Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
57 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: "biri bizi gözetliyor" sitemiz takipte :)

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vay arkadaş ne kamuranmış,dillere düşmüş forum onun yüzünden..

İbrahim Gökhan
    Bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 39

Kamuranı merak ettim bak şimdi
    O kadar ışıl ışılsınki seni farketmemek imkansız, güneş sana sırtını dönse ay bırakmaz yalnız

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvanç niye bu kadar alınganlık yaptın sen şimdi gerçekten anlamadım..ben söylediklerimize dikkat edelim takip ediliyoruz derken seni kastetmedim ki bakın takip ediliyoruz kanıtı da bu demek istedim o kadar yoksa ordaki konu benim hiç ama hiç umrumda değil ki zaten hatırlamıyorum bile amacım diğer forumlardan takip edildiğimizi bildirmekti o kadar..moderatör Coşkun hocam ben kimseyi kırmak istemem arkadaş sanırım yanlış anladı ben ne demek istediğimi biliyorum ama o beni bilmediği için böyle düşünüyor onun için Kıvanç çok rahatsız olduysa kilitleyelim isterseniz..
    Amacınız iyi olabilir ama aslını bilmeden 1 satır alıntıyı yapıştırıp konu mankenine çevirdiniz amacınız iyi olabilir ama amacınız art niyetli olmadiği halde direkt beni hedef aldı açtığınız başlık.Opel formundaki insanlarda art niyetli değildi ama 2 sayfa yazışmanın sadece 1 parçasını alarak yorum yaptılar.Konuyu bilmiyenler için anlatayım

bir arkadaş punto alıcak bilgi istiyor.benim defol git dediğim adamın aklımda kalan yazdığı meajlar

-uzak dur kendi yakma
    -ne işin olur fiatla
    -....... markaları al daha iyi parana yazık etme
    ayrıca kişi benzer bütün konularda benzer cvplar yazak defalarca ben ve diğer arkadaşlar taarfından onlarca kez uyarıldı
    işin ilginci bu yazıları yazan adamın GP si bile yok.
    Konu since1453 tarafından (20/03/2012 Saat 08:03 ) değiştirilmiştir.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kıvanç bence kafana takılacak bir durum yok kardeş
    biz herşeyin farkındaydık
    senin tek hatan biraz uslubunu yumuşak kullanman gerekiyordu
    herkes hata yapar
    üstüne üstük ortada tahrik ve taciz varken mahkemelerde hakimler bile ceza indirimine gidiyor
    burası ne mahkeme ne adliye önemli olan gerçekten paylaşımcı olan arkadaşlarımızın aramızda kalması
    bozuk ve çürük elmaları zaten sistem kendi içinde barındırmıyor zamanla buharlaşıyorlar
    abi en ağir geleni kamuran sananlar çıktı bukadar aşşağialdım

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

2. el kaygımız yüzünden fikir ve düşüncelerimizi kısıtlamamalıyız.
    hele hele bir problem varsa araçlarımızda, bunu gizlemek alenen günahtır.
    burası problem, bilgi ve tecrübe paylaşım bölümü.
    tabi çok ölçüsüz yada dengesiz (hatta art niyetli) arkadaşlarımız olabilir.
    bunlara karşı sert olmak yerine, hiç muhattab olmayarak daha uygun cevap vermiş oluruz. forumu veya fiat ı istediği kadar kötülesin, muhattab bulamazsa, kendikendine konuşmuş, söylenmiş (ve haksız çıkmış) olur diye düşünüyorum.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlara karşı sert olmak yerine, hiç muhattab olmayarak daha uygun cevap vermiş oluruz. forumu veya fiat ı istediği kadar kötülesin, muhattab bulamazsa, kendikendine konuşmuş, söylenmiş (ve haksız çıkmış) olur diye düşünüyorum.
    haklısınız gereğinden fazla sert bir tepkiydi ama abartıldığı gibi kişilk haklarını zedeliyici bir söz yada hakaret yoktu defol git kelimesi ağirdi

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı fatihhhh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum..Ben Gp mi aldıktan sonra bazı problemlerimi araştırırken bu siteyi buldum.İyikide bulmuşum.Çok yararlı bilgiler edindim ve ediniyorumda.AMa bu aralar bazı konularda atışmalar bu siteye yakışmıycak seviyelere taşındı.Artık konu başlıklarında yararı dokunacak pek bilgi edinemiyorum açıkçası..Bu benim nacizane düşüncem..Saygılar..

