Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Of bravo offfff!!!

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kombinasyon 120 lik olması avantaj.Yeni yenidir ayrıca.Bastır alırsın o fiyata bence.
    ONUR HOCAM fıyata ne dıyorsun eskı bravocusun sen ?

TOLGA TACALOGLU
    Ulş.Er silentscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    FJ 7600
    Edilen teşekkür: 187

[QUOTE=siromar;615994]Biseyi anlamis degilim 2. Eli hakettigin altindaysa - alici icin parasinin ustunde bir araba almak demek yani bu tabir alici icin cok guzel birsey 1.5 ay once olabileceginin en ust bravosunu (2011-120 mj- dualogic- skydome- ak- sk- vs vs) 0'i 61000 ken ben 39750ye aldim satsam daha dusuge mi satacam hayir bugun koysam 42000den asagi etmez yani 2. El alacaksaniz deger kaybi olmaz
    Bravo'yu. İyiki aldim omrumde hicbir aracimi bukadar keyifle surmedim bu araba alinir hocam kimseyi de pisman etmez birak dusunmeyi artik al gitsin

Aynen katılıyorum...
    Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. "Mustafa Kemal ATATÜRK"

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Normal.alınabilir.
    ben geçen sene 2010 dynamic 105 liği 33000 gibi vermiştim.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Ali Rıza Bozpınar
    alibozpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 50

yaa engin alda şu arabayı kapışalım kaç boy fark atacaksın bakalım.

buarada cant aldım

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı alibozpinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa engin alda şu arabayı kapışalım kaç boy fark atacaksın bakalım.

buarada cant aldım
    kardesım merak ettım cantı ))

alırsam testını yapacaksın zaten kardesım bakalım hayırlısı olsun)

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

yalnız bir laf vardır malı alırken başkasına alıyormuş gibi al diye bilmem hatırladınız mı..gerçekten önemli laf dünya hali ne olacağı belli olmaz..satılmaz diye birşey yok ama 40 liralık araban 32-33 liraya giderse de için yanmaz değil..

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız bir laf vardır malı alırken başkasına alıyormuş gibi al diye bilmem hatırladınız mı..gerçekten önemli laf dünya hali ne olacağı belli olmaz..satılmaz diye birşey yok ama 40 liralık araban 32-33 liraya giderse de için yanmaz değil..
    kardes bugune kadar senın dedıgın gıbı hareket ettım...varsın bravo zarar etsın zaten suanda konustugum araca olmazsa tamamen sılıcem bravo ısını...ne olursa olsun baska arabaya bakamıyorum..hep elım gozum bravo ya gıdıyor...

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes bugune kadar senın dedıgın gıbı hareket ettım...varsın bravo zarar etsın zaten suanda konustugum araca olmazsa tamamen sılıcem bravo ısını...ne olursa olsun baska arabaya bakamıyorum..hep elım gozum bravo ya gıdıyor...
    sen bilirsin hocam para senin paşa keyifin bilir..bravo göz kaymayacak bir araba değil ama alternatifsiz bir araba da değil bence..ama içinde uhte kalmasın bencede al

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

Bravo aldin mi; guzel bir yay, amortisor takimi ve 18" jant aglatir asfalti

Sent from my GT-I9100
    Oz Büyücüsü

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

sen bilirsin hocam para senin paşa keyifin bilir..bravo göz kaymayacak bir araba değil ama alternatifsiz bir araba da değil bence..ama içinde uhte kalmasın bencede al
    hocam emın ol alternatıfı yok...yada varsa soylermısın??

2011 maksımum 25 bın km orjınal dızel 120 beygırlık guclu araba bu fıyatlara???

ford focus mu??? 38 bınden asagı kesınlıkle yok
    megane 3 mıu 40 bın....

kı bu ıkı araba bravodan cok ıyı degıller..

