Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bravo!!!

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Standart Bravo!!!

beyler evo mu yenı sattım ve bravo almayı dusunuyorum fakat benı ıkıncı el pıyasası cok dusunduruyor...ornegın almayı dusundugum araba yaklasım 3 aydır satılık ve kımse almadı...buna ragmen ben evo mu 2 gunde sattım..

ne dersınız bravo ıcın 2011 model 35 bıne almak uzereyım actıve plus 120 lık?

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

35 bin e daha şık arabalar alınabildiğinden bravoya talep az tamam motorudur teknolojisidir iyi fakat okadar para veriyorsan biraz tasarım eklemen gerek bravonun tasarımı italyanlara hiç yakışmıyor punto düzeyinde bir araba gibi görünüyor öğrneğin bi astra, jetta, a3 vs yanına koyduğunuzda bravo kaloz gibi bir araç gibi kalacaktır.

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Bravo nun ikinci el durumu ortada Fakat siz uygun fiyata alırsanız fazla zararınız olmadan yine satarsınız diye düşünüyorum Ben bravo alacak olsam ki bir ara bayağı niyetlendim kesinlikle ama kesinlikle çok temiz 2.el alacaktım Sizinde bahsettiğiniz gibi alıp satma işi yapmamamıza rağmen farklı durumlar ortaya çıkıp aracı elden çıkarma isteği oluşabiliyor Şahsen aracımı değiştirme isteğim olduğu zaman aracı satılığa çıkartıp uzun süre müşteri beklemek istemem Ama bravo uygun alınırsa yine mutlaka satıcısı bulunacaktır Sahibinden.com da 0 km sine göre gerçekten uygun sayılabilecek araçlar var Elinizin altında performanslı bir makina olsun isterseniz dizel bir bravo alın keyine bakın Çünkü diğer markaların çoğunda aradıınızı bulsanız bile fiyat yüksek olacaktır

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    35 bin e daha şık arabalar alınabildiğinden bravoya talep az tamam motorudur teknolojisidir iyi fakat okadar para veriyorsan biraz tasarım eklemen gerek bravonun tasarımı italyanlara hiç yakışmıyor punto düzeyinde bir araba gibi görünüyor öğrneğin bi astra, jetta, a3 vs yanına koyduğunuzda bravo kaloz gibi bir araç gibi kalacaktır.
    Alıntı ozay06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo nun ikinci el durumu ortada Fakat siz uygun fiyata alırsanız fazla zararınız olmadan yine satarsınız diye düşünüyorum Ben bravo alacak olsam ki bir ara bayağı niyetlendim kesinlikle ama kesinlikle çok temiz 2.el alacaktım Sizinde bahsettiğiniz gibi alıp satma işi yapmamamıza rağmen farklı durumlar ortaya çıkıp aracı elden çıkarma isteği oluşabiliyor Şahsen aracımı değiştirme isteğim olduğu zaman aracı satılığa çıkartıp uzun süre müşteri beklemek istemem Ama bravo uygun alınırsa yine mutlaka satıcısı bulunacaktır Sahibinden.com da 0 km sine göre gerçekten uygun sayılabilecek araçlar var Elinizin altında performanslı bir makina olsun isterseniz dizel bir bravo alın keyine bakın Çünkü diğer markaların çoğunda aradıınızı bulsanız bile fiyat yüksek olacaktır
    ben evo mu satarken tek nedenım motor performanstı...onun ıcın opel cdtı 90 beygır zaten hıc dusunmuyorum...zaten yıne dızel tercıh etmeyı dusunuyorum...tum oklar bravo yu gosterıyor ama kararsızlık ıste...bravo ya yaklasan alternatıf focus 110 luk 1.6 tdcı ama onunda fıyatı 40 bın ve ustu...kararsızlık en kotusu aslında

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Evet Karar vermek çok zor Ne zaman araç tavsiyesi ile ilgili bir başlık açılsa mesajımın sonuna "işiniz çok zor kolay gelsin" yazıyorum Sizede aynı dilekleri sunuyorum Uygun fiyatlı bir bravo iyi bir tercih olacaktır

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

kararsız kalmayın bence.ne bravolar satılıyo ve alınıyo

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

ömer özer
    siromar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 244

Ben 2011 olabileceginin en dolu bravo'sunu 39750'e aldm ki bayi 60000 fiyat cekmisti 0'ina ve gercekten inmek istemiyorum arabadan bravo dusunulecek bi araba degil yasanacak bir araba
    StrucTuraL EngiNeeR

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı siromar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2011 olabileceginin en dolu bravo'sunu 39750'e aldm ki bayi 60000 fiyat cekmisti 0'ina ve gercekten inmek istemiyorum arabadan bravo dusunulecek bi araba degil yasanacak bir araba
    valla kardes actıve plus alıcam gıbı bakalım

