19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 2007 gp pert fiyatı

zavaz egoln
    ulassor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Siirt
    Rengi
    Yok
    Plaka
    ty
    Edilen teşekkür: 0

Standart 2007 gp pert fiyatı

cumartesi günü kaza yaptım arabanın pert olabileceğini söylediler 2007 gp dym1.4 acaba ne verirler fiyatını ve elime ne gecer süreç nasıl işilyor bilgilerini alabilirmiyim

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Kasko şirketleri birbirinden farklılık gösteriyor ancak genelde 15-20 gün içerisinde para hesabınıza geçiyor. Verecekleri değer de genelde arabanın sahibinden gibi sitelerdeki ortalama değerinin 1-1,5 milyar altında bir rakam oluyor. En azından bizim bora için öyle fiyat vermişlerdi pert olduğunda.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

zavaz egoln
    Nereden
    Siirt
    Rengi
    Yok
    Plaka
    ty

teşekur ederim allah kurtardı beni 3 takla attım verilmiş sadakamız vardı piyasasa 18bin den 23 bine kadar var benim merak ettiğim değer 20 ise onun kaçta kaçını keserler

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Çok büyük geçmiş olsun umarım sizde birşey yoktur

zavaz egoln
    Nereden
    Siirt
    Rengi
    Yok
    Plaka
    ty

bişeyim yok berk bey çok sağolun. punto kayıyor dikkat edin hız yapmayın

ersan akdemir
    ersan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 17

öncelikle geçmiş olsun

sigorta şirketlerinin baz aldığı kasko değer listesine şu linkten ulaşabilirsin.

Kasko Değer Listesi | Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği

2007 GP. 5K ( KAPI9 1.4 STARJET DYMAMIC9 95 BG

FİYATI : 22.500.-TL

Poliçeni inceleyip ne kadar kesinti (varsa böyle bir madde/durum) yaptıklarını öğrendikten sonra bu fiyatı baz alarak alacağının miktarı hesaplayabilirsin. Düşük fiyat vermek isteyeceklerdir. Hemen kabul etmemen gerekirse mahkeme yoluyla hakkını arayacağını belirterek hak ettiğin parayı almanı tavsiye ederim. çok ölü nerdeyse yarı yarıya fiyatlar vermeye çalıştıkları bile oluyor.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Çok geçmiş olsun.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

ertan alp
    meltdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

geçmiş olsun... arkadaşımızın dediği gibi kasko değerinden bir miktar daha düşük alırsın ancak bastırabildiğin kadar bastır... o kadar para alırsın...

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

öncelikle geçmiş olsun, bende 4 ay önce kaza yaptım aracım pert oldu,kasko bedeli 24000 idi, itiraz mitiraz 23000 aldım, kasko bedelinin 1-2 bin lira düşüğünü alabiliyorsun...bugünkü rayiçe kasko bedeline falan bakmazlar, süreci ben bizzat yaşadım ama anlatmak uzun sürer acentenle ve sigortan ile devamlı iletişimde ol. Pert kararını eksper verecektir, aracı çekildiği özel yada yetkili servis sana devamlı perti kabul etme biz iyi yaparız falan der ama duygusal davranma ilerisini düşün, aracının durumuna piyasasına göre hareket et, aracın pert olursa sana önerebilirler alman için onada akıllı karar ver ben istemedim,gelen ilk teklifi hemen kabul etme, kasko bedelini komple sana ödemiyorlar çünkü. piyasa araştırılıp sana para teklif ediliyor gerekirse 2 defa itiraz et, sonra aracını kasko satışa çıkaracak senden temiz kağıdı borcu yoktur vs isteyip noterden kaskonun belirlediği trafik müşavirliğine vekalet vermen istenecek vs vs. araç satılacak aracın satış(sovtaj) bedeli hesabına ayrı yatacak, üzerine anlaştığın paranın farkını sigortan hesabına yatıracak, yazdıklarım inşallah sana yardımcı olur tekrar geçmiş olsun... sorun olursa seve seve yanıtlarız
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

zavaz egoln
    Nereden
    Siirt
    Rengi
    Yok
    Plaka
    ty

benim kasko değerim 19.000 . ersan beyin verdiği linkten baktım 20 250 yazıyor. arabanın tamir edilmesi mumkun değil paranmarça olduda. ben inceledim policeyi birlik sigorta dan kesinti durumu ile ilgili açıklama görmedim. arabayı bana satmaları durumda almam ne yapım ben arabayı satamamda .sadece pazarlık kaldı sanırsam.süreç zorlu gececek anlaşılan
    Konu ulassor tarafından (06/12/2011 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

