18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Erenköy hakkında bilgi?

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Standart Erenköy hakkında bilgi?

Dostlar İstanbul erenköy nasıl bir yerdir? Tahminim orda kiralar çok pahalı. Çıkması ufak bir ihtimal de olsa eşimin tayin listesinde erenköy gözüküyor.işiniz erenköyde olsa oraya yakın tek otobüsle işe gidebileceğiniz ev kiraları hesaplı yerler var mı? Nerelerde oturulabilir? Limit 700 TL.
    Konu ibrahim06 tarafından (23/08/2012 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abi metro açıldı yeni, kartaldan kadıköye kadar gidiyor. maltepe civarında kiralar nispeten daha ucuz, sitede güzel evler var. o fiyata kadıköy fikirtepe'de evler vardır ama yerine göre bazı yerleri pekte nezih sayılmaz. birde kayışdağı var orayıda unutmayayım

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar İstanbul erenköy nasıl bir yerdir? Tahminim orda kiralar çok pahalı. işiniz erenköyde olsa oraya yakın tek otobüsle işe gidebileceğiniz ev kiraları hesaplı yerler var mı? Nerelerde oturulabilir? Limit 700 TL.
    Erenkoy pahali muhit ama maltepe,kucukyali civarinda uygun guzel evler bulabilirsiniz..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

ben erenköyde oturuyorum çok nezih güzel bir semttir fakat kiralar 1200 tl den aşağı değil

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

küçükyalı tarafı uygun gibi üstad,

Emlak Ofisinden Kiralık Daire 650 TL 80 m2 2+1 İstanbul Maltepe Küçükyalımerkez Mah. - 96903555

konum kısmında haritası var, üst taraftan metroya alt taraftan minibüs caddesine yakın, bu lokasyonda bu fiyat aralığında yerler bulunabilir

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

ben tam o bölgede oturuyorum sanırım öğretmendiniz hangi okul vs msj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tam o bölgede oturuyorum sanırım öğretmendiniz hangi okul vs msj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım
    şuan benlik bişey yok. Eşim için erenköy fizik tedavi hastanesi tayin için listede gözüküyor.Çıkma ihtimali çok düşük.zira hastanenin sitesinden orada çalışan uzman doktorların geçmişine baktığınızda buram buram torpil kokuyor.Eşimin puanı ordakilerin 5-6 katı fazla ama adamlar yok denecek puanlarla oraya atanmışlar.Ama buna rağmen ön bilgi edinmek adına soruyorum. Listede istanbuldan bir de Silivri var. Oda taaa istanbulun öbür ucu.
    Konu ibrahim06 tarafından (23/08/2012 Saat 00:40 ) değiştirilmiştir.

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan benlik bişey yok. Eşim için erenköy fizik tedavi hastanesi tayin için listede gözüküyor.Çıkma ihtimali çok düşük.zira hastanenin sitesinden orada çalışan uzman doktorların geçmişine baktığınızda buram buram torpil kokuyor.Eşimin puanı ordakilerin 5-6 katı fazla ama adamlar yok denecek puanlarla oraya atanmışlar.Ama buna rağmen ön bilgi edinmek adına soruyorum. Listede istanbuldan bir de Silivri var. Oda taaa istanbulun öbür ucu.
    ozaman hayırlısı olsun erenköy güzel yerdir ben doğma büyüme erenköylüyüm son senelerde ev fiyatları inanılmaz yükseldi.0 daireler 500-600 bin $ civarında.Kiralar en düşük 1000TL.Bende yakın zamanda evleneceğim ama mahallemde ev tutamayacağım garanti

silivri istanbulun en ucu.Merkezden o kadar uzakta yaşam nasıldır bilemiyorum..

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet AYDEMİR
    Palio Sporting Sparco34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34E4731
    Edilen teşekkür: 239

ben göztepe üstdü esatpaşada oturuyorum sıfır daire herngün oluyor fiyatlarda
    uygun benim kiracım var cıkmasını bekliyorum daha belli değil ne zaman cıkıcağı

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Ben içerenköyde oturuyorum.Aradan bi e5 geçiyor, erenköye çok yakın ve kiralar çok daha uygun.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

E5 uzeri bakarsaniz kiralar uygun ama asagi indikce fiyatlar ucuyor.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

abi e-5 üzerindeki her yerden erenköy'e ulaşımın kolay(bostancı-ataşehir-maltepe-kartal); buralarda nezih olan yerler de var kötü olan yerler de. Maltepe Başıbüyük mesela güzel bir yerdir. Sahilden geçen otobüslerle erenköy'e hatta bağdat caddesine çok rahat gidersin. Kira konusunda ucuz bir yer arıyorsan istanbul merkezlerinden birazcık uzaklara bakarsan senin için iyi olabilir.

