Sayfa 1/3 123 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: E-5'de başıma gelen olay..

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Gülen Yüz E-5'de başıma gelen olay..

Ömür plazanın orada yoldayım. E-5 bağlantı yolundan bağlanıcam e-5'e. Trafik felç

Tam bağlantı yoluna giricem sinyali verdim bekliyorum, solda bir linea var. Girebileceğim kadar boşluk oldu önündeki araç hareket etti kendisi bi süre hareket etmedi. Bende soktum kafayı hemen..

Kafayı sokunca arkadan sıkıştırmaya başladı.. Sonra delikanlı abimiz bi fırsatını bulup yanıma geldi. Yanındaki ön koltukta oturan delikanlı abimizde açtı camı hayırdır sen milletin önüne kırıyorsun oruçlu oruçlu diyor.

Önce birşey demedim sonra araçtakiler konuşsana lan falan diyo aynı güldüm böyle hayırdır ya dedim ne bu sinir oruç başınıza vurdu heralde falan.

Sonrada delikanlı abiler ne biçim konuşuyosun lan sen diyip küfür etti..

Yeğenim burada, kendisine çok teşekkür ediyorum oyuncak silahını arabamda unutmuş

Önce dedimki plakama aldanmayın ( plakam 41 ya ). Sert bir bakışla silahı gösterip tadına bakmak ister misiniz? dedim..

Birde bakarım ki camlar kapandı linea freni koydu küçükçekmeceden içeri girene kadar arkamda yol aldı hep önüme geçemedi
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

hahaha

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

verilmiş sadakan varmış düğünümde eşimi kuaförden almaya gittim eşrefpaşa ya kaleden çocuklar geldi para istemeye, adettir ya damattan para alınır, aracı kullanan arkadaşın önünü kestiler arkadaş kapıda durak kuru sıkıyı gösterdi aha yırttık dedim, ama daha 12-13 yaşındaki eleman " abi bizim kuruyla işimiz olmaz" deyip çekti belindekini yaygara olmadan alalım paramızı dedi seve seve verdik bir kaç zarf
    dikkatli olmakta fayda var
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

bence yanlış bir davranış olmuş... karşı tarafta gerçek silah olsaydı... insanlar trafikte bu sebeblede ölebiliyor...

6. Bu mesajı için 4 kişi Scottie'ye teşekkür etti:

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanlış bir davranış olmuş... karşı tarafta gerçek silah olsaydı... insanlar trafikte bu sebeblede ölebiliyor...
    Yapım gereği böyle insanlara böyle davranıyorum. Ailecek biraz agresifizde

Doğru birşey olmadığını biliyorum elbette.. Ama bana böyle davranılmasından nefret ediyorum ve rahat duramıyorum.

Yoksa haklısınız yanlış bir davranış..

Alıntı segin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verilmiş sadakan varmış düğünümde eşimi kuaförden almaya gittim eşrefpaşa ya kaleden çocuklar geldi para istemeye, adettir ya damattan para alınır, aracı kullanan arkadaşın önünü kestiler arkadaş kapıda durak kuru sıkıyı gösterdi aha yırttık dedim, ama daha 12-13 yaşındaki eleman " abi bizim kuruyla işimiz olmaz" deyip çekti belindekini yaygara olmadan alalım paramızı dedi seve seve verdik bir kaç zarf
    dikkatli olmakta fayda var
    Kimse bana birşey olmaz dememeli tabiki

Aynı şey benimde başıma gelebilirdi ama en azından durduk yere gider yapmıyorum ben ordan kazanıyorum

Sizin muhabbette güzelmiş ama bizim kuru sıkıyla işimiz olmaz diye çok hoş bi hatıra olmasada fena değil iyi bi hatıra yani
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle,sen oyuncağı çekmişsin ama adam da gerçeğini çekse ozaman kim bilir nolucaktı..

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı boris91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle,sen oyuncağı çekmişsin ama adam da gerçeğini çekse ozaman kim bilir nolucaktı..
    Orası öyle ama insanlara bakarak aşağı yukarı nasıl biri olabildiklerini anlayabilirsiniz..

Her zaman geçerli değil bu durum tabi ama dediğim gibi yapı gereği..

Başıma iş açmadıda değil bu yapı şeklim
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

)

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Haci sseni seviyorum ya alemsinn

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Bilader savcı.Bi kuru sıkı alıyım dedim. Karsındakinde silah varsa ve seni vurursa mesru mudafaya girer istedigin kadar kuru sıkı diye bagır dedi

Ahmet Uzunçelebi
    van_hoijdonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

İyiymiş.

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

iyi valla
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

seni tek görüp sana sataşmışlar abi bariz bir şekilde, iyi sıyırmışsın hakikaten; ama onların yaptığı ve söylediklerinin içi boş olduğunu düşünürsem kendilerinin aşırı derecede işsiz olup kavga aradıklarını kesinlikle söylemeliyim

LEO,Liderlik,Deneyim,Olanak yaratmaktır.

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

owww çok riskli olmuşta.. o lineadakiler de tam şeref yoksunuymuş.. böyle magandalar yüzünden insan ayırır oldum.. tek tek oldumu babalar kedi gibi.. ama 2 kişi 3 kişi olunca delikanlı kesiliyorlar.. delikanlılığıda geçtim gereksiz kalkıyor biryerleri.. arada bir indirmek lazım tabi.. ama dikkat etmek lazım yaptığında son derece riskli.. ben arabada artık yarım saplı kürek (tutması kolay olsun diye sapı küçük) taşıyorum malum işimiz inşaat isteyen olursa veririz küreği
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

geçen hafta böyle bişey bana oldu ortaköy istikametinden tophane istikametine giderken metro kargoya ait aracın sürücüsü içinde eşi ve küçük çocuğuda var abi almış altına şirket arabasını kopuk uçurtma gibi araba kullanıyo tophane ışıklarda zıtlaştık arabadan indi bende ve yanımda arkadaşımda indi bu sefer tırstı 20 mt ilerde bekleyen trafik ekiplerinin yanına kaçtı beni dövecekler diye polislerin yanında bi daha atar yaptı polis abiler durumu anladı sanırım beni arabaya bindirip yolladılar tabi ertesi gün plakasıyla berber metronun genel müdürlüğü arayıp şikayet ettim

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür plazanın orada yoldayım. E-5 bağlantı yolundan bağlanıcam e-5'e. Trafik felç

Tam bağlantı yoluna giricem sinyali verdim bekliyorum, solda bir linea var. Girebileceğim kadar boşluk oldu önündeki araç hareket etti kendisi bi süre hareket etmedi. Bende soktum kafayı hemen..

Kafayı sokunca arkadan sıkıştırmaya başladı.. Sonra delikanlı abimiz bi fırsatını bulup yanıma geldi. Yanındaki ön koltukta oturan delikanlı abimizde açtı camı hayırdır sen milletin önüne kırıyorsun oruçlu oruçlu diyor.

Önce birşey demedim sonra araçtakiler konuşsana lan falan diyo aynı güldüm böyle hayırdır ya dedim ne bu sinir oruç başınıza vurdu heralde falan.

Sonrada delikanlı abiler ne biçim konuşuyosun lan sen diyip küfür etti..

Yeğenim burada, kendisine çok teşekkür ediyorum oyuncak silahını arabamda unutmuş

Önce dedimki plakama aldanmayın ( plakam 41 ya ). Sert bir bakışla silahı gösterip tadına bakmak ister misiniz? dedim..

Birde bakarım ki camlar kapandı linea freni koydu küçükçekmeceden içeri girene kadar arkamda yol aldı hep önüme geçemedi

kardeş bence hatalısın hem sinyal verip hem önüne atlamak olmaz. hadi atladın, sanki eleman yol vermiş gibi bi el çıkartıp teşekkür et. hadi onuda yapmadın yola girdikten sonra 2-3 sn 4lüleri aç kapa ki, kafası karışsın. )

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Lineadakilere yaptığını bana yapıcak biri direk torpidodan makinayı çıkardığım gibi lastiklerine sıkmıştım... Ucuz kurtulmuşsun kardeşim... Verilmiş sadakan varmış... Sen bir başında tuz ekmek döndürüp ver bir garibana...

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

haydar var haydar

Mehmet AYDEMİR
    Palio Sporting Sparco34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34E4731
    Edilen teşekkür: 239

dikkatlı olun arkadaşlar canlarımız kıymetli arkadamızda eşin dostun ailen kalacak
    bu benim abimin başına gelen olayı paylaşım belki biraz birşeyleri anlarsınız

Karlı yolda geçiş kavgası can aldı

İstanbul Üsküdar'da, kar yağışının yolları daraltması yüzünden geçiş tartışması yapan minibüs şoförü Murat Aydemir ile özel oto sürücüsü Sezai Bingöl'ün kavgası kanlı sonlandı. Bingöl, 28 yaşındaki Aydemir'i kurşun yağmuruna tutarak öldürdü. Olay, Esatpaşa Mahallesi Söğütlü Çayır Caddesi Ceylan Sokak'ta meydana geldi. Aydemir yönetimindeki yolcu minibüsü buzlanma nedeniyle kayarak yolu kapattı. Bu sırada yoldan geçmek isteyen Sezai Bingöl, otomobilinden inerek minibüs şoförü Aydemir ile tartışmaya başladı.

HASTANEYE KALDIRILIRKEN ÖLDÜ
    Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Aydemir, Bingöl'ü yumrukladı. Bunun üzerine, silahını çeken Bingöl Aydemir'e kurşun yağdırdı. Göğsünden iki, bacağından bir kurşunla ağır yaralanan Aydemir hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

Murat Tunç
    mutunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 89

Trafikte her zaman olabilecek bir olayı yaşamışsın ve adamların tepkisine bak ya.
    Bu kadar basit şeylerden bile kavga çıkarmaya çalışmak da neyin nesi?
    Geç yürürsen, önündeki boşluk dolar bu kadar basit bir şey bu.

Sayfa 1/3 123 SonSon