Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon
145 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: T-JET'i Tanımayanların Hayalkırıklığı Ne Olacak!..

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

punto mevo nickli arkadaşımız mehmet multiair ile ışıklardan kalkışta gözümün önünde leona atladı leonun o çırpınışları gözümün önünden gitmiyor çok gülmüştüm tabi bende arkadan multijetle tozlarını yutuyodum yani multiair böyleyse tjeti düşünemiyorum

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

ahahahahah ))) vallahi sabah sabah cok güldüm allah senden razı olsun abi sende ne o öyle cupralar evolar sciroccolar falan offf cok güldüm ama yaaa

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi be ordan
    vallahi bak yeminle

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

Alıntı eexelanss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaayy arkadaş bir ben keyiflenemedim şöyle ağız tadıyla
    Benimle kapışmaya niyetlenen pek olmuyor nedense genelde ben tahrik ediyorum ve sonuç hep hüsran oluyor benim için
    Geçenlerde bi siroccoyu gaza getirdim elemanın basmasıyla uzaması bir oldu Yine bi eski püskü mitsubishi evoyla bastık lambalarda adam benim arabanın içinden geçti sanki Şu zamana kadar öyle uzayıp giden bir araba görmemiştim görmüş oldum.. Artık nekadar yüklüyse ne siz sorun ne ben söyleyim Dün yine konya yolunda yolun boş olmasıyla baya bi bastım tabi sağdan sağdan sarı civciv gibi bişey gidiyo sadece egsoz sesini duyuyorum. Tabi elemanın yanından geçtim ama geçerkende gözüm takılmadı değil. Neyse ilerdeki sabit radarlara yaklaşınca yavaşladım tabi o arada yanından geçtiğim sarı civciv yanıma yaklaştı radarı geçer geçmez söyle biraz basayım dedim biraz öne geçtim meğer genç arkadaş basmıyormuş ben arabayı yırtarken o rahat rahat yanımdan uzadı ve o uzama esnasında sarı civcivin yeni çıkan ibiza cupra olduğunu anladım ama çok geç oldu.
    Şimdi anlamışsınızdır sanırım neden hep hüsrana uğradığımı..heehee

harika bi yazı olmuş ya sabah sabah güldürdün bizi

ömer kabak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

bende bi gün ısıklarda bir fiesta ile kalkayım dedim benim traktörle )) way arkadas ben gaz pedalina dokunamadan adam diger ısıklara gitti tek kapı falan görünce la dedim fiestanın van olanıdır bu megerse st olanıymıs aslında bi sonraki ısıklardan benimde gecmem gerekiyordu ama utancımdan sagdan sıvısıverdim cok kötü bir duygu ya

NURİ RÜZGAR
    puntocu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 GB 409
    Edilen teşekkür: 125

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niyetliysen ben çok gönüllü olmamakla beraber satıcıyım
    ben gönülsüz araç almam fotoların varsa görüşelim
    son sözümüz FENERBAHÇEE.....

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Bir de dün başıma ne geldi onuda anlatayım size. Otobandan hava alanına gidiyorum hızım 170-190 felan hafif rampa tırmanıyoruz ve en sol şeritteyim. Bi an kardeşimle muhabbet ederken bi korna duydum halbuki 15- 20 saniye öncesine kadar aynadan baktım kimse yoktu bi baktım aynaya jettacı benim tampona yapışmış resmen. yol istiyor o hızda tabi sağa geçtim adam geçti birazdaha basayım dedim arkasından yemedi. Bu yeni kasa jettalardan ve tam emin değilim ama ya tdı yada tsı yazıyordu arkasında ı si kırmızı idi. Şaşırmadım desem yalan olur çünkü ben yeni kasa jettaların tdi lerini 105 hp tsi lerinide 125 yada 122 hp olarak biliyorum. Hadi 120 hp olsun ve chipli olsun yinede okadar gidemez diye düşünüyorum..
    BY Turbo SPORT 150 HP

ömer kabak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Bir de dün başıma ne geldi onuda anlatayım size. Otobandan hava alanına gidiyorum hızım 170-190 felan hafif rampa tırmanıyoruz ve en sol şeritteyim. Bi an kardeşimle muhabbet ederken bi korna duydum halbuki 15- 20 saniye öncesine kadar aynadan baktım kimse yoktu bi baktım aynaya jettacı benim tampona yapışmış resmen. yol istiyor o hızda tabi sağa geçtim adam geçti birazdaha basayım dedim arkasından yemedi. Bu yeni kasa jettalardan ve tam emin değilim ama ya tdı yada tsı yazıyordu arkasında ı si kırmızı idi. Şaşırmadım desem yalan olur çünkü ben yeni kasa jettaların tdi lerini 105 hp tsi lerinide 125 yada 122 hp olarak biliyorum. Hadi 120 hp olsun ve chipli olsun yinede okadar gidemez diye düşünüyorum..
    abi senin arabada birsey olmadıgından eminmisin jetta yı gecmen gerekir ama

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sende olmayacak şeylerle yarışa girmişsin
    Alıntı punt0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahahah ))) vallahi sabah sabah cok güldüm allah senden razı olsun abi sende ne o öyle cupralar evolar sciroccolar falan offf cok güldüm ama yaaa
    Alıntı rbcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

harika bi yazı olmuş ya sabah sabah güldürdün bizi
    Abartısız gerçekleri söylüyorum Şimdi 150 bg ne kaçıyordur diyip iç çekenler çok oluyodur ama 150 bg de bir yere kadar kardeşim Geçmişim hep hüsranla dolu İnsan haddini bilmeyince malesef hep böyle oluyor
    Ben öyle focusla renoyla leon vb gibi araçlarla kapışmıyorum lambalarda felan normal seyriyle kullanıyorum ama yanından uzayıp giderken belki onlarda benim cupranın evonun peşinden yırtındığım gibi yırtınıyorlardır.. Tabi ben farkında olmuyorum tıpkı evocunun peşinden basarken arabamı yakmaya yeltendiğimden haberinin bile olmadığı gibi O neydi beaa resmen benim arabanın içiden geçti bir an biri beni ileri doğru değilde arkaya doğru ters istikamete çekiyo sandım Adam saniyede kaç metre koydu kimbilir aramıza düşündükçe depresyona giriyorum aklımdan gitmiyo
    BY Turbo SPORT 150 HP

Abdullah YUCEER
    aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

105 @ 140 linea emotion ile 105 lik DSG Jetta TDI ile kalktık. 130 a kadar kafa kafaya gittik. 130 dan sonra ince ince ayırabildik.

Bizim araba 140 beygir kim sorarsa, topu yalan bu dynoların

M.OğuzhaN ÇELİK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509

Alıntı punt0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi senin arabada birsey olmadıgından eminmisin jetta yı gecmen gerekir ama
    Valla 170- 190 km arasındaki bir hızdan bahsediyorum ve hafif rampa adam ben o hızdayken namluyu benim tampona dayamış yol istedi.. Bir aracın o rampada 190 ları görmesi için en az 150 hp olması lazım ki bu jetta rahat 190 ın üzerindeki bir hızdaydı ve beni sollayınca iyicede hızlandı çünkü en sol şeritte ben olduğum için haliyle birde geç farkettim hız kesti tekrar bastı gaza.
    Acaba diyorum bazı özel jettalar passatlar var. Mesela geçen benim oto yıkamacıya bir jetta gelmiş çocuk yemin billah ediyo abi jetta 270 bg diyor. Özel üretimmiymiş neymiş. Acaba dedim jetta R felanmı onlarda 300 bg civarlarında sanırım.
    BY Turbo SPORT 150 HP

