16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Fiat ve Paro puana tşkler

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Konu Fiat ve Paro puana tşkler

Arkadaşlar uzun birzamandır forumda kalamadım, işlerim biraz yoğun, kimilerinin bildiği üzere aracımın 20.000 km bakımını 400 TL ye yaptırmıştım, sonrasında puan olarak 11 TL yüklenmişti, gerek fiat a gerekse paro puanla irtibatım sonucunda toplamda 80-90 TL ye yakın puan yükletmiştim, dün itibariyle bu puanlarımın 78 TL lik kısmını yakında yaptıracağım 30.000 Km bakımındaki yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresinde kullandım birde 1 lt lik cam suyu aldım, hepsi 78 TL tuttu, geride sadece yağ ve işçilik ücreti kaldı, bunları önce alma sebebim 31 ocakta puanların sıfırlanacağı ve henüz aracımın 30 bin bakımının daha gelmemiş olmasıdır.

Cebimden çıkmadan önceki bakım giderinin yeni bakımın parçalarını alması hoşuma gitti, sizlerle paylaşmak istedim. Özellikle dizelciler 20 ve katlarındaki bakımlarının puanlarını fiat servislerinde kontrol etsinler yüzde olarak Altın anahtar sahiplerine yedek parçada % 19 işçilikte ise % 14 puan yüklüyor bilginize

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

bırak bu ayakları abi ozlettin kendini ya araca zam yapmişssin internette denk geldim demin

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı jrgakbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırak bu ayakları abi ozlettin kendini ya araca zam yapmişssin internette denk geldim demin
    Way gözüm benim ya bu aralar çok yoğunum abi işyerinde bir proje ile ilgili görev verdiler, az önce Kastamonu valimizin yanındaydım birde yılbaşı işlemleri de üzerine eklendi şubat ayına kadar yoğunum, o işi özelden konuşalım

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

bu paro puan verdikleri opet kart mı?

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu paro puan verdikleri opet kart mı?
    Evet aracı satın alırken yakıt güvence kartı aynı zamanda fiatta ve diğer üye işyerlerinde de geçiyor ve adı genel adı paro kart Bronz, Gümüş ve Altın anahtar sahipliğine göre de yedek parça ve işçilikteki indirim oranları değişiyor, Bronz Gümüş Altın ise 1. fiat araç, 2. fiat araç ve 3.fiat araç sıfır alımına göre yükseliyor iyi günler...

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

puanı nasıl aldın bakımdan onu anlatsana abı

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

Alıntı akca37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aracı satın alırken yakıt güvence kartı aynı zamanda fiatta ve diğer üye işyerlerinde de geçiyor ve adı genel adı paro kart Bronz, Gümüş ve Altın anahtar sahipliğine göre de yedek parça ve işçilikteki indirim oranları değişiyor, Bronz Gümüş Altın ise 1. fiat araç, 2. fiat araç ve 3.fiat araç sıfır alımına göre yükseliyor iyi günler...
    abi servislerde yüzde kaç alıyoruz peki?
    ayar oluyorum bu servislere ben ya,alışveriş yaptık o kadar hiç söylemiyorlar arkadaş şuraya bak. Geçenlerdede evo için kapı gövde bandı araştırmasına çıktım biri sonradan takılmıyor dedi,biri öyle bir şey ömrümde görmedim yok öle birşey dedi,biride 800 lira boya ve işçilik hariç dedi ölür müsün öldürür müsün ya

mst mst
    N-ciniir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 13

ben de gümüş anahtar var. gümüş anahtar olduğunda indirim oluyor mu yoksa sadece paro puan mı yükleniyor..

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Dostlarım arkadaşlarım, ben altın anahtar sahibiyim, yani fiattan 3. kez sıfır araç aldım (Allahım olmayana en samimi duyguyla söylüyorum daha en iyisini nasip etsin), tam oranlarını bilmiyorum fiat müşt hizmetleri yard olabilir ancak altın anahtar sahibi olanlara araç alımında %3 indirim, fiat servislerinde ise yedek parçada %19 fiat fayda puan (bu puan sadece fiat servisinde geçerli) ve % 1 paro puan mı ne veriyor, işçilikte ise %14 fiat fayda ve % 1 paro puan veriyor, yani örneğin 250 TL yedek parça tuttu, 150 de işçilik , 250 üzerinden % 19 unu (47,5 TL yi fiat servislerinde kullanılmak üzere) 2,5 TL puanı da paro puan olarak yüklüyorlar, işçilik puanı olan 150 TL nin de (%14 =21 TL fiat servislerinde kullanılmak üzere puan, 1,5 TL lik puanı da paro puan olarak yüklüyorlar) yani sizin bakımdaki toplam kazandığınız puan FİAT SERVİSİNDE AMA 68,5 TL puan ileride fiat servisinden ister parça alın ister bakımda kullanın , geri kalan 2,5 ve 1,5 luk puanlar da paro kartınızda saklı kalıyor, bilmem anlatabildim mi, ben 20 bin bakımında 395 TL tutmuştu bakım ücretim sonra paro yu aradım (aramak zorunda kaldım) dedim altın anahtar sahibiyim neden yaklaşık olarak 80 TL civarında puanım yüklenmedi dedim birkaç gün veya hafta sonra aradılar 78 veya üzerinde puan yüklediler, onu da geçtiğıimiz günlerde yedek parça alarak kullandım. Bu puanları ödeyeceğiniz tutardan düşemiyorlar, sadece ilerki zamanlardaki servis bakımında veya servisten parça alımlarınızda kullandırıyorlar, olsun şu an benim 30 bin bakımı için cebimden 80 TL çıkmayacak sorunuz olursa yard olurum özel atabilirsiniz...

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

çok iyiymiş abi çok sağol valla bilmiyordum bunu.
    yarın müşteri hizmetlerini arayıp bizim yüzdeleri öğrenelim

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Dostlarım arkadaşlarım, ben altın anahtar sahibiyim, yani fiattan 3. kez sıfır araç aldım (Allahım olmayana en samimi duyguyla söylüyorum daha en iyisini nasip etsin), tam oranlarını bilmiyorum fiat müşt hizmetleri yard olabilir ancak altın anahtar sahibi olanlara araç alımında %3 indirim, fiat servislerinde ise yedek parçada %19 fiat fayda puan (bu puan sadece fiat servisinde geçerli) ve % 1 paro puan mı ne veriyor, işçilikte ise %14 fiat fayda ve % 1 paro puan veriyor, yani örneğin 250 TL yedek parça tuttu, 150 de işçilik , 250 üzerinden % 19 unu (47,5 TL yi fiat servislerinde kullanılmak üzere) 2,5 TL puanı da paro puan olarak yüklüyorlar, işçilik puanı olan 150 TL nin de (%14 =21 TL fiat servislerinde kullanılmak üzere puan, 1,5 TL lik puanı da paro puan olarak yüklüyorlar) yani sizin bakımdaki toplam kazandığınız puan FİAT SERVİSİNDE AMA 68,5 TL puan ileride fiat servisinden ister parça alın ister bakımda kullanın , geri kalan 2,5 ve 1,5 luk puanlar da paro kartınızda saklı kalıyor, bilmem anlatabildim mi, ben 20 bin bakımında 395 TL tutmuştu bakım ücretim sonra paro yu aradım (aramak zorunda kaldım) dedim altın anahtar sahibiyim neden yaklaşık olarak 80 TL civarında puanım yüklenmedi dedim birkaç gün veya hafta sonra aradılar 78 veya üzerinde puan yüklediler, onu da geçtiğıimiz günlerde yedek parça alarak kullandım. Bu puanları ödeyeceğiniz tutardan düşemiyorlar, sadece ilerki zamanlardaki servis bakımında veya servisten parça alımlarınızda kullandırıyorlar, olsun şu an benim 30 bin bakımı için cebimden 80 TL çıkmayacak sorunuz olursa yard olurum özel atabilirsiniz...
    hımm ıyıymıs abı tesekkurler cevap ıcın ama bıze vurmuyor kotu oldu

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

çok iyiymiş abi çok sağol valla bilmiyordum bunu.
    yarın müşteri hizmetlerini arayıp bizim yüzdeleri öğrenelim
    Rica ederim, sordunuz mu müşteri hizmetlerine bir bilgi alabildiniz mi ?

Kaan AYYILDIZ
    LorDracula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 UZ 5058
    Edilen teşekkür: 105

valla ben bugun 10000 bakıma gi,tti bilgim yoktu aksesuar filanda aldım servisten kimse bişey demedi. forum uyesiyim dedim mesdosa müdür yokmus 15 tl indirim yaptılar.

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

Rica ederim, sordunuz mu müşteri hizmetlerine bir bilgi alabildiniz mi ?
    evet abi bugün aradım. 1 tane sıfır araç aldıgım için bronz üyeyim. %9 ve %1 olmak üzere toplamda %10 luk bir para puan kazanıyormuşum

ayrıca 320 tl lik serviste alışveriş vs olmuştu onlarlada faturalarıyla ilgileneceklerini sölediler,valla forumun bi faydası daha sen olmasan hiç birinden haberim olmucaktı tekrardan çok teşekkürler

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRULLAH AKCA
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095

Konu

Alıntı LorDracula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben bugun 10000 bakıma gi,tti bilgim yoktu aksesuar filanda aldım servisten kimse bişey demedi. forum uyesiyim dedim mesdosa müdür yokmus 15 tl indirim yaptılar.
    Satış müdürüm Ali bey e selamlar, birde Melek hanım ile Engin e hehe...

evet abi bugün aradım. 1 tane sıfır araç aldıgım için bronz üyeyim. %9 ve %1 olmak üzere toplamda %10 luk bir para puan kazanıyormuşum

ayrıca 320 tl lik serviste alışveriş vs olmuştu onlarlada faturalarıyla ilgileneceklerini sölediler,valla forumun bi faydası daha sen olmasan hiç birinden haberim olmucaktı tekrardan çok teşekkürler
    Rica ederim kardeşim ne demek bir faydam olduysa ne mutlu bana, şu an için bir şey daha peşindeyim olaki gerçekleştirirsem tüm forumdaki sıfır araç alanları ilgilendirebilir...

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

o ne ki