12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Devletten kaçmaz .

recep coşkun
    nurtepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 16

Standart Devletten kaçmaz .

Arkadaşlar öncelikle siz değerli puntoculara saygılarımı iletirim.

bundan 2 yıl önce burda ozaman gene yazmıştım adıma kimlik fotokopim 100 yakın kontörlü hat açılmıştı açılan hatlardan tam 6 yıl haberim olmamıştı resmen uyumuşum. 2 yıl önce uyanmam ile şikayetci olmuştum 10 dan fazla bayinin elinde kimlik fotokopim vardı ve devamlı kontörlü hat açıyorlardı ,şikayetci olmuştum coğu savcılıklardan suçluyu bulamadık allah yardımcınız olsun diye TAKİPSİZLİK kararları geldi.ve içlerinden biri ben savcıyım benden kaçmaz diyerek suçluyu tespit ederek hakkında evrakta sahtecilik davası açmış bayi kim ,dava nerde açıldı bilmiyorum .ben talimatla müşteki konumunda ifade vereceğim.2 yıl sonra en azından birinin tespiti sevindirdi. bazen deriz ya devletten kaçmaz. evet kaçmaz 9 u kaçar 10 cusu kaçamaz emininki o bayide devletten korkmadığı için bir önlem almamıştır. buradan suçluyu tespit eden savcımıza ve dava açılmasına karar veren Hakimimize teşekkür ederim. yazımdan anlaşılacağı gibi açık hat herkes te olabilmekte önleminizi alın sorşturun. ibretleri dikkate alın ibretlik olmayın teşekür eder.konu ile cevap verme zahmetinde bulunanlara teşekkür ederim.

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun başkasının telefon konuşmalarından bile yargılanabilirdiniz...Muhtemelen bişi çıkmazdı ama ne gerek var? Hayırlı olsun.

Mesut Deniz
    ayaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 273

Alıntı nurtepeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle siz değerli puntoculara saygılarımı iletirim.

bundan 2 yıl önce burda ozaman gene yazmıştım adıma kimlik fotokopim 100 yakın kontörlü hat açılmıştı açılan hatlardan tam 6 yıl haberim olmamıştı resmen uyumuşum. 2 yıl önce uyanmam ile şikayetci olmuştum 10 dan fazla bayinin elinde kimlik fotokopim vardı ve devamlı kontörlü hat açıyorlardı ,şikayetci olmuştum coğu savcılıklardan suçluyu bulamadık allah yardımcınız olsun diye TAKİPSİZLİK kararları geldi.ve içlerinden biri ben savcıyım benden kaçmaz diyerek suçluyu tespit ederek hakkında evrakta sahtecilik davası açmış bayi kim ,dava nerde açıldı bilmiyorum .ben talimatla müşteki konumunda ifade vereceğim.2 yıl sonra en azından birinin tespiti sevindirdi. bazen deriz ya devletten kaçmaz. evet kaçmaz 9 u kaçar 10 cusu kaçamaz emininki o bayide devletten korkmadığı için bir önlem almamıştır. buradan suçluyu tespit eden savcımıza ve dava açılmasına karar veren Hakimimize teşekkür ederim. yazımdan anlaşılacağı gibi açık hat herkes te olabilmekte önleminizi alın sorşturun. ibretleri dikkate alın ibretlik olmayın teşekür eder.konu ile cevap verme zahmetinde bulunanlara teşekkür ederim.
    nerden anlaya bileceğim adıma açılıp açılmadığını nsaıl öğrenebilirim ?

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

maalesef aynı bela bende de var biri benim adıma internet aboneliği başlatmış...şimdi 250 lira için icra takibi başlatılacak hakkımda...bakalım gelsin ondan sonra dava açacağım...
    Keyif BMW'Dir...

ömer özmen
    ozmenomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 20

insallah ileridede bir olaya karışmaz benimde üstüme hat varmış ve birisi bir eve girip telefon çalarak bu hattı hırsızlıktan hemen sonra takmış ve konuşmuş çalınan telin imeisinden ulaşmışlar. polisler iki sene beni aramıs ifadeye cagırmıs yerim yurdum çalıştığım yer ve üzerime araba olduğu halde bulamayıp babamın evine gitmişler. hırsızlıktan yakalanmam çıkmış düğünümede 1 ay var hemen gittim savcılığa ifade verdim bana temiz kağıdı verdi al yanında taşı bir süre diye iki senedir taşıyorum. sonra tekrar mahkeme kağıdı geldi davadan düştünüz diye. o yüzden kimlik verirken üzerine muhakkak çapraz olarak ne amaçlı olduğu yazılmalı. umarım size böyle dertler açmaz.

recep coşkun
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ayaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden anlaya bileceğim adıma açılıp açılmadığını nsaıl öğrenebilirim ?
    gsm firmalarının müşteri hizmetlerini ara T.C numaran üzerinden sorgulattır.umarım yoktur olursa haber ver sana yardımcı olurum.2 yıldır mücadele veriyorum.

recep coşkun
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef aynı bela bende de var biri benim adıma internet aboneliği başlatmış...şimdi 250 lira için icra takibi başlatılacak hakkımda...bakalım gelsin ondan sonra dava açacağım...

başlatılırsa hemen itiraz et icrayı durdur ondan sonra hattı açandan kullanandan .bayi secerken gerekli ozeni göstermediğinden ilgili firmayı dava et.yalnız maddi manevi dava açman için en az bir mahkemede duruşmaya katılman gerek . bu konu hakkında tüm harcamalarını listele yapabilirsen belgele tazminat davasında lazım olacak. sucsuz insanlara hat acanları allah elbet belasını verir.kolay gelsin

recep coşkun
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ozmenomer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insallah ileridede bir olaya karışmaz benimde üstüme hat varmış ve birisi bir eve girip telefon çalarak bu hattı hırsızlıktan hemen sonra takmış ve konuşmuş çalınan telin imeisinden ulaşmışlar. polisler iki sene beni aramıs ifadeye cagırmıs yerim yurdum çalıştığım yer ve üzerime araba olduğu halde bulamayıp babamın evine gitmişler. hırsızlıktan yakalanmam çıkmış düğünümede 1 ay var hemen gittim savcılığa ifade verdim bana temiz kağıdı verdi al yanında taşı bir süre diye iki senedir taşıyorum. sonra tekrar mahkeme kağıdı geldi davadan düştünüz diye. o yüzden kimlik verirken üzerine muhakkak çapraz olarak ne amaçlı olduğu yazılmalı. umarım size böyle dertler açmaz.
    adıma 100 yakın hat acıldı .valla korkmuyor değilim başka belaya karışırmıyım diye

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

memleket dolandırıcı kaynıyor maalesef...inşallah başımıza başka bir iş gelmez...
    Keyif BMW'Dir...

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

bunu yapan bayiler. Operatörler , aylık belirlenmiş miktar üzerinde abone getiren bayilere para ödüyor. ve ş.e.r.efsizlik ondan sonra başlıyor. Aslında çok ağır bir suç bu.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

peki ne yapmamız gerekiyor. Adımıza acılmıs bir aht olup olmadıgını öğrenebilmek icin

recep coşkun
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ne yapmamız gerekiyor. Adımıza acılmıs bir aht olup olmadıgını öğrenebilmek icin

gsm firmalarının müşteri temsilciliklerini arayım t.c no üzerinden sorgulama yapmanız gerekmekte. vakit kaybetmeyin.