Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2011 Bravo...

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Standart 2011 Bravo...

beyler bılyıorsunuz cok uzun sure bravo almayı dusundum ve bu sıtenınde cok buyuk katkılarıyla cesaret vermesıyle bravo almaya karar verdım...2011 model 17 bınde actıve plus(celık jant ve sıs farı var) 34 bın tl de anlastık nasıl fıyat sızce...aracı cuma gorucem ama servıse sordum cok temız dedıler...bırde bu dpf hakkında (dızel partıkul fıltresı) bılgısı olan varmı...euro5 motorlarda varmıs yanı 120 lık dızellerde kı benım alacagımda bundan..cok mu sorun cıkarıyor bu dpf???sımdıden tskler herkese

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

dpf'nin herhangi bir derdi yok alıstıgında bi ısık yanar seyir halindeysen zaten 10 dakika civarı suruyor, anlık tüketim artar bu arada motoru durdurmaman lazım bana simdiye kadar 1 kere denk geldi.
    StrucTuraL EngiNeeR

ertan alp
    meltdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Partikül filtresini motor kendi kendine temizler diye biliyorum. Yani giriş ve çıkışında sensörler var ve akış istenilen seviyenin altına düşünce eğer varsa ek bir enjektör egzoza yakıt püskürtür ve filtredeki partikülleri temizler... eğer ek enjektör yoksa enjektörler daha fazla yakıt pürkürterek temizleyebilir. Bu da yoksa sen yüksek devirlere çıkıp partikülleri egzoz gazı ile temizleyebilirsin. ancak tıkanırsa ve temizlenmezse bunun sonucunda da değiştirilmesi gerekirse çok pahalıdır. bilgin olsun... güvendiğin ve bildiğin yerden mazot al ve kısa mesafede kullananacaksan arada yüksek devirlere çık...

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dpf'nin herhangi bir derdi yok alıstıgında bi ısık yanar seyir halindeysen zaten 10 dakika civarı suruyor, anlık tüketim artar bu arada motoru durdurmaman lazım bana simdiye kadar 1 kere denk geldi.
    Alıntı meltdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Partikül filtresini motor kendi kendine temizler diye biliyorum. Yani giriş ve çıkışında sensörler var ve akış istenilen seviyenin altına düşünce eğer varsa ek bir enjektör egzoza yakıt püskürtür ve filtredeki partikülleri temizler... eğer ek enjektör yoksa enjektörler daha fazla yakıt pürkürterek temizleyebilir. Bu da yoksa sen yüksek devirlere çıkıp partikülleri egzoz gazı ile temizleyebilirsin. ancak tıkanırsa ve temizlenmezse bunun sonucunda da değiştirilmesi gerekirse çok pahalıdır. bilgin olsun... güvendiğin ve bildiğin yerden mazot al ve kısa mesafede kullananacaksan arada yüksek devirlere çık...
    cok tsk ederım...bıde fıyat nasıldır acaba ??alacagım fıyat...

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bılyıorsunuz cok uzun sure bravo almayı dusundum ve bu sıtenınde cok buyuk katkılarıyla cesaret vermesıyle bravo almaya karar verdım...2011 model 17 bınde actıve plus(celık jant ve sıs farı var) 34 bın tl de anlastık nasıl fıyat sızce...aracı cuma gorucem ama servıse sordum cok temız dedıler...bırde bu dpf hakkında (dızel partıkul fıltresı) bılgısı olan varmı...euro5 motorlarda varmıs yanı 120 lık dızellerde kı benım alacagımda bundan..cok mu sorun cıkarıyor bu dpf???sımdıden tskler herkese
    Engin şöyle bir model felan düşük olsada aktive den vazgeçsen. Sonradan keşke şunlarda olsaydı diye üzülmemen için diyorum..
    BY Turbo SPORT 150 HP

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Daha öncede yazmıştım size İkinci el iyi bir araç bulursanız alın demiştim Bence bu araç fiyat olarak çok iyi Size hem arabalık yapar hemde zarar ettirmez Ama görüldüğü üzere 0 km alana sağlam zarar ettirmiş

Ercan V
    ervatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 23

Ama görüldüğü üzere 0 km alana sağlam zarar ettirmiş[/QUOTE]
    sanmam çok zararetireceğini 2010 ağustosta 36500 fiyat veriyolardı 1,6 105 bg dyn plus sa hatta ben alıyoyodum evoyu görünce vazgeçtim 30000 evo almıştım keşke alsaydım bravoyu

ömer özer
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz

model-km-donanım-fiyat degerlendirmesini iyi yap bence hocam, fiyat uygun ama azıcık zorlayabilirsen sport ya da dynamic donanıma zorla derim veya 2010 dynamic al
    Fiat Bravo 1.6 Mjet Dynamic Plus 2011 Model 37.000 TL Sahibinden satılık sıfır Beyaz renk - 67980956
    simdi baktım uydurma veya sahtekarlık yoksa 3000tlye deger bu araba bence
    en azından blue-me cidden gerekli bir donanım muazzam bir olay hem rahatlıkla tel. konusabilirsin. hem sesli komutla birilerini arayabilir muzik caldırabilirsin. hem usb portla tel. ve usb'den muzik dinleyebilirsin veya tel. şarj edebilirsin
    ve tabi oto. klima da onemli bi faktor
    yok ben bunları kullanmam diyorsan fiyatı makul al gitsin
    StrucTuraL EngiNeeR