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

megane 3 mıu 40 bın....

bence görüntü olarak bravoya yaklaşamazlar bile

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Engin kardeşim kesinlikle Bravo nun alternatifi yok bence.Fiyat,fayda dengesinin en iyi kombinasyonu Bravo dur.Sıfır alıpta çarka paranı kaptırma.Kesinlikle ikinci el temiz bir Bravo al ve bin hiç düşünme.Sürdüğün keyif her zaman senin yanına kâr kalacaktır.Sağlamlığı şu an 150 000 ve 170 000 km de olan iki arkadaşımız tarafından test edilmiştir.Şöyle bir örnek vereyim ;150 000 deki arkadaş halâ orjinal öntakımı kullanıyor ve en ufak bir sorun yok.Üstelik araç genelde taşrada kullanılıyor.Sen sen ol büyük sözü dinle ...pişman olmazsın.
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı GRDEDE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin kardeşim kesinlikle Bravo nun alternatifi yok bence.Fiyat,fayda dengesinin en iyi kombinasyonu Bravo dur.Sıfır alıpta çarka paranı kaptırma.Kesinlikle ikinci el temiz bir Bravo al ve bin hiç düşünme.Sürdüğün keyif her zaman senin yanına kâr kalacaktır.Sağlamlığı şu an 150 000 ve 170 000 km de olan iki arkadaşımız tarafından test edilmiştir.Şöyle bir örnek vereyim ;150 000 deki arkadaş halâ orjinal öntakımı kullanıyor ve en ufak bir sorun yok.Üstelik araç genelde taşrada kullanılıyor.Sen sen ol büyük sözü dinle ...pişman olmazsın.
    eyvallah hocam degerlı yorumlarınız ıcın buyuk sozu dınlıycem ewet
    ama bu 2013 dedıkodusu yanı brawo kalkacak denıyorya stılo gıbı olmaz dımı??en kotusu dızel arac sonucta herzaman alıcısı olur dıye dusunuyorummm...

bıde ben fıat ın su nette dolasan onumuzdekı yıllar ıcındekı planından bırsey anlamadım palı albea 2010 da duracak denıyor hala uretlılıyor...hanı bı net bılgısı olan varmı o plana gore daha once paylasılmıstı forumda hıcbırsey suana kdar tutmuyor...evet pazarlık halındeyım suanda ufak pruzler kaldı(galatasaray sankı transfer yapıyor oyle hıssettım)eger bu 2013 pruzunude kafamdan sılersem yanı stılo gıbı olmaz umarım kesın alıyorum herseyı goze aldım

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

eyvallah hocam degerlı yorumlarınız ıcın buyuk sozu dınlıycem ewet
    ama bu 2013 dedıkodusu yanı brawo kalkacak denıyorya stılo gıbı olmaz dımı??en kotusu dızel arac sonucta herzaman alıcısı olur dıye dusunuyorummm...

bıde ben fıat ın su nette dolasan onumuzdekı yıllar ıcındekı planından bırsey anlamadım palı albea 2010 da duracak denıyor hala uretlılıyor...hanı bı net bılgısı olan varmı o plana gore daha once paylasılmıstı forumda hıcbırsey suana kdar tutmuyor...evet pazarlık halındeyım suanda ufak pruzler kaldı(galatasaray sankı transfer yapıyor oyle hıssettım)eger bu 2013 pruzunude kafamdan sılersem yanı stılo gıbı olmaz umarım kesın alıyorum herseyı goze aldım
    abi hergün İtalyan larla konuşuyrum sözlerinde hiç durmuyorlar bakma o programa sen derim hep erteliyorlar işleri

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

megane 3 mıu 40 bın....

hocam ben 2006-2007 focus ghia bakıyorum çok hoşuma giden bir araç ayrıca kia yeni rio falan da gerçekten on numara araba ceed de öle, golf tdi de olabilir, birde LEON 1.6 TDİ şu anda beyazları ikinci elde en full ü 45 lira..ama tabi benim bugünlerdeki gözdem opel astra 1.3 cdti yine en full ü 40.800 TL... tabiki de senin bileceğin birşey..

