Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fiat Bravo nun an ve an yapılışı videosu

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Dikkat Fiat Bravo nun an ve an yapılışı videosu

arkadaşlar bravocular bravo almayı plan edenler buyrun izleyin....
    Fiat bravo production | İzlesene.com Video

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

2. Bu mesajı için 7 kişi asil'ye teşekkür etti:

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

kaporta sanki çok sağlam değil gibi mi desem ?

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Banada öyle geldi gibi. Ama diger araclarla kıyaslamak lazım onlarda nasıl acaba

Kamuran BİLGİN
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. SchweppeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 38

fiattan ne bekliyodunuzki bir mercedes kaportası kadar olmaz sonuçta

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

Alıntı SchweppeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiattan ne bekliyodunuzki bir mercedes kaportası kadar olmaz sonuçta
    ya tabiki okadar beklemiyoruz ama bu kadar basit de olmaması lazım dünya bi para sayılıyor segmentine göre çok ucuz bi araç değil bence.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı burhankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaporta sanki çok sağlam değil gibi mi desem ?
    tebrik ederim,bir videodan bunu anlamak büyük yetenek.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

M. Fatih Özçelik
    Psikolog FoGGy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 ZB 588

Kaporta sağlam arkadaşlar merak etmeyin geçen gün çamurluğa bi tane megane soldan giriş yaptı. Yanladı yani. Arkadaşın 2 kapıda göçük + çizik, arka çamurluktada 1 yumrukluk yer göçük. Bende sadece 3 cmlik göçük oluştu çamurlukta, bide 2 cmlik çizik ancak pasta attırdım oda gözükmüyor sadece ele geliyor azıcık

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Üretim aşamasına dikkat ederseniz fiat hala tam otomasyona geçememiş.Adamlar kaportaya çekiçle şekil vericek diye korktum bi an
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Kaporta sağlam olmasa euro n-cap tan 5 yıldız alır mı?

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

Madem arkadaşım sen yeteneklisin buyur bize nasıl sağlam yapıldığı şu videodan anlat hadi bekliyorum sanarsın fabrikasında birebir gidip görmüş gibi yorum yazan arkadaşlar sadece video üzerinden konuşuyoruz ve diğer ncap dan beş yıldız alırmıydı diyen arkadaşım o beş yıldızı kaportaya mı veriyor sadece içindeki insanların kurtulma oranına vermiyor ?sonradan eklenen güvenlik paketine vermiyor sanırım ? 64 km hızda ne olduğuna al buyur bak alın size kaporta 5 yıldız aldı ya.. Fiat Bravo | Euro NCAP - For safer cars crash test safety rating

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

buda bizim puntolar, bravo dan ncap da daha fazla puan almış buyrun.. 15 yıllık hondaya bindim yarım metre kalın betona vurdu kardeşim aracın farı ile tamponu kırıldı, yorum yazıyorsunuz millete taş atıyorsunuz bindiğiniz bir araba veya ncap da almış olduğu 5 yıldızla değerlendirme yapmayın biz güvenlik paketine veya yıldızına bişey demedik iyi okursanız kaporta hakkında yorum yaptık konuyu nereden nereye getirdiniz.. Fiat Grande Punto | Euro NCAP - For safer cars crash test safety rating

M. Fatih Özçelik
    Psikolog FoGGy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 ZB 588

Puntolar Bravo'dan daha yüksek puan almamış. Aynı puan almış, ancak çocuk korumasında Bravo +1 puan daha almış.

irfan cuşinsa
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

arkadaşlar araçlar artık eskisi gibi şase üzerine inşa edilmiyor. Araçlar hafif ve dayanıklı olması için saçlar bir araya getirilip laser kaynak ile birleştiriliyor. O yüzden videoya bakıp bu araçlar dayanıksız demek yanlış olur çünkü Ferrari de aynı şekilde üretiliyor. Videosunu izlemiştim.
    2009 Tekno Gri Multijet Dynamic
    2009 Beyaz 1.4 Fire Dynamic
    2009 Gümüş Multijet active
    2011 Siyah Evo 1.4 Fire Dynamic
    2011 Egzotik Evo 1.3 Multijet Dynamic
    2011 Beyaz Evo 1.3 Multijet Dynamic

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Madem arkadaşım sen yeteneklisin buyur bize nasıl sağlam yapıldığı şu videodan anlat hadi bekliyorum sanarsın fabrikasında birebir gidip görmüş gibi yorum yazan arkadaşlar sadece video üzerinden konuşuyoruz ve diğer ncap dan beş yıldız alırmıydı diyen arkadaşım o beş yıldızı kaportaya mı veriyor sadece içindeki insanların kurtulma oranına vermiyor ?sonradan eklenen güvenlik paketine vermiyor sanırım ? 64 km hızda ne olduğuna al buyur bak alın size kaporta 5 yıldız aldı ya.. Fiat Bravo | Euro NCAP - For safer cars crash test safety rating
    sayın burhan kutlu,araçların sağlamlık kriterleri kaportalarının eğilmeleriyle ölçülmez,o zaman arabanın önüne beton dökelim sağlam olsun,ama kaza yaptığımızda betona çakılmış gibi olalım,beynimiz burun deliklerimizden çıksın.araçların sağlam olan kısımları sürüş kabinleridir,bakınız direklerde herhangi bir eğilme varmı?yok,kazadan sonra kapılar açılmışmı,açılmış,en önemlisi,bu arabaya bu puanı veren arkadaşlarda,emin olun hepimizden daha fazla şey biliyorlardır bu konuda.haa bak kapılar açıldı 5 yıldız demiyorlardır.dünya kadar kriteri var.tekrar söylüyorum,dikkat edin kazalı araçlara,çoğunun kaputu aynı yerden katlanmıştır,kaputlar kazada katlanıp darbeyi emsin diye tasarlanır,o kaput dümdüz dursa bağlantısı kopunca arabanın içine girer kafamızı kopartır yerinden.hala daha videodan bakınca anlarım diyorsanız,siz bilirsiniz.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

bbrh kkk
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60

sayın burhan kutlu,araçların sağlamlık kriterleri kaportalarının eğilmeleriyle ölçülmez,o zaman arabanın önüne beton dökelim sağlam olsun,ama kaza yaptığımızda betona çakılmış gibi olalım,beynimiz burun deliklerimizden çıksın.araçların sağlam olan kısımları sürüş kabinleridir,bakınız direklerde herhangi bir eğilme varmı?yok,kazadan sonra kapılar açılmışmı,açılmış,en önemlisi,bu arabaya bu puanı veren arkadaşlarda,emin olun hepimizden daha fazla şey biliyorlardır bu konuda.haa bak kapılar açıldı 5 yıldız demiyorlardır.dünya kadar kriteri var.tekrar söylüyorum,dikkat edin kazalı araçlara,çoğunun kaputu aynı yerden katlanmıştır,kaputlar kazada katlanıp darbeyi emsin diye tasarlanır,o kaput dümdüz dursa bağlantısı kopunca arabanın içine girer kafamızı kopartır yerinden.hala daha videodan bakınca anlarım diyorsanız,siz bilirsiniz.
    arkadaşım sen ya yazılanı okumuyorsun tam ya da anlamamakta diretiyorsun ben sac kalınlığı ve yapılan işlemden bahsediyorum kaporta aksamından sen girdin ncap bilmem güvenlik şu bu araç 64 km hızla vurmuş on taraf ortaya gelmiş daha ne hakkında bilgi veriyorsun ben sana araç güvenli veya ncap tan 5 yıldız almış demiyorum bunları sorgulamıyorum bu aracın bu hızda etkisi orda görüntüde var bu da demek oluyor ki senin bravo nun kaportası pek sağlam değil ama güvenlik konusunda senin bahsettiğin olayları koyarak halleder tabi herkesin görüşü farklıdır ben derim kaportası da biraz sağlam olsun başkası der olmasa da olur tabiki şunu da unutma aracın iskeleti ve kaportası sağlam olmadıkça o araç bişey ifade etmez kaldı sanırım okumuyorsun aracı sağlam yapmak için ekstra çelik kolları filan sanırım süs olsun diye koyuyorlar yani senin nitelemenle beton yerine bunun içinde volvo ve tarzı araçlar diğerlerinin 3,4,5 katı güvenlikte oluyor?kaldı direkteki eğilmeyi sen nasıl burdan görebildin sanki senin yanında yapmışlar testi gibi asıl yetenek diye ben buna derim .. İrfan abicim senin cevabına gelince ben burdaki lazer kaynatma işlemine dediğim laf yok sadece kaporta aksamını çarpışma testini de izledikten sonra sevmedim bunla ilgili yorum yaptım konu ncap tan girdi kabin güvenliğinden çıktı. fazla tartışmayacağım kafasında soru işareti olan varsa testi izlesin sonra ne demek istediğimi çok iyi anlayacaktır. yeterince açıklayıcı olmuştur sanırım..
    Konu burhankutlu tarafından (26/12/2011 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bu konuda sac kalınlıgı arastırılması yapılsa daha iyi olur. Yoksa birbirimizi yiyecegiz sanırım)

