Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Araç Kamerası aldım. İlk Görüntü Kayıtları

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Arkadaşlar cahillimi bağışlayın ama ne iş yarıyor bu ?
    evo evo..

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdede gopro hero2 var herturlu su altı çekimi hd video ve fotoğraf kaydı balık gözü çekim tuhaf formatlar evomda 195km hızda skydomedan uçmayan vakumu ve motosiklette 360km/h hızda bile o vakumun durması tuhaf bir teknoloji

Bu go pro aleti

R6 smooth riding - YouTube

Buda örnek video çekimi.

Ben gece bazen içten skydomeun oraya takıyorum balık gözü şeklinde duruyor araya sıkıştırıyorum gece kayıtta oluyor 4 kapıyıda görüyor hırsız vs yaklaşırsa paket ederim

o vakum tavandan uçarsa Allah korusun arkadan gelene herşey olur. Motor görüntüne hasta oldum. Tünel içindeki hıza içim gitti. İlk gençlik yıllarım depreşti. R6'nın yanından geçmese de eskiden JAWA motorlar vardı. Vardı benim de bir jawa350... Yoldan çıkıp tarlaya uçmuştum.Bugün izleri sol elimde vardır. o kazadan sonra rahmetlik babam jawayı yaktı. Bence iyi de yaptı ne diyim
    Konu ibrahim06 tarafından (08/07/2012 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir.

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o vakum tavandan uçarsa Allah korusun arkadan gelene herşey olur. Motor görüntüne hasta oldum. Tünel içindeki hıza içim gitti. İlk gençlik yıllarım depreşti. R6'nın yanından geçmese de eskiden JAWA motorlar vardı. Vardı benim de bir jawa350... Yoldan çıkıp tarlaya uçmuştum.Bugün izleri sol elimde vardır. o kazadan sonra rahmetlik babam jawayı yaktı. Bence iyi de yaptı ne diyim
    Yok abi o vakum asla uçmaz motosiklette bizzat denendi 350 360km hızda uçmadı zaten yarışcılar motogp de o vakum ile video çekiyor pistte yarışırken çıkmıyor puntodamı çıkacak ) bu arada cama daha sağlam yapışıyor skydome olunca fena oluyor bi ara video çekip koyarım :p Motorun aşkı ayrıdır herşey bir yana motosiklet bir yana şimdi o videodaki alet ile 235hp guıletta bile gelse yolda madara ederim
    Konu motor delisi tarafından (09/07/2012 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Abi allah kolaylık versin zor yer. Videonun tamamını izleyemedim ruhum sıkıldı. Ne oranın halkı nede başka bi insan. Oraya düzgün bir devlet eli gitmedikçe bu görüntülere devam. Kayıta gelince bence güzel. Ama gopro şahanedir para olursa bende gopro almak istiyorum

Tünel Harika ) suzuki gsx 1100R anılarım depreşti
    Konu Budweiser tarafından (09/07/2012 Saat 09:08 ) değiştirilmiştir.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Araç kamerası alacağıma dair geçenlerde yazmıştım. Sonra ereyon.com'dan linkteki ürünü aldım. Bugün bir kayıt denemesi yaptım en yüksek çözünürlükte. 15 dakikalık görüntü 1.2 gb tutuyor. Ürünle birlikte gelen 8gb'lik kartla 80 dakka kaydeder en yüksekte. Çözünürlüğü azalttıkça kayıt yeri artıyor. Görüntüyü movie rda kestim. 854x480 piksel şeklinde kaydetti. dailymotiona yükleyince görüntü biraz daha bozuldu. vimeo gibi sitelere yükleyemem şu anda çünkü vınnla bağlanıyorum 4 gb limiti aşınca fatura 100 liradan aşağı gelmiyor.

Cihazın görüntü kaydından memnun kaldım ancak araç hareket halindeykenki kayıtları izleyince 'pırrr pırrr pırrr' diye ses duyuyorsunuz. Hani rüzgarlı havada cepteliyle konuşurken karşıdakine duyulan rüzgar sesi gibi. Araç durunca o ses yok. İzleyince siz de duyacaksınız.eğer bu sesi kesemezsem belki iade etmeye çalışırım.
    Görüntü Link
    FOREX DVR 002 HD - Dailymotion video

Ürün link
    FOREX DVR 002 HD GECE GÖRÜŞLÜ HD ARAÇ KAMERASI + 8GB HAFIZA KARTI HEDİYE - Oto Aksesuar

Ses olayında,Bana bağlantılarda bir sorun varmış gibi göründü..Sanki jak bağlantısı varsa tam oturmamış gibi bir ses yapıyor kontrol edin derim..Görüntü gayet güzel ama harbiden yollar fena..Sanki Pc oyunu vardı (GTA sanırım)onun hatırlattı ..Sağdan soldan aniden çıkan arabalar..Ortada yürüyen insanlar..
    Son birşey..Cam açıkmıydı?

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi allah kolaylık versin zor yer. Videonun tamamını izleyemedim ruhum sıkıldı. Ne oranın halkı nede başka bi insan. Oraya düzgün bir devlet eli gitmedikçe bu görüntülere devam. Kayıta gelince bence güzel. Ama gopro şahanedir para olursa bende gopro almak istiyorum

Tünel Harika ) suzuki gsx 1100R anılarım depreşti
    o 1100 suzuki efsane ya srad serisinin kralı ama artık mazi oldu ben doğumamıştım o motor vardı al bi k7 k8 kendine gelirsin bırak evoyu boşver bu arada kaçak go pro 600 700 civarı falan oluyor
    Konu motor delisi tarafından (09/07/2012 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ses olayında,Bana bağlantılarda bir sorun varmış gibi göründü..Sanki jak bağlantısı varsa tam oturmamış gibi bir ses yapıyor kontrol edin derim..Görüntü gayet güzel ama harbiden yollar fena..Sanki Pc oyunu vardı (GTA sanırım)onun hatırlattı ..Sağdan soldan aniden çıkan arabalar..Ortada yürüyen insanlar..
    Son birşey..Cam açıkmıydı?
    Bu görüntüde cam açıktı. Lakin daha sonra çok denemeler yaptım. Cam kapalı şekilde. Araba hareket halinde 20 kmyi geçince yol yüzünden o ses gene var. Bağlantılarına tutturucularına kadar kontrol etttim. arac çakmaklığına bağlamadan kendi şarjı ile denedim yok o ses gene var. Birde cama tutturmadan elimde deneyeceğim.Acaba titresşimden mi yapıyor o sesi yoksa belli bir hızı geçince sensöründen falan mı kaynaklanıyor. Ha o sesi ciddiye almadığınız taktirde bence işini fazlasıyla görüyor.

Video çözünürlüklerinden
    1. 1280x720p 10 dakika görüntü 800 mb
    2. 720x480p 10 dakika 400 mb yer kaplıyor.

640x480 ve 320x240 seçenekleri iyi değil. 720x480 seçeneği şehirler arası için gayet yeterli. 1280x720 ise şehir içi trafik için ideal.

Bu arada bir arkadaşa cevaben sesi kısılabiliyor demiştim. Hayır kısılmıyor. ses kısme işlemi kaydedilen videoyu izlerken kısılabiliyormuş. Yanlış anlamışım.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

?.?????? ??.?????? ???????? ????????? ??????? ????. - YouTube

Dostlar o bahsini ettiğim kayıttaki zırıltı sesi şu videoda da var.Ürün aynı ürün. Yollar düzgün olduğu için az duyuluyor. Sanırım bu ses bu zımbırtıda kronik ve bozuk yolda ortaya çıkıyor.

Ürünü iade edip değişim isteyecektim ama başka insanların çekimini görünce ve aynı sesi duyunca kararsız kaldım şimdi.
    Konu ibrahim06 tarafından (09/07/2012 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o 1100 suzuki efsane ya srad serisinin kralı ama artık mazi oldu ben doğumamıştım o motor vardı al bi k7 k8 kendine gelirsin bırak evoyu boşver bu arada kaçak go pro 600 700 civarı falan oluyor
    Motor sevgisi halen içimde fakat ailede tek erkek biz olunca oraya buraya bizim koşmamız gerekiyor. Motora yatıracak harici bir param olursa o zaman seçenekleri değerlendireceğim Ayrıca 1100 mavi beyaz srad halen arkadaşımda mevcut canavar gibi hemde suanda TL1000R içimde ukte Herneyse konuyu daha fazla kirletmiyeyim. Motor muhabbetleri bitmez

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Dostlar o bahsini ettiğim kayıttaki zırıltı sesi şu videoda da var.Ürün aynı ürün. Yollar düzgün olduğu için az duyuluyor. Sanırım bu ses bu zımbırtıda kronik ve bozuk yolda ortaya çıkıyor.

Ürünü iade edip değişim isteyecektim ama başka insanların çekimini görünce ve aynı sesi duyunca kararsız kaldım şimdi.
    Bende özendim alıcaktım ama,o ses gerçekten çok sinir bozucu..Giderilse alırım.Yerdeki bozukluktan kaynaklandıgını sanmıyorum..Diğer video daki ses sizinki kadar değil,normal ölçüde gibi..Bence aldıgınız yerin veya ürünün servisi varsa orayla iletişime geçin..Sanırım cihazdan kaynaklı bir sorun var..
    Konu fotobelit tarafından (09/07/2012 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende özendim alıcaktım ama,o ses gerçekten çok sinir bozucu..Giderilse alırım.Yerdeki bozukluktan kaynaklandıgını sanmıyorum..Diğer video daki ses sizinki kadar değil,normal ölçüde gibi..Bence aldıgınız yerin veya ürünün servisi varsa orayla iletişime geçin..Sanırım cihazdan kaynaklı bir sorun var..
    Hayır yerdeki titreşimden kaynaklanıyor.Bugün burda İran yoluna doğru, düzgün bir asfalt yol buldum 200 metre kadar Ordaki kayıtta çıt dahi yok. Bikaç defa aynı yerde kayıt ettim hepsi sessiz ve aynı. burdaki asfalt olan yerler iyi değil. Zifte çakılı dokmüşler. Arabaların ezmesiye zamanla yerleşen yollar. Bu türlü yollarda ve resimdeki gibi bozulmuş kilit taş yollarda yapıyor bu sesi. Rusların paylaştığı videodaki asfalt iyi.ses o yüzden az. Araba park halindeyken 20 daikalık bir kayıt daha yaptım.Gene çıt yok.İade etmekten vazgeçtim. Bu haliyle idare edeceğim. Bu fiyata ancak bu kadar.

Aşağıda bugün çektiğim bir kayıt var. İran yolu.dailymotionda 01:16 dakikada ,kamerada yazan ekranda 16:01:51 de önüme kıran minibüsü ve plakayı çok rahat göreceksiniz. müzik ekledim.Karşıdaki karlı dağ ise Ağrı Dağı. Arkası Ermenistan. bilmeyenler bu dağı Ağrı merkezde zanneder ve ordaki Köse dağını Ağrı dağı zaanneder ama ağrı dağı 100 km uzaktaki Doğubeyazıtta. anayol kenarındaki harabemsi binalar ve barakalar ise akaryakıt kaçakçıları.

LİNK
    forex dvr 002- 22 - Dailymotion video

...
    Konu ibrahim06 tarafından (09/07/2012 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Bir de şu linkteki kaza görüntülerine bakın. 05:59 ve 07:57'de aynı zırıltılar var. Sanırım bu ses kronik. Görüntülerde kullanılan kameralarınnın dörtte biri forex dvr nerdeyse. sanırım rusyada bu marka epey yaygın. görüntü kalitesi diğerlerinden iyi gibi

???????? ?????? ?? ??????? 2012?. ????? II. - YouTube

Cemil Şen
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Evet müzik ekleyince iyi oluyor..Sanırım o şekilde videolar izlemek daha iyi olur..Görüntü kalitesi o fiyata göre çok çok iyi..

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Abi kameranın yapısı ne şekilde bilmiyorumama sanırım cama asıyorsun vantuzla kameranın vantuza oturan platformun arasına çokta yumuşak olmayan bir sünger yada muadili bir malzeme koysan titreşimi azaltacaktır. Bu ses titreşimsesi gibi.

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kameranın yapısı ne şekilde bilmiyorumama sanırım cama asıyorsun vantuzla kameranın vantuza oturan platformun arasına çokta yumuşak olmayan bir sünger yada muadili bir malzeme koysan titreşimi azaltacaktır. Bu ses titreşimsesi gibi.
    Resimde ok işaretiyle gösterdiğim ses algılayıcısı yada mikrofon olan kısım sanırım içinde bulunduğu plastik aksama çarpıyor.Sıkıştırılacak gibi de değil.

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

konuyu açan arkadaşın emeğine sağlık.
    çok faydalı bir konu olmuş.
    ben de alsammı diye düşünüyorum ama henüz tam kararımı vermedim
    araç kamerası ile alakalı fikir-görüş-düşünceler bu konudan devam ederse daha mı faydalı olur acaba?

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu açan arkadaşın emeğine sağlık.
    çok faydalı bir konu olmuş.
    ben de alsammı diye düşünüyorum ama henüz tam kararımı vermedim
    araç kamerası ile alakalı fikir-görüş-düşünceler bu konudan devam ederse daha mı faydalı olur acaba?
    Valla bence gerekli bu alet. aldığımdan beri o kadar trafik hatası kaydettim ki? Aracımız için yaydı oktu canttı o kadar çok şeye para harcıyoruz ki bu alete için 120 lira çok değil.

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

çok güzel bir şey bu,
    güle güle kullan kardeş.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tanıl Timorci
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. pasa26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 ED 2496
    Edilen teşekkür: 67

Ahhh Ahhh o kamera benım arabada olsa ne trafık canavarı ne kadarda pıss bır ınsan oldugum ortaya cıkar

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Bugün şunu fark ettim: Radyonun çekiş gücünü düşürüyor kamera. çakmaklığa bağlı çalıştırdığımda zaman zaman hışırtı yapıyor. Çıkarınca netleşiyor. Bikaç gündür arabanın radyo çekişinde değişiklik var diyordum ben de. meğersem zımbırtıdanmış. Çekiş gücü düşüyor derken sıfırlıyor anlaşılmasın. Çok büyük düşüş olmuyor.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon