14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: yeni punto almak istiyorum

mehmet tanılır
    erdemli116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart yeni punto almak istiyorum

istediğim dizel ve otomatik olması ve limit 40 000 olun ca karşıma punto çıkıyor sonuçta memurum fiat şöyle fiat böyle diyorlar hiçbiri umrumda değil kafamı kurcalayan şu dualogic nasıl olur kimi beğeniyor kimi hiç beğenmiyor yıl sonuna doğru alma imkanım olacak kısmetse haa otomatiği eşimden dolayı istiyorum özellikle otomatik kullanan arkadaşların yardımına ihtiyacım var şimdiden tşk.............

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Dostum benim önceki iki aracım manueldi, sonuncusunu benim aracımla aynı donanıma sahip benzinli olan bir kardeşimin tavsiyesi üzerine almıştım, aracımı kullandıkça ona dua ediyorum, çok harika vites değiştirmesi, arada bir forumdaki arkadaşlarda veya bir kezde bende yaşanan vites uyarısı sorunu çıkıyor, bu da bazen yazılımla hallediliyor, bazen se kontağı kapatıp açınca düzeliyor, dizel tiptronik tercih edersen +1 vitesin daha olacak ki güçlü bir dizel motora sahip punto inan çoğu araca kafa tutacağından emin ol ve yakıt konusunda da cidden epey cimri
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

honda civic auto +lpg derim ben...kendim kullanıyorum gayet güzel bir araç
    ama manuel olsun dersen dizel sıfır punto...
    Keyif BMW'Dir...

Mert Çapacı
    metay51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 TG 8593
    Edilen teşekkür: 30

2008 1.4 fire dualogic kullanıcısıyım.Şu ana kadar sorunsuz kullandım bana bir sıkıntı çıkarmadı şükürler olsun En sevdiğim yani + - ile auto'da bile olsa vites küçültüp büyütmek..

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı metay51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 1.4 fire dualogic kullanıcısıyım.Şu ana kadar sorunsuz kullandım bana bir sıkıntı çıkarmadı şükürler olsun En sevdiğim yani + - ile auto'da bile olsa vites küçültüp büyütmek..
    Evet benimde en sevdiğim yanlarından birisi bu, trafikte auto da giderken ani sollamam gerektiğinde vites küçültüp öne geçmek Az önce işe gelirken öndeki araçla sıkışcaktım ters makas atarak geçtim solumdakinin önüne
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

mehmet yilmaz
    iskmehmet1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 AR 675
    Edilen teşekkür: 16

ben manuel dizel kullanıyorum keşke otomatik alsaydım diyorum,sen deme sakın...anladın sen onu

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

benimde en sevdiğim özellik +,- ile müdehale etmek idi aam artık ihtiyaç duymuyorum araca aliştiktan sonra sadece gaz tepkimleri ile aynı şeyi yapıyorum.80 km ile 5, viteste giderken gaza yüklenince araç kendi vites düşürüyor

Mert Çapacı
    metay51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 TG 8593
    Edilen teşekkür: 30

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde en sevdiğim özellik +,- ile müdehale etmek idi aam artık ihtiyaç duymuyorum araca aliştiktan sonra sadece gaz tepkimleri ile aynı şeyi yapıyorum.80 km ile 5, viteste giderken gaza yüklenince araç kendi vites düşürüyor
    Kafada hep tasarruf modu acık oldugundan dolayı dipgaz yapmaya çekiniyorum artık

Evren U
    Evren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    45**
    Edilen teşekkür: 10

