı istasyondan parça yakıt (50tl) aldığımda nedense giden araba gitmemeye, araba daha gürültülü çalışmaya başladı.

benim merak ettiğim pompadaki tabancalara farklı tanklardan yakıt gelme durumu olabilir mi? çünkü depoyu doldurmadığım zaman araç daha gürültülü çalışıyor sanki, pompacılara tembihlenmiştir depoyu doldur diyene 1. tabanca parça yakıtlara diğer tabanca diye çok mu kurdum kafamda ne

ya da psikolojik aracın gitmemesi, bilmiyorum.

hangi başlıktı hatırlamıyorum can bartu tesislerinin yanındaki opetin yakıtı iyi demişti bi arkadaş, oradan 2. depomu doldurdum, gayet mutlu mesutum

can bartuyu tasiye eden bendim
    abartısız diğer opetlere göre kafadan 50 km den fazla arttı menzil çekişte düzeldi

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234