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Bu araç benimde dikkatimi çekti hata aracı satabilseydim müşteri olacaktım pazrlıkla 36000-36500 civarı alınır renk ve donanım ekstrası kesinlikle o farka değer.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

S. Togay
    VICEROY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 80

Ağustos 2011 de Bravomun yanına dynamıc 1.3 evo alırken bahsettiğiniz aracın sıfırını 40.000 tl den bırakmışlardı. Sizin aldığınız fiyat ise %14 aşağısı. Burada alana da satana da ciddi zarar yok. Doların o tarihten günümüze olan tırmanışıdır farkı yaratan. Şimdiden hayırlı olsun.
    Hedefi Olmayan Gemiye Hiçbir Rüzgar Yardım Edemez...

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

abi ben bravo hastasıyım sana tavsiyem emotionlara bak 2 -3 fazla olsun emo olsun active boş satarkende zor olur..

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

engin bikç gündr yoktn sanrm ya da denk glemedik. abi al şu araci çek fotonu koy şu foruma artk

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    model-km-donanım-fiyat degerlendirmesini iyi yap bence hocam, fiyat uygun ama azıcık zorlayabilirsen sport ya da dynamic donanıma zorla derim veya 2010 dynamic al
    Fiat Bravo 1.6 Mjet Dynamic Plus 2011 Model 37.000 TL Sahibinden satılık sıfır Beyaz renk - 67980956
    simdi baktım uydurma veya sahtekarlık yoksa 3000tlye deger bu araba bence
    en azından blue-me cidden gerekli bir donanım muazzam bir olay hem rahatlıkla tel. konusabilirsin. hem sesli komutla birilerini arayabilir muzik caldırabilirsin. hem usb portla tel. ve usb'den muzik dinleyebilirsin veya tel. şarj edebilirsin
    ve tabi oto. klima da onemli bi faktor
    yok ben bunları kullanmam diyorsan fiyatı makul al gitsin
    Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç benimde dikkatimi çekti hata aracı satabilseydim müşteri olacaktım pazrlıkla 36000-36500 civarı alınır renk ve donanım ekstrası kesinlikle o farka değer.
    walla ıyıce kafam karıstı sımdı(((( ılandakı aracta on tampon boyalı dendı...kopege carpmıs...bence kopege carpsa daha hasarlı olmazmı?

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı fota Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engin bikç gündr yoktn sanrm ya da denk glemedik. abi al şu araci çek fotonu koy şu foruma artk
    tam actıve plus derken bı dynamıc plus ve beyaz olusu kafamı karıstırdı...beyler MANISA DA yasayan varmı yardım edebılecek??

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam actıve plus derken bı dynamıc plus ve beyaz olusu kafamı karıstırdı...beyler MANISA DA yasayan varmı yardım edebılecek??
    ben de baktm ilana , dediğin gibi kafa karştracak gibi

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

axi nicli eren abi var manisada bravosu var sport ayrıca ilandaki araç hasta işi km yok temiz....
    Konu asil tarafından (03/01/2012 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

araba almak zor iş tam bir araba üstünde odaklanıyorsun başka bir araba görüyorsun fikir değiştiriyorsun yada iki araba arasında kararsız kalıyorsun malesef bunları yaşadım allah yardımcın olsun

ömer özer
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz

O arabayi once tramere sordur bence sikinti varsa servise sordurursun- ben alirken 7000km deki aracta sadece kaldirima ciktim demisti adam tramer de 24000 tl'lik hasar cikti
    Ciddi bisey olmadiktan sonra sikinti yok

Sent from my iPhone using
    StrucTuraL EngiNeeR

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Nasıl zarar ettirmemiş anlamıyorum Aracın şu andaki satış fiyatı ile 0 km si arasında ne kadar fark var? Kaça alındığının ne önemi var? Geçen yıl bu zaman 27.000 tl ye alıdığım gp 1,3 araç şu anda 36.000 tl olmuş forumda birçok arkadaşın 29.500 tl ye aldığı evo 1,3 dinamic olmuş 40.000 tl Şimdi 2. el fiyatlarına bir bakın bakalım Gp yi 27.000 den alanlar 22.000 e mi veriyor 29.500 tl den alınan evo 24.000 tl yemi veriliyor Bravo 2. elde çok çok ciddi zarar ettiriyor Bravo su olan veya almayı düşünenler hiç kendini kandırmasın Ha 2. el uygun fiyata alınır anlarım ama aynı şartlarda alınan gp veya evo 2. elde fiyatlandırılırken 10.000 tl artmış 0 km sine göre değerlendiriliyorsa bravo neden değerlendirilmiyor Dolara euroya gelen fark bravo yu etkiliyorda gp yi evo yu neden etkilemiyor 0 km si ile 1 yaşındaki fiyatı arasında 10.000 tl den fazla fark olan ve bu farka rağmen alıcı bulmakta zorlanılan bir araç nasıl zarar ettirmezmiş?

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

tramerden sordum aracı 1 kaza var falan dıyor ve mıdem bulanır benım boyle aractan allah sahıbıne bagıslasın ne dıım...sahıbı kopege carptım dedı bnaa ve neden tam tampon boyatıyor...garıp...

Sayfa 1/2 12 SonSon