M.OğuzhaN ÇELİK
    eexelanss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06BY8509
    Edilen teşekkür: 460

Şayet bir iki sene binip satmayı düşünüyorsanız biraz zararınız olabilir tabi ikinci elde. Ama yukarda bir arkadaşında dediği gibi bravo gerçekten düşünülecek bir araba değil yaşanacak bir araç kolay kolay vaz geçilebilecek bir araç değil. Ben bravomu ikinci el aldım ve alırken pek üçe beşe bakmadım ve tamda isteğim aracı aldım örneğin beyaz skydoom v.s Bir araçta arayabileciğim her özellik var performans dahil c sınıfında bunun üzerine araç tanımıyorum ben ve uzun yıllarda binme taraftarıyım o yüzden alırken bile nasıl satarım kaça satarım hesabı yapmadım aracımı zevkle yaşıyorum. Heleki etrafta bu kadar focus bu kadar golf varken insanların sürekli aracın markasını sormasını merakla incelemesini gördükçe iyice aşık oluyorum..
    Kısaca özetlemem gerekirse ikinci elde hakkettiğini bulamadığı ortada ama gerçekten kıymeti bilinmediğinden. Alıp hemen satmayı düşünmüyorsanız, amacınız sadece ve sadece araca binmek ve memnun kalmaksa ikinci el piyasasını düşünmeyin alın derim..
    BY Turbo SPORT 150 HP

11. Bu mesajı için 3 kişi eexelanss'ye teşekkür etti:

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı eexelanss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şayet bir iki sene binip satmayı düşünüyorsanız biraz zararınız olabilir tabi ikinci elde. Ama yukarda bir arkadaşında dediği gibi bravo gerçekten düşünülecek bir araba değil yaşanacak bir araç kolay kolay vaz geçilebilecek bir araç değil. Ben bravomu ikinci el aldım ve alırken pek üçe beşe bakmadım ve tamda isteğim aracı aldım örneğin beyaz skydoom v.s Bir araçta arayabileciğim her özellik var performans dahil c sınıfında bunun üzerine araç tanımıyorum ben ve uzun yıllarda binme taraftarıyım o yüzden alırken bile nasıl satarım kaça satarım hesabı yapmadım aracımı zevkle yaşıyorum. Heleki etrafta bu kadar focus bu kadar golf varken insanların sürekli aracın markasını sormasını merakla incelemesini gördükçe iyice aşık oluyorum..
    Kısaca özetlemem gerekirse ikinci elde hakkettiğini bulamadığı ortada ama gerçekten kıymeti bilinmediğinden. Alıp hemen satmayı düşünmüyorsanız, amacınız sadece ve sadece araca binmek ve memnun kalmaksa ikinci el piyasasını düşünmeyin alın derim..
    cok tsk ederım

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Emre Alan
    Kandıralı taneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    41 N 5617
    Edilen teşekkür: 85

dizel dualogic active plus stil paket 2010 model 12binde bravomu geçen hafta aldım. 37bin ödedim. çok memnunum. kimsenin ağzına bakma, bi kere sür aşık ol bir daha inmek istemeyeceksin. arabamı test eden arkadaşların tamamı bu kadar iyisini tahmin etmediklerini ve çok beğendiklerini belirttiler.

Cihan GÜNDOĞDU
    Bolu_Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    14 KB 120
    Edilen teşekkür: 197

Engin gerçekten güzel bir noktaya değinmişsin. Bende bravo almak istiyorum fakat 2. el piyasasına baktığımda punto kadar para etmediğini ve çok nazlı satıldığını görüyorum. Buda beni düşündürmüyor değil. Ben puntoyu geçmiş dönemdeki tipoya benzetiyorum, Şimdi baktığınızda birçok Tipo emsali Bravolardan daha çok para ediyor ve tutuluyor. Ne yapsak kararın ne olursa benimlede paylaşırsan gerçekten çok yardımcı olursun..

Tipo 1.6 SLXie MPI & Grande Punto 1.4 Fire & Bravo T-Jet Dynamic

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı Bolu_Beyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin gerçekten güzel bir noktaya değinmişsin. Bende bravo almak istiyorum fakat 2. el piyasasına baktığımda punto kadar para etmediğini ve çok nazlı satıldığını görüyorum. Buda beni düşündürmüyor değil. Ben puntoyu geçmiş dönemdeki tipoya benzetiyorum, Şimdi baktığınızda birçok Tipo emsali Bravolardan daha çok para ediyor ve tutuluyor. Ne yapsak kararın ne olursa benimlede paylaşırsan gerçekten çok yardımcı olursun..
    şöylede ornekleyebılırsın 2004 marea 2004 palıo...marea da tutmadı ve palıo ıle aynı paraya hatta dahada altına gıdıyor...ama benı bu 1.6 ve 120 fecı kıskırtıyor!!! bırde 2013 de uretılmıcekmıs denıor??bravo ıcın...

