Sayfa 3/3 İlkİlk 123
60 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Fırat Oto'nun ayıbı. Dikkat edin

UĞUR GÖÇMEN
    endlessX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

serkan bey merhaba;
    boya atıkları ıcın kımse size boya atıkları normal size kagıt verecegız dıye bişey demez;eger gercekten bır sorun varsa servis teknık uzmanı aracı ınceler gerekırse resım cekıp tofaşa mail atar,tofaştan gelecek cevaba göre müdahale edilir.,yıkama konusuna gelınce bakıma veya arıaya gelen her aracımız mutlaka ama mutlaka yıkama yapılmaktadır
    bilginize
    fırat oto
    Ticari reklam imzaları için Yönetimle görüşünüz.

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Geçengün Rot ayarlanmaya götürdü bizim peder arabayı mis gibi tertemiz yapmışlar 1 aydır yıkanmıyordu her fırat otoya giderim hiç sorun yaşamadım 2012 gp imide 2012 evomuda ordan aldım çok memnunum hatta gp yüzünden çekmedikleri dert kalmadı benden aracı anlaşarak geri aldılar ve evoyuda ordan aldım şuanda sorunsuz

sercan polat
    sercanpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 7

Bende arabamı satacaktım .yetkili serviste bakımları yapılan bir arabam mevcut.sıkıntısı olmayan bir arabam mevcut idi.zaten ero servis erhan abi de arabaya tam not vermişti.neyse arabayı alacak kişi fırat otoya götürücem dedi bende tamam dedim .servis arabamı yerden yere vurdu birde ne demiş arabayı alacak kişiye bu arabayı alma sana sıfır araba verelim.nedir .bende arabamı satmaktan vazgeçtim .tekrar erhan abiye götüdüm abi arabada böyle sorunlar var diye tekrar baktı bir sıkıntı göremedi.ya erhan abi bu işten anlamıyor ki bu imkansız...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UĞUR GÖÇMEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

sercan bey bız 2.el exspertızde ne gördüysek yazmak zorundayz çünkü kaç milayr para verıp arabayı alıyorsunuz en ufak bır camda tas izi bile olsa yazmak zorundayz,bizim için dışarının ne dediğigi önemli deil....
    fırat oto

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Fırat otodan öyle bir darbe yedim ki boşverin gitsin anlatsam FİAT.ın hiçbir servisine gitmezsiniz o nedenle servislere gitmiyorum sorunum da çözülecek bir sorun olmadıgından yıldım peşini bıraktım Arabamdan şikayetçi degilim ama servisler illallah ettirdi neyse arada işini iyi yapanlarda vardır sözüm onlara degil sallayın gitsin servismiş resmiyetmiş hepsi hikaye devamlı aynı ustayı tercih edin emin olun servisin yapamayacagı herşeyin altına imzalarını atıyor özel servisler geçmiş olsun arkadaşım sanada...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fırat otodan öyle bir darbe yedim ki boşverin gitsin anlatsam FİAT.ın hiçbir servisine gitmezsiniz o nedenle servislere gitmiyorum sorunum da çözülecek bir sorun olmadıgından yıldım peşini bıraktım Arabamdan şikayetçi degilim ama servisler illallah ettirdi neyse arada işini iyi yapanlarda vardır sözüm onlara degil sallayın gitsin servismiş resmiyetmiş hepsi hikaye devamlı aynı ustayı tercih edin emin olun servisin yapamayacagı herşeyin altına imzalarını atıyor özel servisler geçmiş olsun arkadaşım sanada...
    Darbe alip azi yanan nasil belli ediyor kendini bende cok isyan ettim abi servis deme ne dersen de bana

---
    I am here: https://.com/map.php?hgfw01

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Alıntı teampalio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıll 2007 aralık fırat otoya gittim palio almak istiyordum fiyatta anlaştık 1 ay içinde aracınız gelecek dendi (satıcı : ali kazantepe)
    neyse ocak sonu oldu yok
    şubat sonu oldu yok çıldırıyorum tabi
    mart sonu oldu yok artık koydum kafaya paramı alacagım gürses otoyla görüşştüm
    ali kazantepe nolur 1 hafta daha falan filan derken 10 nisan 2008 e kadar salladı beni
    sonra yalanın binibin para yok fabrika arabayı üretmedi kavgalar ettik ben gittim arabayı alacaktım vd sonra fabrikayı arıyoruz biz size arabayı gönderdik diyorlar stoklarınızı kontrol edin nler neler söyledi sonra stokları kontrol ettik araba stoktaymış 15 gündür çatıda yatıyormuş falan filan neyse arabayı teslim aldım tarih 10 nisan 2008 trafik tesçil tarihi 04 nisan 2008 ne dolap dndügünü hala anlamış degilim
    neyse aradan bir süre zaman geçti sonra ufaktan dikkatimi çekti bi baktım bagajda boya akıntıları kapılarda vernik atıkları var şanzıman ötüyor
    gittim servise dedim böle böle kusura bakmayın yardımcı olabilecegimiz bir durum yok ( servis görevlisi : melek hnm ) nasıl yok kardeşim bu iş böle arabayı aldıgım tarih belli servis müdürümüz gelecek aracınızı bırakabilirmisiniz ok bıraktım 3 gün geçti sonra telefon serkan bey aracınız normal durumda bir sıkıntı yok boya atıkları içinde size yazılı antetli çıktı verecegiz aracınızı satarkeen bununla satarsınız
    varmı böyle dava ya aman diyorum amannn fırat otomu allah birdaha düşmanımı düşürmesin satana kadar canım cicim olay bitince tanımıyorlar hatta eşşeklik bende 1-2 kezde yakın diye arabamı bıraktım bakıma arkadaş ne rötüşler yapımış ne yıkanmış ne su tutulmuş birde teslim ederken koltuklardaki poşetler bile üzerinde veriyorlar temizlik sıfır servisteki adama söyledigimdede arabama su bile tutmamışsınız servis görevlisi (ismini hatırlamıyorum ) serkan bey burası çok yogun bir servis her aracla ugraşırsak buradan araba çıkmaz
    varmı böle iş ya sorarım size aman diyorum fırat otodan u z a k d u r u n
    Tek bu servisle problemli ben sanmislardi formdan arkadaslar ama bole sıkıntili bir servis burasi

---
    I am here: https://.com/map.php?qdixlo

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı dogus618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek bu servisle problemli ben sanmislardi formdan arkadaslar ama bole sıkıntili bir servis burasi

---
    I am here: https://.com/map.php?qdixlo
    aynen bende öyle sanmıştım araştırdım daha neler neler var

serkan ....
    drive italian Nokta. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 TT 5233
    Edilen teşekkür: 237

Alıntı endlessX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkan bey merhaba;
    boya atıkları ıcın kımse size boya atıkları normal size kagıt verecegız dıye bişey demez;eger gercekten bır sorun varsa servis teknık uzmanı aracı ınceler gerekırse resım cekıp tofaşa mail atar,tofaştan gelecek cevaba göre müdahale edilir.,yıkama konusuna gelınce bakıma veya arıaya gelen her aracımız mutlaka ama mutlaka yıkama yapılmaktadır
    bilginize
    fırat oto
    Peki sizin için buakşam anneme gidip verilen antetli kagıdı bulacagım
    Ve bu sayfaya ekliyecegim
    Sonuç ne olacak merak ediyorum aracı sattıgım şahısında telefonnumaraları adresleri mevcut isterseniz aracıda getirtebilirim buyrun siz cevapverin

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Daha neler cikicak bu servis hakkinda cok merak ediyorum

UĞUR GÖÇMEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

doğukan bey fırat oto yu kötülemekten vazgeçseniz diyorumm,biz yaptıgımız işin herzaman arkasındayızz,iyi forumlar diliyorum
    fırat oto

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Ben evomun dreksiyon altından gelen gıcırtı sesini fırat oto da yaptırdım.20 dakikada hallettiler.Yaklaşık 4000 km yaptım hiç bir ses yok.Amacım muhalefet olup tartışma yaratmak değil ama hep de olumsuz şeyler olmuyor.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Alıntı endlessX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğukan bey fırat oto yu kötülemekten vazgeçseniz diyorumm,biz yaptıgımız işin herzaman arkasındayızz,iyi forumlar diliyorum
    fırat oto
    Sadece ben kotülemiyorum ama sizler bu zihniyetle calismaya dewam ederseniz heryerde kotuleyecegime emin olun firat otoda tek kotulemeyecegim insan serkan yorgancidir ve her fiattan arandigimda bu kisinin ayrimini yaparak sikayet ediyorum ven ve benim gibi bir kac kisi daha sikayetci size onerim deha otomotive musteri gibi gidin farki anlayin ben yine size soluyorum size asla şahsi degil ama servisinizi bana sorana kotuleyecegim herzaman cunki iyi bir fikir olusturamadiniz asla bende bunuda kimse degisemez.
    Yillar once arceligin topkapidaki mudurlugundede bi sorun yasadim ve sonucta emelime ulastim sizleri kirmak degil amacim ama servisinizde iscilik benim gozumde sifir herneyse ama ben asla firat oto iyidir demicem o firmada birde satis temsilcim yeri farklidir ve asla baska sekilde benim icin iyi bir yani yoktur siz servisimizi kotulemeyin demeye hakkiniz yok ben müsteriyim ve memnuniyetsizligimi herzaman bildircem nasil baska yerden memnun isem yaziyorsam memnun olmadigim yeride yazicam sizede iyi forumlar dilerim ve benim yazilarimi gorur iseniz bu tarz konulardada sasirmayin

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

İnternetten tek kelime ile aradim vu cikti karsima daha detayli arasam ne olck acaba sadece ben kotulemiyorum yapilan hizmet ortda

---
    I am here: https://.com/map.php?bfz4tf

UĞUR GÖÇMEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Doğukan bey bende googledan arama yaptım sadece o kayıt cıktı zaten başkada şikayet eden yok,bence bırakın artık fırat otoyu şikayet etmeyı,memnun kalan zaten memnun kalıyor merak etmeyın...
    Fırat oto

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Peki ben aksam inceleme yapicam bkalim neler cikicak kotulucem servisinizi herzaman nerde olursa olsun

---
    I am here: https://.com/map.php?lmsko1

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557

Bu arada her yazilana cevap vermek zorunda degilsiniz serkan bey

---
    I am here: https://.com/map.php?cxwd2r

UĞUR GÖÇMEN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Servisimle ilgili bir konu veya şikayet varsa mutlaka cevap verırım,servisim hakkındaki düşüncenize saygı duyuyorumm....
    Fırat oto

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

konu kilitlenmiştir

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Sayfa 3/3 İlkİlk 123