Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 21 ile 36 arası

Konu: Film ve APP plakadan ceza yedim

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Geçmiş olsun. Yaptığımız tüm görsel modifiyeler ne yazık ki zaman içinde bize böyle ceza ile geri dönüş yapıyor

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavan folyosunun yasak olduğunu bilmiyordum
    Şafak, tavan folyosu yapıldığı zaman bildiğim kadarıyla araç renginde değişim olduğu mantığı ile ruhsata işletilmesi gerekiyor. Gerçi ben 2 yıl boyunca folyolu olarak kullandım, camlarımda halen film var. Şu ana kadar çok şükür bir sorun yaşamadım. Allah'ta hiç birimize yaşatmasın

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

geçmiş olsun benimde filmleri söktürdüler 2 gün önce gene çevirdiler ilk işi plakalara baktı sonu hüsran tabiki mühürlüymüş bu dedi dedim özel plaka ondan öyle

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavan folyosunun yasak olduğunu bilmiyordum
    yasak ruhsata işletmen gerekiyor araba iki renk olduğu için...
    Servetimi Karıncalar Taşısın, Onurumu Gemiler Kaldıramaz....

Tanıl Timorci
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pasa26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ED 2496
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı aykutisci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi arkadaşlar memur arabayı bağlamadı sadece ceza yazdı arac trafikten men olurmu ? bu 1 hafta içinde söküp götürüyosun felan ya ondan men olurmuyum ?
    men olmuyorsun cıkartıp trafık subeye aracı gosterıyorsun cezayı kaldırıyorlar ama makbuzla gıdıceksın cezanı odeyıp

HASAN ÖZDEMİR
    hsn.ozdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

geçmiş olsun.
    arkadaşlar,öncelikle mühürsüz plaka sahte...orjinalı bagajdada olsa mühürsüz plaka ile dolaşıyorsun diye çeviren memurun ruh haline bağlı şekilde ceza yiyon.filimde aynı şekilde memeurun ruh hali iii ise kurtulursun yoksa bende boğaz köprüsü girişinde hem film hem plakadan ceza yedim.sonra iki ay içinde tekrar çevirmede polisler filmleri sökmemişsin diye aracı bağlayacaklardıki yalvar yakar kurtardık.netice yasak ama polis iii ise serbet.

Ersin BAŞARAN
    ersobas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 47

tavan folyosu konusunda skydome de çift renge girmesi lazım o zaman oda ruhsata işli değil ne alaka tavan folyosu bana biraz saçma geliyo

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Bir Türk vatandaşı olarak polis memuruna TERÖRİST demek yakışık alıyor mu?Hem yasa dışı iş yap hem hakaret et. O memur verilen görevi yerine getiriyor, kafasına göre ceza kanunu yaratıcak değil.Lütfen biraz daha duyarlı olalım.Benim bildiğim terörist dağlarda domuz gibi yaşayan kendi b.kuyla karnını doyuran Türk-Kürt , genç-yaşlı ayırmadan can alan insan artığıdır.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

aykut işçi
    aykutisci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 170

Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir Türk vatandaşı olarak polis memuruna TERÖRİST demek yakışık alıyor mu?Hem yasa dışı iş yap hem hakaret et. O memur verilen görevi yerine getiriyor, kafasına göre ceza kanunu yaratıcak değil.Lütfen biraz daha duyarlı olalım.Benim bildiğim terörist dağlarda domuz gibi yaşayan kendi b.kuyla karnını doyuran Türk-Kürt , genç-yaşlı ayırmadan can alan insan artığıdır.
    bak ustam sende doğrusun bede dpğruyum benim doğruluğum şurda bu memurun amiri veriyor koçanı eline al bunu bitirmeden gelme böyle bi mantıkla yürüyor bu iş eğer ben 40 derece sıcakta arabama 1 numara film yaptıramıyacaksam böyle işin allah belasını versin yasadışı iş mi oluyor bu şimdi plaka konusundada ben farklı bi plakamı takıyorum arabaya altı üstü kare plaka bu eğer suçsa 5 liraya benzin satmak ne oluyor
    Terorist konusunda ıse ben abımı tuncelıde kalleşlrın kurduğu mayınlı tuzakda kaybettım neyın ne olduğunu bu devlet bana cok ıyı ögretıyor ...
    Konu aykutisci tarafından (27/09/2012 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

- Ah dostum Şerafettin. Hastasın biliyorsun. Yatakta olman gerekirken hala BEŞİKTAŞ hala BEŞİKTAŞ !
    ...dedi doktor Enver
    ince bir sesle:

-FEDA
    ...dedi Şeref bey
    ama kimseler duymadı ...

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Kardeşim öncelikle başın saolsun ,emin ol abin cennetin en güzel köşesinde sizi bekliyor olucaktır.Duruma sen kendi açından bakıyorsun ama o cam filmleri özellikle şu zamanlarda asker ve polis için o kadar büyük tehlike ki, içerde ne olduğunu bilemiyorlar, o film yüzünden bir çok polis memuru görevi esnasında silahlı saldırıya uğradı.Cam filmi güvenlik açısından tehlike teşkil ediyor.Yasak olması da bu yüzden.Yoksa kimsenin özel hayatla derdi yok.Cam filminin ne kadar yararlı olduğunu ,güneşten korunmak için şart olduğunu bende biliyorum ama durum bu malesef.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Onur ARI
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. onur1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026
    Edilen teşekkür: 153

Öncelikle sana çok geçmiş olsun arkadaşım.bende 2009 GP fun var.arka 3 cam orjinal olarak karartma. Bilen bilir.şimdi bu olay bana bi sıkıntı yaratırmı?bir de bu film olayı bana çok cazip geliyo ama burda okuduklarımdan sonra ürkmedim değil.diğer camlara da yaptırsammı yaptırmasam mı karar veremiyorum bi türlü..

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Alıntı aykutisci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya işin kötü yanı cezayıda babam yedi araba ondaydı bide gelmiş diyo arabayı bağlamıyorum sadece ceza yazıyorum ... asıl terörist bunlar ya adi insanlar mazot 4,50 yaptılar doğru düzgün arabaya binemiyoruz ki şimdi gel 250 lira ceza öde bizi hergün düdükleyen devlete

Öncelikle Polis değilim onu söyleyeyim.21-22 yaşındasın ne bilirsin bu dünyada bilmem.Yasak olan herşeyi yap film,app vb şeyleri sonra da Polis e terörist de.Vay be!! Bence terörist sensin.Eğer arabanı o şekilde kullanmak istiyorsan doğuya gideceksin orada Polisler Askerler(Jandarma) böyle app, film le uğraşmıyorlar senin itham ettiğin terörislerle canlarını ortaya koyup çatışıyorlar.Rahmetli abini şehit eden, o mayını koyan terörist de belki abinin önünden geçti camları filimli arabayla o mayını yerleştirmeye giderken.Cesaretin varsa filminle,app nle git orada rahat rahat gez kimse ceza yazmaz.

BU SİTE 5-6 YIL ÖNCE NE KADAR GÜZELDİ OLGUN KENDİNİ BİLEN BİRBİRİNİ KIRMAYAN ÜYELERLE DOLUYDU.ŞU HALE BAKIN SİTE BİLE NE HALE GELDİ.YÖNETİCİLERDEN RİCAM BENİM IP VE NİCKİMİN BU FORUMDAN SİLİNMESİ.SAYGILARIMLA

muzaffer yavuz
    mywzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 23

Ben cam filminden yedim iki gün once 154 tl birde elime gecici trafige cıkma belgesi verdi filmlerin hepsini sök gel yoksa otomatıkmen 3 gün içinde men edilcek dedi bende 10 km uzaktaki polis karakoluna gittim baska ilcedeki ordan kaldırtrım men cezasını filmler duruyo

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

Alıntı murder01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskan vallaha yıllardır ankara' kızılay - bahçelı 7 cadde + tunalı hilmi olarak trafik polislerinin cok durdugu yerlerde gezıyorum cam fılmlerım 2 numara ve kımse cevırmedı benı senelerdır ama sen muhtemelen app plaka goze battıysa polısın yanından gecerken camlarda vesıle olmustur diye dusunuyorum
    benimkilerde zindan gibi gördün arabayı

bilmiyorum tamamen şans işi bu ne yapacakları belli olmuyor
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Mühürlü plaka yanımızdaysa hatta camın önünde duruyorsa bile yazıyorlar mı cezayı?
    Bu arada geçmiş olsun, kota doldurmak için bisiklete bile ceza yazıyorlar bazen, yapacak bir şey yok.v
    Konu BaranSelo tarafından (09/11/2012 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.

15. 09/11/2012, 11:19

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Alıntı BaranSelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mühürlü plaka yanımızdaysa hatta camın önünde duruyorsa bile yazıyorlar mı cezayı?
    Bu arada geçmiş olsun, kota doldurmak için bisiklete bile ceza yazıyorlar bazen, yapacak bir şey yok.v
    Mühürlü plaka yanındaysa App leri sökürüp onları taktırıyor ve 72tl ceza yazıyor.yanında değilse hem 72tl ceza yazıyor hemde çekiciye yükletip emniyetin otoparkına çektiriyor...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı kso021 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mühürlü plaka yanındaysa App leri sökürüp onları taktırıyor ve 72tl ceza yazıyor.yanında değilse hem 72tl ceza yazıyor hemde çekiciye yükletip emniyetin otoparkına çektiriyor...

Abi App leri orda sökmek imkansız gibi birşey siyah silikon var çoğunda...
    Keyif BMW'Dir...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12