geçmiş olsun...
    kasko bedeli ile aracın piyasası arasında bir fiyat verirler...ilk verdikleri fiyata itiraz edin 500-1000 lira arasında yükseltirsiniz fiyatı...
    Keyif BMW'Dir...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zavaz egoln
    Nereden
    Siirt
    Rengi
    Yok
    Plaka
    ty

teşekkur ederim ümit bey çok yardımcı oldunuz. bakalım ne diyeccekler bana eksperle görüştüm çok sıkı ağzı. servis ekspere bağlı olduğunu söyledi. 13 bin masraf çıktığını belirtiler.
    Konu ulassor tarafından (06/12/2011 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

masraf 13bin ise kesin perttir, kasko bedelin poliçende 19000 ise sana önerecekleri 16-17 bin arası bir şey olacaktır, dediğim gibi gerekirse defalarca itiraz et, mutabakatnameye mutabık olmadığına dair dilekçe yazdıracaklar sana,17500 18000 gibi bir rakama okey de, fazlası zor... acenten devamlı uygun bir dil ile görüşsün hatta acentenede yumuşak davranma, unutma onlarda sigorta firmasının bir aracısı, diş göster taviz verme gerekirse tüm hukuk yollarını tüketirim de... hadi göreyim seni, tekrar geçmiş olsun... gelişmeleri yaz...
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

sevgili kardeşim
    benimde aracım pert oldu
    ben sana genel bilgileri yazayım sen kendin oradan bir pay çıkar ayrıca forumda
    kaskoyla ilgili konuları aratıp yazdığım bir çok bilgiye ulaşarak doğru bir yol izleyebilirsin bu süreçte

2007 model gp fıre actıve aracım pert edildi
    araç 65 bin km de orjinaldi
    kasko bedeli poliçede 20500 idi
    kaza günündeki değeri 19500
    aracımdaki hasar 23500 tl idi
    kaskodan kaza tarihinden 35 gün sonra 20 bin tl aldım

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Z. Tufan
    zutuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de Coşkun Bey gibi durumu özetleyeyim.

1,3 dizel, 90 bg, emotion donanımlı, 80.000 km'de 2007 model aracım 4 ay önce park halindeyken mucize eseri pert oldu.
    Kasko bedeli 25.000 yazıyordu
    Bana 23.000 teklif ettiler
    Pazarlık vs. trafiğinden sonra 24.000 TL ödediler
    Ödediklerinde kazanın üzerinden 40 gün geçmişti. Gecikmesinde araya giren Ramazan Bayramı'nın da etkisi oldu.

Bu işte en önemli ipuçları: takip, gerektiğinde diş gösterme, asla ilk teklife EVET dememe..

Tekrar geçmiş olsun...

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

çok geçmiş olsun

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı ulassor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kasko değerim 19.000 . ersan beyin verdiği linkten baktım 20 250 yazıyor. arabanın tamir edilmesi mumkun değil paranmarça olduda. ben inceledim policeyi birlik sigorta dan kesinti durumu ile ilgili açıklama görmedim. arabayı bana satmaları durumda almam ne yapım ben arabayı satamamda .sadece pazarlık kaldı sanırsam.süreç zorlu gececek anlaşılan
    geçmiş olsun.
    bence biraz zorlarsanız 19000tl alırsınız.(ki coşkun abi aynı aracın active olanına 20000 almış)

bende marea pert etmiştim, 9000 gibi birşey teklif etmişlerdi. tam kaza tarihlerinde anadolu sigortanın pert araç satış sayfasında hemen hemen aynı araca 13000 tl gibi bişey yazmışlardı piyasa bedeli olarak. sayfayı kaydetmiştim 9000tl teklif gelince sayfayı acenteme gönderdim, 10700(kasko bedeli) ödediler.

bu şekilde bir kanıt bulursanız pazarlığınız çok daha kolay olacaktır.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

peki bu şirketler pert olmuş aaraca kasko bedeli biçerken aracın sicilinımi baz alıyor.
    mesela daha önceden ufak bir hasarını kaskoyu kullanarak yaptıran bir şahıs ıle aynı model ve aynı ozelleiklere sahip kaskosunu hiç delmemiş birinin sigorta şirketlerinden alıcağı fiyat aynımı olur.?yoksa sigorta sirketi siz daha önce kaza yapmıssınız aracınızın değeri piyasadan sukadar daha dusuk ona göre biz fiyat belirliyoruz diyebilirmi?

onrky
    1.4 starjet 95hp