Pazar günü wolkan arkadaşımla beraber bahçeli semalarında geziyorduk,birinci turumuzu attık ve sonra jagarı gördük merhabalaştık ve bir tur daha atalım dedik,emek tarafından dönüyoruz karşımızda bir tane gp vals mavisi içinde bir bayan 20 25 yaşlarında dedikki kart verelim kız önümüzden bir kalktı sağ sol sağ sol kayboldu.

Neyse bahçeli girişinde lambalarda durduk kız yanımıza geldi aha dedim yanımıza o anda mendilci çocuklar geldi abi mendil al yok olum git başımdan abi nolur, lan giiitttt sonra elimdeki kartı gördü abi vereyimmi kıza dedi olum manyakmısın git hemen kızın camı tıklattı el işaretiyle beni gösterdi ikili olun gibisinden eliyle bişiler yaptı ben aşağı iner gibi oldum çocuk kaçtı tüh dedim sonra bahçeliye girdik o önde ben arkada ben bu kartı verecem

İlk durduk tam aşağı inecem hareket ettik tam inecem hareket ettik sonra sağı boşaldı ve oraya geçtik tam yan yana durduk ben camı iyice açıp uzandım belime kadar pardon diyorum iflemiyor kornaya basıyorum yok hanımefendi yok sonra ısrara dayanamadı, ben olayın heyecenı içinde izzeti nefis oldu çünkü bizim sitemiz var çok eğlenceli zevkli bişiler saçmaladım. kız camı açar gibi oldu hayır ben biliyorum zaten dedi camı kapattı elimde kart bahçeli ortasında kala kaldım etrafıma bir baktım herkes bana bakıyor amannınnnnn nasıl utandım ne oldu kabul etmedimi sesi, ben o an tabi o kadar milette açıklama yapacak halim yok tam gaz bahçeli çıkışı çıkana kadar milletin bakışı hehe rezil oldu bak gülümsemesi hiç aklımdan çıkmayacak