Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
107 sonuçtan 101 ile 107 arası

Konu: Ne Bu Hız Muhabbeti?

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

Gülen Yüz

Alıntı ultraslan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstat çok güldürdün beni ya valla allah ta seni güldürsün emi))
    Bende şimdi güldüm euheuheuh
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

ssssss gggggg
    sercangoksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 7

hadi hız yapalım

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Alıntı Romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si o aracin 230 yaptigini bilirim..zaten konu o degil adam duzlukte bos yolda basmistir istedigi kadar kimseyi rahatsiz etmeden..kime ne bundan ? Marifet yuksek hiz yapmamakta degil,50yle gittigimiz yolda sacma sapan hareketler yapan suruculere ne demeli..hatta taksi,dolmus,otobus soforleri rezillik..bos yolda 230 yapanmi kabahatli..Boyle konulara takilan arkdaslar bu forumda olmak zorunda degilsiniz kimse zorla tutmuyo sizi Ben simdi 230hp puntomla 110u gecmiyecemmi hic?
    230 HP aldiniz mi son degisikliklerden sonra supermis. Hayirli olsun Ertug.

Sent from my GT-I9100 using
    Oz Büyücüsü

5. 30/01/2012, 11:15

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

tayfun coskun
    typhoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 27

arkadaşlar komik gelebilir ama benim tavsiyem oyun oynayın lise1den bu yana araba kullanırım tam bir araba manyağıyım, hıza bayılırım hatta zamanında bisiklette bile yokuş aşağı pedallar son viteste boşa dönecek şekilde hız yapardım, araç sürerken öğrencilik zamanlarında arkadaşlarım benim sürdüğüm arabaya binmeye korkarlardı(kimi severdi)..kimler severdi? 'hız manyağı' olanlar.. demek istediğim hız bir tutku, malum bir çoğumuzun maddi olarak veya yer zaman olarak pistlerde hız yapma imkanımız yok, biz de bazen hız yaparak bu tutkumuzu yaşıyor ve oldukça büyük haz alıyoruz.. ama bunu yaparken kim ne derse desin çok büyük bir risk alıyoruz, kendimizin ve başkalarının hayatını tehlikeye atıyoruz. kimse şoförlüğüme güveniyorum demesin, her an her şey olabilir, yol şartları vs vs.. üstelik normalde düşük bir süratle giderken karşı tarafın yaptığı hatanın üstesinden gelebiliriz belki ama hızlı giderken bunlar da pek mümkün olmuyor maalesef.her neyse asıl söylemek istediğim şey ise ps, xbox vs konsollarda veya bilgisayarda oynayacağınız oyunlarda bu hız tutkunuzu yaşayabilirsiniz.. hatırlıyorum NFS oynadıktan sonra arabayla işim olduğunda, babamın 1.4motor megane'ına binmek bile istemiyordum bence kendinizi fazla kaptırmadığınız sürece oyun veya imkanınız varsa simülasyonlarla hız yapıp, tabiri caizse hıza doyup, günlük hayatta kimsenin hayatını tehlikeye atmadan araç kullanabilirsiniz..

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

Alıntı typhoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar komik gelebilir ama benim tavsiyem oyun oynayın lise1den bu yana araba kullanırım tam bir araba manyağıyım, hıza bayılırım hatta zamanında bisiklette bile yokuş aşağı pedallar son viteste boşa dönecek şekilde hız yapardım, araç sürerken öğrencilik zamanlarında arkadaşlarım benim sürdüğüm arabaya binmeye korkarlardı(kimi severdi)..kimler severdi? 'hız manyağı' olanlar.. demek istediğim hız bir tutku, malum bir çoğumuzun maddi olarak veya yer zaman olarak pistlerde hız yapma imkanımız yok, biz de bazen hız yaparak bu tutkumuzu yaşıyor ve oldukça büyük haz alıyoruz.. ama bunu yaparken kim ne derse desin çok büyük bir risk alıyoruz, kendimizin ve başkalarının hayatını tehlikeye atıyoruz. kimse şoförlüğüme güveniyorum demesin, her an her şey olabilir, yol şartları vs vs.. üstelik normalde düşük bir süratle giderken karşı tarafın yaptığı hatanın üstesinden gelebiliriz belki ama hızlı giderken bunlar da pek mümkün olmuyor maalesef.her neyse asıl söylemek istediğim şey ise ps, xbox vs konsollarda veya bilgisayarda oynayacağınız oyunlarda bu hız tutkunuzu yaşayabilirsiniz.. hatırlıyorum NFS oynadıktan sonra arabayla işim olduğunda, babamın 1.4motor megane'ına binmek bile istemiyordum bence kendinizi fazla kaptırmadığınız sürece oyun veya imkanınız varsa simülasyonlarla hız yapıp, tabiri caizse hıza doyup, günlük hayatta kimsenin hayatını tehlikeye atmadan araç kullanabilirsiniz..
    Şimdi bu konuya gelecek olursak bu zamana kadar gelmiş geçmiş bütün oyun konsollarına sahibin ateriden öncesi ondan sonra segadır playstation serileridir vs. Oynadığım belki onlarca yarış oyunu vardır ama hiçbiri araç içi gibi olmuyor (Gerçi artık hiçbir oyun sarmıyor world of warcraft oynuyorum )
    Artıları var hemde epey mesela ben araba kullanmayı kimseden öğrenmedim tek başıma öğrendim (ilk kaldırışımda istop bile ettirmedim ) ve direksiyonum çok çok güzel bunun tek sebebi var oynadığım oyunlar
    Yalnız şöyle birşey var orjinal oyunlar var direksiyon pedalı vitesi , koltuğu dahil işte öyle birşey olursa gerçekten mükemmel oluyor
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

F1 2010 ve 2011 tavsiye ederim.

Sent from my GT-I9100 using
    Oz Büyücüsü

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

Alıntı ankkbl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orhan Bey Sen O arabayla 230 felan yapcan he....Kusura bakma Altındaki BMW 3.20 d değil altındakinin farkına varmalısın bence.Bu sadece tavsiyemdi size. Ama kimsenin umrunda değilsiniz inanın Anne babanız bile bi süre sonra unutur.Mazi olursunuz en iyisi gazi olup unutulmayacağınız hızları tercih ediniz.Selametle...
    Niye 3.20d ile kaza yapan unutulmuyormu

Topluma karşı veya aileme karşı olan sorumluluklarım ne kadar risk alacağım beni ilgilendirir.
    Hiçbir zaman sıradan olmadım, olma hedefimde yok.
    Hep söylüyorum tekrar söyleyim sosyal mesaja ihtiyacım yok tek ihtiyacım güzel bir afr değeri

Kısmetse yakın zamanda bir STI yapar 250+ da görürürüz.

Alıntı Romeo_er2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.si o aracin 230 yaptigini bilirim..zaten konu o degil adam duzlukte bos yolda basmistir istedigi kadar kimseyi rahatsiz etmeden..kime ne bundan ? Marifet yuksek hiz yapmamakta degil,50yle gittigimiz yolda sacma sapan hareketler yapan suruculere ne demeli..hatta taksi,dolmus,otobus soforleri rezillik..bos yolda 230 yapanmi kabahatli..Boyle konulara takilan arkdaslar bu forumda olmak zorunda degilsiniz kimse zorla tutmuyo sizi Ben simdi 230hp puntomla 110u gecmiyecemmi hic?
    Boz setupı yeğen boşa gitti emekler

Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hızlı araba kullanmadıgı halde yaptıgı kazalardan dolayı artık sigorta şirketlerinin kasko yapmaya yanasmadıgı tanıdıgım var ve bu adam sehir içinde 51 sehir dısıdna 91 demez o derece yavas kullanır.

ayrıca Ertuğnun dediği gibi burası (forum ve internet ortamı olarak dusunuyorum) çay bahcesi veya guvenli surus eğitim merkezi değil. yapılan hızlar hareketler dogrudur yanlıstır o tartısılabilir, tavsiyeler öğütler verilebilir ama sonucta herkes kendi yaptıgı seylerden sorumludur. bence bu konunun acılması bile baslı basına sacmalık.
    Kaan katılıyorum sana hız riski belli oranda artırıyor olabilir ama başlı başına kaza sebebi değil. Samimi bir arkadaşım geçen sene tüplü honda city aracı ile ortalama 25km/h hızlarda 4 adet kaza yaptı.
    Hatta en son kar kamyonu taksiyi önüne katıp bunun arabayıda biçti...

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456