Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Punto fiyatlarındaki düşüş

ieusta ----
    night061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 9

Standart Punto fiyatlarındaki düşüş

Arkadaslar şimdiki izlenimime gore bundan oncekı 3 aylık doneme gore fiyatlar daha mı aşagı indi bana mı öyle gelior..yoksa puntonun üretimi duracak haberi mi fiyatları böyle yabtı.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Hiçbir Şeyin Düştüğü Felan Yok Helede Bu Zamanda En Dandik Araçlar Bile 37 38 Den Başlarken
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Fiyat düşmesini bilmiyorum ama hangi araba olursa olsun piyasada bir daralma söz konusu. Bu me ikinci elde hemde sıfırda geçerli. Buna ragmen fiyatlar yerini koruyor. Araba alacaklar aralığı bekleseler daha avantajlı olur gibime geliyor. İkinci elde ise kışı beklemek lazım

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

geçenlerde bir yazı okudum... sıfır araçlar bu seneye kadar 6.ay gibi piyasaya sürüldüğü ve elde kalanları satmak için yapılan kampanyalar sonucu o dönemlerde hem sıfır hemde ikinci elde hareketlilik yaşanıyordu diyor. fakat bu sene bu yapılmayıp ocak 2013 bekleniyormuş ... ama sebebi nedir bilmiyorum...
    Her TÜRK asker doğar

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

punto alıcam 19-20 bin civarı bütçem var havaların soğumasını beklicem sonbahardan sonra ikincieller düşüyor

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

temiz düşüm km bakımlı puntolar her zaman prim yapıyor

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı luleburgazli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçenlerde bir yazı okudum... sıfır araçlar bu seneye kadar 6.ay gibi piyasaya sürüldüğü ve elde kalanları satmak için yapılan kampanyalar sonucu o dönemlerde hem sıfır hemde ikinci elde hareketlilik yaşanıyordu diyor. fakat bu sene bu yapılmayıp ocak 2013 bekleniyormuş ... ama sebebi nedir bilmiyorum...
    Önder, eskiden Temmuz Ayıyla beraber alınan araçlarda bir sonraki yıl aracın model yılı olmaktaydı.Yeni uygulamayla 31 Aralıkta alınan araçla 1 Ocakta alınan araç arasına 1 yıllık model farkı olacak Belki bu sebepten kaynaklıdır mevcut fark...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

2009 sonunda 2006 GP 1.3 Multijet 75 HP Active 62.500 km'deki boyasız aracımı 18.500'e zorla satmıştım.

Araç şuan elimde olsa aynı km'de 22 lira yazsam pazarlıksız alırlardı

90.000 km altı olan puntolara çok para istiyorlar.

Geçen eski aracımı gördüm.. Ben aracı 19,500'e verdim mavi puntoyu adam 24'e satıyo 160,000'de araba
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önder, eskiden Temmuz Ayıyla beraber alınan araçlarda bir sonraki yıl aracın model yılı olmaktaydı.Yeni uygulamayla 31 Aralıkta alınan araçla 1 Ocakta alınan araç arasına 1 yıllık model farkı olacak Belki bu sebepten kaynaklıdır mevcut fark...
    Arda abi araç alacağımdan dolayı birçok bayiyi gezdim bu ara. Onların söylediğine göre eskiden 1 ağustostan sonra gümrükten geçen araçlar bir sonraki senenin model yılını alırken artık 1 ağustostan itibaren üretilen araçlar bir sonraki senenin model yılını alacakmış. Yani 1 ağustosta üretilen araç(yaklaşık kasım ayını buluyor gelmesi) 2013 model olacakmış...
    Keyif BMW'Dir...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arda abi araç alacağımdan dolayı birçok bayiyi gezdim bu ara. Onların söylediğine göre eskiden 1 ağustostan sonra gümrükten geçen araçlar bir sonraki senenin model yılını alırken artık 1 ağustostan itibaren üretilen araçlar bir sonraki senenin model yılını alacakmış. Yani 1 ağustosta üretilen araç(yaklaşık kasım ayını buluyor gelmesi) 2013 model olacakmış...
    Serhat,emin misin? Kasımda da gelse yeni yasaya göre o yılın modeli olması gerekiyor diye biliyorum ben?

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serhat,emin misin? Kasımda da gelse yeni yasaya göre o yılın modeli olması gerekiyor diye biliyorum ben?

2 ford bir vw bayiine sordum hepsi bunu söyledi abi...
    Keyif BMW'Dir...

21. Bu mesajı için 2 kişi takres'ye teşekkür etti:

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Serhat doğru söylüyor Biz mayıs ayında arkadaşımıza araç alırken de aynı durum oluştu O zaman ağustosu bekleyelim de yeni model yazılısın diye düşünürken bayii yeni durumu anlattı Dikkat ederseniz her yıl ağustos ayında firmalar bir sonraki yılın araçlarının reklamını yapardı Hatta araç satış sitelerine bakın 2013 model satan galericiler/satıcılar yok Hatta size şöyle söyleyim Yeni model yılı 1 ocaktan sonra üretilen araçlar için yazılacak Yani siz bayiye 1 ocakta gidip araç aldınız model 2013 olmayacak Firma aracın üretim tarihini bildirdiği bir belge var Oradaki belgede 2013 tarihi gözükenler 2013 model olacak Doğal olarak yerli firmaların araçlarının bile en erken 15 ocaktan önce 2013 model olması mümkün değil

23. Bu mesajı için 2 kişi ozay06'ye teşekkür etti:

Erkan G Lacetti SX 1.6
    liebermann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

fiat'ın resmi sitesini takip ediyorum, haziran - temmuz - agustos ve dün açıklanan eylül fiyatları yaklaşık aynı!.. agustos'ta 43.680 olan fiyat eylülde 42.100'e düşmüş, temmuz ayında da 42 civarındaydı. haziranda liste 48 idi, kampanyalı 42'ye veriyorlardı..

aslına bakarsanız bayilerin sattığı fiyatlar hep aynı.. bu araç düşsün bakalım 37-36.000 seviyelerine, ben o zaman fiyatlar düştü diyebilirim.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ieusta ----
    night061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 9

ben temmuz sonunda almıstım aracımı ozaman kredili peşin liste fiatı üzerinde bi deişiklik yoktu..şimdi bi fark var.Bide şimdiki kredi oranları nasıl onu bilmiorum

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ersan balkan
    WILD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 65

Bu arada fiyatlara bakarken cam tavan fiyatını bulamadım. Şu an bu opsiyon için fiat ne kadar istiyorlar bilen var mı?

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Yeni puntonun dynamic gibi olanları 40 bin TL tavsiye edilen indirimli anahtar teslim fiyatı ve buna 3 bin TL lik skydome farkınıda eklerseniz 43 bin TL yi buluyor.Bir TOFAŞ çalışanın bana söylediği kendilerine indirimli olarak 41 bin TL'ye veriyorlarmış,tabi sıra beklemek şartıyla.Bu arada en baz modelini incelediğimde büyük bir hayal kırıklığına uğradım;makyajlı kasa ama iç kısım 2011 Grandepunto(konsol,göğüs falan) karışım yapmışalar ama bence ucuz yollu satabilmek için bu baz versiyonu gazlamışlar diye düşünüyorum.En dolusu denileni incelediğimde ise bence malesef benim EVO nun yerini tutamaz,iyiki EVO almışım diyorum.İçerisinde yolculuk yapmak çok keyifli,hele o aydınlatma,gece bence çok mükemmel.Benim aracım Bordo döşeme ve tek geçiyorum.

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

OMER GUNES
    halit1472 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 2

arkadaşlar ben birmot beylik düzünden aldın 2011 420000 de arqacımı 25 aldı bide arac orjinal gidin bbakın birmota internete 28 liraya beniim aracın aynısını pazarlıksız veriyolar

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Kesinlikle evo ile şimdiki puntolar arasında dağlar var. İyi ki evo almışım. Bu arada punto üretimden kalkmayacak tamamen yeni punto üretilecek. Fiat puntoyu bitirirse kendi ayağına sıkmış olur ki bunu göze alamaz. Bu bizim puntoların değerini düşürür mü bilemem. Seneye bu zamanlar yeni puntonun resimlerini görmeye başlarız.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Ne olursa olsun İsterse Dünyada bi punto benimki kalsın. Bu sene 30.000 TL Seneye 29.000

Ne eksiği var benim arabanın diğer araçlardan fazlası var. FAZLASI...

Milletinki parada bizim ki pul mu yaw... Kızıyorum şu pis ÖLÜCÜLERE ve FIRSATÇILARA lanet olsun... ( Fiat arabasına habire b 0 K atıyolar. )
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

36. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olursa olsun İsterse Dünyada bi punto benimki kalsın. Bu sene 30.000 TL Seneye 29.000

Ne eksiği var benim arabanın diğer araçlardan fazlası var. FAZLASI...

Milletinki parada bizim ki pul mu yaw... Kızıyorum şu pis ÖLÜCÜLERE ve FIRSATÇILARA lanet olsun... ( Fiat arabasına habire b 0 K atıyolar. )
    Helal dostum verme aşağı neden dersen senin araçtaki donanım çoğu araçta yok, hangi muadili araçta arka ve ön camlar sıkışma sensörlü, hangisi o segmentteki araç dijital klimalı, hangi araç yağmur sensörlü ve kararan aynalı ve kapak olarak hangisi sürüşe duyarlı sis farlı...
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

Sayfa 1/2 12 SonSon