Can M. İmregün
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

https://www.euroncap.com//carimages/281.jpg

direkler eğilmemiş durumda.bir çift gözle görebildim.başkada bir şey demiyorum,size göre sağlam değilse,size göre sağlam olan ürünleri tercih etmenizde yarar var.neticede allah kimseye arabasının sağlamlığını test etmeyi nasip etmesin.
    Muhammad Ali Clay

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

son noktayı koymak isterim euro cap araçların sağlamlığını kalibre eden kurum.5 yıldız verdiyse güvenlidir...

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

arkadaşım sen ya yazılanı okumuyorsun tam ya da anlamamakta diretiyorsun ben sac kalınlığı ve yapılan işlemden bahsediyorum kaporta aksamından sen girdin ncap bilmem güvenlik şu bu araç 64 km hızla vurmuş on taraf ortaya gelmiş daha ne hakkında bilgi veriyorsun ben sana araç güvenli veya ncap tan 5 yıldız almış demiyorum bunları sorgulamıyorum bu aracın bu hızda etkisi orda görüntüde var bu da demek oluyor ki senin bravo nun kaportası pek sağlam değil ama güvenlik konusunda senin bahsettiğin olayları koyarak halleder tabi herkesin görüşü farklıdır ben derim kaportası da biraz sağlam olsun başkası der olmasa da olur tabiki şunu da unutma aracın iskeleti ve kaportası sağlam olmadıkça o araç bişey ifade etmez kaldı sanırım okumuyorsun aracı sağlam yapmak için ekstra çelik kolları filan sanırım süs olsun diye koyuyorlar yani senin nitelemenle beton yerine bunun içinde volvo ve tarzı araçlar diğerlerinin 3,4,5 katı güvenlikte oluyor?kaldı direkteki eğilmeyi sen nasıl burdan görebildin sanki senin yanında yapmışlar testi gibi asıl yetenek diye ben buna derim .. İrfan abicim senin cevabına gelince ben burdaki lazer kaynatma işlemine dediğim laf yok sadece kaporta aksamını çarpışma testini de izledikten sonra sevmedim bunla ilgili yorum yaptım konu ncap tan girdi kabin güvenliğinden çıktı. fazla tartışmayacağım kafasında soru işareti olan varsa testi izlesin sonra ne demek istediğimi çok iyi anlayacaktır. yeterince açıklayıcı olmuştur sanırım..
    Kardeş kusura bakma ama yanlış bidiğin bir konuda diretiyorsun.Bravonun euro n-cap testine bakarak aracın önü dağıldığı için sağlam değil diyorsun.Aç bak bakalım euro n-cap testinde c sınıfı hatcbaklerin 64 km hızda önden çarpma testinde hangisinin önü dağılmamış.Ben hemen hemen bütün c sınıfı hatcbaklerin euro n-cap testini izledim.Bravo bu araçların hiçbirisinden fazla kaporta hasarı almıyor.Senin kaportası kalın dediğin araçların euro n-cap testinde ne kadar hasar aldığını ben çok iyi biliyorum.Tank gibi duran eski kasa bmw ve mercedesler euro n-cap ta dağılıyor haberin var mı?Eğer euro n-cap ta sadece yolcu ve yaya güvenliğine önem verilseydi sacı kalın eski kasa passat ve mercedesler 5 yıldız alırdı.Euro n-cap ta belirli oranlarda şasi ve kaporta sağlamlığını da dikkate alıyor.Kusura bakma saç kalınlığı herşey değil önemli olan aracın şasinin sağlamlığı.

Aşağıdaki linkte sacı kalın 4 yıldız almış passatın videosunu koydum.Bak bakalım 64 km hızda ne kadar dağılmış.Passatın sol kapı üstündeki sütünu eğriliyor.Şasisi o kadar bükülüyor ki aracın ortası çöküyor.
    Euro NCAP Media | VW Passat

Bak bu da D sınıfı yeni kasa passatla C sınıfı (sana göre sacı ince) linea nın kafa kafaya çarpışma videosu.Hala söylediklerinde diretiyorsan seninle hiç polemiğe girmem.
    https://webtv.hurriyet.com.tr/2/1080...-carpisti.aspx
    Konu ykaya1983 tarafından (26/12/2011 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.

25. Bu mesajı için 2 kişi ykaya1983'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon