Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Fiat Bravo nun an ve an yapılışı videosu

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Fiat Bravo uçak teknolojisiyle tasarlandı

• 19.04.2011
    Fiat tarihinde uçak geliştirme projesi üretilen ilk model unvanına sahip Bravo'ya 140 bg'lik yeni motor doping verecek. Bravo, 40 bin 905 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor
    Fiat tarihinde uçak geliştirme prosesi üretilen ilk model unvanına sahip Fiat Bravo'nun ödüllü MultiAir teknolojili 140 bg'lik benzinli motoruyla donatılan versiyonları, 40 bin 905 TL'den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla Türkiye'de de satışa sunuldu.

ZENGİN DONANIMI VAR
    Fiyat/fayda orantısında daha da geliştirilen donanım paketleriyle dikkat çeken Fiat Bravo'nun MultiAir motorlu versiyonu, Dynamic Plus ve Sports Style adı verilen 2 ekipman seviyesiyle tercih edilebiliyor. Fiat Bravo MultiAir'in Dynamic Plus adı verilen baz donanım versiyonunda EBD destekli ABS, ESP, Hillholder, ön havayastıkları, ön yan havayastıkları, otomatik klima, MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, viraj içini aydınlatan ön sis farları, Blue&Me Sistemi, arka park sensörü, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, krom kapı içi kollar ve 16 inçlik jantlar gibi ekipmanlar yer alıyor. Bununla birlikte üst donanım versiyonunda ise diz havayastığını da içeren 7 havayastığı, hız sabitleme sistemi, yağmur sensörü ve Skydome cam tavan sistemi gibi unsurlar isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

ALINTIDIR.

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

tartışmaya tekrar girmeyeceğim son kez yazıyorum.halen benim ne konuda bahsettiğimi anlamış değilsiniz 3 arkadaş ben kaporta sağlamlığı diyorum siz bana kalkmış güvenlik diyorsunuz hey Allah'ım yine girdiniz ncap güvenlik ARKADAŞLAR KAPORTA SAĞLAMLIĞI YANİ İSKELETİN VE SACIN BÜKÜLME DİRENCİ BAHSETTİĞİM, ARACIN NCAP TAN ALDIĞI 5 YILDIZ VEYA GÜVENLİKTEN ALDIĞI 10 YILDIZ DEĞİL. ARAÇ KABİNİ BİLMEM NEYİ 10 YILDIZ ALIR GİDER ÇELİK KOLLARLA DESTEKLERSİNİZ GİDER 20 TANE HAVA YASTIĞI KOYARSINIZ PAMUK GİBİ EDERSİNİZ ALIR NCAPTAN 15 YILDIZ AMA KONU GÜVENLİK VEYA NCAP DEĞİL SAC YANİ KAPORTA, ORDA DA SÖYLEDİM SANKİ BANA GÖRE BİRAZ ZAYIF MI KALMIŞ DİE GELDİ BİTANESİ İMALI LAFI ATTI ORTAYA HALEN ORTAMI GERİYORSUNUZ(KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR SANKİ DEMİŞİM) ...daha nasıl açık yazılır bilmem ki. taktınız güvenlikten aldığı yıldıza burda size güvenliğini göstermemiş video da kaporta aksamı ve arabanın dizilişi verilmiş diğer ncap testlerini ben koydum ne kadar uzattınız. Yunus kardeşim açık oldu mu ? burada özellikle bi kac tane var arkadaş gelir lafı atarsınız ortamı gerersiniz yahu herkesin yorumu kendine herkes her şeyi bilmek zorunda mı ben kendime göre yorumlarım doğru olmaya bilir arkadaş doğruyu düzeltmek sana mı kaldı hayır öyle değil dersin geçersin

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Alıntı burhankutlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tartışmaya tekrar girmeyeceğim son kez yazıyorum.halen benim ne konuda bahsettiğimi anlamış değilsiniz 3 arkadaş ben kaporta sağlamlığı diyorum siz bana kalkmış güvenlik diyorsunuz hey Allah'ım yine girdiniz ncap güvenlik ARKADAŞLAR KAPORTA SAĞLAMLIĞI YANİ İSKELETİN VE SACIN BÜKÜLME DİRENCİ BAHSETTİĞİM, ARACIN NCAP TAN ALDIĞI 5 YILDIZ VEYA GÜVENLİKTEN ALDIĞI 10 YILDIZ DEĞİL. ARAÇ KABİNİ BİLMEM NEYİ 10 YILDIZ ALIR GİDER ÇELİK KOLLARLA DESTEKLERSİNİZ GİDER 20 TANE HAVA YASTIĞI KOYARSINIZ PAMUK GİBİ EDERSİNİZ ALIR NCAPTAN 15 YILDIZ AMA KONU GÜVENLİK VEYA NCAP DEĞİL SAC YANİ KAPORTA, ORDA DA SÖYLEDİM SANKİ BANA GÖRE BİRAZ ZAYIF MI KALMIŞ DİE GELDİ BİTANESİ İMALI LAFI ATTI ORTAYA HALEN ORTAMI GERİYORSUNUZ(KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR SANKİ DEMİŞİM) ...daha nasıl açık yazılır bilmem ki. taktınız güvenlikten aldığı yıldıza burda size güvenliğini göstermemiş video da kaporta aksamı ve arabanın dizilişi verilmiş diğer ncap testlerini ben koydum ne kadar uzattınız. Yunus kardeşim açık oldu mu ? burada özellikle bi kac tane var arkadaş gelir lafı atarsınız ortamı gerersiniz yahu herkesin yorumu kendine herkes her şeyi bilmek zorunda mı ben kendime göre yorumlarım doğru olmaya bilir arkadaş doğruyu düzeltmek sana mı kaldı hayır öyle değil dersin geçersin
    tamam hocam.haklısınız uzatmaya gerek yok.
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aslında bu konuyla ilgili kullanıcıların bilgilendirilme eksikliği oldukça fazla olduğundan dolayı bazen farklı ve bazen yanlış düşünmelerine yol açabiliyor
    günümüz teknolojisinde artık bir sacın kalitesi ve dayanıklılığı kalınlığı ile ölçülmüyor
    öyle çeşitli kriterler göz önüne alınıyorki kullanıcılar bunların farkında olmadığı ve bilmediği için bir kazada paramparça olmuş veya ön tarafı yada ne bileyim kaputu akerdeon şeklini aldığında aklından geçen ufff ne kadar adi saç yada kaportası çok dandikmiş yada çok inceymiş gibi yorumluyorlar
    halbuki artık üreticiler bazı kriterleri göz önünde bulundurarak üretim yapmak zorunda
    mesala sacın katlanma özelliği darbe emmede önemli etken
    sacın yırtılma özelliği yaralanmada yada ölüm oranlarında önemli etken
    kullanılan sacın kalınlığı darbe emmemde ve yaya yaralanmalarında hayati önem taşımakta bunun yanında sacın paslanma ve korozyona karşı direnci ilerleyen yıllarda kaza performansına ve çürümeye önemli bir etken
    yoksa hiç bir firma 100 bin adetlik satış rakamlarını yakalayacağı karoserinde 1mm ince saç kullanıp kar etme amacını güdmez
    benim şahsi düşüncem piyasadaki belli başlı markaların hemen hepsinin saç kalitesi birbirine oldukça yakındır sadece kombinasyondaki farklılıklardan testlerdeki aldığı dereceler farklıdır
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Sayfa 2/2 İlkİlk 12