Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2012 sıfır evo da su alan arka stoplar!!

suat küçük
    suathoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Standart 2012 sıfır evo da su alan arka stoplar!!

Merhaba, 2-3 gün yağan yağmurun ardından, sabah bagaja çantamı yerleştirirken, 25 günlük olan araçta, stopların ikisinde de buğulanmalar olduğunu farkettim ve servise gittim, aracı aldılar, yarım saat sonra usta aracı getirdi, contaları sıktıklarını, 20 dakika su tuttuklarını ve artık sorun olmadığını söyledi..servise gideli 5 gün oldu ve buğulanma devam ediyor, bu stopların değişmesi gerekirmi? bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim..

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Bnece değiştirin hemde orijinal italyan olanlarıyla teknik kısımda bir arakdaşın aynı şey başına gelmiş onunkileri değiştirmişler sizde aynı yolu izleyin...

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

evo ların ilk kronik sorunu bu sanırım. 1 defa gördüm benim stoplarda ama çok kez okudum

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

valla bende özellikle dün havakarlıydı bi daha baktım bu sefer de bugu falan göremedim bi oluo bi olmuo

Hakan Durak
    muazzaf vatandaş hakandurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 57

Arkadaşlar konuyla hafif alakalı bir şey söylemek istiyorum bu konuyu daha önce açan bir arkadaş vardı ona da gitsin bu arabada ön stop var mı

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı hakandurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabada ön stop var mı

volkan Şimşek
    xvlkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 64

Servıs mutlaka gormek ıstıyor. Bugulandıgı zaman servıse gelın dıyolar haftasonu oldugunda ne yapıcaz dıye sordugumda cevap veremedıler. Degısım denırse mutlaka ıtalyadan gelen gelıstırılmıs stop ısteyın yerlılerden verım alınamıyormus.

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

araç zaten ithal değilmi hiç yerli takılırmı ya

FIRAT TUNA DENİZ
    ESH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı parcalar tr de uretılıyr ondan dolayı

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puntonun bir çok parçası bursada üretiliyor.

mehmet ali aykut
    egzo-evo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 KTS 45
    Edilen teşekkür: 437

Arkadaşlar konuyla hafif alakalı bir şey söylemek istiyorum bu konuyu daha önce açan bir arkadaş vardı ona da gitsin bu arabada ön stop var mı
    Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan ve berk kardeşim siz bu sorunu şu an yaşamıyor olabilirsiniz ama listeye eklenen 4 kişiyle toplam 21 arkadaşımızın şakaya katlanacak hali yok.

Hakan Durak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Şaka değil kardeşim arabada arka stop diye bir şey yoktur stop ve far vardır bilmiyorsanız öğrenin... bir de dünyanın sonu gelmedi bu kadar ciddi olma alt tarafı arabanın stopları buğu yapmış bu konu açılmıştı onu okuyun bence...

Alıntı egzo-evo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan ve berk kardeşim siz bu sorunu şu an yaşamıyor olabilirsiniz ama listeye eklenen 4 kişiyle toplam 21 arkadaşımızın şakaya katlanacak hali yok.

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Alıntı egzo-evo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben neler çektim halada çekiyorum espride yaparım gülerimde dünya başıma yıkılmadı sonuçta üzülmek gereksiz bayiye gider hallederler

mehmet ali aykut
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 KTS 45

Şaka değil kardeşim arabada arka stop diye bir şey yoktur stop ve far vardır bilmiyorsanız öğrenin... bir de dünyanın sonu gelmedi bu kadar ciddi olma alt tarafı arabanın stopları buğu yapmış bu konu açılmıştı onu okuyun bence...
    Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben neler çektim halada çekiyorum espride yaparım gülerimde dünya başıma yıkılmadı sonuçta üzülmek gereksiz bayiye gider hallederler
    aferin devam edin o zaman ama herkes sizin gibi rahat olmak zorunda değil. burda çoğu arkadaş için büyük bir sorun haline gelen bu konuyu bu kadar çok küçümsemeniz hoş değil. arka stop kelimelerini kullanan arkadaşımız son derece iyi niyetli bir şekilde telefon numarasını verecek kadar yardımcı olmaya çalışırken bu kelime oyunlarından espri konusu gibi gözüksede bir anlam çıkartmaya çalışmayın. neyi öğrenip neyi öğrenmemiz gerektiği konusunada bırakında biz karar verelim böyle bir şey olursa zaten gerekirse soruda sorulur. önerdiğin konuya bir göz atma zahmetine girmediğin için orada bir çok yazımın olduğunu farkedememişsin.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yeni Linea Urban 1.3 95 hp
    dogus618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34js2557
    Edilen teşekkür: 355

Ben komik bir sey yazmadim sıkinti yasayanlara yardimci olmak icin yazdim fakat sizin aklinizda girgir şamata yapmak wardi herhalde herkes sizin gibi rahat olmak zorunda degil he arka stop yazdim he stop yazdim fark varmi bence yok yazidaki amac ayni ama sizin zihniyetiniz bunu bu sekilde dusunmuo galiba bir daha benim konularimla ilgili lutfen yorum yapmayin ve benimle ilgili yorumlarda bulunmayin ben kelime hatalari yapiyorum o yüzden muhattap olmayalim.

---
    I am here: https://maps.google.com/maps?ll=41.044484,28.984422

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

bu sorun benim de aracımda var. baya bi buhu yapıyor arka stoplar aldığım günden beri yani geçen kıştan beri. pekte umursamıyorum aslında bir zararı olur mu buhu yapmasının? merak ettim gerçek anlamda.. elektriksel bir soruna yol açar mı yoksa görsel olarak mı bu kadar arkadaş rahatsız oluyor?
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

hakan bey 1989 dan beri otomotiv sektöründeyim bu sure içerisinde sattığım stop un sayısını bilmem.biz bile bu kadar işin içinde oldugumuz halde agız alıskanlıgı ile arka stop kelimesini kullanıyoruz buradaki insanlarda dalgınlık veya kelimeyi oyle kullanmaya alıstıgı ıcın arka stop demiştir.bu o kadar dalga gecılecek bir konu değildir.

burada kimin arabayı ne sartlarda aldıgını bilmiyor olabilirsiniz sizin için onemli olmayan baskası ıcın onemlı olabılır.okuyun dediğiniz konuda mehmet ali abi basta olmak uzere benim ve pek cok arkadasımızın yazısı vardır.lutfen herkez bırbırının hassasiyetlerini gözardı etmesin...

Hakan Durak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

amma uzattınız arkadaşlar ben sadece kendimin de sık sık yaptığı hatayı latife ile yazdım ne alıngan olmuş toplum isterseniz sehpa getirin asalım adamları diyecek birisi ; artı diğer konuyu da okudum ve o konuyu eleştirmiyorum sadece benzer konular olduğunu arkadaşlar okurlarsa belki fayda bulurlar diye önerdim hata sizin gibi insanlara yardımcı olmakta . zaten stresli olan hayatımıza az da olsa tebessüm katmak için yazdığım şey nerelere gitti ya sabır ... ayrıca bende aracımı ne koşullarda aldım bunu bilemezsiniz benim de aracımda ne sorunlar oldu bilemezsiniz ben bu forumda kilitli konular hariç her konuya da cevap mesaj vs.. yazarım bu hakkımı da yönetim ve moderatörler hariç kimse engelleyemez isteyen yazdığımı okur isteyen okumaz bu arada sektörde ne kadar süredir olduğunuzla da konunun alakasını çözemedim lütfen konuları ve yazıları sanki birisi kaza yapmış da ölmüş cenazesinde zil takıp oynamışım havasına sokmayın teşekkürler iyi forumlar...

Alıntı evoefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan bey 1989 dan beri otomotiv sektöründeyim bu sure içerisinde sattığım stop un sayısını bilmem.biz bile bu kadar işin içinde oldugumuz halde agız alıskanlıgı ile arka stop kelimesini kullanıyoruz buradaki insanlarda dalgınlık veya kelimeyi oyle kullanmaya alıstıgı ıcın arka stop demiştir.bu o kadar dalga gecılecek bir konu değildir.

burada kimin arabayı ne sartlarda aldıgını bilmiyor olabilirsiniz sizin için onemli olmayan baskası ıcın onemlı olabılır.okuyun dediğiniz konuda mehmet ali abi basta olmak uzere benim ve pek cok arkadasımızın yazısı vardır.lutfen herkez bırbırının hassasiyetlerini gözardı etmesin...

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

hakan sen yanlıs anlıyorsun yanlıs anladıgın gıbı yanlıs yansıtıyorsun kımse sana suraya yazma buraya yazma demıyor burası forum tabı bırseyler paylasmak sohbet etmek bırseyler ogrenmek ıcın gelıyoruz bu arada tabı bazı bılgılerımızı paylasacagız.

ben sıkıntının suradan cıktıgını dusunuyorum herkez bu stop konusunda hassas sonucta hepımız bu arabalara yuksek paralar odedık ve aldık bazı sıkıntılar cıkıyor cıkacakta ama bırbırımızın hassas oldugu konularda saka yaparken dıkkat etmemız gerekır.sektordekı sureden bahsederken sureklı yaptıgımız ıste bıle bazen alıskanlıktan dolayı yanlıs teleffuzlar kullanabılıyoruz onu soylemek ıstemıstım.
    hayırlı geceler...

mehmet ali aykut
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 KTS 45

o konuyu eleştirmemek sadece benzer konular olduğunu arkadaşlar okurlarsa belki fayda bulurlar diye önermek için kurmaya başladığın "Arkadaşlar konuyla hafif alakalı bir şey söylemek istiyorum bu konuyu daha önce açan bir arkadaş vardı ona da gitsin bu arabada ön stop var mı" cümlendeki yanlış üslup "amma uzattınız" "sizin gibi insanlara" şeklindeki yanlış kelime seçimlerinle devam ediyor.

Sayfa 1/2 12 SonSon