Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Şükürler olsun bugün Opeti bıraktım....Dünya varmış!!!

Erkan G Lacetti SX 1.6
    liebermann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

Cemal bey'in de belirttiği üzere olay bence de tamamiyle istasyonla ilgili.. saklama koşulları, sunma koşulları net belirleyici durumda..

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Alıntı sebasti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Punto mu aldın alalı opet eurod. kulanıyorum, mümkünse aynı istasyondan.
    Bahsedilen sorunlari zerre yasamadim, aksine shell vpover ile daha az km yapiyorum.
    Opet w kart ile zamlari amorti edercesine de puan aliyorum.

Ayrıca nasıl olurda %95 i aynı olan(opet,shell) yakitlari degistirince araç uçtu kaçtı üff maseratiye döndü, sesini kesti, anauvv araca biseyler oldu, bu kaka obürü cici gibi başliklar açıp ciddi farklar hissediyorsunuz hayretler icinde okumaktayım
    Siz benim olduğum yerde alında göreyim bakalım böyle yazabilecekmisiniz. Yuppi Shell aldım bile dersiniz.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Sean Penn
    tortuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

2 depodur Lukoil ectodizel alıyorum, kendi kartlarınla %3 anında indirim yapıyorlar (benzine %7!), puanla falan uğraşmıyorsun, hem menzilinden hem motor sesinden çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı tortuga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 depodur Lukoil ectodizel alıyorum, kendi kartlarınla %3 anında indirim yapıyorlar (benzine %7!), puanla falan uğraşmıyorsun, hem menzilinden hem motor sesinden çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.
    doğrudur Lukoilde güzelmiş. Bi akrabam kullanıyo gayet memnun.

timur göksel
    timurgoksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DJ
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz benim olduğum yerde alında göreyim bakalım böyle yazabilecekmisiniz. Yuppi Shell aldım bile dersiniz.
    bulunduğun yer neresi onu söyleyebilir misin?

ben ankarada sürekli anadolu bulvarında karşılıklı 2 opet var gimat'ta ordan alıyorum 1 yıldır, sıkıntı yaşamadım

albea'm varken istanbul yolu shell ve şaşmaz shellden aldım menzil konusunda sıkıntı yaşadım

arkdaşların söylediği gibi saklama koşulları istasyon pompa çok etkiliyo yakıtı...
    2008 grande 2011 evo punto kardeşliği

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı timurgoksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulunduğun yer neresi onu söyleyebilir misin?

ben ankarada sürekli anadolu bulvarında karşılıklı 2 opet var gimat'ta ordan alıyorum 1 yıldır, sıkıntı yaşamadım

albea'm varken istanbul yolu shell ve şaşmaz shellden aldım menzil konusunda sıkıntı yaşadım

arkdaşların söylediği gibi saklama koşulları istasyon pompa çok etkiliyo yakıtı...
    ...Açık adres vereyim kardeş yaz.... kardeş ben Shellden memnunum Ankara K.örendeyim. K.örende olan adam nereleri kastettiğimi bilir. Ha sen Opetten memnunsundur bişey diyemem. K.örende olduğumu diğer mesajlarda bol bol ifade ettim. Sana şöyle izah edelim.... K.örendeki tüm Shell opet kıyaslamasını yapabilirsin..... Yalnız ben bu ayrımı öyle 1 -2 senede değil zaten diğer araçlarımdada görmüştüm. Puntoda Opet kullanmamın sebebini biliyosun şu garanti davası işte.he birde Ufuktepeye çıkarken solda LUKOİL var bak oranın yakıtıda muazzamdır.Denenmiştir. Gimatta kavşaktaki opeti hiç kullanmadım. Ama sonuçta oda opet fark olduğunu zannetmiyorum.
    Konu biancoangelo tarafından (09/08/2012 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.

timur göksel
    timurgoksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DJ
    Edilen teşekkür: 49

...Açık adres vereyim kardeş yaz.... kardeş ben Shellden memnunum Ankara K.örendeyim. K.örende olan adam nereleri kastettiğimi bilir. Ha sen Opetten memnunsundur bişey diyemem. K.örende olduğumu diğer mesajlarda bol bol ifade ettim. Sana şöyle izah edelim.... K.örendeki tüm Shell opet kıyaslamasını yapabilirsin..... Yalnız ben bu ayrımı öyle 1 -2 senede değil zaten diğer araçlarımdada görmüştüm. Puntoda Opet kullanmamın sebebini biliyosun şu garanti davası işte.he birde Ufuktepeye çıkarken solda LUKOİL var bak oranın yakıtıda muazzamdır.Denenmiştir. Gimatta kavşaktaki opeti hiç kullanmadım. Ama sonuçta oda opet fark olduğunu zannetmiyorum.
    siz benim olduğum yerde alında görün demişsin ya sanki ankara değilde başka bir yerdeymişsin gibi geldi o yüzden yazdım..

dediğin gibi babamla beraber etimesguttan opet'ten alıyorduk onun punto'ya dediğin gibiydi o'da şeker shell eryamana geçiş yaptı daha sonra...

sıkıntı aslında opet shell total değil,, bize neden kalitesiz ve PAHALI mazot ve benzin sattıkları
    2008 grande 2011 evo punto kardeşliği

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı timurgoksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz benim olduğum yerde alında görün demişsin ya sanki ankara değilde başka bir yerdeymişsin gibi geldi o yüzden yazdım..

dediğin gibi babamla beraber etimesguttan opet'ten alıyorduk onun punto'ya dediğin gibiydi o'da şeker shell eryamana geçiş yaptı daha sonra...

sıkıntı aslında opet shell total değil,, bize neden kalitesiz ve PAHALI mazot ve benzin sattıkları
    aynen haklısın güzel kardeşim.... Katkılarından dolayı teşekürler... Mesela İStanbul yolu üzerindede 3 tane mi 4 tane mi peş peşe opet var. Bu opetlerden birinden aldım. Fulledik hani uzun yola gidecektik. Mesela o yakıtta ses yaptı ama eskişehire giderken 3.5 yer yer 3.0 (hız 85-90-95)anlık tüketimle gittik peki shell ile aynını yapabilecekmiyiz. bu sefer bunu deneyeceğim. Yine yazarım. Hayırlı forumlar sevgili kardeşim.

doblo 1.3 safeline
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

yıllar yılı opet fforce 1 numara.
    aracım 3 aylık 5.000 km de eski kasa 1.3 mjet doblo. 50 tl mazotla 220-250km civarı gidiyor.(3.80tl) (yüzde 80 şehiriçi) 400 kg yükllü araç 20-22kr yakıyor.
    ne vuruntu ne çekiş problemi. hem 3 yıl yakıt güvence sistemide cabası.
    tamamiyle psikolojik konuşulanlar.
    hele o totalcilerin kafasına eski arabamın 60.000 de dağılan enjektörlerini atasım geliyor.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı tahsins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllar yılı opet fforce 1 numara.
    aracım 3 aylık 5.000 km de eski kasa 1.3 mjet doblo. 50 tl mazotla 220-250km civarı gidiyor.(3.80tl) (yüzde 80 şehiriçi) 400 kg yükllü araç 20-22kr yakıyor.
    ne vuruntu ne çekiş problemi. hem 3 yıl yakıt güvence sistemide cabası.
    tamamiyle psikolojik konuşulanlar.
    hele o totalcilerin kafasına eski arabamın 60.000 de dağılan enjektörlerini atasım geliyor.
    ben benzin için konuşuyorum. Dizel kullanan arkadaşlarda görüşlerini iletiyorlar. Siz bir talihsizlik yaşamışsınız...Ancak her halükarda biz ne opetçiyiz nede totalci ne de shell ci.. sadece doğru yakıtı paylaşıp bilgilendiriyoruz. Yakıt güv. sistemi tüm firmalarda mevcut bunu unatmamanız gerekli. ayrıca forumda kafaya enjektör atmak vb. şiddet içeren sözcükler hoş durmaz. Yukarıda yakalamış olduğunuz yakıt verilerinizi Shellede yakalayacağınıza eminim. Ayrıca Siz tüketicilerin kafasına enjektör atmak yerine benzini aldığınız yerin kafasına atsaydınız. Bugün burada böyle bi yazı değil esnafı yeren bi yazı yayınlardınız. hayırlı forumlar. ****KESİNLİKLE PSİKOLOJİK DEĞİL KONUŞULANLAR****

Kaan KILIÇKAYA
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Carolita1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 9

Ben yaklaşık 1 sene Full'ü kullandım gayet memnundum. Fakat belli bir süre sonra yokuşlarda çekmeme gibi sorunla karşılaştım.

Opet'e geçtikten sonra gözle görülür şekilde de artış gözlemledim.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 1 sene Full'ü kullandım gayet memnundum. Fakat belli bir süre sonra yokuşlarda çekmeme gibi sorunla karşılaştım.

Opet'e geçtikten sonra gözle görülür şekilde de artış gözlemledim.
    Demek ki başka bir firmaya geçsen daha neler neler gözlemleyecektin

DİZELDE: OPET e kadar can sıkıcı başka yakıt kullanmadım! Ama menzili bariz fazla, araç gitmese de, takır kukur çalışsa da menzili %10 fazla vpower'a göre. Shel (Vpower- GTL-FuelSave) BP E.dizel ve Opet EuroDizel kullandım bu güne kadar eski aracımda. Her birinde menzil ölçmüşlüğüm vardır.

Bu arada: GTL hem menzil düşürüyo hem de pahalı, yani çifte zarar

BENZİNDE ise: TOTAL 95 ve OPET 95 (al birini vur ötekine) den kötü yakıt kullanmadım bu güne kadar!! BP de çok yakın bunlara aslında performans olarak.

Shell 95 - PO 95 yukardakilerin yanında 10 numara
    Henüz 97 denemelerine geçmedim

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek ki başka bir firmaya geçsen daha neler neler gözlemleyecektin

DİZELDE: OPET e kadar can sıkıcı başka yakıt kullanmadım! Ama menzili bariz fazla, araç gitmese de, takır kukur çalışsa da menzili %10 fazla vpower'a göre. Shel (Vpower- GTL-FuelSave) BP E.dizel ve Opet EuroDizel kullandım bu güne kadar eski aracımda. Her birinde menzil ölçmüşlüğüm vardır.

Bu arada: GTL hem menzil düşürüyo hem de pahalı, yani çifte zarar

BENZİNDE ise: TOTAL 95 ve OPET 95 (al birini vur ötekine) den kötü yakıt kullanmadım bu güne kadar!! BP de çok yakın bunlara aslında performans olarak.

Shell 95 - PO 95 yukardakilerin yanında 10 numara
    Henüz 97 denemelerine geçmedim
    97 de performans biraz daha artıyo ancak tüketimde aynı oranda artıyo.... Tek fark bu 95 ile 97 arasındaki.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Şimdide eski kartımdaki puanları Shell müşteri hizmetlerinden yeni kartıma aktardım.... Böylece bu iş süper oldu...Yeni Kartımı tanımladılar....Ayrıca müş. hiz. çok başarılı buldum....

Cengiz Dinçsoy
    dincsoy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16DE826
    Edilen teşekkür: 154

Shell gtl kullaniyordum aracim cok sesli calisiyordu opet fullforce a gectim gayet memnunum.bu arada saklama kosullari ne kadar önemlide olsa shell gtl ile bariz daha az km gidiliyor.birde shell 150 tl mazota 2.5tl puan verirken opet 7.5tl puan veriyor bunuda goz ardi etmeyin derim.

Sent from my GT-I9100 using

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı dincsoy16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shell gtl kullaniyordum aracim cok sesli calisiyordu opet fullforce a gectim gayet memnunum.bu arada saklama kosullari ne kadar önemlide olsa shell gtl ile bariz daha az km gidiliyor.birde shell 150 tl mazota 2.5tl puan verirken opet 7.5tl puan veriyor bunuda goz ardi etmeyin derim.

ben 1300 liralık benzin almışım 13 tl puan vermiş Opet. Bu mudur yani????

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı dincsoy16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Opete başladım ve kart aldım. Toplam 400TL yakıt aldıktan sonra, 40 TL bonusumu almaya gittiğimde, 3.4TL puan vardı kartta.

Size ayrı bana ayrı mı kart veriyor bu opet!!

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Ben %1 veriyor diye biliyorum.

HTC Explorer A310e cihazımdan 2 ile gönderildi

M.Furkan Çelenli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

ben 1300 liralık benzin almışım 13 tl puan vermiş Opet. Bu mudur yani????
    Opet dediğiniz gibi %1 veriyor.
    Ama shell de emin olun bundan fazla vermiyor

1-2 sene önce verdiğinin yarısı kadar tl veriyor artık Shell.
    **Eskiden 300 puana 5TL alırken şimdi 1000puan'a 10 TL veriyor.

60lt mazot'a 90 puan veriyor.
    1000 puan için 2200TL'likyakıt almak gerekiyor ki 10 TL versin..

Yani al birini vur ötekine

Yİne de opet daha fazla veriyor şu durumda.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Opet dediğiniz gibi %1 veriyor.
    Ama shell de emin olun bundan fazla vermiyor

1-2 sene önce verdiğinin yarısı kadar tl veriyor artık Shell.
    **Eskiden 300 puana 5TL alırken şimdi 1000puan'a 10 TL veriyor.

60lt mazot'a 90 puan veriyor.
    1000 puan için 2200TL'likyakıt almak gerekiyor ki 10 TL versin..

Yani al birini vur ötekine

Yİne de opet daha fazla veriyor şu durumda.
    Olsun Valla Shellin yakıtı daha kaliteli......Ses soluk kalmadı arabanın motorunda menzilde bence uzadı..... İstese hiçç puan vermesin. Feda olsun puanlarım kaliteli yakıta. Opet zulumden başka bişi değilmiş.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon