Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 41 ile 51 arası

Konu: yeni astra - yani jetta ?

cihan kardeş
    sunroof cihankardes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 AE 604
    Edilen teşekkür: 357

Jetta'da inanılmaz bir bagaj var cidden. diklemesine uzanıp yatabilirsiniz benim boyumdaysanız
    biz gp'yi çok sevdik

taner dilbilmez
    aksell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    45uc624
    Edilen teşekkür: 1

valla arkadaşımda astra var çokmu abartıyorum bilmiyorum ama ben böylebi yol tutuşu görmedim yuvarlak bi kavşaktan acayip hızlı döndük biçok araçla takla atardık inanılmaz bi yol tutuşu kullanıcıya güven veriyo puntodan sonra tekhedefim astra...

Serhat Sağlam
    diesel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı The Big Punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henüz araç yeni, şu anda 7,1 ortalama gösteriyor sadece şehir içi.
    Ama şöyle bir güzelliği var; araç 1600-1750 devir arası vites değiştirme göstergesinden bir üst vitese geçmek için işaret veriyor. Seri kullanmak isterseniz 2. viteste 100 çıkıyorsunuz. 1.2 motor çekerli diyenler test etsinler.
    Kesinlikle yakıtı focus ve astradan düşük.
    iyimiş... benim ortalama da 6.9-7 civarında... aynı demek... test etmek gerek... bende de genelde 2000 devir civarında istiyor vites değişimini tabi yokuş çıkmıyosam...
    JBL Hoparlör
    Kapı Direkleri Karbon Kaplama
    Amerikan Park
    Coilover (cantürk yapımı)
    Ayna Kaplama
    Abarth Spoiler
    Philips Extreme Vision
    Kenwood KDC-BT92SD
    ...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

jetta 1.2 tsi lar 8V olması lazım...
    eğer 7 litre falan yakıyorsa yarın gider alırım ama bende 10 litrenin altını yakmaz sanırım...
    Keyif BMW'Dir...

Tevfik SER
    tserce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taze 1.2 tsı jetta comfortlıne sahıbıyım..44500 tl ye aldım aracı vergı avantajı, yakıtı, bagajı, yeterlı donanımı ve tutulurlugu ıle ben tercıh ettım... astra sekıllı bır arac vw da meksıkada falan yapılmıs olsada gayet kalıtelı...jetta 1.2 tsı motor cok düşündürdü beni... bayıdede test aracı yoktu bende gıttım 1.2 tsı yetı test ettım... sonra hemen gıdıp yapıstım jetta ya...bu arada jetta trenlıne harıcını en az 2 ay beklemelısınız... ben 24 mart ta sıparıs ettım bugun aldım... su an sıparısler temmuz ortasına ... bilginize...ayrıca uc ay boyunca sadece sıyah lacıvert ve grı gelecek... buda kopya olsun benden sıze eger astra gıbı hb bır arac dusunuyorsanız mutlaka 1.4 tsı comfortlıne golfü inceleyin...
    MERHABA: en iyi izlenimi sanırım sizden alabilirim 1.2 tsı comfortline benzinli istiyorum yada yeni astra ... yakıt, konfor, performans, vs.

Tevfik SER
    tserce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı The Big Punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Işte benim konum!

GP mi 2 hafta once satmıştım ama 2 aydır bir araştırma içindeydim.
    Sonunda Jetta 1.2 comfortline aldım. Içim çok rahat.
    Astra seçenekler arasında vardı ama ben sedan istiyordum.
    Sedan seçenekler arasinda focus en yakın rakip idi. 2. elleri çok kaybettiriyor, fiyatı daha pahalı, vergisi daha yüksek, tüketim daha cok, bagaj daha küçük, jettanin kasası daha güzel.

Gelelim jettanin konforuna ve motoruna; ferah iç mekan, arka koltuklarda diz mesafesi çok büyük kocaman bagaj,harika bir sürüş konforu, sessiz motor, sessiz kabin, bu fındık motor bir mucize! Gaza bastığınız anda fırlıyor, müthiş bir tork.
    Evet plastik kalitesi düşük, meksika üretimi ama içine binince her şeyi unutuyorsunuz.
    Ama yinede herkes kendi gönlündeki aracı almalıdır
    Saygılarımla
    hayırlı olsun....yeni jetta yı bende araştırıyorum, astra ile ikilemde kaldım jetta ile ilgili deneyimleriniz bana fikir olacak 4 kişilik bir aileyiz jetta da sıra bekleme var 2. ellerede bakıyorum kolay gelsin

KEREM Uçgunoğlu
    M@GIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 346

bagaj ön plandaysa kesinlikle jetta derim. geçenlerde bi tanıdığımız jettasıyla geldi elimde kocaman 2 tane valiz var, bi tanesi benimm gp bagajını fulliyen cinsten. bagajı bi açtım mubarek kuyu gibi iki valizi yerleştirdim ayrıca bi de el bagajı onu da koydum, yer yer boşlıklar vardır.

Astrayı kullanırken motorun 140 hp olduğunu kullanırken hissedemiyorsun. ayrıca opelin aktarmasında kayıp oranları yüksek. ama tarz ve görüntü acısında astrayı tek geçerim. iki aracıda test edip ona göre karar vermelisin.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

jetta ile van -mardın mıdyat arasını 100 tl lık benzınle 375 km geldım desem zaten arac 400 km de saka gıbı... su anda son 25 km sehır ıcı ortalamam 6.5 lıtre oda saka gıbı... bı ara merıva 1.4 140 ps de almak ıstemıs ve dırekten dönmüştüm... o motora göre gerçekten cok iyi. ıkı gunluk sürüş büyunca tek sey düşündüm... bu motor 1.2 olamaz... 3-4 uncu vıtes gercekten cok garıp... acayıp bır ıvmelenme var...ayrıca cruıse control harıcınde comfortlıne gercekten yeterlı donanıma sahıp...
    TAKRES: BEN DAHA 7 LITRE YAKTIRAMADIM
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jetta ile van -mardın mıdyat arasını 100 tl lık benzınle 375 km geldım desem zaten arac 400 km de saka gıbı... su anda son 25 km sehır ıcı ortalamam 6.5 lıtre oda saka gıbı... bı ara merıva 1.4 140 ps de almak ıstemıs ve dırekten dönmüştüm... o motora göre gerçekten cok iyi. ıkı gunluk sürüş büyunca tek sey düşündüm... bu motor 1.2 olamaz... 3-4 uncu vıtes gercekten cok garıp... acayıp bır ıvmelenme var...ayrıca cruıse control harıcınde comfortlıne gercekten yeterlı donanıma sahıp...
    TAKRES: BEN DAHA 7 LITRE YAKTIRAMADIM

abi bende bir sorun var sanırım bende 75 hp mjet gp ile 6.3 yakıyordum..şimdi de 308 hdi ile 7.7 yakıyorum şehir içi...tabi bu zevk alarak sürdüğüm zamanlar sakin olunca %20 e yakın düşüyor...
    Keyif BMW'Dir...

Furkan ozcnr
    oz.frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 71

vay be zor karar. hb-sedan bazıları için fark etmez, bazıları içinse çok önemlidir. şahsen sedan araç hiç sevmem. astra tercihimdir.

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

müdürümde 1.4 jetta var, akşam inegöl bursa arası ort süratim 100 yakıtım 7.3 lt. araç geniş ve kendini güvende hissediyorsun, ayrıca 1.4 sesi mükemmel.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123