Sayfa 1/2 12 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Akıl akıldan üstündür! yardıma ihtiyacım var!

Gürkan Gürçay
    chamelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Standart Akıl akıldan üstündür! yardıma ihtiyacım var!

Beyler-Bayanlar sahibinden.com sitesindeki 98122155 ilan numaraları aracımı c segmenti dizel araç almak için satmam gerekiyor. amaç segmentten belli oluyor ama özetlersek gp'dan daha büyük onun kadar keyifli ve bir o kadar da tasarruflu bir araç arıyorum.

eşim ve ailem; toyota auris!! arkadaşlarım; ford focus!! içimden gelen ses ise; fiat bravo diyor (gönlüm -biraz küçük kalmasına rağmen- vw polo bluemotion'a meyletmiyor da değil hani)

bu araçları tanıyan bilen, daha önce kullanan var ise tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkürler!

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

eşini ve aileni dinle derim...geçenlerde bir arkadaş sıfır aldı auris...her gördüğümde öve öve bitiremiyor...benim de gönlümdeki araçlardan biri aslında

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

yeni astra.
    yada 1.0 ecoboost focus!aradaki motor farkına minimum 3 yıl bedava gezersiniz.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

yeni focus bence...Gerçekten güzel bir araç...
    Keyif BMW'Dir...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oflu Dursun
    Oflu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah

Polo kullandım çok güzel çok seri bi araç. Tavsiye etmek isterim fakat aile için uygun değil. Siz aracı kullanırken arkanızda oturan 2 kat olmak zorunda. Yani polonun arkası puntodan daha dar. Benim de tercihim auris olurdu
    Konu ibrahim06 tarafından (04/09/2012 Saat 06:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kalın yazı fontu kullanımı

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı chamelion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler-Bayanlar sahibinden.com sitesindeki 98122155 ilan numaraları aracımı c segmenti dizel araç almak için satmam gerekiyor. amaç segmentten belli oluyor ama özetlersek gp'dan daha büyük onun kadar keyifli ve bir o kadar da tasarruflu bir araç arıyorum.

eşim ve ailem; toyota auris!! arkadaşlarım; ford focus!! içimden gelen ses ise; fiat bravo diyor (gönlüm -biraz küçük kalmasına rağmen- vw polo bluemotion'a meyletmiyor da değil hani)

bu araçları tanıyan bilen, daha önce kullanan var ise tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkürler!
    Puntodan daha tasarruflusu biraz zor, yalnız poloda bizim araçlardan daha küçük, kaba hesapla kasa ne kadar büyükse yakıtta o kadar artar, c segmenti araç arıyosanız yakıttan azda olsa feragat etmeniz gerek, ağırlık-motor hacmi oranlamasında c segmenti araçta bence en tasarruflu motor seçeneği 1.6 litrelik motorlardır, kasayı daha rahat taşıdığı için çok fazlada yakmayacağını düşünüyorum marka konusunda seçim size kalıyor...

benim tercihim sırayla (temsili ilanlar) :

1- Audi A3 1.6 Attraction Sportback 2008 Model 43.750 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 97628808

2- Volkswagen / Golf / 1.6 TDi Trendline / İLK SAHİBİNDEN GOLF DSG 1.6 TDI sahibinden.com'da - 97714746

3- Opel Astra 1.6 T Sport 2010 Model 44.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 97864585

4- Toyota Auris 1.6 Comfort 2008 Model 30.000 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 97222433
    Konu ligdevi tarafından (03/09/2012 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesajı için 2 kişi ligdevi'ye teşekkür etti:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

çok yakın bir arkadaşımda auris var benzinli. Ben hiç beğenmiyorum çok ağır geliyor bana,resmen kalkmıyor araç. Dizellerini övüyolar ama onu bilemicem. Olumlu yanlarına gelirsek: dış görünüşü çok hoş,tam sportif ve iç kısmı gayet ferah. Ancak benzinliyse kesinlkle tavsiye etmem, beni deli ediyor

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam 2011-2012 temiz astra h bulursan bu aracının üstüne 14-15 lira verirsin alırsın tavsiyem budur..ama benim para problemim yok diyorsan yeni focus ve yeni astra tavsiye ederim..

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

Hocam kararınıza saygı duyarım ama ben olsam Bravo tercih ederdim. 2el piyasası çok uygun ve donanımı mükemmel fikrimce.
    'ki ben puntomu sattım son gaz Bravo T-JEt arıyorum...

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Hocam ilk önce kendi aracınıza istediğiniz fiyat fazla onu belirtmek isterim. Ha pazarlık payını fazla tutup satmak amacınız varsa ayrı, iyi taktiktir.

Tasarruf istiyorsanız benzinli araçtan uzak duracaksınız. Lpg ile uğraşmak istemiyorsanız tabiki. Aile kullanımı için lpgli araç iyi olmuyor. Genelde yüklü ve bagaj ihtiyacı olacağından sıkıntı çıkartır.

İllaha benzinli istiyorsanız 2009 model titanyum focuslara bakın. genelde otomatik olurlar fazla yakarlar ancak donanım olarak tatmin eder. 31 civarına bulunabilir temizleri, gayette keyif verir.

Bunun dışında marjinal bir öneri yapacağım. hyundai tucsonlara bakın. Hyundai servisinde olmama rağmen tucsona hep ön yargılı bakardım ancak dün baya bir vakit geçirdim otomatik dizeli ile. Hem ferah, hemde bastımı yürüyor. 4x4 olması da karda kışta iyi bir lastik ile büyük avantaj.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cudi Kaan Okmeydan
    Viraj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 57

Yeni Polo'yu epey kullanmış birisi olarak Polo'yu listeden çıkarın derim. Polo ne yazık ki normal devir aralıklarında bile kabine biraz fazla motor sesi alıyor, hafif kasislerden geçerken yine kabin içine darbe sesi alıyor, ses sistemi evinizdeki televizyon kadar bas verebiliyor, konsolda kullanılan pilastik malzeme kalitesi ve estetik ise Evo ve yeni Puntolar ile kıyaslanamaz bile. Yine az da olsa Focus kullanmış birisi olarak onu gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, başarılı yol tutuşu, ses izolasyonu, rahat ve konforlu kabin ve sürüş keyfi verimli ve titreşimsiz çalışan Duratorq motoru ile Focus tercih edilebilinecek, dayanıklı, konforlu ve güvenli bi araç...

20. Bu mesajı için 2 kişi Viraj'ye teşekkür etti:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

İçinizdeki sese kulak verin. Bravo fiyatları daha uygun hem.

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

aurisle focusu kullanmadım ama bravonun sürüşü keyifli. bagajıda bi hayli geniş

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Auris guzel bir arac degil.

Sent from my GT-I9100 using 2
    Oz Büyücüsü

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Auris 1.4 dizel düz vites 2011 model güzel araba yakıtı iyi seriliği performansı kasasının ağır olmasına rağmen çok iyi ama tek söleyebilceğim kötü yanı fren sistemidir gerçekten aracın abs sistemi rezil durumdadır ama tüm toyotaların bir çoğu bu şekilde bir çok toyota modeli kullandık bir çoğu böleydi ama bu auris hepten kötü
    yol tutuşu benim gözümde eh işte iyi diyebilcek konumda asfalt arabası bas git gittiğini hissetmessin ama bozuk yollarda yokuşlardan aşağı inerken ön tampon yere çok yakın sürtüyor hemen
    virajlara sert girebilemesini sağlamak için biraz süspansiyon sistemi sert bozuk yolda falan arkada oturan insan çok zıplıyor ama genel anlamda sağlamlık serilik ve yoldaki sessizlik açısından 10 üstünden 7
    diğer puanları kırma sebebimde saydığım kusurlardandır auris kötü bi araba değil aama biraz daha geliştirilmesi lazım

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

auris yeni kasa tanıtımı yapıldı 2.elde zarar edersiniz. Bravonun akıbeti belli değil. Focus güzel araç ancak titanium almak lazım. C sınıfı araç bakarken B sınıfına hiç dönmeyin.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail çakır
    ckrckrckr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    16R9382
    Edilen teşekkür: 30

2009 ve sonrası focus al bence saydıgın araclardan en güzeli en saglamı pisman olmassınn....

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

aradığınız fiyat aralıkları nelerdir sıfırmı düşünüyorsunuz ikinci elmi eğer sıfır düşünüyorsanız bence auris,yeni focus bunlar haricinde ya yeni astra yada yeni i30 derim bana sorarsanız astramı i30mu yeni i30 bence harika bir araç kullandım test ettim gerek konfor gerek donanım üst seviyede oldukça keyif alacağınız bir araç araştırmanızı öneriririm

Alıntı ckrckrckr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 ve sonrası focus al bence saydıgın araclardan en güzeli en saglamı pisman olmassınn....
    merhaba hoşgeldiniz kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz..

Gürkan Gürçay
    chamelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

daha önce tanışma formuna yazmıştım! araç konusunda 33-34e kadar ikinci el düşünüyorum. bir ara i30 ve ceed baktım -bol donanımlı olması cezbetse de- ama pek içime sinmedi açıkcası. biraz daha estetik görünüşlü bir şeyler arıyorum. sağlamlık da önemli tabi ki, bu yüzden i30 ve ceed'den uzak durmak istiyorum.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

daha önce tanışma formuna yazmıştım! araç konusunda 33-34e kadar ikinci el düşünüyorum. bir ara i30 ve ceed baktım -bol donanımlı olması cezbetse de- ama pek içime sinmedi açıkcası. biraz daha estetik görünüşlü bir şeyler arıyorum. sağlamlık da önemli tabi ki, bu yüzden i30 ve ceed'den uzak durmak istiyorum.
    yeni ceed ve yeni i30 estetik değil yani ilginç kime sorsam %100 çok iyi alınır yanıtını aldım ilk defa sizden böyle birşey duydum açıkcası zevk meselesi diyelim

Sayfa 1/2 12 SonSon