utku aydın
    utkuaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 53

tüm söylenenlere kulağınızı kapatıp, direk kullanıcılarının yorumlarını dikkate alın.ve bravo alın

aracın üzerine çok fazla yazılıp çizilebilir, ama yazılmasından ziyade yaşamanızı tavsiye ederim.Özellikle puntodan geçiş yapılıyorsa

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

ben şu an punto fun kullanıyorum ve araba değiştirirsem tek tercihim beyaz skydome lu 1.6 mjet bravo olacaktır..bu bir tercihtir..eğer insanlar malum markalar yerine bravoya yönelseydi o zamanda bravonun 2.el fiyatları zıplardı..anlayana bravo diyorum
    noone knows that except both of us

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

doğru bravo artık uretılmeyecek ancak kesınlıkle alınacak arac 1.6 120 hp yada benzin 150 hp olanın sport versiyondan sasmayın dıger bravolarla arasında olumcul farklar var benımde hedefımde var mjtd 120 sport .

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

ne kadar ilginç değil mi kronik arızasını duymadığımız ve sitemizde resmen tapılan bir araç olan bravonun ikinci elinin bu kadar zayıf olması gerçekten ama gerçekten çok ilginç...bu aslında biraz da Türk insanının ön yargılarından kaynaklanıyor gibi ama fiat ın da hiç suçu yok değil..yazın Mehmet(femoli) hocamın bravosuna binme fırsatım oldu gerçekten alman arabası gibi sağlamlık hissi ile birlikte çok güzel yürüyor araç..

ahmet tezcan çelik
    Chief_Engineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 13

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar ilginç değil mi kronik arızasını duymadığımız ve sitemizde resmen tapılan bir araç olan bravonun ikinci elinin bu kadar zayıf olması gerçekten ama gerçekten çok ilginç...bu aslında biraz da Türk insanının ön yargılarından kaynaklanıyor gibi ama fiat ın da hiç suçu yok değil..yazın Mehmet(femoli) hocamın bravosuna binme fırsatım oldu gerçekten alman arabası gibi sağlamlık hissi ile birlikte çok güzel yürüyor araç..
    aynen katılıyorum bencede bravo gerçekten görüntü ve sağlamlık açısından alman araçlarından farklı değil bende ilk başta bravo almak istedim ancak 120 liğe param yetmediği için ve iç dizayn ve duruş sebebiyle punto aldım çok memnunum ama param olursa ilk terciğim bravo olur millet böyle bir arabayı nasıl farketmez anlamış değilim

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

ARaba alınırken herkesin dedigi bir laf vardır satacakmıs gibi alacaksın.Bunun nedeni ikinci el piyasası önemli. GEnelde tutulan bir araba ise sorun yasamıyorsun ama ttutulmayan bir arac ise canınızı cok sıkabilir. Bravoyu bende begeniyorum birde dizel alacaksın yakıt derdinde olmayacak amaaa gel görki satılıga cıkardıgında ortada kalıyorsun. ^Ben 5 sene binerim daha sonra satarım diyorsanız almanızı tavsiye ederim. Ama yarın bir gün su vey abu nedenle satılma ihtimali var diyorsanız bence almayın.Zira pazara cıkarttıgınızda yanınıza sadece sorucular gelecektir. Bu da cok can sıkar buna göre karar verin.

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARaba alınırken herkesin dedigi bir laf vardır satacakmıs gibi alacaksın.Bunun nedeni ikinci el piyasası önemli. GEnelde tutulan bir araba ise sorun yasamıyorsun ama ttutulmayan bir arac ise canınızı cok sıkabilir. Bravoyu bende begeniyorum birde dizel alacaksın yakıt derdinde olmayacak amaaa gel görki satılıga cıkardıgında ortada kalıyorsun. ^Ben 5 sene binerim daha sonra satarım diyorsanız almanızı tavsiye ederim. Ama yarın bir gün su vey abu nedenle satılma ihtimali var diyorsanız bence almayın.Zira pazara cıkarttıgınızda yanınıza sadece sorucular gelecektir. Bu da cok can sıkar buna göre karar verin.
    dedıklerınıze katılıyorum tamamıyle...varım yogum 35 bın tl ve bravo hakıkaten super bı arac ama sanırım vazgectım...kıme sorsam abı bınılecek araba sızlerın dedıgı gıbı ama satarsan ya beklıyceksın yada yok pahasına gıdecek...eger 50 60 bın param olsa alırdım ama zaten 35 bın var ve yarın bıgun oldu kı bıse oldu nakıt olarak sadece aracımı gorurum ve bu benı korkutuyor...sanırım hyundaı era ya kayıyorum yawastan...

Sayfa 1/2 12 SonSon