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Kıvanç niye bu kadar alınganlık yaptın sen şimdi gerçekten anlamadım..ben söylediklerimize dikkat edelim takip ediliyoruz derken seni kastetmedim ki bakın takip ediliyoruz kanıtı da bu demek istedim o kadar yoksa ordaki konu benim hiç ama hiç umrumda değil ki zaten hatırlamıyorum bile amacım diğer forumlardan takip edildiğimizi bildirmekti o kadar..moderatör Coşkun hocam ben kimseyi kırmak istemem arkadaş sanırım yanlış anladı ben ne demek istediğimi biliyorum ama o beni bilmediği için böyle düşünüyor onun için Kıvanç çok rahatsız olduysa kilitleyelim isterseniz..
    Sayın tayfun bey ;

Yorum: MehmetCoruh´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    28 bin gibi bütçeniz varsa hiç fiata bulaşmayın derim. leon golf polo ibiza corolla civic astra vs. seçenek çok

Cevap: Ben bu insanları çözemiyorum.Madem fiatı sevmiyorsun,aracını sat forumdanda defol git.nedr bu ya

bu alıntıda arkadaş bir başkasına başka markayı tavsiye ettiği için defol git dediğim anlaşiliyor.Ama aslında defol git dediğim kişi puntoyu soran herkese sakın bulaşmayın şeklinde cvp atan birisi ve aynı şeyi belki kaçıncı yapışı olduğu ve hatta o kişinin GP s bile olmadiği halde bu yorumları yaptığından dolayı geçmişte yaşadiğimiz bazı diayogların gerginliğiyle yaptım.Zaten bu kişi uygunsuz seviyesiz diyaloglarından dolayı forumdann uzaklaştırılmış.(FİAT ı kötülediğinden değil seviyesiz yazışmalardan dolayı)

Forum yetkilileri varken ne ben nede başkası , yetkililer hariç kimse kimseyi kovamaz yazdığım yazıyı doğru bulmuyorum ama haddinden fazla büyütldü.FOTOBELİT nickli arkadaşın yaptığı yorum belki şahsıma belki benle alakasız genel bir yorumdu ama sonuçta sizin benimle ilgili açtığınız konun cevabı olarak yazıldı

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın tayfun bey ;

Yorum: MehmetCoruh´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    28 bin gibi bütçeniz varsa hiç fiata bulaşmayın derim. leon golf polo ibiza corolla civic astra vs. seçenek çok

Cevap: Ben bu insanları çözemiyorum.Madem fiatı sevmiyorsun,aracını sat forumdanda defol git.nedr bu ya

bu alıntıda arkadaş bir başkasına başka markayı tavsiye ettiği için defol git dediğim anlaşiliyor.Ama aslında defol git dediğim kişi puntoyu soran herkese sakın bulaşmayın şeklinde cvp atan birisi ve aynı şeyi belki kaçıncı yapışı olduğu ve hatta o kişinin GP s bile olmadiği halde bu yorumları yaptığından dolayı geçmişte yaşadiğimiz bazı diayogların gerginliğiyle yaptım.Zaten bu kişi uygunsuz seviyesiz diyaloglarından dolayı forumdann uzaklaştırılmış.(FİAT ı kötülediğinden değil seviyesiz yazışmalardan dolayı)

Forum yetkilileri varken ne ben nede başkası , yetkililer hariç kimse kimseyi kovamaz yazdığım yazıyı doğru bulmuyorum ama haddinden fazla büyütldü.FOTOBELİT nickli arkadaşın yaptığı yorum belki şahsıma belki benle alakasız genel bir yorumdu ama sonuçta sizin benimle ilgili açtığınız konun cevabı olarak yazıldı
    Kıvanç ben seni kırdığımı düşünmüyorum hala ve kişilerin gözünde küçük düştüğünü de düşünmüyorum bir sinirle defol diyebilirsin hangi birimiz demiyoruz??? benim amacım sen değilsin insanların sadece onu görüp yorum yapması tabikide saçma ve tabikide olmamalıydı fakat gerçekten senin bu kadar kırılacağın alınacağın bir ortam oladuğunu düşünmüyorum he şu da var amenna tamam belki sen hassas bir insan olabilirsin bu konuda o zaman da dün de dediğim gibi coşkun hocamdan konuyu silmesini isteriz bu kadar basit..bana sanki ordakilerin yaptığı hatayı ve opelx de açılan konuyu benim üstüme yıkıyormuşsun yani acısını benden çıkarıyormuşsun gibi geliyor kusura bakma o zaman da sen ayıp etmiş oluyorsun..ben bu forumda o kadar mesajımda hepsini inceleyebilirsin kimseye kırıcı bir laf söylemedim söylemem de klavye delikanlılarından değilim Allaha çok şükür yerim yurdum belli söylediklerimin arkasındayım onun için burda yazdıklarım neyse içim de o Kıvanç benden sana zarar gelmez bence sen rahat ol kimsenin gözünde kötü konumda falan değil aksine herkes senin lafı kime söylediğini iyi biliyor ve eminim ki söyledikleri tek şey var Ağzına Sağlık!!

