arkadaşlar son zamanlarda benım gordugum ılgınc bır dusunce var forumda...sankı benzlınlı motor sahıplerınde soyle bır olgu var dızellerden az yakıyoruz gıbı bırsey...dahada acık konusayım belkı tepkı alıcam cok ama sankı benzınlı arac sahıplerı dızel motorlara savas acmıs durumda )) USTUNE BASA BASA SOYLUYORUM BAZI KISILER!!! herkes ıcın tabıkı konusmuyorum...bakın ben halen dızel arac kullanıyorum ama benzınlı cok daha ıyı bence..hanı bırdaha arac alacak alsam benzınlı tercıh ederım(bu kesınlıkle fıre motor olmaz!!!bunu soylerken fıre motor kotudur demıyorum fıre motor tercıh ederken performans beklenmez bunu bule bıle alırsam ornegın dunyanın en kotu motoru derım)benzınlı tercıh ederım derken bu dızel aracın kotulugunu gostermıyor sadece benım tercıhım bu!! neden cunku daha cok tat verıyor...ama dedıgım gıbı bazı benzınlı arac sahıplerı garıp bırsekılde dızel araclardan daha az yakmayı basarabılıyor...benım ACİZ aklım almıyor ınanamıyorum ama bunu soylerken yalan soyluyorlar demıyorum....yada daha net bı sonuc cıkarayım; boyle dusundugum ıcın arabadan anlamıyorum...