Sayfa 2/14 İlkİlk 123456 ... SonSon
261 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 2012 yılınca sıfır punto evo ve gp alan arkadaşlar

Cenge Kuşcugil
    cenge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 1

bende bugun itibari ile 2012 mY LIFE Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC arac aldım..yukardaki arkadasında dediği gibi uzun pazarlıklar tanıdık bulmalar vasıtasıyla aracı 33.000 tl ye aldım..fire motor hakkında yapılan yorumlara asla katılmıyorum.2006 ocak ayında türkiyeye getirilen ilk 100 grande puntodan birini almıstım.oda 1.4 fire motordu sakin kullanımda oldukca makul tüketimi vardı aracın biraz agrasif kullanımda elbette yakıt tuketimi artıyordu ama acaba hangi aracın artmıyor?2 yıllık garanti sonunda araca lpg taktırmıstım ve kusursuz uyum saglamıstı..suan da 1.3 multijet doblo kullanan ve her 2 motoruda kullanmıs biri olarak soyluyorum aracı sakin kullanıyorsanız cok süratli araba kullanmıyorsanız fire motorun hiçbir dezavantajı yok.ama süratli ve agrasif araba kullanıyorsanız yakıt tuketimi mutlaka artacaktır ama dediğim gibi hangi arabanın artmıyor? 1.3 2012 doblo ile istanbul-izmir arasını 100 lirayada gitmişliğim olmustur 140 lirayada.. yani her motorda kullanıma baglı olarak fark olacaktır...sonuc olarak fire motoru gazlamak için almıyorsanız iyi bir tercihtir..

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2012 mY LIFE Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC aracımı yeni aldım (hala galaride).adeta beyaz bir gelin gibi
    istanbulda epey piyasa araştırması yaptım en sonunda 33000 tl ye aldım (16000 tl 20 ay o faiz)
    eğer aracını 202 yılında alan arkadaşlar aldiği fiyatı özellikleri ve verilen hediyeleri yazarsa sanırım yeni alıcak arkadaşlara daha faydalı oluruz..
    ama aracı alırken şok oldum indirime kesinlikle yanaşmiyorlar.en sonunda bayide ki son m life aldım.liste fiyatı 38950 tl indirimli liste fiyatı 34700 tl idi.sıkı pazarlıktan sonra 33000 tl ye bıraktı.diğer bayiler ellerinde araç olmadiğindan active modllerine 32750-33000 tl arası fiyat istediler.
    slm dostum hediye olarak birsey alabildinmi bana sadece park sensörü hediye ettiler kolcagı bile malesef para ile aldım..eger benden fazla hediye aldıysan bayii i zorlicam biraz daha )
    Konu Scottie tarafından (20/12/2011 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood..

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

dediğiniz gibi ise çok haksızlık ediyorlar.bide içim rahat çok rahatsız ederse 4-5 ay sonra lpg takarım dizelinde altına gelir
    multijetin altına inmeyi bi geççen sen
    hayırlı olsun aracın,beyaz renk güzel tercih evo da

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

t.dağ, çorlu sınırları içinde veya lüleburgazda oturan 75 lik mjet kullanan bi arkadaş yok mu acaba içimizde bende fire active var deneme amaçlı bi kapıştıralım şu araçları bakalım özellikle seymen yolunda. çok merak ediyorum hangisi daha atak daha hızlı. 75 likleri kullanan arkadaşlar öyle bi anlatıyor ki sanki 911 turbo kullanıyorlar tamam 190nm tork var ama 7 beygir de zayıflar fareye göre

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    multijetin altına inmeyi bi geççen sen
    hayırlı olsun aracın,beyaz renk güzel tercih evo da
    arkadaşım şuan kış olması, 2,45ten lpg aldığım ve devirli kullanmama rağmen 225kr yakıtım var sen ne yakıyorsun km acaba?
    Konu Scottie tarafından (20/12/2011 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood..

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı cenge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bugun itibari ile 2012 mY LIFE Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC arac aldım..yukardaki arkadasında dediği gibi uzun pazarlıklar tanıdık bulmalar vasıtasıyla aracı 33.000 tl ye aldım..fire motor hakkında yapılan yorumlara asla katılmıyorum.2006 ocak ayında türkiyeye getirilen ilk 100 grande puntodan birini almıstım.oda 1.4 fire motordu sakin kullanımda oldukca makul tüketimi vardı aracın biraz agrasif kullanımda elbette yakıt tuketimi artıyordu ama acaba hangi aracın artmıyor?2 yıllık garanti sonunda araca lpg taktırmıstım ve kusursuz uyum saglamıstı..suan da 1.3 multijet doblo kullanan ve her 2 motoruda kullanmıs biri olarak soyluyorum aracı sakin kullanıyorsanız cok süratli araba kullanmıyorsanız fire motorun hiçbir dezavantajı yok.ama süratli ve agrasif araba kullanıyorsanız yakıt tuketimi mutlaka artacaktır ama dediğim gibi hangi arabanın artmıyor? 1.3 2012 doblo ile istanbul-izmir arasını 100 lirayada gitmişliğim olmustur 140 lirayada.. yani her motorda kullanıma baglı olarak fark olacaktır...sonuc olarak fire motoru gazlamak için almıyorsanız iyi bir tercihtir..

slm dostum hediye olarak birsey alabildinmi bana sadece park sensörü hediye ettiler kolcagı bile malesef para ile aldım..eger benden fazla hediye aldıysan bayii i zorlicam biraz daha )
    dostum park sensörünü kopardım bide büyük ihtimal navigasyon tutucusunu vericek(navigasyonu koparamadım bende zaten 4.3 navigasyon var cam aparatından kurtarırım eğer diğer tomtomlarıda şarj ediyosa tutucu dışarıdan alırım tomtom 1000tl vericeğimi 300-350 tl ye çıkarım

Cenge Kuşcugil
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

dostum park sensörünü kopardım bide büyük ihtimal navigasyon tutucusunu vericek(navigasyonu koparamadım bende zaten 4.3 navigasyon var cam aparatından kurtarırım eğer diğer tomtomlarıda şarj ediyosa tutucu dışarıdan alırım tomtom 1000tl vericeğimi 300-350 tl ye çıkarım
    bana nevigasyon tutucusu lzm değilde kolçak lazım son 1 kez daha zorlayacağım neyse her ikimizede hayırlı olur umarım gule gule binin arabanıza 5 yıl fire motor kullanmıs biri olarak soyluyorum içiniz rahat olsun iyi bir tercih yapmıssınız...

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı cenge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana nevigasyon tutucusu lzm değilde kolçak lazım son 1 kez daha zorlayacağım neyse her ikimizede hayırlı olur umarım gule gule binin arabanıza 5 yıl fire motor kullanmıs biri olarak soyluyorum içiniz rahat olsun iyi bir tercih yapmıssınız...
    inşallah alırsın ama kolcaklar 300 tl fln galiba verirlermi çok pintiler o konuda
    bide sence 33000 nasıl fiyat geçen hafta ödedim parayı ama ocakta alıcam vergiden yırtmak için

inşallah alırsın ama kolcaklar 300 tl fln galiba verirlermi çok pintiler o konuda
    bide sence 33000 nasıl fiyat geçen hafta ödedim parayı ama ocakta alıcam vergiden yırtmak için
    cenge benim araç 5k 2012 fire mylife dualogic senin araç tam olarak neydi ?

cenge pardon aracımız aynıymış yazmişsin zaten allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Konu Scottie tarafından (20/12/2011 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood.. çoklu alıntı özelliğini kullanınız...

Cenge Kuşcugil
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

33.000 bence iyi fiyat bundan 5-6 ay evvel 30 binlere alınabiliyordu aynı araç ama krediyle yine 33.000 lere geliyordu..20 ay sıfır faizle beraber avantajlı bir fiyat oldu benim için ben arabayı cuma teslim alıcam o yuzden de ocak vergisini kendim ödeyeceğim malesef...Kolçak konusunda dediğin gibi zor ama deneyeceğim bir kere daha sansımı...
    Konu cenge tarafından (20/12/2011 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

bulent ozdemir
    safety car evoefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06 EPP 95
    Edilen teşekkür: 371

Alıntı motor delisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum ama kim otomatik 1.4 alıyorsa herkesin içini karartıyorsun kendince bu motora bir düşmanlığın var ben dizelin otomatiğinide denedim fire motorunda hiç bir fark yok gayet mutlu eden bir motor ve gayet az yakıyor.
    evet arkadasımızın fire motorla bır alıp veremedıgı var ama sorunu ne anlamadım.ben aracımdan cok memnunum en azından tek ayak ve tek elle araba kullanmanın zevkını cıkartıyorum.bu arada ızmır grubundan arkadaslar bılırler 4 kısı 180 nı rahat goruyor ve 1.3 multijet i yokus yukarı 15 km kadar pesımden kosturdum ama enaz 4 araba fark attım ama yetişemedi bile

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t.dağ, çorlu sınırları içinde veya lüleburgazda oturan 75 lik mjet kullanan bi arkadaş yok mu acaba içimizde bende fire active var deneme amaçlı bi kapıştıralım şu araçları bakalım özellikle seymen yolunda. çok merak ediyorum hangisi daha atak daha hızlı. 75 likleri kullanan arkadaşlar öyle bi anlatıyor ki sanki 911 turbo kullanıyorlar tamam 190nm tork var ama 7 beygir de zayıflar fareye göre

arkadaşım şuan kış olması, 2,45ten lpg aldığım ve devirli kullanmama rağmen 225kr yakıtım var sen ne yakıyorsun km acaba?
    abi aracım 6bin küsür km de daha 19 kuruş hesaplamadım bile hiç,şu ara havalar soguyunca 18,5 kurus falan yakmakta,yazın 16*17 arasıydı

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

Alıntı ozbey48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş punto evo 1.3 multijet my life s&s manuel vites + esp +skydome için 37750 tl fiyat aldım ankaradan bende
    Hocam bana da mylife 1.3 mjet +esp 38.500 son dediler (Aksaray) Bence size daha güzel teklif vermişler...

MEVLÜT TOKER
    kd158 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah

bende anlayamadım fire motor yeni nesil teknoloji ve şehir içi 5000-10000 km arası 5,4 lt kadardüşüyor... ayrıca çekişide çok iyi kendi sınıfında...

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Araçlarınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesin..

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

artık teknoloji gelişti lpg takarız çok yakarsa garanti kapsamında yeterki motorla lpg uyum sağlasın.performans kaybı yaşanmasın.dizel tabiki güzel ama kullanımla alakalı eski dizel aracımla ayda 4 depo mazot alıyordum 1,5 yılda 45000 km yi devirdim.ama iş yerinde kullandım.bu aracı zevk için,gezmek için kullanıcam. dualogic evo ile dizel dualogic arası 7 bin tl var.0 fazi kampanyasından yararlandım,eğer 7 bin tl fiat artsa 0 faziden yararlanamıycaktım.en az 3 bin tl de fazi gelicekti etti size 10 bin tl. ayda 1-1,5 depo maksimum harcarım işe kullanmıycağim için ayda 100 tl tasaruf sağlasa yılda 1500 tl diyelim hadi 8 yılda farkı karşılıyor.dizel güzel ama kullanımla alakalı bir güzellik.bide bakım masrafı farkını koyun.en dandik clio symbol sedan larda 45000 bakımı 800 tl yi geçti....

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı evoefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadasımızın fire motorla bır alıp veremedıgı var ama sorunu ne anlamadım.ben aracımdan cok memnunum en azından tek ayak ve tek elle araba kullanmanın zevkını cıkartıyorum.bu arada ızmır grubundan arkadaslar bılırler 4 kısı 180 nı rahat goruyor ve 1.3 multijet i yokus yukarı 15 km kadar pesımden kosturdum ama enaz 4 araba fark attım ama yetişemedi bile
    180 çok yav ben şehir içi kullanım için araç aldım uzun yol yapmıyorum o yüzden sanırım problem yok benim en fazla çıkacağım hız 100 km olur, ama 2012 de gazlayacağım tabiki yanlız size birşey soracağım bu evo dualogic yokuşta geri kaydırma yapıyormu mesela abimde audi a6 var 2011 model yokuşta frenden çekiyor ayağını araç geri kaymıyor el frenıde çekik değil şak diye duruyor yokuşta bizimkide öylemi

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

berk aracında hillholder olması lazım o özellik için,paketin adını hatırlamıyorum ama asr nin içinde bulunan paket hillholderınki

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

dualogiclerde hill holder asr fln standart donanım içinde

Aykut BODUR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02

o zaman iyiymiş

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Yani bu kaydırmaz anlamına geliyor

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı aykut_1914 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman iyiymiş
    super bişiy bnmki manuel esp paket var tadından yenmio

erk ııııı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

sabırsızlanıyorum artık 4 ocak gelsinde alıyım evomu

Sayfa 2/14 İlkİlk 123456 ... SonSon