Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: ihaneti izlerken kanınız donacak!

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Bu görüntü aktütün baskını çok eski bu görüntüyü izleyenler zamanında askeri ihanetle suçlayıp silivriye gömdüler.
    Sene 2011 yeni genel kurmay başkanı ile yeni bir dönem hakkari çukurca mayınlı saldırısını izleyin birde işte o zaman karar verin bakalım. Bunun arkasında kim var askermi siyasetmi dış güçlermi inanın işin içinden çıkamazsınız izlediklerinizede içiniz mahvolur içiniz yanar lütfen çocuklarınıza felan izletmeyin...
    Ben bir kereden fazla izleyemedim inanın gözlerim doldu dişlerimi sıkmaktan bir hale girdim. Şehitlerimiz nur içinde yatsın bir hiç uğruna feda ediliyorlar.

PKK, Çukurca saldırısının görüntülerini yayınladı | Video İzle ve Paylaş | Internet TV
    Konu SRDR KRKC tarafından (29/10/2011 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu görüntü aktütün baskını çok eski bu görüntüyü izleyenler zamanında askeri ihanetle suçlayıp silivriye gömdüler.
    Sene 2011 yeni genel kurmay başkanı ile yeni bir dönem hakkari çukurca mayınlı saldırısını izleyin birde işte o zaman karar verin bakalım. Bunun arkasında kim var askermi siyasetmi dış güçlermi inanın işin içinden çıkamazsınız izlediklerinizede içiniz mahvolur içiniz yanar lütfen çocuklarınıza felan izletmeyin...
    Ben bir kereden fazla izleyemedim inanın gözlerim doldu dişlerimi sıkmaktan bir hale girdim. Şehitlerimiz nur içinde yatsın bir hiç uğruna feda ediliyorlar.

PKK, Çukurca saldırısının görüntülerini yayınladı | Video İzle ve Paylaş | Internet TV
    abi madem öyle bunlar gerçekten doğru o zaman ben neden gideyim ki askere bi gerekçe göstersinler bana ? pkk piçlerine yemolmaya mı gidicem ben hayatımda silah tutmamışım dağa çıkmamışım...3 ayda nasıl hazır olup o adamların karşısına çıkıcam hem hazır olsam nolur adamlar içimize bu kadar rahat girebildikten sonra ne farkeder ???? şuraya bak ********ler bir de saldırıdan önce keyif çayı içiyolar adamlar çok rahat abi birileri askere gitmem için bi gerekçe göstersin bana
    kArŞIYAkA çARŞı

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Muratcım sende kendince haklısın ancak bu vatanı sahipsiz bırakmaya hakkımız yok bir mehmet ölür bin mehmet doğar belki bugün sırtından vurulursun ama yarın sen olmazsan onları alnının çatından kim vuracak. Yerden göğe kadar haklısın kardeşim ne deyim bu vatan hepimizin...
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

murat aras
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı SRDR KRKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muratcım sende kendince haklısın ancak bu vatanı sahipsiz bırakmaya hakkımız yok bir mehmet ölür bin mehmet doğar belki bugün sırtından vurulursun ama yarın sen olmazsan onları alnının çatından kim vuracak. Yerden göğe kadar haklısın kardeşim ne deyim bu vatan hepimizin...

korkuyorum be serdar abi inan ki korkuyorum ama ölmekten değil ben yeni evliyim adam gibi savaşta ülkem uğruna ölürsem benim ailem de eşim de gururlu bir şekilde yaşarlar ama böyle ********liklerle ölürsem yazık olur aileme de eşime de bana da.....ama her ne olursa olsun yine de her türk bayrağının dalgalandığı yerde olmak boynumuzun borcudur
    kArŞIYAkA çARŞı

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serdar Kürkçü
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES

Korkma Murat Kardeşim Türk Kalleşlikten Korkmaz ...

murat aras
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

ölürsem diğer ölenler gibi unutulmaktan hainleri sevindirmekten korkuyorum abi be
    kArŞIYAkA çARŞı

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Kazan vadisinde yapılan operasyonlarda ağır kayıplar veren terör örgütü bunun intikamını almak için çukurcadan daha büyük bir eylemin peşinde. Şemdinli etrafında küçük küçük gruplar halinde 200 kadar teröristin biriktiği söyleniyor. Aynı istihbarat çukurca saldırısından önce de alınmış lakin göz göre göre şehit olduk. bu da böyle olursa şaşmamak gerek.

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Bu görüntüleri çok önce izlemiştim. İzlerken de sinirden küfredip durmuştum. Bende askerliğimi o bölgede yaptım. Bize öğretilen teröristler bir saldırıdan önce aylarca gözlem yapıyorlar. Hangi birlikte ihmal varsa, zayıflık varsa oraya saldırıyorlar. Nitekim ellerini kollarını sallaya sallaya karakolun dibine girmişler. O yüzden sürekli hazır bir görüntü sergilemek önemliydi.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı cihankardes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhanetin nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz?

YENİ SKANDAL GÖRÜNTÜLER 10 Ekim 2008 08:53

Gizlenen Gerçekler'in Videoları | Facebook

İki vidyo arasındaki derin farkı görebildiniz mi?
    Cihan şahsen bu haberlere inanmıyorum Aktifhaber denılen sıte Fetoşa baglı bır site bundan dolayı TSK yı karalayark haber yapmaları gayet normal son birkaç yıldır belkı Tsk nın ıcınde curuk elmalar var ama bazı kesımlerde cıddı anlamda yıpratma haberlerı yapıyor .
    Ne hıkmetse butur haberler Taraf,Miili gazete,akıt,vakıt,zaman gıbı gazetelerde boy gosterıyor.Yıllardır tsk nın ıcerısıne gıremeyen veya gırıpte sonradan fark edılen cemaat ıcerden yıpratamadıgını dısardan basın yolu ıle halkı kıskırtarak yapıyor acaba tsk olmasa ne yapacaklar amerıkan askerınemı yurdu savunduracaklar
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

ey site yönetimi: terefsizler kelimesini yasaklı listesinden kaldırın artık...bölücü örgüte kullanıyoruz,birbirimize kullanmıyoruz...t harfini uygun harfle değiştirin.

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

teröre karşı milli irade koyamadık.
    bazen hakediyoruz diyorum.
    ama şehid düşen ahmetciğe, mehmetçiğe kıyamıoyorum.
    düzelmeyecek mesele değil. ama milli bir irade şart.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12