10. Bu mesajı için 2 kişi tayfux'ye teşekkür etti:

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Kıvanç ben seni kırdığımı düşünmüyorum hala ve kişilerin gözünde küçük düştüğünü de düşünmüyorum bir sinirle defol diyebilirsin hangi birimiz demiyoruz??? benim amacım sen değilsin insanların sadece onu görüp yorum yapması tabikide saçma ve tabikide olmamalıydı fakat gerçekten senin bu kadar kırılacağın alınacağın bir ortam oladuğunu düşünmüyorum he şu da var amenna tamam belki sen hassas bir insan olabilirsin bu konuda o zaman da dün de dediğim gibi coşkun hocamdan konuyu silmesini isteriz bu kadar basit..bana sanki ordakilerin yaptığı hatayı ve opelx de açılan konuyu benim üstüme yıkıyormuşsun yani acısını benden çıkarıyormuşsun gibi geliyor kusura bakma o zaman da sen ayıp etmiş oluyorsun..ben bu forumda o kadar mesajımda hepsini inceleyebilirsin kimseye kırıcı bir laf söylemedim söylemem de klavye delikanlılarından değilim Allaha çok şükür yerim yurdum belli söylediklerimin arkasındayım onun için burda yazdıklarım neyse içim de o Kıvanç benden sana zarar gelmez bence sen rahat ol kimsenin gözünde kötü konumda falan değil aksine herkes senin lafı kime söylediğini iyi biliyor ve eminim ki söyledikleri tek şey var Ağzına Sağlık!!
    Tayfun bey değerli bir arkadaş olduğun için sitem ettim.büyütülecek birşeyde yok opel formuna üye oldum.durumu anlattım arkadaşlar özür diledi hatta iyide bir sohbet ortamı oldu

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Tayfun bey değerli bir arkadaş olduğun için sitem ettim.büyütülecek birşeyde yok opel formuna üye oldum.durumu anlattım arkadaşlar özür diledi hatta iyide bir sohbet ortamı oldu
    eyvallah kardeşim fani hayatta en çok korktuğum şeylerden biri yanlış anlaşılmaktır..foruma devam et

mevlüt ....
    fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 47

Bu taşın altındandamı kamuran çıktı
    Puntolojik

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fortune Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taşın altındandamı kamuran çıktı
    psikolojimiz bozuldu, her yeni gelen üyeye kamuran gözüyle bakıyoruz .

mevlüt ....
    fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 47

Valla doğru söylüyorsun ama ama ama ya kamuran hala aramızdaysa
    Puntolojik

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bence hala buralarda biryerde kamuran

İbrahim Gökhan
    Bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 39

Mod ip sinden anlar gerçi bu seferde artık değişik değişik internet cafelerden giriyormuş ankesörlü telefonlar gibi
    O kadar ışıl ışılsınki seni farketmemek imkansız, güneş sana sırtını dönse ay bırakmaz yalnız

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

kamuran aracını satmış opel almiş artık bizim değil opel formunun korkulu rüyası

Serhat Sağlam
    diesel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 190

kamuran aracını satmış opel almiş artık bizim değil opel formunun korkulu rüyası
    sorunu kökünden halletmek için komple interneti kesilmeli
    JBL Hoparlör
    Kapı Direkleri Karbon Kaplama
    Amerikan Park
    Coilover (cantürk yapımı)
    Ayna Kaplama
    Abarth Spoiler
    Philips Extreme Vision
    Kenwood KDC-BT92SD
    ...

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı diesel32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunu kökünden halletmek için komple interneti kesilmeli
    durumu duyan opel marka kalitesini korumak için kamurana opel satışını yasaklamiş

Serhat Sağlam
    diesel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 190

durumu duyan opel marka kalitesini korumak için kamurana opel satışını yasaklamiş
    ferrariye tüp taktırmak gibi bişi
    JBL Hoparlör
    Kapı Direkleri Karbon Kaplama
    Amerikan Park
    Coilover (cantürk yapımı)
    Ayna Kaplama
    Abarth Spoiler
    Philips Extreme Vision
    Kenwood KDC-BT92SD
    ...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon