Sayfa 1/3 123 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bravo 2.el piyasası

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

Standart Bravo 2.el piyasası

merhaba, ben benim fatmagülü satıyorum biliyosunuz, arkadaşlarım hep opel, ford, volkswagen al diyor. hatta ve hata hyundai ve kia ceed al diyen bile var, ama fiat alma diyorlar, bende tam tersi fiat bravo diyorum başka bi araba alasım gelmiyo. 2. el piyasası nasıl bu aracın, 28500 e alsam 107000km sport paket sunroof lu kaput ön sağ çamurluk değşmiş. misal 2 sene sonra satarken zarar edermiyiz ya, çok zayıf diyorlar piyasası için.

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

hacı sen bakma ona buna gönlünden hangi makina geçerse onu al.
    bende fio yu sattığımda düşünmeden bravo alıcam ister zararı olsun isterse karı farketmez.

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

alfa al bence

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hocam kaput değişmiş araba alma derim..ayrıca içine sinecek araba al başkasına bakma arabana binerken mutlu olmalısın yoksa gerisi boş..kia ceed olayına kesinlikle katılıyorum yeni kia ceed mükemmel bir araç yeni rio da öle kia bence sınıf atladı son zamanlarda..

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Kia ceedler gerçekten harika ama erhan içinden ne geçiyosa kardeş sen biniceksin sonuçta içinde uhde kalmasın....
    Servetimi Karıncalar Taşısın, Onurumu Gemiler Kaldıramaz....

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Bravo'nun üretiminin biteceği yönünde söylentiler var, bu durumda da 2. eli çok düşecektir bunuda düşünmek lazım.

Ceed çok güzel araba ama bravo'nun karizması yok bence.

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Abi sen arabayı keyif almak için alanlardansın,o yüzden başkasının lafına bakma derim.

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

Erhan seninle aynı duygular içersindeyim. Bende Bravo arefesindeyim. Ama ne yazıkki takiplerim sonucu bu bravo aracının 2.el piyasası berbat kardeşim. 2 3 kişiye teklif bıraktım en düşüğünden hepsi 1 hafta içinde geri dönüş yaptı benimkini al benimkini al diye. Gerisini sen düşün. Ama gelelim işin diğer boyutuna ben T-jet peşindeyim. 2.elde bu model bu sporluk ve bu özellikte bu fiyatlara başka bir araç gözümde yok malesef Beni en büyük cezbeden olayı T-Jet motorudur'ki ben herşeyi göze aldım Bravo alıcam nasipse...
    Çevrenin etkisi olmaz demiyorum olur ama en önemlisi senin iç sesindir... Çek puntonu sakin bir mekana 15 dk kendine vakit ayır ve düşün kararını ver...

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

bende yeni ceed derim ama 2. el alacaksan bravo mantıklı cunku kia 50000tl civarı bravonun bence daha az kmlisine bak 30a falan bulursun 2 sene sonra etsen etsen 4000 tl dusuğe satarsın

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

bravo guzel ama servıstekı arkadasa sordum o bile dizel dahi olsa 2.eli cok hareketli degil diye alma dedi.bizde eski kasa 2011 dizel cee'd bakıyoruz.tabiki 2.elde düşük fiyata temiz bir arac ta bulursanız bravo da alınabilir..

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

2. El alacagin icin cok uygun fiyata bravolar var ben de puntoyu satip 2011 en full bravoyu 39750'ye aldim ve inanilmaz memnunum arabmdan
    StrucTuraL EngiNeeR

ANIL CAN SARAYLI
    anilcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    22 DV 544
    Edilen teşekkür: 48

bravolarımızı piyasa değiL bizLer öLdürüyoruz beyLer aiLeLerin mantıksızca fiat egosundan fiat türk maLı o para veriLirmi vw aLırım aLman diyerek arabaLara fiyat arttırıyorLar hangi goLf hangi astra hangi kia bravonun yanına geLebiLir biraz manıkLı oLaLım güvenLikmi haLt yesin açın ncap test sonuçLarını punto ya bakın goLfe bakın 2 si tamamen ayrı sınıf punto daha dinamik çıkıyor bravo fiyatı yüksekmi neresi yüksek adamLar her türLü konforu özeLLiği güvenLiği çerez parasına veriyor biz haLa sadece markaya para verioruz neymiş vw ver 40.000 tL yi jant biLe yok onu geçtim sis farı biLe yok boşverin gitsin madem aLman çok iyi madem american çok iyi neden bi ferrariye bi maseratiye bi Lamborghiniye hayretLe bakLıo itaLyan beş para etmez neden hayaL kuruyorLar boşverin gitsin varsa fiat'ın kaLitesinde aynı fiyata araç bende aLayım neden opeL motorunu bizden aLıo neden combo dobLonun kasası neden bize dizeL motorda ödüL veriLio neden ncap testLerinden 5 yLdızLa geçiyoruz neden? hiç duydunuzmu fiat arabaLarını geri çağırmış üretim hatası var die veya fiat araçLarını imha etti die boşverin beyLer bizim araçLarımız ne kaLtesiz ne güçsüz adam her imkanı sunuyor bize tasarruf için muLtijet performans için t-jet hangi 122 Lik goLf 120 Lik t-jetLerimize kafa tutabiLmiş hangi tdi muLtijetten az yakmış ve uzun ömürLüymüş? ben edirne-siLivri çaLışıyorum aracım sucudo 600 binde motor açtırdım hergün 720 km yoL yapıyorum hesabını siz yapın beyLer firamızda buLunan dier arkadaşım dobLosu var 1.3 muLtijet 900 binde motor yapıLdı şans değiL kuLLanmakLa iLgiLi bakıcaksın arabana turbo kestiyse vardır bi sebebi gibi neyse uzun Lafın kısası kendi arabaLarımızın piyasasını kendimiz düşürüyoruz bukadar basit aksini idda eden varsa bişi diemem hayırLı geceLe
    Konu Scottie tarafından (07/07/2012 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: standart font kullanın...
    Tutte Le strade portano a İtaLy...

13. Bu mesajı için 4 kişi anilcan'ye teşekkür etti:

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. El alacagin icin cok uygun fiyata bravolar var ben de puntoyu satip 2011 en full bravoyu 39750'ye aldim ve inanilmaz memnunum arabmdan

39750 iyimiş puntoyu kaça verdin?

fehmi ünlü
    WHITE EVO fhmnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    80 FU 2**
    Edilen teşekkür: 200

Alıntı anilcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bravolarımızı piyasa değiL bizLer öLdürüyoruz beyLer aiLeLerin mantıksızca fiat egosundan fiat türk maLı o para veriLirmi vw aLırım aLman diyerek arabaLara fiyat arttırıyorLar hangi goLf hangi astra hangi kia bravonun yanına geLebiLir biraz manıkLı oLaLım güvenLikmi haLt yesin açın ncap test sonuçLarını punto ya bakın goLfe bakın 2 si tamamen ayrı sınıf punto daha dinamik çıkıyor bravo fiyatı yüksekmi neresi yüksek adamLar her türLü konforu özeLLiği güvenLiği çerez parasına veriyor biz haLa sadece markaya para verioruz neymiş vw ver 40.000 tL yi jant biLe yok onu geçtim sis farı biLe yok boşverin gitsin madem aLman çok iyi madem american çok iyi neden bi ferrariye bi maseratiye bi Lamborghiniye hayretLe bakLıo itaLyan beş para etmez neden hayaL kuruyorLar boşverin gitsin varsa fiat'ın kaLitesinde aynı fiyata araç bende aLayım neden opeL motorunu bizden aLıo neden combo dobLonun kasası neden bize dizeL motorda ödüL veriLio neden ncap testLerinden 5 yLdızLa geçiyoruz neden? hiç duydunuzmu fiat arabaLarını geri çağırmış üretim hatası var die veya fiat araçLarını imha etti die boşverin beyLer bizim araçLarımız ne kaLtesiz ne güçsüz adam her imkanı sunuyor bize tasarruf için muLtijet performans için t-jet hangi 122 Lik goLf 120 Lik t-jetLerimize kafa tutabiLmiş hangi tdi muLtijetten az yakmış ve uzun ömürLüymüş? ben edirne-siLivri çaLışıyorum aracım sucudo 600 binde motor açtırdım hergün 720 km yoL yapıyorum hesabını siz yapın beyLer firamızda buLunan dier arkadaşım dobLosu var 1.3 muLtijet 900 binde motor yapıLdı şans değiL kuLLanmakLa iLgiLi bakıcaksın arabana turbo kestiyse vardır bi sebebi gibi neyse uzun Lafın kısası kendi arabaLarımızın piyasasını kendimiz düşürüyoruz bukadar basit aksini idda eden varsa bişi diemem hayırLı geceLe
    helal olsun valla süper açıklamış siniz herşeyi.
    EVO 1.3 MJ DYNAMIC
    CHIP TUNNING

ANIL CAN SARAYLI
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    22 DV 544

eyw sağoLasın ama gerçekLer bunLar yaLansa bi kişi yaLan desin arkadaşLar haksızmıyım adamLar astraLarLa goLfLerLe meganLarLa puntoLarımızı kıyasLıo neden cLioyLa poLoyLa corsayLa kıyasLamıyrsunuz poLo desen 160 ı gördünmü en kraL şöförü bindir eLLeri terLio araba uçmasın die cLio desen kibrit kutusu panik atağın varsa sakıncaLı corsa desen motoruda süspansiyonuda aynı punto artıLarı ne bizim araçLarımızdan tek bi artı warmı yok eksiLeri baya bi çok bence araçLarımızı değerini önce biz biLeLim sonra 2. eL bakaLım gerisi hikaye benim fiat yada tofaş kuLLanmam için sebepLerim çok ama vw kuLLanmak için bi sebebim yok kısaca şöyLe 1964 modeL traktörümüz fiat haLa sapasağLam iş yapıyor 2009 modeL yakın zamanda sattığım aracım fiat şuan kuLLandığım aracımda 1992 senesinde aLdığım tofaş ve ben 2 ay içerisinde 0 araç aLmayı düşünüyorum kısmetse baktığım araçLar ne oLrsa oLsun hep inceLedikLerim fiat satmak için aLıcaksanız gaLerici oLun kuLLanıcam diyhorsanız fiat kuLLanın
    Konu Scottie tarafından (07/07/2012 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: standart font kullanın...

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

Alıntı nevarulan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    39750 iyimiş puntoyu kaça verdin?
    21000 civariydi tjet sportu vermistim
    StrucTuraL EngiNeeR

AYHAN AYDIN
    aa21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo İnci Beji
    Plaka
    16FH493
    Edilen teşekkür: 28

şubat ayında 31000 e aldıgım 2009 model 1.6 105 hp 33000 kmde bravomu mayıs ayında 34000 e sattım bence alırken temiz ve uygun fiyata alınırsa satarken zorluk cıkarmaz
    Konu aa21 tarafından (01/07/2012 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı anilcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bravo nun 2. elinin olmaması kesinlikle bizim önyargılarımız ile alakalı yüzde yüz hemfikirim Anıl seninle fakat bize bu ön yargıyı oluşturan da yine fiat ın ta kendisi..fiat 96 yılında karbüratörlü sadece camları otomatik doğan satarken bize uzak doğu üstten çift egzantirik vtec sisteminde 1.6 motordan 167 beygir alıyordu üstüne üstlük araba çift airbag klima abs sunroof standart özellikler..milletimiz alıyordu çünkü yedek parçası ucuz tek neden bu..ben güvendim 2 kere punto aldım inanılmaz memnundum en son aracımda ev alacak olmasam kesinlikle satmazdım fakat nasip oldu birdaha araba alacak oldum bu sefer tercihimi almandan yana kullandım neden dersen biz çok zengin insanlar değiliz ben malesef bu arabayı alırken 2. elini düşünmek zorundayım, çok zengin olsam yada para ile işim olmasa derim ki 3 lira 5 lira zararım olsun ne olacak sanki??? ama olmuyor işte kim boş yere 3-5 milyar zarar etmek ister ki hele ki şu ekonomi devrinde?herzaman araba alacak arkadaşlarıma punto evo ve bravo öneriyorum ve önermeye devam edeceğim gerçekten sanki başka marka araçlar..mehmet(femoli) hocamın aracına bindim yanımda bastı frenledi kalktı durdu inan bana alman aracından yada kaliteli gördüğümüz diğer araçlardan hiçbir farkı yok fakat malesef dediğin gibi önyargı var ama bu konuda halkımızı suçlama bu önyargıyı bizde oluşturanları suçla derim ben..adam wv alıyor arabada binbirtürlü arıza çıkıyor ama soruyorsun araba alsam yine wv alırım diyor bu lafı ona ne dedirtiyor? kafasına silah mı dayıyorlar? bunları düşünmek lazım...arabayı geri çağırma olayı ise bence bu konuda fiat haksız neden dersen forumu takip ediyorsun görüyorsundur kronik city arızasını..6 sene geçti üstünden yeni yeni ücretsiz değişimler oluyor yani 6 sene sonra..bunu kabul edip müşterisini memnun etseydi ne olurdu? ama işte bunu yapmak gerçekten para ve yürek ister..bunu yapan firmaları kesinlikle hor görmüyorum aksine teşekkür ediyorum hatayı kabul etmek erdemliktir..motor konusu multijet gm ile fiat ın ortak ürettiği bir motordu zaten fakat fiat bu motorun üstünde biraz daha durdu ve ödüllü bir motor çıktı ortaya gerçekten takdir edilmeli ki dizel deyince benim aklıma sadece multijet geliyor mükemmel bir motor..opel maddi açıdan sıkıntı yaşayınca piyasada en çok tutulan araçlardan birisi olan fiat ın kullandığı kasayı seçmesi çok normal inşallah bu maddi sıkıntıdan kurtulur..fiat da bizim halkımızın aklında kötü imajını inşallah siler de bravo denen gerçekten mükemmel araç hakettiği değeri bulur..millet lambourgini yada ferrariye bakıyor ama imparator yine tek yıldız
    Konu tayfux tarafından (01/07/2012 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Alıntı Bolu_Beyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erhan seninle aynı duygular içersindeyim. Bende Bravo arefesindeyim. Ama ne yazıkki takiplerim sonucu bu bravo aracının 2.el piyasası berbat kardeşim. 2 3 kişiye teklif bıraktım en düşüğünden hepsi 1 hafta içinde geri dönüş yaptı benimkini al benimkini al diye. Gerisini sen düşün. Ama gelelim işin diğer boyutuna ben T-jet peşindeyim. 2.elde bu model bu sporluk ve bu özellikte bu fiyatlara başka bir araç gözümde yok malesef Beni en büyük cezbeden olayı T-Jet motorudur'ki ben herşeyi göze aldım Bravo alıcam nasipse...
    Çevrenin etkisi olmaz demiyorum olur ama en önemlisi senin iç sesindir... Çek puntonu sakin bir mekana 15 dk kendine vakit ayır ve düşün kararını ver...
    ben şunu anlamıyorum yazıları teker teker okudum sinirden patlıyorum yaa.insanların düşüncesine göre bravo almak dul karı almak gibi bişi bırakın abi insanların düşüncesini.bizim komşumuz fiorino alma dedi gitti kango aldı aynı model araba servisten çıkmadı benim fiyoya abandığım halde tık demedi maşallah ben fıat gurubunun araçlarına sonuna kadar güveniyorum.ikinci elde zarar ziyan olayı kişiden kişiye değişir ama takıntı edilecek ve ön yargı ile baktığımızda yanlış yapmış oluruz...
    saygılarımla argo kullandıysam özür dilerim...

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

ANIL CAN SARAYLI
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    22 DV 544

türk koşuLLarında az zararLa 2. eL piyasasında en güzeL araçLarımızdan birini kaLdırdıLar aLbea :s bu araba kaLkarmı ya yeni nesiL şahin'di bunLar fiat'ta çok mantıksız harekette buLunuyor neredeyse hiç tutuLmayan panda iLe uğraşıyorLar aLbeaLarı yok ettiLer bizim memLeketimize ekonomimize uygun tek araç bence aLbea'ydı zaten fiat türkiyede şimdiki yoLLarda değiL 90 yıLLarında yapamadığı yeniLikLerden doLayı şuan bu durumda kendini yavaş yavaş topLuyor ama bu çok yavaş iLerLiyor... hondaLarın vtech Leri vardı bizimde tutmayan fiat coupe- tipo sedicivoLveLerimiz vardı ama yürümedi burda yinede şuan kuLLandığımız araçLar bence gerçekten çok başarıLı zaten artık avrupa die bişi de kaLmicak adamLar artık araba nakLiyatında yetişetirmede zorLanıyor bi çok yabancı markaLarın yavaş yavaş türkiyede üretime girdiği gibi bence bütün modeLLerin türkiyede üretim tesisLeri kuruLacaktır zaten o günLerden sonra pek bi ayrım kaLmicak gibi duruyor
    Konu Scottie tarafından (07/07/2012 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: standart font kullanın...

Sayfa 1/3 123 SonSon