9 gündür dizel otomatik kullanıyorum, şu ana kadar 700 km yaptım. dualogic vites çok keyifli , vücudun yarısı boşa çıkıyor neredeyse, sollamak istediğinizde gaza biraz yüklenmeniz vitesin düşüp gücün artmasına neden oluyor ve gerçekten araba serileşiyor. kesinlikle tavsiye ediyorum, ben de eşim için tercih ettim, 40000 lere alabileceğiniz başka dizel otomatik yok, belki citroen c3 e bakabilirsiniz, ama bu donanım ve ekonomi onda yok.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Kafada hep tasarruf modu acık oldugundan dolayı dipgaz yapmaya çekiniyorum artık
    işte tasaruflu türk milleti

mehmet tanılır
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok

Alıntı Evren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 gündür dizel otomatik kullanıyorum, şu ana kadar 700 km yaptım. dualogic vites çok keyifli , vücudun yarısı boşa çıkıyor neredeyse, sollamak istediğinizde gaza biraz yüklenmeniz vitesin düşüp gücün artmasına neden oluyor ve gerçekten araba serileşiyor. kesinlikle tavsiye ediyorum, ben de eşim için tercih ettim, 40000 lere alabileceğiniz başka dizel otomatik yok, belki citroen c3 e bakabilirsiniz, ama bu donanım ve ekonomi onda yok.

dostum senin araba sıfır mı ve 95 beygirmi evonun

mehmet tanılır
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum benim önceki iki aracım manueldi, sonuncusunu benim aracımla aynı donanıma sahip benzinli olan bir kardeşimin tavsiyesi üzerine almıştım, aracımı kullandıkça ona dua ediyorum, çok harika vites değiştirmesi, arada bir forumdaki arkadaşlarda veya bir kezde bende yaşanan vites uyarısı sorunu çıkıyor, bu da bazen yazılımla hallediliyor, bazen se kontağı kapatıp açınca düzeliyor, dizel tiptronik tercih edersen +1 vitesin daha olacak ki güçlü bir dizel motora sahip punto inan çoğu araca kafa tutacağından emin ol ve yakıt konusunda da cidden epey cimri
    peki yeni punto hakkında ne düşünüyorsun bi bilgin var mı emrullah bey ayrıca tşk ederim bilgilerin için

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu Yeni punto hakkında

Alıntı erdemli116 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki yeni punto hakkında ne düşünüyorsun bi bilgin var mı emrullah bey ayrıca tşk ederim bilgilerin için
    Rica ederim, yeni puntoyu inceledim.Yeni puntoda beni cezbeden tek şey orjinal karartılmış arka 3 camının olması ve tam olarak anlayamamakla birlikte alçaltılmış şasi ve özel amortisörü çok merak ediyorum. bu değişikliklerin aracın yol tutuşuna veya konforuna + veya - leri nedir ne değildir bunu merak ediyorum ama test şansım olmadığı için bilgim yok, gelelim diğer özelliklerine, iç koltuklar maalesef iğrenç, ama umarım ki sürücü ve yolcu kapılarındaki evolarda olduğu gibi solma diye bir sorun yaşanmaz, bu sorun yoksa harika, dış görünüm olarak kabul edilebilir, donanım yönüyle bildiğim kadarıyla yeni puntoda kararan dikiz aynası , yağmur sensörü ve diz hava yastığını istesenizde alamıyorsunuz, tuncay abinin bilgisine göre ilk 100 araçta bunlar vardı, bakıyorum bayiye bu özellikler yok, bunun yanında bahsettiğim gibi Sport Kitte (Krom kapı eşik çıtası, yan gövde rengi çıtalar, hi fi ses sistemi, spoiler, marşpiye , 3 cam karartılmış cam , alçaltılmış şasi ve özel amörtisör gibi ciddi güzel ve fonksiyonel ve kullanışlı bir paketin olması harika ) tabi dualogiclerdeki hifi bulunmaması hariç birde güzel tarafı pop hariç diğer versiyonların jantları da benim hoşuma giden taraf ama 15 almam, alacak olsam 16 inç seçeneği varsa onu tercih edin tavsiyesinde bulunabilirim. Başka sormak ist olursa, son bişi şanssızsınız mavi rengi kaldırılmış, alcak olsam mavi rengi seçerdim. farklı olmayı seviyorum. Çünkü benim araç kastamonu da tek
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

Sean Penn
    tortuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

ben de 1.3 95 HP evo dualogic kullanıyorum, ileri-geri kısa manevralarda (örneğin park ederken ya da tam geri dönmeniz gerektiğinde) nadiren de olsa vites geçişleri şaşırabiliyor bunun dışında çok zevkli ve sorunsuz bir şanzıman