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Abartısız gerçekleri söylüyorum Şimdi 150 bg ne kaçıyordur diyip iç çekenler çok oluyodur ama 150 bg de bir yere kadar kardeşim Geçmişim hep hüsranla dolu İnsan haddini bilmeyince malesef hep böyle oluyor
    Ben öyle focusla renoyla leon vb gibi araçlarla kapışmıyorum lambalarda felan normal seyriyle kullanıyorum ama yanından uzayıp giderken belki onlarda benim cupranın evonun peşinden yırtındığım gibi yırtınıyorlardır.. Tabi ben farkında olmuyorum tıpkı evocunun peşinden basarken arabamı yakmaya yeltendiğimden haberinin bile olmadığı gibi O neydi beaa resmen benim arabanın içiden geçti bir an biri beni ileri doğru değilde arkaya doğru ters istikamete çekiyo sandım Adam saniyede kaç metre koydu kimbilir aramıza düşündükçe depresyona giriyorum aklımdan gitmiyo
    Oğuzhan neden depresyona giriyorsun? nasıl öyle gitti diye üzüldüğün araç EVO yani 300 hp'lik 4 çeker tam bir performans canavarı, o arabanın klasmanı zaten süper spor kendi klasmanında ki bir araç eğer öyle uzarsa kafana tak bence onu kafana takma gayet normal...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı puntocu07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gönülsüz araç almam fotoların varsa görüşelim
    evleneceğim için mecburen satmak zorunda kalacağım.O yüzden gönülsüz

Yeni resimlerini çekerim, alıcıysan pm ile ulaşabilirsin.

16. 10/05/2012, 12:17

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seneler önce tipo varken benzin almaya girdim sediciwalvole tabi şekiliz ya Neyse benzinlikte tek kişilik ufacık bi araba var ve ben ne olduğunuda bilmiyorum ya diyorum kesin el yapımı öyle gezinti arabası gibi bişi.Neyse oda yakıt alıyor.Tam benzinlikten çıkarken rastladık adama lütfen dayıcım buyur dedim. Adam gülümsedi ve el salladı meğer araba seven diye bişimiş sadece sesini duydum ve yoktu

Orkun Aksoy
    ABARTH OAGP1960 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 633

Alıntı puntocu07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar insana zorla t-jet aldıracaksınız yokmu satannnn=))=)
    Garaj kısmında, t-jet sport başlıklı ve eşsiz olduğunu söyleyebileceğim t-jet ime bir bakın derim, ben satıyorum.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneler önce tipo varken benzin almaya girdim sediciwalvole tabi şekiliz ya Neyse benzinlikte tek kişilik ufacık bi araba var ve ben ne olduğunuda bilmiyorum ya diyorum kesin el yapımı öyle gezinti arabası gibi bişi.Neyse oda yakıt alıyor.Tam benzinlikten çıkarken rastladık adama lütfen dayıcım buyur dedim. Adam gülümsedi ve el salladı meğer araba seven diye bişimiş sadece sesini duydum ve yoktu
    caterham'dan bahsediyorsun sanırım. sağlam kayaya vurmuşsun

Caterham Cars - Designed for racing, built for living

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caterham'dan bahsediyorsun sanırım. sağlam kayaya vurmuşsun

Caterham Cars - Designed for racing, built for living
    evet ama gençtik o zamanlar bilemiyorduk Daha sonrasında bende çoğu kişinin bilmediği corrado g60 la yaptım bunu farklı olarak ışıklardaydık.Yanımda bi 306 gti çocuk kafayı yedi sellektör falan filan Demekki dedim adamın benden aldığı zevk aynı bu şekildeydi.

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

nuri orkun abinin aracı alma sen.bizim m.jetin içinden geçersin papaz oluruz sonra senle...
    Konu kadir07 tarafından (10/05/2012 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali yavuz
    Adana İl Başkanı rockforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 230

maalesef t jet i bilen yok o kadar ama zamanla piyasa öğrenir...

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

İmrendim yemin ediyorum Arkadaşta Bravo Tjet var bende oradan aşinayım millete saplayışına.

Sayfa 2/8 İlkİlk 123456 ... SonSon