Hatta Altunizade taraflarına da bakabilirsin oralarda da güzel evler var; kiralar ne kadar ucuz olur o konuda bir bilgim yok ama oradan çok fazla otobüs geçiyor ve çok rahat bir şekilde erenköy/kadıköy/göztepe/bostancı/üsküdar/taksim/beşiktaş/mecidiyeköy/şişli gibi yerlere ulaşabiliyorsun. Ulaşım alternatifin çok çok fazla ve boğaz köprüsünü en kötü trafikte bir saatte geçersin.Altunizade'ye de bir bak derim.

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

spartacus legend
    playguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 17

erenköy minibüs caddesine yakın dediğiniz hastane, yani e-5 kullanırsanız aşağıya doğru yürümek zorunda kalırsınız. Bostancı minibüs cd üzeri kiraya çıkabilirsiniz ancak kiralar 1200 tl den başlar. Eşiniz doktor olduğuna göre sizi zorlayacak bir bedel olmayacaktır ayrıca çok nezih bir semttir bende suadiyede oturuyorum hemen yanımız erenköy

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Abi bende Erenköyle Göztepe arasında oturuyorum. Kiralar maalesef buralarda yüksek. Yakın olsun ulaşımı kolay olsun diyorsan bende içerenköy taraflarına bak derim. Oradan minibüs otobüs vs. ile trafiğe çok takılmadan ulaşım sağlanabilir. Küçükyalı bostancı maltepede güzel yerler fakat sürekli yolculuk minibüs caddesinden olursa trafiğe takılman olağan. Aslında bizim Cevizli tren istasyonunun önünde 3+1 kombili laminant parkeli site içinde bir evimiz var kirası 750TL. Lakin kiracımız çok sıkıntı çıkarıyor. bu ay kirayı ödemedi valide 1 ay daha ödememesini bekleyip icra yoluyla cıkarmayı düşünüyor gecen sene çok sıkışmıştık o yüzden vermişti annem bu şahıslara evi annemde maaş günü sabit bir kiracı arıyor. Bunlar çünkü hiç zamanında yatırmadı hep bölük pörçük ve zamansız yatırdılar. Senin işine pek yaramaz uzaklığı yüzünden ama aklında bulunsun. Tren istasyonu hemen önünde olduğundan 10dk da her yere ulaşımı sağlarsınız. Ben yine de üst göztepe, fikirtepe, içerenköy, küçükyalı taraflarına bakmanı öneririm daha uzağı yolu uzatır. e-5 in metrosu minibüs caddesinin treni var.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

içerenköyün ulaşım sorunu hiç yok,istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı playguy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erenköy minibüs caddesine yakın dediğiniz hastane, yani e-5 kullanırsanız aşağıya doğru yürümek zorunda kalırsınız. Bostancı minibüs cd üzeri kiraya çıkabilirsiniz ancak kiralar 1200 tl den başlar. Eşiniz doktor olduğuna göre sizi zorlayacak bir bedel olmayacaktır ayrıca çok nezih bir semttir bende suadiyede oturuyorum hemen yanımız erenköy

Duruma göre 1000 tlye kadar çıkılabilir.ama şunu söyleyim. inanın doktorun adı var. insanlarımızın zannettiği gibi milyarları götürmüyorlar.İyi kazananlar yokmu var.Yaşını başını almış adamlar özel muayenesi olanlar kazanıyor elbette. Eşimin aldığını söylesem inanmazsınız ama söylemeyeceğim. sıfatımız lekelenmesin
    Eşim erenköye atansa bile en az 1 sene ayrı kalacağız. 2 tane ayrı ev olacak haliyle. E bide ödemekte olduğumuz kredi borcumuz var. bunları hesaba katınca kira limitim en fazla 1000 liraya çıkar.belki çıkmaz bile.

29. 23/08/2012, 17:31

Hakan Üstüner
    HakanUstuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DE 9508
    Edilen teşekkür: 7

içerenköy bence okadar da temiz bir muhit degil arkadaşlarım oturuyor ama erenköy derseniz gayet güzel biyer
    at arpayı, kul puntoyu

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

anladığım kadarıyla eşiniz 1 sene yalnız kalacak erenköy sahrayıcedit merdivenköy göztepe kazasker bostancı tarafları size uygun olacak.Diğer semtler biraz daha sıkıntılı

33. Bu mesaj için teşekkür edenler: