9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Active nin dynamic olarak geçmesi :)

mstf ergl
    unreal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 23

Standart Active nin dynamic olarak geçmesi :)

arkadaşlar bi sorun var sanki daha yeni fark ettim ama dün ruhsata bi bakayım dedim ana bi baktım dynamic yazıyor ama araba active sonra dedim bide faturaya bakayım baktım ondada dynamic yazıyor sigorta poliçesine baktım ilk poliçede active yazıyor yeni yaptırdığım poliçede dynamic yazıyor kasko poliçesinde de dynamic yazıyor bu olayı nasıl düzeltebilirim ben. yada bayi ye gidiyim bana yanlış araba vermişsiniz arkadaş ben dynamic almıştım mı? deyim bu işin şakasıydı tabii. bu arada arabayı geçen sene ocak da teslim almıştım biraz dikkatsiz im sanırım

Mehmet Altun
    car_audio96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 21

bişey olmaz bence idare et öyle abi
    ÖLÜM Gaz PedaLına Basan Ayakta,
    HAYAT Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise;
    ÖLümüne Basıp Hayata Tutunmaktır .

mstf ergl
    unreal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 23

muayenede felan sıkıntı cıkartırlarmıkı dıe dusunuyorumyada kasko ona goremı pahalı cıkıo bılmıyoruzkı bısey

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Muayenede sıkıntı olmaz.Poliçede de active olarak gözüküyorsa sorun olmaz sanırım.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Tarık .
    tyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayenede sıkıntı olmaz.Poliçede de active olarak gözüküyorsa sorun olmaz sanırım.
    ikinci poliçede dynamic yazıldığını söylemiş ama yinede fark edeceğini sanmıyorum. Benim poliçede de dynamic dulogic yamışlar. acenta farketmez dedi umarsamadım.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Zeyilname ile düzeltilebilir belki.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı tyilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci poliçede dynamic yazıldığını söylemiş ama yinede fark edeceğini sanmıyorum. Benim poliçede de dynamic dulogic yamışlar. acenta farketmez dedi umarsamadım.
    Arkadaslar gelırler.gov.tr den aracınızın gerçek modelıne gore kasko bedelıne bakın birde yanlıs yazılmısına bakın soyle ornek ıle anlatayım daha anlasılır olacaktır aracım 2009 model duz actıve banka kaskoyu yaparken gerızekalı calısan ruhsatı nasıl okuduysa 2009 actıve dualogıc vıtes olarak yazmıs grupamada bu sekılde kasko yapmıs ıkıncı sene kasko fıyatlarında bır garıplık oldugunu anladım gelırler.gov.tr ye gırıp duz vıtes ıle dualogıc arasında fark oldugunu gordum kasko sırketı ıle gorustum bırsey okmaz falan fılan ıste olayın ustune dusunce gordumkı odedıgım pırım fazla bıraz ugrastıktab sonra 80 tllık bır meblag fazla alınmıs tarafıma ıade edıldı ve bır hafta sonra yaptırdıgım kasko 50 tl dusuk yapıldı ufak bır yanlıstan 130 tl kara gectım
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tarık .
    tyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gelırler.gov.tr den aracınızın gerçek modelıne gore kasko bedelıne bakın birde yanlıs yazılmısına bakın soyle ornek ıle anlatayım daha anlasılır olacaktır aracım 2009 model duz actıve banka kaskoyu yaparken gerızekalı calısan ruhsatı nasıl okuduysa 2009 actıve dualogıc vıtes olarak yazmıs grupamada bu sekılde kasko yapmıs ıkıncı sene kasko fıyatlarında bır garıplık oldugunu anladım gelırler.gov.tr ye gırıp duz vıtes ıle dualogıc arasında fark oldugunu gordum kasko sırketı ıle gorustum bırsey okmaz falan fılan ıste olayın ustune dusunce gordumkı odedıgım pırım fazla bıraz ugrastıktab sonra 80 tllık bır meblag fazla alınmıs tarafıma ıade edıldı ve bır hafta sonra yaptırdıgım kasko 50 tl dusuk yapıldı ufak bır yanlıstan 130 tl kara gectım
    Benim aracımın tip kodu 320 ve 34980 fiyat biçmiş.dynamic dualogic için tip kodu 327 ve 35280 fiyat biçmiş. fiyat 200 lira iyat farkı var, sorun değil gibi görünüyor.

Merak ettiğim şey poliçemde araçbedeli sanırım 25000 olarak belirtilmişti. gib.gov.tr de 35000 gözükmesi allah korusunda pert/çalıntı durumunda bir etkisi oluyormu ?
    Konu tyilgin tarafından (16/01/2012 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.

Eray Şendil
    fiery_hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !
    Edilen teşekkür: 339

artık poliçelerde (trafik sigortası ) araç tipi emniyet genel müdürlüğünün sisteminden geliyo mtv ödeme yazarsanız google a ordan araç bilgisine bakabilirsiniz..
    ßenim SüRdüqüm hayaTın qeRi viTeSi yoq... qeÇmiŞimi Sadece dikiz aynaSından SeyRediyoRum