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

hocam ben 2006-2007 focus ghia bakıyorum çok hoşuma giden bir araç ayrıca kia yeni rio falan da gerçekten on numara araba ceed de öle, golf tdi de olabilir, birde LEON 1.6 TDİ şu anda beyazları ikinci elde en full ü 45 lira..ama tabi benim bugünlerdeki gözdem opel astra 1.3 cdti yine en full ü 40.800 TL... tabiki de senin bileceğin birşey..
    hocam haklısın ama benım acımdan degerlendıreyım...

1-2006-2007 focus gorsel olarak bence berbat ve dızelıne baktıgınızda hep 150 bın km de ve fıyatları cok yuksek...(bravo 2011)yenı herzaman yenıdır...

2-ceed dedıgınız aracın ıkıncı elı bravodan kesınlıkle ıyı olmayacaktır...rıo da aynı sekılde bence....

3-golf tdı ıyı araba...tıpı bana gore en kotu golf ha bence cok basarılı bı araba ve olusu para eder ama dedıgımız nıtelıklerde fıyatı 2011 model dızel yada 2010 45 50 bınlere kadar cıkıyor...

4-leon bencede cok guzel araba arkadasımda var 2011 dızel ve dsg vıtes ama takdır edersınızkı 45 bın tl nın cok ustunde oda....

5-astra cdtı alacak olsam eskı kasadan bahsedıyorum benım evo mu satmazdım..motor gucu 1.3 90 beygır
    belkı ben yanılıyorum bılmıyorum benım dusuncelerım bunlar ama bravo gordugunuz gıbı yanı benım mantıgıma gore yukarda bıraz ornekledım en uygun secenel...2013 dedıkoduları aklımı karıstırmıyor degıl ama fıat ın o onumuzdekı yıllardakı planına bakacak olursak hıcbırı suana kadar turkıyede olmadı...

ve benı rahatlatan tek sey herzaman dızel ve 120 beygır aracın pıyasada alıcısı olur dıye dusunurum uretımden kalksa dahı...umarım yanılmıyorumdur...
    Konu engincantan33 tarafından (30/12/2011 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Şu bir gercekki puntonun alicisi bravonunkinden daha fazla ona gore karar ver eski bir bravo kullanicisi olarak hayallerin bazen ızdırap olabilir iyi dusun engin...
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu bir gercekki puntonun alicisi bravonunkinden daha fazla ona gore karar ver eski bir bravo kullanicisi olarak hayallerin bazen ızdırap olabilir iyi dusun engin...
    walla hocam bunu sen de dıyorsan kı yenı satmıstın antalya ya bravonu gozumu korkuttun

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

İçki içen Kadeh saymaz Engin hocam.Yani ya alacaksın merakını ve nefsini doyuracan yada almayacaksın hep aklının bir köşesinde kalacak trafikte gördükçe keşke diyeceksin karar senin.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Otomobil,özellikle erkekler için ihtiyacın ötesinde birşeydir.Yani bir aracı alırken kâr mı zarar mı ederim diye çok fazla git gel yaşamak bana ters.... Öncelikle ne istediğime karar verir sonra değerlendirme yaparım. Sonuçta bu dünya fani... Bazı hazları yaşamadan ölmek istemem ki, Bravo bunlardan biridir.Satılmıyacak araç yoktur,hele ikinci el bir araç alıyorsan öyle ahım şahım bir zarar sözkonusu değildir diye düşünüyorum. Birde şöyle düşünmek lazım;aldığınız araç ne olursa olsun bir bedel ödemek durumundasınız.Çok iyi şartlarda ve popüler ve hatta ikinci eli oldukça iyi bir araç aldığınızı düşünelim.Daha fazla ödeme yapacağınız bir gerçek.Bu süper araçla kaza yaptığınızı düşünün..... hepsi bu kadar,bütün hesaplar yerlebir olur.Hayırlısı ne ise o olur inşaallah.Şahsım adına tjet olmasına rağmen ben aracımdan çok memnunum.(benzin fiyatlarına rağmen)
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon